PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا میشه از گوشیهای t moblile یا at&t در ایران استفاده کرد

Optimus
2013/12/12, 22:11
آیا میشه از گوشیهای t mobile یا at&t در ایران استفاده کرد ؟

Castiel
2013/12/12, 22:16
عزیز این دو اپراتور هستند مثل همراه اول و ایرانسل، وقتی این اپراتورها در ایران نیستند چطور می خواهید استفاده کنید؟
در ضمن این اپراتورها، گوشی های جدید را به همراه سیم کارت های خودشان به تعداد محدود وارد بازار می کنند که خب به دلیل ارتباطاتی بین شرکت ها، قیمت گوشی ها به همراه سیم کارت کاهش پیدا می کند.

Dan
2013/12/12, 22:54
آیا میشه از گوشیهای t mobile یا at&t در ایران استفاده کرد ؟
اگر قابلیت آنلاک شدن داشته باشند میتونید. قابلیت آنلاک شدن بسته به شرکت مخابراتی ، برند ، مدل گوشی و پارت نامبر گوشی تغییر میکنه.

Shahin007
2013/12/13, 08:19
همونطور که آقا میعاد گفت میشه اگه بتونن گوشیتون رو اینجا آنلاک کنن...
امکان آنلاک شدن بستگی به مدل گوشی،اپراتور،ورژن سیستم عامل و ... داره...
گوشی های بعضی اپراتور ها خیلی راحت آنلاک میشه ولی مال بعضیا هم اصلا عمرا بتونن اینجا آنلاکش کنن...
هیچ تضمینی هم نیست گوشی از زیر عملیات آنلاک سالم بیرون بیاد...
در کل یک ریسک به حساب میاد.

موفق باشید.

Optimus
2013/12/13, 11:34
مثلا 1020 nokia lumia از at&t رو میشه آنلاک کرد ؟

ARMIN
2013/12/13, 11:42
مثلا 1020 nokia lumia از at&t رو میشه آنلاک کرد ؟

علی الظاهر همه ی گوشی ها رو میشه آنلاک کرد، منوط به اینکه هزینه ی آنلاک رو به صورت دلاری به تولید کننده بدین، (عملا" گوشی رو بخرین) و بعد میتونید استفاده کنید. تو ایران هم در بازار خیلی از مغازه ها میتونن این هزینه رو انجام بدن

ARMIN
2013/12/13, 12:12
علی الظاهر همه ی گوشی ها رو میشه آنلاک کرد، منوط به اینکه هزینه ی آنلاک رو به صورت دلاری به تولید کننده بدین، (عملا" گوشی رو بخرین) و بعد میتونید استفاده کنید. تو ایران هم در بازار خیلی از مغازه ها میتونن این هزینه رو انجام بدن

و البته غیر از هزینه ی گوشی، اگر هر گونه بدهی به At&T داشته باشین اون رو هم باید پرداخت کنید از ایران به همراه هزینه ی آنلاک گوشی

shadow fiend
2014/01/17, 13:55
انلاکی که دوستان اشاره کردن روش قانونی اون هست.
بسته به هر گوشی که انلاک قانونی داره,یه غیر قانونی اونم هست.من فقط واسه iphone رو میدونم که اسمش گیوی هست.فکر کنم اگر گوشی اندرویدی باشه با انلاک کردن بوتلودر و s-off شدن سیستم اونم فقط توی سری htc و نصب بوتلودر جدید در صورت امکان.میشه انلاک کرد! شاید شانس htc توی انلاک غیر قانونی 2 درصد باشه! ولی ایفون با گیوی انلاک میشه

Dan
2014/01/17, 15:46
انلاکی که دوستان اشاره کردن روش قانونی اون هست.
بسته به هر گوشی که انلاک قانونی داره,یه غیر قانونی اونم هست.من فقط واسه iphone رو میدونم که اسمش گیوی هست.فکر کنم اگر گوشی اندرویدی باشه با انلاک کردن بوتلودر و s-off شدن سیستم اونم فقط توی سری htc و نصب بوتلودر جدید در صورت امکان.میشه انلاک کرد! شاید شانس htc توی انلاک غیر قانونی 2 درصد باشه! ولی ایفون با گیوی انلاک میشه
ممنون از حسین آقا که توی تاپیک ها شرکت میکنن و تجربیاتشون رو با ما در میون میذارن.
البته تا جایی که میدونم روش گیوی بخاطر مشکلاتش دیگه منسوخ شده و استفاده نمیشه. الان از جیلبرک نرم افزاری استفاده میکنن.

shadow fiend
2014/01/17, 18:14
ممنون از حسین آقا که توی تاپیک ها شرکت میکنن و تجربیاتشون رو با ما در میون میذارن.
البته تا جایی که میدونم روش گیوی بخاطر مشکلاتش دیگه منسوخ شده و استفاده نمیشه. الان از جیلبرک نرم افزاری استفاده میکنن.
خواهش میکنم عزیز.
مشکلاتش واسه اپدیتهای نرم افزاری هست.وگرنه به صرفه ترین نوع انلاک واسه ایفون همین گیوی هست.تا ios6 فکر کنم روی ایفون 5 جواب میداد.دیگه جدیدا اطلاعی ندارم...

Dan
2014/01/17, 19:09
خواهش میکنم عزیز.
مشکلاتش واسه اپدیتهای نرم افزاری هست.وگرنه به صرفه ترین نوع انلاک واسه ایفون همین گیوی هست.تا ios6 فکر کنم روی ایفون 5 جواب میداد.دیگه جدیدا اطلاعی ندارم...
iOS 7 هم با R-Sim میشه. ولی دردسر آپدیتش از نرم افزاری خیلی بیشتره. مشکل هایی مثل برقرار نشدن تماس و نفرستادن SMS و از دسترس شدن گوشی توی بعضی مدل های این روش دیده میشه.
البته در هر حال بعضی مواقع راه دیگه ای غیر از این روش ها نیست.