PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نکاتی در خصوص نسخه جدید وب سایت سخت افزار (حتما بخوانید)

Castiel
2013/12/20, 17:17
سلام دوستان عزیز

حدود 24 ساعت دیگر، نسخه جدید وب سایت سخت افزار پس از ماه ها تلاش دوستان عزیز فنی و مدیریت رونمایی می گردد و می توانید سایتی کاملا متحول شده را با امکاناتی متنوع مشاهده کنید. اما در این خصوص لازم است تا نکاتی را خدمت همه شما عزیزان بیان کنم:

1- سایت جدید فقط از نظر ظاهری دچار تغییر نشده و به طور کلی نسخه جوملا تغییر یافته و از سیستم مدیریت محتوای ترکیبی برای اضافه سازی افزونه ها و کامپوننت ها استفاده شده است و به طور کلی با چیزی فراتر از تصور خود روبرو خواهید شد.

2- همه کاربران باید آواتار یا تصویر کاربری خود را مجدد در سایت آپلود کنند. وقتی وارد سایت می شوید مشاهده می کنید که تصویر کاربری برای شما وجود ندارد و باید مجدد آواتار را آپلود کنید.

3- مشخصات کاربری خود را نیز می توانید ویرایش کنید، البته کلیت مشخصات شما همچنان حفظ شده است.

4- نظرات کاربران از سایت قبلی به نسخه جدید منتقل گردیده، اما به دلیل عدم انتشار کامپوننت JFusion برای این نسخه از جوملا، امکان اضافه سازی پاسخ ها وجود نداشت و در بخشی مانند لیست قیمت قطعات کامپیوتری، شما فقط شاهد حضور سوالات و نظرات خواهید بود. البته سوالات و نظرات جدید شما قابل پاسخ گویی هستند و همانند روال گذشته، پاسخ خود را در سریعترین زمان ممکن دریافت خواهید کرد.

5- به دلیل عدم انتشار JFusion برای نسخه جدید جوملا که در سایت مورد استفاده قرار گرفته است، کاربران باید در سایت و فروم به طور همزمان با یک نام کاربری ثبت نام کنند تا در اواخر ماه ژانویه که کامپوننت JFusion منتشر می شود، مشکلی برای یکپارچه سازی کاربران در سایت و فروم وجود نداشته باشد.

6- قابلیت اضافه سازی ویدئو با کیفیت های متعدد از 240P تا 1080P وجود دارد و سعی خواهیم کرد تا بخش ویدئو ها همانند گذشته پر محتوا باقی بماند.

موفق باشید.

Yaser_Aramesh
2013/12/20, 20:53
خیلی ممنون بابت اطلاع رسانی مدیر عزیز .

خسته نباشید میگم به همه ی عزیزانی که زحمت کشیدند و ازشون بسیار ممنونم :x

موفق و مؤید باشید @};-

Viper95
2013/12/20, 23:04
موفق باشید در این کار :)

اگر میشه 3 تا خواهش بکنم که در سایت جدید اعمال بشه .

1- قیمت رم هم در اقلام PC قرار بگیره .

2- از نظر اخبار فناوری و اخبار دیجیتال اگر میشه خیلی به روز باشید و تمامی اخبار رو پوشش بدید .

3- بخش قیمت لپتاپ رو کامل تر کنید , مدل های زیادتر قرار بدید , مثل تاپیک قطعات کامپیوتر کامل باشه .

ممنون از همتون و مدیر زحمتکش سایت :)

ATA
2013/12/20, 23:56
سلام و خسته نباشید مخصوص دارم خدمت حضرتعالی و تمامیه زحمت کشان سایت عظیم سخت افزار .
جناب شالیکاران خوش خبر باشین و امیدوارم همیشه و در همه جا موفق و موید و پیروز باشین و ماها از
دیدن موفقیت حضرتعالی و همکارانتون به وجد اومده و خوشحال بشیم که هستیم و خواهیم بود .
به امید پیشرفت روز افزون سایت بزرگ سخت افزار
خداوند نگهدارتون باد

Castiel
2013/12/21, 01:47
خیلی ممنون بابت اطلاع رسانی مدیر عزیز .

خسته نباشید میگم به همه ی عزیزانی که زحمت کشیدند و ازشون بسیار ممنونم :x

موفق و مؤید باشید @};-

خواهش می کنم یاسر جان
زحمات این کار با مدیر فنی سایت و آقای پناهی عزیز بوده که به هر دو عزیز خسته نباشید می گویم.

موفق باشید در این کار :)

اگر میشه 3 تا خواهش بکنم که در سایت جدید اعمال بشه .

1- قیمت رم هم در اقلام PC قرار بگیره .

2- از نظر اخبار فناوری و اخبار دیجیتال اگر میشه خیلی به روز باشید و تمامی اخبار رو پوشش بدید .

3- بخش قیمت لپتاپ رو کامل تر کنید , مدل های زیادتر قرار بدید , مثل تاپیک قطعات کامپیوتر کامل باشه .

ممنون از همتون و مدیر زحمتکش سایت :)

به روی چشم عزیز، سعی خواهم کرد تا هر سه مورد را اجرایی کنم، البته روی بخش قیمت لپ تاپ قرار بود مدلهای جدید اضافه شود که خب به خاطر به روز رسانی سایت، در این مورد تاخیر به وجود آمد.

سلام و خسته نباشید مخصوص دارم خدمت حضرتعالی و تمامیه زحمت کشان سایت عظیم سخت افزار .
جناب شالیکاران خوش خبر باشین و امیدوارم همیشه و در همه جا موفق و موید و پیروز باشین و ماها از
دیدن موفقیت حضرتعالی و همکارانتون به وجد اومده و خوشحال بشیم که هستیم و خواهیم بود .
به امید پیشرفت روز افزون سایت بزرگ سخت افزار
خداوند نگهدارتون باد

سلام عطا جان، ممنونم از لطفت عزیز، امیدوارم شما هم موفق باشید.

IMAN4K
2013/12/21, 09:03
واقعا خسته نباشید میگم.آرزوی موفقیت برای پرسنل زحمت کش سخت افزار که بدون هیچ چشم داشتی به فعالیت می پردازند.
موفق باشید

Lycas
2013/12/21, 11:17
درود
من هم به نوبه خودم از زحمات شما عزیزان تقدیر و تشکر میکنم. امیدوارم شاهد پیشرفت روزافزون این مجموعه باشیم !
چند تا سوال و پیشنهاد دارم :
1 - من توی سایت عضوی نیستم اما تو انجمن عضوم. مشکلی که پیش نمیاد ؟
2 - آیا ساختار انجمن هم تغییر میکنه ؟ راستش قالب انجمن خیلی تکراری شده و بعضی وقتها هم هنگام ارسال پست گیر میکنه.
3 - اگر امکانش هست لیست قیمت ها رو توسعه بدید. همونطور که دوست عزیز Viper 95 عرض کردند، قیمت رم ها رو هم به لیست قیمت اضافه کنید. همچنین تو بخش قیمت کیس و پاور ضعف شدیدی احساس میشه ؛ چرا که فقط قیمت محصولات Green موجوده. در ضمن اگر شرکت گارانتی کننده محصولات رو هم کنار قیمتشون بنویسید خیلی خوب میشه !

TNKU
---{@

Castiel
2013/12/21, 11:39
درود
من هم به نوبه خودم از زحمات شما عزیزان تقدیر و تشکر میکنم. امیدوارم شاهد پیشرفت روزافزون این مجموعه باشیم !
چند تا سوال و پیشنهاد دارم :
1 - من توی سایت عضوی نیستم اما تو انجمن عضوم. مشکلی که پیش نمیاد ؟
2 - آیا ساختار انجمن هم تغییر میکنه ؟ راستش قالب انجمن خیلی تکراری شده و بعضی وقتها هم هنگام ارسال پست گیر میکنه.
3 - اگر امکانش هست لیست قیمت ها رو توسعه بدید. همونطور که دوست عزیز Viper 95 عرض کردند، قیمت رم ها رو هم به لیست قیمت اضافه کنید. همچنین تو بخش قیمت کیس و پاور ضعف شدیدی احساس میشه ؛ چرا که فقط قیمت محصولات Green موجوده. در ضمن اگر شرکت گارانتی کننده محصولات رو هم کنار قیمتشون بنویسید خیلی خوب میشه !

TNKU
---{@

سلام دوست عزیز

ثبت نام شما در هر دو بخش سایت و فروم انجام می شود و می توانید با همین نام کاربری در سایت هم لاگ این شوید.
در مورد انجمن فعلا برنامه ای نداریم.

AmirMahmood
2013/12/21, 11:43
سلام اقای مدیر
داداش من یه مشکلی دارم می خواستم بگم که تو سایت جدید به فنامون نده
1- وقتی به انجمن لاگین می کنم به جای اینکه بنویسه AmirMahmood حوش امدید میزنه UserName خوش امدید
2- تو سایت اصلی هم با همین نام و ایمیل ثبت نام کردم ولی اجازه نمی ده وارد شدم :((

Reza Eshraghi
2013/12/21, 13:34
سلام اقای مدیر
داداش من یه مشکلی دارم می خواستم بگم که تو سایت جدید به فنامون نده
1- وقتی به انجمن لاگین می کنم به جای اینکه بنویسه AmirMahmood حوش امدید میزنه UserName خوش امدید
2- تو سایت اصلی هم با همین نام و ایمیل ثبت نام کردم ولی اجازه نمی ده وارد شدم :((

سلام امیر محمودجان ! @};-
داداش ! مشکل اول رو منم دارم ! یعنی همه دارن ! و بعد از آپدیت نسخه VB فروم به وجود اومده ! چون قبلش درست بود !

vahidsoltanian
2013/12/21, 14:09
ساعت چند سایت بروز میشه ما سر بزنیم وحشتناک منتظر هستیم باورتون نمیشه هر 5 دقیقه یبار اینجا رو چک میکنم معتاد این سایت شدیم رفت

mjsma
2013/12/21, 17:26
سلام و خیلی ممنون از سایت خوبتون
من هم منتظرم از دیروز
هنوز که بروزرسانی نشده
تازه من فکر کنم از مدیران سایت هم بیشتر آنلاین باشم.آخه خیلی سایت خوبی است و در صورتی که سایتهای خارجی خوب و بروز هم هستند و بنده هم تسلط به زبان خارجه دارم ولی از این سایت خیای خوشم اومده و راضی هستم.;)

The Ghost
2013/12/21, 19:58
واقعا زیباست.نسخه جدید سایت خیلی خوب شده.
من واقعا تشکر می کنم از سایت خوبتون.

old gamer
2013/12/22, 02:01
من موندم اینایی که رای دادن سایت خیلی بد شده فازشون چی بوده؟؟؟؟؟ نه ناموسا داداش فازت چی بوده؟؟؟ جان مادرت بیا یه خط از فازت واسه من توضیح بده شاید جنسش مال باشه ماهم بریم بزنیم.
نا جان امین بیا بگو به خدا کاریت ندارم..

عجب سایت کره ای شده. من شخمش زدم. ینی تو خوابم نمیدیدم اینجوری بشه. هلو هلو
پناهی جون جات اینجاست ♥ . نمونه نداری. دست کسایی که برای این سایت جدید زحمت کشیدند رو میبوسم. ♥

mohammad1984
2013/12/22, 07:47
به نظر منم به عنوان یه عضو کوچیک تو این فروم طراحی وبسایت فوق العاده جالبه خلاقیتش واقعن حد high هستش
اگر سرعت load فروم هم خوب بشه عالی میشه
ممنون

meelad
2013/12/23, 11:29
من موندم اینایی که رای دادن سایت خیلی بد شده فازشون چی بوده؟؟؟؟؟ نه ناموسا داداش فازت چی بوده؟؟؟ جان مادرت بیا یه خط از فازت واسه من توضیح بده شاید جنسش مال باشه ماهم بریم بزنیم.
نا جان امین بیا بگو به خدا کاریت ندارم..

عجب سایت کره ای شده. من شخمش زدم. ینی تو خوابم نمیدیدم اینجوری بشه. هلو هلو
پناهی جون جات اینجاست ♥ . نمونه نداری. دست کسایی که برای این سایت جدید زحمت کشیدند رو میبوسم. ♥

من رای دادم که سایت خوب شده اما به نظر من بیشتر به خاطر رنگ فونت بوده که نظرات منفی هم داشتیم مخصوصا رنگ فونت نظرات که فقط تو مانیتور های LCD با کنتراست بالا خوب نشون داده میشه. (خودم تست کردم)

نظرات این رنگی هستند
متون این رنگی

Editor In chief
2013/12/28, 17:38
دوستان عزیز سلام

نظرات خوبه همه شما را خواندم. خوشحالم که دوستان خوبی مانند شما را در کنار خود داریم. این موضوع را برای اولین بار است بیان می کنم. اما جالب است همه دوستان خوب من بدانند.
تغییر وب سایت سخت افزار یک کار واقعا سخت و بزرگ بود. دلیل آن هم این بود که ما با یک وب سایت با بیش از 6000 عنوان مطلب رو به رو بودیم و بیش از 25000 کامنت در آن بود. انتقال این اطلاعات کار آسانی نبود. حال آن که تمام کامپوننت های سایت قدیمی اصلا قابل استفاده نبود. این موضوع وقتی سخت میشد که بخواهی با فشاری که هر روز روی سرور بود مطالب را تبدیل و به وب سایت جدید منتقل کنی. شاید باور نکنید اما این کار حاصل زحمت شبانه روزی است و جالب تر از همه این که باید بگویم این شاید برای اولین بار باشد که یک وب سایت با این همه حجم کار را بنده و آقای ماجد (طراح عزیز سایت) تنها از طریق ایمیل انجام دادیم و بنده حتی یک بار هم ایشان را ندیدم. ما برای طراحی سایت 750 ایمیل به یکدیگر زدیم.
ما برای تک تک موارد با یکدیگر و دوستان هم فکری کردیم. متاسفانه بعضی افراد از روی بداخلاقی و یا دید سطحی نظراتی می دهند و خدای نکرده توهینی می کنند که دوست ندارم در اینجا به ان بپردازم چون همه آزاد هستند نظر بدهند اما من از همه دوستان مخالف خواستم نظر فنی خود را بدهند و فقط نگویند بدرد نمی خورد.
دوستان عزیز روی بهینه بودن سایت خیلی کار شده است و می توانم بگویم یکی از کم نقص ترین وب سایت های این حوزه است و برایش هم دلیل دارم. دوستانی در مورد فونت ایراد گرفتن بنده گفتم این فونت، فونت استاندارد ویندوز هشت است و مشکلی در ساختار نوشتاری ندارد. حال اگر وب سایت را در ویندوزهایی که این فونت را ندارد لود کنید به صورت خودکار با Tahoma لود می شود. در مورد بزرگ بودن و یا سفید بودن پس زمینه سایت و یا باکس نداشتن بعضی بخش ها باید بگویم سایت جدید دارای قالب طراحی مدرن flat UI design است و شما کافی است که آن را در صفحه نمایش مناسب نگاه کنید. در مورد پس زمینه هم چون قابلیت تغییر رنگ منوها وجود دارد نمی توانستیم رنگ را مشکی کنیم چون مشکلاتی وجود داشت. اما در مورد اندازه بزرگ عکس ها دوستان گلم لطفا نگاهی به فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. بیاندازند. سایت دوم گجت و اخبار ای تی دنیا را ببیند و بعد بگوید برای ما بزرگ است. من قبول دارم همیشه کمبود است اما همیشه گفتم من نقد صادقانه را دوست دارم نه اینکه بگویم همه سایت ها پس زمینه تیره دارد پس چون شما ندارید خوب نیست.
اما یک موردی که کمتر کسی به ان توجه کرد قابلیت Responsive سایت است که این امکان را به کاربر می دهد تا در هر صفحه نمایشی به تمام امکانات دسترسی داشته باشد. این قابلیت به طور کامل بهینه شده است و روی گوشی ها و تبلت های مختلف تست شده است. دوست داریم صادقانه ما را نقد کنید ما هیچ وقت از نقد منطقی ناراحت نمی شویم اما لطفا با هم صادق باشیم و نگویم چون من دوست ندارم پس کلا به درد نمی خورد.

خوش باشید

Editor In chief
2013/12/28, 17:41
من رای دادم که سایت خوب شده اما به نظر من بیشتر به خاطر رنگ فونت بوده که نظرات منفی هم داشتیم مخصوصا رنگ فونت نظرات که فقط تو مانیتور های LCD با کنتراست بالا خوب نشون داده میشه. (خودم تست کردم)

نظرات این رنگی هستند
متون این رنگی

دوست عزیز بنده

این موضوع را بررسی خواهیم کرد.

مرسی حق با شماست

Editor In chief
2013/12/28, 17:42
دوستان عزیزم همین جا یک خبر به همه شما بدهم که به امید خدا تا مدتی دیگر این مشکل سرعت فروم حل می شود. چون تصمیم داریم تا آخر این هفته سرور را منتقل کنیم و تغییرات اساسی ایجاد کنیم چون در سرور قبل یک سری مشکلات وجود داشت. امیدواریم این مشکل حل شود.

Hessam
2013/12/28, 18:08
ممنون آقای پناهی. بسیار عالی. مواردی که به عنوان عیب از سوی بیننده شناخته می شد رو متذکر شدید:

- نبود رنگ مشکی در پس زمینه
- فونت ویندوز 8

- اگر کنار مطالب، اگر لینک شبکه های اجتماعی هم بود، خیلی عالی می شد که اگر مثلاً موضوع خوب و جذابی بود، کاربر بتونه شیر کنه در پروفایلش مثلاً در ف*ی*س ب*و*ک. هم بیننده بهره می بره از مطالب و هم اینکه تبلیغات میشه برای سایت شما.

- ضمناً برای سایت و انجمن تبلیغات مد نظر ندارید در سایر سایت ها که تعرفه خریداری کنید و برای سایت و انجمن تبلیغ کنن؟ (منظور سایت هایی هست که رنگ زیر 100 دارن در ایران!)

- همچنین اسکرول سایت، اگر بُلد تر باشه، خیلی بهتره به نظرم. خیلی نازک و ظریف هست و در قبال پیکان موس، گُم هست!!

- پایین پیج فکر نمی کنید منظره ی شیک و جالبی نداشته باشه؟!

الان آدرس اون سایتی که دادید، پایین پیجش خیلی زیبا و شیک بود: (طرح قبلی سایت که عوضش کردید، هم اینطور زیبا و جذاب بود! اما طرح فعلی نه!)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

و اما پایین پیج سخت افزار:

- در مورد ویدئو ویندرفورس، ممنون که قرار دادید در سایت.
- اما قیمت بعضی از قطعات، همچنان در انتظار تغییرات هست.

Editor In chief
2013/12/28, 19:31
ممنون آقای پناهی. بسیار عالی. مواردی که به عنوان عیب از سوی بیننده شناخته می شد رو متذکر شدید:

- نبود رنگ مشکی در پس زمینه
- فونت ویندوز 8

- اگر کنار مطالب، اگر لینک شبکه های اجتماعی هم بود، خیلی عالی می شد که اگر مثلاً موضوع خوب و جذابی بود، کاربر بتونه شیر کنه در پروفایلش مثلاً در ف*ی*س ب*و*ک. هم بیننده بهره می بره از مطالب و هم اینکه تبلیغات میشه برای سایت شما.

- ضمناً برای سایت و انجمن تبلیغات مد نظر ندارید در سایر سایت ها که تعرفه خریداری کنید و برای سایت و انجمن تبلیغ کنن؟ (منظور سایت هایی هست که رنگ زیر 100 دارن در ایران!)

- همچنین اسکرول سایت، اگر بُلد تر باشه، خیلی بهتره به نظرم. خیلی نازک و ظریف هست و در قبال پیکان موس، گُم هست!!

- پایین پیج فکر نمی کنید منظره ی شیک و جالبی نداشته باشه؟!

الان آدرس اون سایتی که دادید، پایین پیجش خیلی زیبا و شیک بود: (طرح قبلی سایت که عوضش کردید، هم اینطور زیبا و جذاب بود! اما طرح فعلی نه!)

و اما پایین پیج سخت افزار:

- در مورد ویدئو ویندرفورس، ممنون که قرار دادید در سایت.
- اما قیمت بعضی از قطعات، همچنان در انتظار تغییرات هست.

سلام و ممنونم از اینکه نظر خودت را بیان کردی

من تک تک به مواردی که گفتی پاسخ می دهم.

- در مورد رنگ مشکی من قبلا یک توضیح کوچیک دادم. ببینید من این مورد را قبل از راه اندازی وب سایت با طراح بررسی کردم ایشان دلیل منطقی برای این کار آوردند. دلیل اصلی عدم تغییر رنگ پس زمینه به مشکی این بود که در سایت امکان تغییر رنگ بخش ها براساس نظر کاربر وجود دارد و تغییر رنگ بین تیره و روشن مانند بعضی وب سایت ها باعث بهم ریختگی سایت می شود. از طرفی هم این موضوع را به یاد داشته باشید که خیلی از سایت های معروف دنیا پس زمینه سفید دارند و مشکلی هم وجود ندارد.
- حسام جان استفاده از فونت استاندارد ویندوز هشت به نظر من مشکلی نیست. واقعا این موضوع هیچ مشکلی برای کاربر ایجاد نمی کند و به نظر بنده یک تغییر است که مشکل ساز هم نخواهد بود. از طرفی به یاد داشته باشید که این وب سایت با استانداردهای جدید طراحی شده است و به نظرم استفاده از یک فونت جدید که مشکلی از نظر نمایش حروف فارسی و انگلیسی ندارد کار غیرمنطقی نیست. از طرفی دیگر اگر شما وب سایت را در دستگاه هایی که فاقد این فونت است ببینید با فونت Tahoma نمایش داده می شود.
- حسام جان امکان دسترسی به این امکانات به علت وجود تولبار در تمام بخش ها وجود دارد. اما از انجایی که بیشتر این امکانات محدود است ترجیح ما این بود که به همین تولبار محدود باشد.
- برنامه تبلیغات برای سایت و فروم در مرحله ای است که مشکلات کندی سرور را برطرف کنیم چون تبلیغات با وجود کندی موجود در بعضی مراحل منطقی نیست.
- در مورد اسکرول. حسام جان هر مرورگری براساس استاندارد و قابلیت های خود یک وب سایت را نشان می دهد این موضوع که شما بیان کردید در کروم وجود دارد اما در FireFox اسکرول ضخیم است. این موضوع ربطی به سایت ندارد بلکه قابلیت مرورگر است. همچنین حتی ذخیره U&P هم که من ییگیری کردم به مرورگر مربوط می شود و وب سایت در این مرحله دخیل نیست.
- در مورد پایین سایت گفتید. این بخش مربوط به یک سری Site link است که اگر دقت کنید در سایت ما وجود ندارد شما تصویری که گذاشتید مربوط به مطالب پربازدید اخیر است و این بخش درآن وجود ندارد پس مقایسه آن نادرست است. اما در مورد بخش گفته شده. حسام جان ما این بخش را در نظر گرفتیم و طراحی هم شده است اما فعلا غیرفعال است و دلیل آن هم یک چیزه ساده است چون ما کلا گروه بندی مطالب سایت را عوض کردیم و باید در زمانی این بخش را اضافه کنیم که بخش ها قوام خود را دوباره پیدا کنند. برای این بخش هم ما برنامه داریم و نکته جالب اینکه رنگ آن هم این گونه است. اما در مورد باکس ها. شما رنگی تند را برای باکس در نظر گرفتید در صورتی که در خود سایت رنگ های ارام دیگری هم وجود دارد که می توانید تنظیم کنید که با پس زمینه هماهنگی داشته باشد.

در کل ممنونم از شما به خاطر نظرات و خوشحالم که نظرتان را گفتید.
موارد هم پیگیری می شود.

موفق باشید

Editor In chief
2013/12/28, 19:37
این تصویر را ببنید به خاطر Responsive بودن سایت، اندازه صفحه نمایش باعث تغییر کیفیت آن می شود. دوستان در وب سایت جدید به مواردی دقت شده است که باعث بهینه شدن بیشتر آن گردد.

24711

The Hossein
2015/09/05, 13:29
سلام
یه سوال در مورد سایت تون داشتم ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارن راهنمایی کنند.

من یه گوشی رو به لیست خرید اضافه کردم حالا توی این صفحه باید چیکار کنم تا بتونم خرید رو انجام بدم ؟