PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در استفاده از دو LED با مادربرد asus P8B75-V لطفا سریع راهنمایی کنید

parhamshakibaei
2013/12/19, 21:50
سلام دوستان
من ادیتور هستم و از ادیوس 6 استفاده می کنم برای دو تا سیستم جدیدم LED SAMSUNG 19 خریدم قبلا با سیستم های زیادی کار کردم ولی امروز که مانیتورها رو وصل کردم فقط یکی شون تصویر میده! هر کاری می کنم مانیتور دوم دیتکت نمیشه!
مشخصات سیستم:
MB:ASUS P8B75-V
VGA:ONBOARD INTEL
LED: SAMSUNG 19
یکی از مانیتورها VGA(RGB) وصله و دومی به DVI با تبدیل
هر دو سیستم جدید هستند و کاملا مثل هم. قبلا در همه ی سیستم ها به راحتی هر دو مانیتور دیتکت می شد ولی این بار نمیشه!
آیا ممکنه این مادربرد با کارت گرافیک اینتل ONBOARD از مولتیپل مانیتور پشتیبانی نکنه؟
از همه متشکرم

Castiel
2013/12/19, 22:08
سلام دوستان
من ادیتور هستم و از ادیوس 6 استفاده می کنم برای دو تا سیستم جدیدم LED SAMSUNG 19 خریدم قبلا با سیستم های زیادی کار کردم ولی امروز که مانیتورها رو وصل کردم فقط یکی شون تصویر میده! هر کاری می کنم مانیتور دوم دیتکت نمیشه!
مشخصات سیستم:
MB:ASUS P8B75-V
VGA:ONBOARD INTEL
LED: SAMSUNG 19
یکی از مانیتورها VGA(RGB) وصله و دومی به DVI با تبدیل
هر دو سیستم جدید هستند و کاملا مثل هم. قبلا در همه ی سیستم ها به راحتی هر دو مانیتور دیتکت می شد ولی این بار نمیشه!
آیا ممکنه این مادربرد با کارت گرافیک اینتل ONBOARD از مولتیپل مانیتور پشتیبانی نکنه؟
از همه متشکرم

مدل پردازنده شما چیست؟

parhamshakibaei
2013/12/19, 22:25
مدل پردازنده شما چیست؟
INTEL COREi5 3330

Castiel
2013/12/19, 22:36
روی پنل مانیتور شما یک کلید وجود دارد به نام Source و با هر بار فشردن آن، منبع تصویر از D-Sub به DVI تغییر می کند، بنده هم زمانی که دو کیس را به مانیتور وصل می کنم این مشکل را دارم که مانیتور به صورت خودکار هر دو خروجی را شناسایی نمی کند. اگر به این شکل مشکل برطرف نشد، باید از ترکیب پورت HDMI و DVI استفاده کنید که تبدیل D-Sub به HDMI فکر می کنم موجود باشد.

بعد از اینکه مطمئن شدید مانیتور دوم به تنهایی تصویر می دهد، از داخل نرم افزار Intel HD Graphic Control Panel می توانید تنظیمات را روی دو مانیتور انجام دهید.

parhamshakibaei
2013/12/20, 16:25
ممنون از توضیحتون ولی مشکل حل نشد. پشت مانیتور من فقط سوکت RGB هست روی پنلم دکمه source هست ولی کاری نمی کنه حتی رفتم یه LCD دیگه که هر دو پورت رو داره آوردم که دگمه مذکور رو زدم چند بار نوشته آنالوگ/دیجیتال روش چشمک زد ولی بازم تصویر نداد.ضمنا من چون کارت گرافیکم مال مادربرده پورت HDMI ندارم. فکر می کنید مشکل از تبدیل DVI هست که به پشت کیس زدم یا کارت گرافیک onboard روی مادربرد ساپورت نمی کنه ؟ یا مشکل چیز دیگه ایه؟

Reza Eshraghi
2013/12/20, 16:49
ممنون از توضیحتون ولی مشکل حل نشد. پشت مانیتور من فقط سوکت RGB هست روی پنلم دکمه source هست ولی کاری نمی کنه حتی رفتم یه LCD دیگه که هر دو پورت رو داره آوردم که دگمه مذکور رو زدم چند بار نوشته آنالوگ/دیجیتال روش چشمک زد ولی بازم تصویر نداد.ضمنا من چون کارت گرافیکم مال مادربرده پورت HDMI ندارم. فکر می کنید مشکل از تبدیل DVI هست که به پشت کیس زدم یا کارت گرافیک onboard روی مادربرد ساپورت نمی کنه ؟ یا مشکل چیز دیگه ایه؟

سلام پرهام جان ! به فروم سخت افزار خوش آمدید ! @};-
معمولاً تبدیل ها در عمل کارایی مورد انتظار رو ندارند و برعکس باعث مشکل میشن !
پردازنده شما تا سه مانیتور رو ساپورت می کنه و مادربرد شما هم یک پورت D-sub و یک پورت DVI داره !
اینکه می فرمائید قبلاً می تونستید این کار رو انجام بدید با همین سیستم و همین مانیتور بوده ؟!!
رزولوشن یکسانی توی ویندوز برای هر سیستم ست شده ؟!!

Castiel
2013/12/20, 16:54
ببینید کلا این تبدیل ها خیلی کم پیش میاد درست کار کند، شما در حالت کلی باید یک پورت HDMI و یک پورت DVI داشته باشید تا تصویر روی دو مانیتور نمایش داده شود و راه دیگری هم به جز تبدیل وجود ندارد.

Castiel
2013/12/20, 16:56
ببخشید فقط یک سوال اینکه نرم افزار Intel HD Graphic Control Panel و همینطور درایور اینتل را نصب کردید؟
ببنید از داخل نرم افزار می توانید روی دو مانیتور سوئیچ کنید و مثلا فقط مانیتور دوم تصویر بدهد.