PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گفتوگو و بررسی در مورد لپتاپ های قدرتمند .

Viper95
2013/12/12, 19:04
سلام دوستان محترم انجمن سخت افزار .

این تاپیک به این منظور است که ما لپتاپ های قدرتمند رو اینجا برسی کنیم که کدوم پردازندش قوی تره , کدوم گرافیکش بهتره , و ...

لپتاپ های گیمینگ , لپتاپ های مهندسی , لپتاپ های گرافیستی حرفه ای و کلا همه جوره ! فقط لپتاپ های نسبتا قدرتمند به بالا .

قوانین :

این تاپیک راهنمایی و مشاوره خرید نیست ! فقط برسی و گفت و گو .

اسپم و بحث پرتنش و چیز های بی ربط ممنوع

بحث فقط در مورد لپتاپ میباشد و بحث Pc ها و سایر موارد را به اینجا نکشید .

از مدیران محترم در خواست دارم که این تاپیک رو حذف نکنند و آذاد بگذارند .

و از کاربران میخواهم که در این جا مشارکت کنند .

موفق باشید . :):)

Viper95
2013/12/12, 19:38
دوستان به نظر شما این ارزش خرید دارد ؟؟

Acer Aspire V3-772G
گرافیک 760 gtx دارد با 4gb حافطه کلی گرافیکی .

درسته 760 قوی هست اما ..

تا 4 سال گیم های روز رو جواب میده ؟؟؟

گرافیک 760 برای یک لپتاپ گیمینگ حرفه ای 17.3 اینچ فول اچ دی کافی هست به نظر شما ؟؟

MehrshaD
2013/12/12, 19:48
دوستان به نظر شما این ارزش خرید دارد ؟؟

Acer Aspire V3-772G

گرافیک 760 gtx دارد با 4gb حافطه کلی گرافیکی .

درسته 760 قوی هست اما ..

تا 4 سال گیم های روز رو جواب میده ؟؟؟

گرافیک 760 برای یک لپتاپ گیمینگ حرفه ای 17.3 اینچ فول اچ دی کافی هست به نظر شما ؟؟
سلام دوست عزیز. تاپیک خوبی ایجاد کردید اما نکته ای که من رو شگفت زده میکنه اینه که اولین قانون تاپیکت اینه که مشاوره و راهنمایی ممنوعه و فقط بحث و بررسی قابل قبوله و دقیقا شما تو پست دومت مشاوره میگیری؟؟؟ که فلان لپتاپ چطوره! قطعا این پست شما بحث و بررسی یه لپتاپ قدرتمند نیست. جسارتم نباشه ناراحت نشو من فقط خواستم بهت اطلاع بدم.
اولین قدم برای اینکه بتونی تاپیکت رو مهم کنی و مدیران اون رو یک تاپیک با ارزش بدونن اینه که در وحله ی اول خودت به قوانین خودت پایبند باشی یعد دیگران
اگه ناراحتی پیش اومده من عذر میخوام :)

Viper95
2013/12/12, 20:00
سلام دوست عزیز. تاپیک خوبی ایجاد کردید اما نکته ای که من رو شگفت زده میکنه اینه که اولین قانون تاپیکت اینه که مشاوره و راهنمایی ممنوعه و فقط بحث و بررسی قابل قبوله و دقیقا شما تو پست دومت مشاوره میگیری؟؟؟ که فلان لپتاپ چطوره! قطعا این پست شما بحث و بررسی یه لپتاپ قدرتمند نیست. جسارتم نباشه ناراحت نشو من فقط خواستم بهت اطلاع بدم.
اولین قدم برای اینکه بتونی تاپیکت رو مهم کنی و مدیران اون رو یک تاپیک با ارزش بدونن اینه که در وحله ی اول خودت به قوانین خودت پایبند باشی یعد دیگران
اگه ناراحتی پیش اومده من عذر میخوام :)

نه عزیزم ناراحتی چیه ؟؟

من منظورم این بود که کاربرا نیان بگن 3 میلیون پول دارم چی بگیرم ؟؟ یعنی مشاوره خرید نباشه و صرفا جهت آگاهی کلی باشه .

موفق باشید .

MehrshaD
2013/12/12, 20:04
نه عزیزم ناراحتی چیه ؟؟

من منظورم این بود که کاربرا نیان بگن 3 میلیون پول دارم چی بگیرم ؟؟ یعنی مشاوره خرید نباشه و صرفا جهت آگاهی کلی باشه .

موفق باشید .
دوست عزیز من مشکل همینه چه شخصی که میگه با فلان بودجه چه لپتابی بگیرم و چه سرور گرامی که میپرسید این لپتاب ارزش خرید رو داره یا نه هر دو سوال به نوعی در حوزه مشاوره هستند.اینطور نیست؟ اگه اشتباه میکنم لطفاً حرفم رو اصلاح کنید خوشحال میشم.

Viper95
2013/12/12, 20:10
دوست عزیز من مشکل همینه چه شخصی که میگه با فلان بودجه چه لپتابی بگیرم و چه سرور گرامی که میپرسید این لپتاب ارزش خرید رو داره یا نه هر دو سوال به نوعی در حوزه مشاوره هستند.اینطور نیست؟ اگه اشتباه میکنم لطفاً حرفم رو اصلاح کنید خوشحال میشم.

چشم :)

شاید بهتر باشه همین ارزش خرید رو حذف کنم . اوکی اصلاح میشه :)

ویرایش کردم :)

MehrshaD
2013/12/12, 20:36
از دوستان کسی تجربه کار با نوت بوک گیمینگ MSI GE70 2OD (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) رو داره؟در واقع کسی خبر داره این نوت بوک وارد ایران شده یا نه و اگه هست چه قیمتی داره؟؟ نوتبوکه جالبیه البته نمیدونم رقیب جدی در مقابل ASUS ROG G750JH (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) هست یا نه.بنظرتون کدومش میتونه بهتر نیاز های صاحبش رو برطرف کنه با توجه به سری گیمینگ بودنشون؟

Viper95
2013/12/12, 20:57
از دوستان کسی تجربه کار با نوت بوک گیمینگ MSI GE70 2OD (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) رو داره؟در واقع کسی خبر داره این نوت بوک وارد ایران شده یا نه و اگه هست چه قیمتی داره؟؟ نوتبوکه جالبیه البته نمیدونم رقیب جدی در مقابل ASUS ROG G750JH (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) هست یا نه.بنظرتون کدومش میتونه بهتر نیاز های صاحبش رو برطرف کنه با توجه به سری گیمینگ بودنشون؟

یک مدل بالاتر از اون MSi که میگی اومده .

مدل 3k ips و gtx 770 تو بازار دیدم 8.8 میلیون قیمت داره .

اونی که شما میگی حتما خیلی ارزون تره .

فقط در حد حدس شاید 5 یا 5.5 باشه , البته بازار قابل پیشبینی نیست و باید قیمت دقیق گرفت .

Viper95
2013/12/14, 09:50
مشخصات msi gt70 dragon edition 2 رو دیدم وحشت کردم !

شما هم چک کنید . از هیولا هم گذشته !

ولی اصلا به خریدنش فکر نکنید !

چون قیمتش 10 میلیون و 200 هزار تومن هست !

vahidsoltanian
2013/12/14, 10:12
دوستم لپتاپ msi gt 740 داره اینطور که گفته بود از کویت از نمایندگی msi فرم پر کرد که چه قطعاتی رو میخواد اینم تا تونست تیک گزینه ها رو زده مشخصاتشو میگم
کراس 5870 داره
128 گیگ ssd
بقیشو دقیق نمیدونم ولی cpu ش سری اکستریم بود خودش cpu رو عوض کرده بود التبه پایپ های خنک کنندشو با هم دیگه دستکاری کردیم تا بتونه این پردازنده غول رو عوض کنه خیلی چیز خفنیه کلا لپتاپ گیمینگ فقط msi با اسمشو نبر 970 تومن 2-3 سال پیش حدود 3700 خرید لپتاپو

Viper95
2013/12/16, 14:11
این لپتاپ رو نگاه کنی معنی جدیدی از لپتاپ گیمینگ را خواهید فهمید !

بدون شرح ! توضیحی نمیدم فقط شما مشخصات سخت افزاریشو نگاه کنید !

ALIENWARE 18
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

shahidamlaki
2013/12/16, 14:44
ولی بنظرم بجای هاینکه آدم این همه پول برای این لپ تاپ بده بره پی سی با این مشخصات ببنده خیلی ارزونتر درمیاد در ضمن بهتر از این لپ تاپ هم براش کار میکنه هرچه باشه قدرت لپ تاپ به پی سی نمیرسه بنظر این لپ تاپ رو خریدن یه جوری پول هدر دادن هست مگر اینکه طرف خیلی مایه دار باشه بخواد بره اینو بخره و گرنه ارزش خرید نداره

Viper95
2013/12/16, 16:19
ولی بنظرم بجای هاینکه آدم این همه پول برای این لپ تاپ بده بره پی سی با این مشخصات ببنده خیلی ارزونتر درمیاد در ضمن بهتر از این لپ تاپ هم براش کار میکنه هرچه باشه قدرت لپ تاپ به پی سی نمیرسه بنظر این لپ تاپ رو خریدن یه جوری پول هدر دادن هست مگر اینکه طرف خیلی مایه دار باشه بخواد بره اینو بخره و گرنه ارزش خرید نداره

دقیقا !

اما 2 سری آدم هستن که از این ها میخرن !

1- کسانی که پول زیاد دارند و یک سیستم بسیار قوی نسبتا قابل حمل نیاز دارن

2-کسانی که پول زیادی دارند و نمیدونن چجوری خرج کنن !

:):)

vahidsoltanian
2013/12/16, 16:35

ALIENWARE 18
من که هنوز مغزم تو پردازشه این یعنی چی اخه مگه مریضن ایناااااا

MehrshaD
2013/12/23, 11:20

ALIENWARE 18

لبتاپ بسیار قدرتمندی هست نسبت به دیگر رقباش البته رقابت تنگاتنگی با لبتاپ های Eurocom داره. اما خب جابجاییش کار راحتی نیست .هم بخاطر وزنش و هم سایزش چون وقتی میگیم لبتاپ یا نوتبوک یعنی یک چیز جمع و جور و قابل حمل که راحت بشه با خودت جابجاش کنی و نیازتو بر طرف کنه.
من اگه پول خریدنشو داشتم واقعا یه دسکتاپ خدا میبستم چون کلاً به صرفه تر هستو میشه درست تعمیرش کرد و ازش استفاده کرد اما لبتاپ های گیمینگ نه .یعنی واقعا پول دور ریختنه حتی اگه خارج از ایران باشی ;)

Viper95
2013/12/23, 12:35
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Viper95
2013/12/23, 12:39
خب من هم فقط به قصد گفت و گو این تاپیک رو زدم و به هیچ کس پیشنهاد نمیدم بیشتر از 3 میلیون یا حداکثر 3.5 پول لپتاپ بده :):):)

Castiel
2014/01/02, 07:40
به نظرم برای یکسری از کاربران، به دلیل بحث جابجایی و همیشه در سفر بودن، و همینطور بر اساس کاربرد، خرید یک نوت بوک در حدود 3.5 تا 4 میلیون می تواند تمامی نیاز ها را برطرف کند و به نظر بنده خرید نوت بوک هایی با قیمت به عنوان مثال 10.5 میلیونی MSI GT70 Dragon و موارد مشابه، منطقی نیست و شما می توانید با هزینه کمتر، یک سیستم بسیار قدرتمندتر خریداری کنید.

Viper95
2014/01/23, 08:22
سلام دوستان یک سوالی داریم کمی عجیب اگر ممکنه راهنمایی کنید :):)

من خودم میدونم که لپتاپ قابلیت تعویض کارت گرافیک و پردازنده نداره , و فقط رم و هارد قابل تغییر هست اما در یکی از انجمن های همسایه یکی از دوستان اصرار داره که ی لپتاپی هست که همچین قابلیتی رو داره .

لپتاپ مورد بحث
Lenovo IdeaPad Y510p

بود . با کانفینگ i7 / 16gb ddr3 / 15.6 full hd / 2gb 750m gt و یا همین مدل با صفحه 15.6 hd .

این دوستمون اصرار داشت که این لپتاپ میتونه کارت گرافیک بهش اضافه بشه از طریق sli .

یعنی یک 750m که خودش داره , یکی دیگه هم بهش اضافه کنی و این 2 همزمان کار کنن .

و این که این کارت 750 جدا گانه رو باید جدا تهیه کنی .

البته من این ادعا رو باور نکردم .

از شما میپرسم آیا این ادعا درسته ؟؟

Dan
2014/01/23, 08:44

من خودم میدونم که لپتاپ قابلیت تعویض کارت گرافیک و پردازنده نداره , و فقط رم و هارد قابل تغییر هست اما در یکی از انجمن های همسایه یکی از دوستان اصرار داره که ی لپتاپی هست که همچین قابلیتی رو داره .

لپتاپ مورد بحث
Lenovo IdeaPad Y510p

بود . با کانفینگ i7 / 16gb ddr3 / 15.6 full hd / 2gb 750m gt و یا همین مدل با صفحه 15.6 hd .

این دوستمون اصرار داشت که این لپتاپ میتونه کارت گرافیک بهش اضافه بشه از طریق sli .

بله درسته از طریق Ultrabay میشه کارت گرافیک این لپ تاپ رو SLI کرد.

Viper95
2014/01/23, 08:47
بله درسته از طریق Ultrabay میشه کارت گرافیک این لپ تاپ رو SLI کرد.

متشکرم :):):)

میشه یک توضیح کامل بدی ؟

یعنی به چه صورت ؟

کارت دوم رو از کجا میشه نهیه کرد و چه قیمتی داره ؟

Dan
2014/01/23, 09:02
متشکرم :):):)

میشه یک توضیح کامل بدی ؟

یعنی به چه صورت ؟

کارت دوم رو از کجا میشه نهیه کرد و چه قیمتی داره ؟
از فروشگاه های خود شرکت Lenovo میشه تهیه کرد. قیمت بستگی به مدل لپ تاپ و GPU کارت داره. برای GT750m حدود 200 تا 250 دلار.

25108

داخل تصویر همه چیز واضحه. بصورت کارت وارد لپ تاپ میشه.

Viper95
2014/01/23, 09:22
از فروشگاه های خود شرکت Lenovo میشه تهیه کرد. قیمت بستگی به مدل لپ تاپ و GPU کارت داره. برای GT750m حدود 200 تا 250 دلار.

25108

داخل تصویر همه چیز واضحه. بصورت کارت وارد لپ تاپ میشه.

ممنون بابت راهنمایی .:):)

خیلی جالبه !

احتمالا هم خودم و هم پسر خالم این رو بخریم .! ( اون هم خیلی وقت هست دنبال یک چیز قوی و شاخ میگرده مثل خودم )

به همین دلیل , یعنی این که از این تاپیک برای مشاوره خرید استفاده نشه یک تاپیک جدا میزنم تا نظم انجمن رعایت بشه .:):)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

واقعا متشکرم .

Reza Eshraghi
2014/01/23, 10:13

لپتاپ مورد بحث
Lenovo IdeaPad Y510p

سلام ! این نوت بوک خودش دو تا کانفیگ با GT750 SLi هم داره که توی بازار کشور ما موجود نیست ! یکیش با رم ۸ و یکی با رم ۱۶ گیگ !

Viper95
2014/01/23, 16:52
سلام ! این نوت بوک خودش دو تا کانفیگ با GT750 SLi هم داره که توی بازار کشور ما موجود نیست ! یکیش با رم ۸ و یکی با رم ۱۶ گیگ !

میشه یک لینک از یک خرده فروش معتبر جهانی برای این کانفینگ بدید ؟؟

core i7 4702

8gb ddr3 ram

2 × 750m gt 2gb sli

15.6 " 1366*768 p

1tb hhd بدون ssd .

Dan
2014/01/23, 20:07
میشه یک لینک از یک خرده فروش معتبر جهانی برای این کانفینگ بدید ؟؟

core i7 4702

8gb ddr3 ram

2 × 750m gt 2gb sli

15.6 " 1366*768 p

1tb hhd بدون ssd .
توی آمازون چند مدل با کانفیگ های مختلف موجوده. میتونید نزدیک ترین کانفیگ به مدل مورد نظر رو پیدا کنید.

Viper95
2014/01/23, 23:08
توی آمازون چند مدل با کانفیگ های مختلف موجوده. میتونید نزدیک ترین کانفیگ به مدل مورد نظر رو پیدا کنید.

فقط میتونم بگم دمت گرم !

اون کانفینگ دومی دقیقا مورد مورد نظر من بود , فکر کنم 1100 دلار بود .

یک شرکت رو میشناسم که تو اصفهان و تهران نمایندگی داره و با حدود 1200 دلار میتونن برام بیارن .

واقعا متشکرم :):):)

MehrshaD
2014/01/26, 21:00
سلام دوستان...
میگم یه سوال پیش اومده که آیا لپتاب MSI GE60 2 OC مثل این لپتاب لنوو که قابلیت SLi از Ultrabay رو داره میشه یه گرافیک 750 براش تهیه و SLi کنیم با گرافیک خودش که همزمان کار کنن یا فعلا فقط این نوتبوک لنوو هست که این قابلیت رو داره؟؟؟؟

Dan
2014/01/26, 23:11
سلام دوستان...
میگم یه سوال پیش اومده که آیا لپتاب MSI GE60 2 OC مثل این لپتاب لنوو که قابلیت SLi از Ultrabay رو داره میشه یه گرافیک 750 براش تهیه و SLi کنیم با گرافیک خودش که همزمان کار کنن یا فعلا فقط این نوتبوک لنوو هست که این قابلیت رو داره؟؟؟؟
نام تجاری Ultrabay متعلق به شرکت Lenovo هستش یعنی به درایو قابل تعویض شرکت های دیگه Ultrabay نمیگن.
خیر برای GE60 امکانش نیست. برای Lenovo هم فقط این مدل نیست. چندین مدل از سری Thinkpad و Ideapad این قابلیت رو دارن.

Viper95
2014/01/26, 23:34
البته لپتاپ هایی هستند که از همون اول خودشون sli دو کارت روشون انجام شده مثل alienware 18 , البته با قیمت نجومی 2000 دلار برای ضعیفترین کانفینگ !:):)