PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید دوربین بریج تا 1200000 تومان

mohammad-rsh
2013/12/27, 14:53
سلام به همه دوستان
من قصد یک دوربین ریج سوپر زوم رو دارم و مواردی که مدنظرم هست Fujifilm SL1000 و Nikon P520 هست، مشکل SL1000 فیلمبرداری 1080i هست و مشکل P520 نداشتن فرمت RAW هست
خوشحال میشم نظر تخصصی تون در مورد خرید یکی از این موارد رو بدونم

Hessam
2013/12/27, 15:08
بعید می دونم انتخاب بهتری جز این برای شما وجود داشته باشه.
ضعفش نرخ فریم دهی نسبتاً پایینش در حالت Full HD و HD هست و همچنین امکانات کم فیلمبرداری.
وزن دوربین یه کم زیاده. ولی قابل تحمله. اگر در محیط های کم نور اقدام به عکاسی کنید، خیلی رضایت بخش نیست خروجیش که البته در رنج سوپر زوم ها به نظر من از همه بهتره.
در هر صورت با توجه به بودجه تون، چیز بهتری خیلی بعیده موجود باشه.
نسبت کانونی این دوربین کمی زیاده. ولی نویز تصاویر بسیار کم هست. عکس با فرمت RAW هم امکان پذیره که فاصله کانونی کم رو از بین می بره.
شنیدم زوم این دوربین در حالت عکاسی، فوق العاده رضایت بخش و خیره کننده اس! این بزرگترین نقطه ی قوت این دوربین هست.

ضمناً هیچ قطعه ی دیجیتال بدون ضعف و معایب نیست! هرگز انتظار نداشته باشید یک لوازم دیجیتال بدون عیب و ایراد و ضعف باشه!

Canon Powershot SX50 HS (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

اینو یه بررسی کنید: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

mohammad-rsh
2013/12/27, 16:39
sx50 رو قبلا بررسی کیردم به دلیل صفحه نمایش بی کیفیت و محدوده دیافراگم کم و همچنین مگاپیکسل پایین تر (هرچند در کیفیت مگاپیکسل مهم نیست) حذف شد
نمونه فیلمی که از اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)گرفتم ناامید کننده بود ولی در نقدها همه ای فیلم برداریش تعریف کرده بودن!!!

mohammad-rsh
2013/12/27, 16:40
نظرتون بین این دو مدل کدومه؟ (پست قبلی در انتظار تایید بود و نمی تونستم ویرایشش کنم مدیر محترم ادغام کنن)

Hessam
2013/12/27, 16:56
نظرتون بین این دو مدل کدومه؟ (پست قبلی در انتظار تایید بود و نمی تونستم ویرایشش کنم مدیر محترم ادغام کنن)

برای شما به نظرم SL1000 در کل شرایط بهتری داشته باشه. همچنین وجود فرمت Raw اهمیت بیشتری داره.
بنده متخصص دوربین و سیستم های تصویری نیستم. در انجمن هم بعید می دونم فرد متخصصی داشته باشیم به جز بابک ولی زاده (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) که هر 6 ماه تشریف میارن اینورا!