PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی چند مانیتور با رزولوشن بسیار بالا (رتینا) که تازه وارد ایران شده .

Viper95
2013/12/14, 10:17
سلام دوستان .

اخیرا رزولوشن مانیتور ها در حال افزایش است و مدل های جدید زیادی تولید میشوند .

در این تاپیک قصد دارم 3 نمونه از این هارا که همین چند روزه وارد ایران شده اند به شما معرفی کنم .

به علت ورود تازه این مدل ها فعلا قیمت ها قابل اعتماد و ثابت و هماهنگ نیستند و بعد از چند هفته ثبات نسبی حدود قیمت روز این مدل هارا برای شما قرار میدهم .

تمامی این مدل ها رزولوشن بسیار بالا دارند و از نظر تعداد پیکسل در حد صفحه های رتینا هستند .

HP ZR30w LCD Monitor

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

2560 *1600

30 اینچ و 60 هرتز

Dell UltraSharp U3011

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

2560 *1600

30 اینچ و 60 هرتز

پنل ips

HP ZR2740w LED

2560 * 1440

27 اینچ و 60 هرتز

همانطور که گفتم بعد از همه گیر شدن و ثبات قیمت این مدل ها قیمت روز را برای شما قرار میدهم .

موفق باشید :)

Shahin007
2013/12/14, 10:28
دوست عزیز رتینا به طور اختصاصی برای شرکت اپل هستش و ربطی به رزولوشن تصویر نداره...رتینا تراکم پیکسل بالایی داره
نه رزولوشن تصویر!
عکس های مانیتور ها هم اضافه کنید تا تاپیک تکمیل بشه...

موفق باشید.

Viper95
2013/12/14, 10:29
اگر بخواهید حتی لینک خرید آنلاینشم میذارم براتون !

Viper95
2013/12/14, 10:33
دوست عزیز رتینا به طور اختصاصی برای شرکت اپل هستش و ربطی به رزولوشن تصویر نداره...رتینا تراکم پیکسل بالایی داره
نه رزولوشن تصویر!
عکس های مانیتور ها هم اضافه کنید تا تاپیک تکمیل بشه...

موفق باشید.

البته انحصاری هم نیست چون حتی شرکت های چینی میتونن بخرن !

مثلا ainol novo 9 spark هم رتینا داره با اینکه یک تبلت چینی دسته متوسط هست !

منظور من این بود که از نظر تعداد پیکسل در حد رتینا های اپل هستند , نه اینکه خود این مانیتور ها رتینا دارند .

چشم اگر تصویر مناسبی یافت کردم میذارم .

موفق باشید :) :)

Viper95
2013/12/14, 10:40
آپدیت شد .

تصاویر محصولات اضافه شدند .

Reza Y
2013/12/14, 12:15
اگر بخواهید حتی لینک خرید آنلاینشم میذارم براتون !ممنون میشم قرار بدید.

Viper95
2013/12/14, 13:59
ممنون میشم قرار بدید.

چشم .

ببینید امروز تو اینتر نت گشتم یک شرکت معتبر رو پیدا کردم که خودش وارد کننده این مانیتور هاست و به صورت آنلاین برای فروش گذاشته .

قیمتش رو ننوشتن و باید تماس بگیرید تا قیمت روز رو به شما بدن و بعد به صورت اینترنتی ثبت سفارش کنید .

یک نمایندگی در اصفهان دارن و یکی در تهران که باید یا از اونجا بگیری یا اینکه برات بفرستن .

این شرکتی که پیدا کردم جنس رو بر مبنی $ حساب میکنه و چون دلالی در کار نیست قیمت هاش از بازار پایین تره و مناسب تره .

اگر واقعا کسی قصد خرید داره من پیشنهاد میکنم 1 ماه صبر کنه تا متعادل بشه .

اینم لینکش , فقط امیدوارم مدیران سایت وانجمن این رو تبلیغ حساب نکنن چون اولا نه من ارتباطی با اون شرکت دارم و بعدش هدفم فقط اطلاع رسانی و کار راه انداختن بوده .

لینک ثبت سفارش این 3 مانیتور (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) .

ST92
2014/02/17, 22:36
تا جايي كه يادمه رتينا به جز تراكم پيكسل به دايره بودن زير پيكسل ها و يه سري چيزاي ديگه هم مربوط بود. الان تراكم پيكسلهاي بالاتر هم معمول دارن ميشن كه البته از لحاظ عملي كاربرد ندارن و تبليغاتي هستن.

تو تلويزيون وقتي فيلم پخش ميكني يا گيم بازي ميكني خيلي صافتر و به قول خودشون اسموثتر نشون ميده. مانيتوري هست كه كيفيت تصويرو بالا ببره؟ يه مقدار بعيد به نظر مياد.