PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هدفون با کیفیت تا 250 هزار

hossein.me
2013/12/12, 13:55
سلام دوستان، من قصد خرید یه هدفون خوب تا 250 تومن دارم، فقط برای گوش دادن موسیقی! بیشتر پاپ و راک و گاهی اصیل خودمون!
تعریف SONY-XB500 رو خیلی شنیده بودم و امروز رفتم بگیرمش که متاسفانه یا خوشبحتانه نداشتن برای فروش، تست کردم و به دلم ننشست انگار! (با همون mp4 player های سونی که بود تست کردم، حالا اومدم از شما راهنمایی بگیرم که چه کنم!
در ضمن قراره هدفون به لپتاپم وصل شه (که ASUS هست) و یه mp3 player سونی!
ممنون میشم راهنمایی کنین که همین هفته بخرم!

h.davoudi
2013/12/12, 14:20
Razer Headset Tiamat 2.2 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
Panasonic HeadPhone RP-DJS400 Black (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. A%A9-%D8%AA%DA%A9%D9%86%DB%8C%DA%A9%D8%B3-%D8%A2%D8%B1-%D9%BE%DB%8C-%D8%AF%DB%8C-%D8%AC%DB%8C-%D8%A7%D8%B3-400)

.... (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند./Category-Headphone/Type-138/MaxPrice-297000/Attributes-6501_4366/Status-2/)
... (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند./Category-Headset/Type-1340/MaxPrice-331000/Status-2/)

hossein.me
2013/12/12, 17:48
ممنون، اگه ممکنه یکم در موردشون توضیح بدین و نظر خودتونو راجع به XB500 اگه باهاش گوش کردید بگین ممنون میشم.
semmheiser HD419 چطوره؟
اون پاناسونیکه یه جا دیگه هم دیدم توصیه کردین، وضوح صداش و باسش چجوریه؟ جایی میشناسین واسه تست داشته باشن؟

Dan
2013/12/12, 22:20
ممنون، اگه ممکنه یکم در موردشون توضیح بدین و نظر خودتونو راجع به XB500 اگه باهاش گوش کردید بگین ممنون میشم.
semmheiser HD419 چطوره؟
اون پاناسونیکه یه جا دیگه هم دیدم توصیه کردین، وضوح صداش و باسش چجوریه؟ جایی میشناسین واسه تست داشته باشن؟
دوست عزیز قیمت HD 419 حدود 450 تا 500 هزار تومنه. اینقدر بودجه دارید؟

تا 250 هزار تومن پیشنهادم AKG K99 هستش.

hossein.me
2013/12/12, 23:25
دوست عزیز قیمت HD 419 حدود 450 تا 500 هزار تومنه. اینقدر بودجه دارید؟

تا 250 هزار تومن پیشنهادم AKG K99 هستش.

ممنون که سریع راهنمایی میکنید :)
اینجا زده 277 قیمتشو، اگه تا این حد باشه میتونم جور کنم: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
این قیمت هم باشه بازم میگین AKG ؟
من تست نکردم AKG رو، برای موزیک گوش کردن عادی دلچسب هست؟ جایی نمیشناسین برای تست داشته باشن اینا رو؟ (تهرانم)

Reza Eshraghi
2013/12/13, 12:13
سلام حسین جان ! به فروم سخت افزار خوش آمدید ! @};-
نیازی به ارسال چند باره پست نیست ! هر دو پست شما به انتظار تأیید رفته بود که یکی رو تأیید کردم و دومی رو حذف کردم !
در هنگام استفاده از فروم و ارسال پست اگه از قندشکن استفاده می کنید غیرفعالش کنید تا پستهاتون به انتظار تأیید نره !

hossein.me
2013/12/13, 12:18
خیلی ممنون،
آره 2 تا فرستادم توی حالتای مختلف اما متاسفانه جفتش اونجوری شد
از چیزشکن هم استفاده نمیکردم اتفاقا!

hossein.me
2013/12/13, 12:24
دیشب راجع به AKG خیلی خوندم و اکثرا گفته بودن که جنسش چیپ هست و صداش هم مناسب افراد حرفه ای برای میکس و مانیتورینگ ایناس و برای موزیک عادی خوب نیس!
اما بازم علاقه دارم تست کنم چون میگین خوبه، ممنون میشم اگه جایی معرفی کنین که تست اینا رو داشته باشه. برای سنهایرز نمایندگی سنهایزر توی پاشاژ ایران گفت که اگه قصد خریدت 80% به بالا باشه باز میکنم تست کنی :-/
اما جایی باشه که مثل نمایندگی های سونی بزارن بدون منت تست کنی خیلی بهتره!

Dan
2013/12/13, 12:29
ممنون که سریع راهنمایی میکنید :)
اینجا زده 277 قیمتشو، اگه تا این حد باشه میتونم جور کنم: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
این قیمت هم باشه بازم میگین AKG ؟
من تست نکردم AKG رو، برای موزیک گوش کردن عادی دلچسب هست؟ جایی نمیشناسین برای تست داشته باشن اینا رو؟ (تهرانم)
اشتباه از من بود. من قیمت 449 رو گفته بودم.
هر دو بسیار خوبن. البته من از K99 تعریف بیشتری شنیدم و دقت کنید که توی ایران قیمت بسیار منصفانه تری داره.
برای تست چند تا از فروشگاه های جمهوری تعدادی از مدل ها رو دارن. تشریف ببرید خیابان جمهوری بین تقاطع حافظ و فردوسی.

hossein.me
2013/12/13, 12:38
خیلی خیلی ممنون، حتما میرم و میام نتیجشو اینجا میگم باز.

hossein.me
2013/12/15, 15:51
خوب اول تشکر از شما که کمک کردید یه خرید خوب داشته باشم
امروز رفتم و بعد از تست چندین مدل مختلف آخرش همین HD-419 رو گرفتم همون 277 تومن
صداهای هدفون های professional و یا monitoring درسته خیلی خوب و دقیق بود، اما واسه من که هدفون رو واسه گوش کردن و لذت بردن از موسیقی می خواستم یه جورایی به نظر flat بود صداشون و از صدای این سنهایزر لذت بیشتری بردم
اما صداش اینجوری که توی بعضی فروم ها نوشتن AMAZIIIIIIIING نیست به نظرم اما بازم خوبه!
نه باسش خیلی زیاده که توی ذوق بزنه و نه صداهای معمولی رو خراب میکنه، بسیااااار تا بسیااااار راحت روی سر سوار میشه و بسیار هم سبک هست، اما در عین حال سیم نازکش و پلاستیکی بودنش که با این که با کیفینه اما آدم میترسه که بشکنه!!!
اما در کل با توجه به مدلهای مختلفی که تست کردم به نظرم به قیمتش می ارزید، سنهایزر مومنتوم 699 تومن بود اگه به صدا باشه این نسبت به اون باید 500 تومن باشه! راحتی این هم بیشتر بود تازه!
بازم ممنون از شما دوستان

Reza Eshraghi
2013/12/15, 17:41
مبارکتون باشه ! =D>@};-

توی تاپیک خرید و فروش های کاربران (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) هم میتونید خریدتون به همراه عکس رو اعلام و قرار بدین !

با توجه به اینکه خرید استارتر انجام شده تاپیک بسته میشه ! :)