PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل لود هارد دیسک در هنگام نصب ویندوز 7

HaM3D
2013/12/22, 15:43
درود

من وقتی می خوام ویندوز 7 نصب کنم موقع لود هارد دیسک هیچ درایوی نمیاد و ارور میده و هارد هم کاملا سالمه !!!!

یه هارد دیگه آوردم بازم ای مشکل داره!!!!

24565

Reza Eshraghi
2013/12/22, 16:56
درود

من وقتی می خوام ویندوز 7 نصب کنم موقع لود هارد دیسک هیچ درایوی نمیاد و ارور میده و هارد هم کاملا سالمه !!!!

یه هارد دیگه آوردم بازم ای مشکل داره!!!!

24565

سلام حامد جان !
برادر شما که نباید گزینه Load Driver رو بزنید توی صفحه انتخاب هارد و پارتیشن این ارور به این خاطر هست که شما این گزینه رو زدید ! وقتی از مرحله قبل وارد مرحله انتخاب هارد و پارتیشن میشید اگه مشکلی نباشه هارد و پارتیشن ها خودشون هستن و دیده میشن ! مثل تصویر زیر :
اگه توی اون کادر چیزی دیده نشه یعنی هارد درست دیتکت نشده !
وقتی هارد لود میشه شما انتخابش می کنید و گزینه Drive Options رو می زنید تا تنظیمات مربوط به فرمت درایو و ساخت پارتیشن براتون ظاهر بشه !

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

HaM3D
2013/12/22, 18:08
سلام حامد جان !
برادر شما که نباید گزینه Load Driver رو بزنید توی صفحه انتخاب هارد و پارتیشن این ارور به این خاطر هست که شما این گزینه رو زدید ! وقتی از مرحله قبل وارد مرحله انتخاب هارد و پارتیشن میشید اگه مشکلی نباشه هارد و پارتیشن ها خودشون هستن و دیده میشن ! مثل تصویر زیر :
اگه توی اون کادر چیزی دیده نشه یعنی هارد درست دیتکت نشده !
وقتی هارد لود میشه شما انتخابش می کنید و گزینه Drive Options رو می زنید تا تنظیمات مربوط به فرمت درایو و ساخت پارتیشن براتون ظاهر بشه !

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

آقا رضا گل هارد تو ست آپ دیتکت شده و مشکلی نداره و من لود درایو نمی زنم و مرحله قبل که نکست می زنم این پیغام میاد !!!

Reza Eshraghi
2013/12/22, 18:17
آقا رضا گل هارد تو ست آپ دیتکت شده و مشکلی نداره و من لود درایو نمی زنم و مرحله قبل که نکست می زنم این پیغام میاد !!!

با دیسکت ویندوز دیگه ای تست کنید ببینید همین مشکل هست یا نه ؟!
در کل اون ارور منظور و علتش همون چیزی بود که من گفتم ! بالای ارور هم توی title اون همین لود درایور رو نوشته !

HaM3D
2013/12/22, 18:43
دیسک دیگه ای هم تست کردم ولی باز هم همین پیغام میده!!!

اگه کسی می دونه مشکل چیه راهنمایی کنه !!! مرسی

agh2ir
2013/12/26, 17:42
سلام

من یه بار به چنین مشکلی برخوردم یه نیم ساعتی طول کشید تا فهمیدم قضیه چیه !

شما ویندوز رو از روی چی می خواید نصب کنید و مشخصات سیستمون چیه ؟

ARMIN
2013/12/26, 18:24
دیسک دیگه ای هم تست کردم ولی باز هم همین پیغام میده!!!

اگه کسی می دونه مشکل چیه راهنمایی کنه !!! مرسی

بخشی از درایور های لازم برای خواندن هارد دیسک از دیسک ویندوز لود نمیشه و برای همین ویندوز قادر به نصب نیست. یا درایوتون مشکل پیدا کرده یا به دلیلی، مثل خرابی رمها این فایل ها درست منتقل نمیشن.

ممکنه دیسک ویندوز هم خراب باشه یا خود درایو نوری.

mmiladd
2013/12/26, 19:45
ممنون استارتر عزیز اگه به نتیجه ای رسیدی بگو.. چون از این مشکلات زیاد پیش میاد..

و عملا برای نصب ویندوز 7

شما ویندوز دیگه ای رو تست کردین ؟

agh2ir
2013/12/27, 17:58
اگر ویندوز رو از روی فلش نصب می کنید باید حتما فلش رو به یکی از یو اس بی های مستقیم از چیپست وصل کنید در غیر این صورت دچار این مشکل می شید اما ممکنه دلیل دیگری هم داشته باشه ...

mmiladd
2013/12/28, 00:34
استار عزیز بگو به کجا رسیدی..

rahammmm26
2017/06/09, 07:15
منم به یه مشکل برخوردم درست بلد نیستم با منوی بوت کار کنم یکی هس راهنماییم کنه

fmotamedi
2017/08/29, 06:41
سلام دوستان عزیز
من هم دقیقا همین مشکل رو دارم یعنی اول ویندوزوهارد بالا میومد ولی موقع نصب ویندوز هیچ درایوی نمایش داده نمیشد بعداز کلی تلاش که بتونم ویندوز رو با فاش یا سی دی عوض کنم حالا علاوه بر اینکه هارد بالا نمیاد ویندوز هم دیگه بالا نمیاد.خطای repair cd/dvdمیده این در صورتیه که در قسمت runتمام درایورها بالا میاد یعنی هارد سالمه ولی درایو c رو خالی نشون میده؟؟؟لطفا راهنمایی کنید(ببخشید نمیدونم اینجا مطرح کردن سوالم کار درستیه یا نه)

skyp30
2018/04/26, 10:34
سلام دوستان عزیز
من هم دقیقا همین مشکل رو دارم یعنی اول ویندوزوهارد بالا میومد ولی موقع نصب ویندوز هیچ درایوی نمایش داده نمیشد بعداز کلی تلاش که بتونم ویندوز رو با فاش یا سی دی عوض کنم حالا علاوه بر اینکه هارد بالا نمیاد ویندوز هم دیگه بالا نمیاد.خطای repair cd/dvdمیده این در صورتیه که در قسمت runتمام درایورها بالا میاد یعنی هارد سالمه ولی درایو c رو خالی نشون میده؟؟؟لطفا راهنمایی کنید(ببخشید نمیدونم اینجا مطرح کردن سوالم کار درستیه یا نه)

منم این مشکلو داشتم ولی سی دی رو گذاشتم داخل سی رام لب تاپ درست شد چون قبلش توو سی دی اکسترنال بود و از طریق یو اس بی وصل بود