PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گفت و گو در مورد بازی های PC .

Viper95
2013/12/10, 11:01
با سلام به دوستان انجمن .

خب با اینکه انجمن به صورت تخصصی در مورد سخت افزار هست اما بخش گیم هم داره و خوبه اگر تو این زمینه هم فعالیت صورت بگیره از طرف کاربران .

این تاپیک مخصوص گفت و گو در مورد بازی های پلتفرم Pc میباشد . فقط برای PC !

اگر نظری دارید , سوالی دارید , اصلاعاتی دارید , نیازی به معرفی بازی و راهنمایی دارید یا غیره میتوانید از این تاپیک استفاده کنید و در این تاپیک مطرح کنید .

امید وارم یک تاپیک جامع و مفید باشه .

Viper95
2013/12/10, 11:03
من خودم خیلی با Pc بازی میکنم . هر جوریشو که بگی .

از بازی های Ea games و Valve و Sega و ubi soft و 2k games خوشم میاد .

MehrshaD
2013/12/10, 11:19
بسیار تاپیک خوبی زدی مخصوصاً برای گیمر ها. ;)
من از همینجا تمامی گیمر های انجمن چه حرفه ای چه آماتور رو به چالش این تاپیک دعوت میکنم بیاین اطلاعاتمون و علاقه هامونو رو هم بریزیم و لذت ببریم . :D

Viper95
2013/12/10, 11:25
آقا شما Company of heros 2 رو بازی کردید ؟؟

کسی بازی کرده ؟؟

یکی از بهترین بازی های عمرم بود واقعا . خیلی خیلی عالی .

استراتژیک هست و ساخت Sega سال 2013 . من که واقعا ازش لذت بردم و شدیدا به شما توصیه میکنم :x .

m.J
2013/12/10, 11:45
سلام بر دوستان
تاپیک خوبیه البته باید مورد تایید مدیران قرار بگیره

بله بنده هم Company of heroes رو بازی کردم مخصوصا نسخه آخری
خیلی حال داد بازی خیلی نفس گیری هست
من کلا سریهای Company of heroes رو خیلی دوست دارم
سری بازی های Men of War هم خیلی جالب هستن و تقریبا این 2 بازی هم نوع هستن

در ضمن چندتا قوانین هم برای این تاپیک بزار

Viper95
2013/12/10, 11:59
سلام بر دوستان

از لحاظ مطالب که گفتم چی بذارن .

از لحاظ قوانین هم مطابق قوانین کلی انجمن هست .

در اصل یک تاپیک آزاد هست و قانون خاصی نداره . هر چیز مربوط به بازی Pc .

MehrshaD
2013/12/10, 12:08

کسی بازی کرده ؟؟

استراتژیک هست و ساخت Sega سال 2013 . من که واقعا ازش لذت بردم و شدیدا به شما توصیه میکنم :x .

نه متاسفانه وقت بازی کردن نیست زیاد الآن اما حتماً بازیشو موقع مناسب میخرم چون شخصا ارادت خاصی به بازی های استراتژیک اونم ساخته ی کمپانی SEGA دارم :D

mustang GT
2013/12/11, 07:33
خب بالاخره یک تاپیک جدید زده شد!دمتون گرم
دوستان یه سوال.
بازی هایی که سگا برای کنسول dream cast زده بود رو که فراموش نکردین!
ایا این بازیا برای pc هم وجود داره؟

mohammad1984
2013/12/11, 08:13
سلام بر دوستان

درود
نصب کردم ولی بلد نبودم بازی کنم چون اولین بازی استراتژیک عمرم بود یه لینک آموزشی داری بذاری
ممنون

Viper95
2013/12/11, 08:37
خب بالاخره یک تاپیک جدید زده شد!دمتون گرم
دوستان یه سوال.
بازی هایی که سگا برای کنسول dream cast زده بود رو که فراموش نکردین!
ایا این بازیا برای pc هم وجود داره؟

PC خوب یک حالت پلتفرم مادر را برای گیم دارد .

شما برای اجرا نیاز به یک Emulator مناسب دارید .

تقریبا تمام کنسول های قدیمی Emulator مناسب دارند و شما با جست و جو خواهید یافت .

Viper95
2013/12/11, 08:48
درود
نصب کردم ولی بلد نبودم بازی کنم چون اولین بازی استراتژیک عمرم بود یه لینک آموزشی داری بذاری
ممنون

خودم منبع آموزش لینک میخوای چکار !

کل مراحلش رو روی درجه سختی 2 تموم کردم .

آموزش مرحله اول :

شما در شهر استالینگراد در حال شکستن حلقه محاصره آلمان نازی هستید و از طریق قایق هایی که به ساحل رود ولگا میرسند به صورت خودکار نیرو دریافت میکنید .

ببینید خود من هم این عنوان رو زیاد بازی نکردم اما اگر به فرمان های کامپیوتر گوش دهید مشگلی نخواهید داشت .

نیرو های زیادی در بازی هستند . اما تمامی آنها قابل کنترل نیستند و شما فقط گردان خودتان را کنترل میکنید و بر گردان های دوست کنترلی ندارید .

در قسمت بالای صفحه یک نوار وجود دارد که تمامی نیرو های تحت کنترل شما را نشان میدهد . حتی میتوانید از این بخش برای یافتن و انتخاب نیروهای خود استفاده کنید .

کنترل نیرو ها توسط کلیک راست و چپ و نشان گر موس صورت میگیرد .

ماموریت های شما به صورت ستاره های طلایی در بالای صفحه نمایان میشوند . و به صورت شفاهی نیز به شما اعلام میشود و در نقشه نیز مشخص میشوند .

هر گروه از نیروهای خود را که انتخاب کنید یک قابلیت ویژه دارد . این قابلیت ها در پایین سمت راست نمایان میشوند . مثلا یک گروه توان استفاده از نارنجک یا دینامیت را دارد . گروه دیگر توان تعمیر یا ....

همین نکات بسیار ساده و خلاصه برای شروع بازی کافی میباشد .

شما هر سبک بازی رو اولین بار شروع کنی کمی مشکل داری و طبیعی هست , یک هفته ای که بازی کنید کاملا مسلط میشوید .

موفق باشید .

vahidsoltanian
2013/12/11, 10:44

کسی بازی کرده ؟؟

منم بازیش کردم عالی بود واقعا مرحله های برفش اینقدر قشنگ طراحی شده بودن که خود من بعضی جاها سردم میشد درجه سختی نرمال رفتم مرحله پانزر گیر کیردم یه تانک خیلی بزرگ سمت فرودگاه هست زمینگیرش کردم حالا باید موقع تعمیر ازش دفاع کنم اونجا گیر کردم خیلی سخته

m.J
2013/12/11, 10:53
آره واقعا اینو قبول دارم منم اونجا گیر کرده بودم

یادم اون قسمت تا میخواستی تانک رو تعمیر کنی همه حمله میکردن

منم قبل از اینکه اون تانک رو تعمیر کنم کلی نیرو و توپخونه اوردم گذاشتم اطراف تانک و همرو کردم تو سنگر
من اینجوری موفق شدم یعنی خیلی حال کردم مثلا یک تانک میومد چون همه توپخونه هارو پراکنده گذاشته بودم بدبخت نمی دونست به کی شلیک کنه یعنی نیومده میپوکید

آخ آخ دوباره یادش افتادم برم نصب کنم

vahidsoltanian
2013/12/11, 11:05
آره واقعا اینو قبول دارم منم اونجا گیر کرده بودم

یادم اون قسمت تا میخواستی تانک رو تعمیر کنی همه حمله میکردن

منم قبل از اینکه اون تانک رو تعمیر کنم کلی نیرو و توپخونه اوردم گذاشتم اطراف تانک و همرو کردم تو سنگر
من اینجوری موفق شدم یعنی خیلی حال کردم مثلا یک تانک میومد چون همه توپخونه هارو پراکنده گذاشته بودم بدبخت نمی دونست به کی شلیک کنه یعنی نیومده میپوکید

آخ آخ دوباره یادش افتادم برم نصب کنم
آخه مشکل اینجا بود که اگه با توپ خونه شلیک میکردم فرندلی فایر میشد یارام کشته میشدن

m.J
2013/12/11, 11:10
تو هم که منو همش یاد این چیزا میندازی
الان میخوام گریه کنم سر توپخونه

m.J
2013/12/11, 11:15
ولی بازی Men of War هم قشنگه توصیه میکنم بازیش کنید

vahidsoltanian
2013/12/11, 11:20
الانم که دنبال آموزش توتال وار رم 2 هستم بازیشو دان کردم تا برم آموزش ببینم شوگان 2 رو که نصب کرده بودم خیلی سخت بود که بلد نبودم

Viper95
2013/12/11, 11:20
Rome 2 total war رو از دست ندید .

گرافیک Campation map بازی رو ببینید شوکه میشید !

نبرد دریایی رو که نگو .

مپشم انقدر بزرگه از افغانستان تا پرتغال و انگلیس !

تنوع نیروها باور نکردنی !

مثلا 5000 تا سرباز داری بعضی مواقع حتی نوع شمشیر زدنشون با هم فرق داره !

امپراطوری اشکانیان یا همون parthia هم در بازی حظور داره که خیلی هم قدرتمند هست .

از دست ندهید !!!

Viper95
2013/12/11, 11:24
کسی اینجا هست که اورجینال بازی کنه ؟؟؟

یا از سرویس های انلاین استفاده کنه مثل Steam , origin , social club و ..... ؟؟؟؟؟:-?

vahidsoltanian
2013/12/11, 11:30
کسی اینجا هست که اورجینال بازی کنه ؟؟؟

یا از سرویس های انلاین استفاده کنه مثل Steam , origin , social club و ..... ؟؟؟؟؟:-?
برادرم cs go استیم خرید 35 تومن به همراه یه بازی رایگان

Viper95
2013/12/11, 11:40
برادرم cs go استیم خرید 35 تومن به همراه یه بازی رایگان

آره استیم خیلی خوبه و قیمت هاش به شدت مناسب !

بعدشم با میلیون ها نفر میتونی آنلاین بازی کنی .

Viper95
2013/12/11, 11:49
قبلا تو همین انجمن یک تاپیک زده بودم به اسم چند بازی Windows pc که نباید از دست داد !
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.!-%28-%D8%A2%D9%BE%D8%AF%DB%8C%D8%AA-%D9%85%DB%8C%D8%B4%D9%88%D8%AF-%29)
یک سر بهش بزنید کلی بازی جدید و باحال بهتون معرفی کردم .

اگر خود شما هم علاقه داشتید اسم بازی هایی که فکر میکنید خیلی خوب هست رو بذارید .

m.J
2013/12/11, 11:58
من میخوستم Rome 2 total war رو بازی کنم ولی با سیستم من همخوانی نداشت
افت فریم شدید داشتم

unihoin
2013/12/11, 12:01
من آخرش نتونستم تو Rome II مالیات هر ایالت رو جداگانه مشخص کنم.
با اشکانیان کل دنیا رو با درجه سختی very hard گرفتم.

Viper95
2013/12/11, 12:02
من میخوستم Rome 2 total war رو بازی کنم ولی با سیستم من همخوانی نداشت
افت فریم شدید داشتم

سیستمت همنو لپتاپ hp بود که داشتی ؟؟

من که با یک I5 سری IVY BRIDGE و یک گرافیک 2gb ddr3 128 bit مثل هلو اجرا شد !

فکر کنم شما یک قسمت نرم افزاری سیستمتون مشکل داره باید ببری یک حرفه ای درست کنه .

Viper95
2013/12/11, 12:06
من آخرش نتونستم تو Rome II مالیات هر ایالت رو جداگانه مشخص کنم.
با اشکانیان کل دنیا رو با درجه سختی very hard گرفتم.

فکر کنم بشه . من به این موضوع علاقه ای ندارم اما ....

نه این که جداگانه مشخص کنی مثلا اگر جایی شورشی کردن یا نافرمانی یا تنفر شکل بگیره میتونی موقتا مالیات رو تا بیش از 90% کاهش بدی در عرض مدت کوتاهی آروم میشن .

اما اگر منظورت در آمد بیشتر به صورت جداگانه است نمیشه نرخ مالیات همه جا یکسانه و بر اساس جمعیت و تجارت و کشاورزی و صنایع اون ریجن حساب میشه .

vahidsoltanian
2013/12/11, 12:08
بازی مترو لست لایت رو روی آخرین تنظیمات گرافیکی بازی کردم به جرات میگم یکی از برترین بازی های سال 2013 بود بعدش بلک فلگ بعدش کمپانی هیروز

m.J
2013/12/11, 12:09
نه بنده با pc بازی می کنم

ولی چون گرافیک من amd بود بخاطر همین خوب سازگاری نداشت
ولی یک سری برنامه برای درست شدنش بود اما حوصلم نشد بذم دنبالش

Viper95
2013/12/11, 12:11
حیف که GTA V برای PC فعلا نیومده و خود سازنده یعنی *R تایید نکرده .

اما منابعد آگاه میگن احتمالا در اواخر بهار 2014 برای Pc میاد و از DX 11 پشتیبانی میکنه .

اگر بیاد یکی از بهترین بازی های Pc میشه .

اما *R هنوز رد نکرده , یعنی هنوز نگفته برای Pc منتشر نمیکنم .

m.J
2013/12/11, 12:12
درسته Metro: Last Light خیلی بازی باحالی بود مخصوصا رو درجه آخر گرافیک

ترسناک ترین قسمت مترو جای بود که شما هدست در گوشته با صدای بلند و بعد داری تو تاریکی راه میری و یک دفعه یه صدای از پشت سرت میاد
برای من چند بار پیش اومده و پشت سرو نگاه نکرده و فقط در رفتم

Viper95
2013/12/11, 12:20
زمانی که این تاپیک رو میزدم فکر نمیکردم حتی کسی بهش نگاه بندازه !

اما الان میبینم که خداروشکر یک عده بهش علاقه مند شدن .

واقعا فعالیت بخش گیم انجمن یک مقداری کم هست .

به نظر من کل دوستان در این بخش فعالیت کنند خیلی خوب میشه . :)

m.J
2013/12/11, 12:30
از دید من همچین تاپیکی تو انجمن کم بود

این خودش یک تنوع حساب میشه

vahidsoltanian
2013/12/11, 12:34
خیلی نیاز به کار بیشتر داره مثلا اخبار روز بازی ها جدول بازی ها نقد بازی ها اسکرین شات از بازی ها با سیستم های متنوع صحنه های باگ های خیلی خنده دار و ..........

Viper95
2013/12/11, 12:38
وقتم کم هست .

اما من همه ی این کار ها از جمله نقد و مقاله و اخبار و جدول فروش و اسکرین شات و کاور و تریلر و ترینر و سیو گیم و دانلود بازی و............

خلاصه از پس هر کاری بر میام اگر وقتم آزاد بشه .

تعریف از خود هم نباشه همین الان هم با یکی از بزرگ ترین سایت های گیم در ایران همکاری میکنم که برای اینکه تبلیغ نشه اسمش رو نمیگم .

الانم که در خدمت شما هستیم . فعلا هم زیاد نمیتونم تو همین زمینه گیم فعالیت کنم اما بازم میگم یکم وقتم آزاد بشه سنگ تموم میذارم .
:)

Viper95
2013/12/17, 14:18
ماکروسافت در حال ساخت یک بازی اختصاصی برای Windows هست و در حال استخدام افرادی جدید بر روی این پروزه .

چندوقت پیش ماکروسافت قول داده بود به Pc گیمر ها بیشتر اهمیت بده , مثل اینکه داره به قولش عمل میکنه .

منبع خبر (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 9%81%D8%AA-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D9%85-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D9%86%D8%A7%D9%86.html)

و اینکه کوجیما هم جدیدا داره فرانچیز های ( عناوین گیم ) پرطرفدار خود رو برای وبندوز منتشر میکنه ! مثل metal gear r***ng .

منبع خبر (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.***ng-revengeance-%D8%A8%D9%87-%D8%B2%D9%88%D8%AF%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-pc-%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%D8%AF-%D8%B4%D8%AF.html)

Castiel
2013/12/17, 14:52
خیلی کم پیش میاد که فرصت برای بازی باشه و الان هم بازی FIFA 12 روی لپ تاپ نصب هست، بخش Career فیفا را از سال 2005 که اولین سال حضور این بخش بود، دنبال کردم. اون سال یک تیم در دسته سه انگلیس بود با نام Kidderminster (اگر اشتباه نکنم، خلاصه 8 سال گذشته!) که این تیم را آوردم لیگ برتر! هیچ بازیکنی حاضر نبود به این تیم بیاد! کل بازیکنای بالای 30 سال را فروختم و از تیم های پایه بازیکن گرفتم. هیچ وقت یادم نمیره بازی با آرسنال توی نیمه نهایی جام حذفی انگلیس که توی وقت 90 دقیقه بازی 2-2 مساوی شد، وقت اول اضافی هم 1 گل زدم و در وقت دوم هم 2 گل دیگه زدم. هیچ وقت اون بازی را فراموش نمی کنم.

با خیلی از بازی ها خاطره دارم، از King Of The Road گرفته تا Mafia II و ...

old gamer
2013/12/17, 15:22
خاطرات بسیار است و مجال کم ...

AmirMahmood
2013/12/17, 16:20
اینو تو چیزبوک گذاشتم ، گفتم اینجا هم بزارم تا دوستان نگاه جوامع گیمر خارج از کشور رو در رابطه با خودمون بودنند
------------
امروز بایکی از دوستان استیم خواستیم بخش Extinction کال گوستس رو بزنیم انلاین ، برای اینکه بتونیم این بخش رو بازی کنیم باید 3 نفر به بالا باشیم ، برای همین سرور یه کانادایی رو هم به ما انداخت
کانادایه تو بازی ازمون پرسید کجایی هستین ؟ ما هم گفتیم ایرانی
بعدش یهو نوشتم :
alluho akbar
و گفت من به الله احترام میزارم ( ما با خودمون گفتیم حتما فیلم زیاد میبینی اینجور چیزارو میگه ، برای همین یه تشکر کردیم )
جمله بعدیش خیلی ما رو متعجب کرد اون این بود :
ایا شما دارین سلاح میسازین ؟؟؟
(حالت من و دوستم )
من : :|
دوستم : :|
( تورو خدا نیگا کن کارمون به کجا ها رسیده )

Viper95
2013/12/17, 19:17
خیلی کم پیش میاد که فرصت برای بازی باشه و الان هم بازی FIFA 12 روی لپ تاپ نصب هست، بخش Career فیفا را از سال 2005 که اولین سال حضور این بخش بود، دنبال کردم. اون سال یک تیم در دسته سه انگلیس بود با نام Kidderminster (اگر اشتباه نکنم، خلاصه 8 سال گذشته!) که این تیم را آوردم لیگ برتر! هیچ بازیکنی حاضر نبود به این تیم بیاد! کل بازیکنای بالای 30 سال را فروختم و از تیم های پایه بازیکن گرفتم. هیچ وقت یادم نمیره بازی با آرسنال توی نیمه نهایی جام حذفی انگلیس که توی وقت 90 دقیقه بازی 2-2 مساوی شد، وقت اول اضافی هم 1 گل زدم و در وقت دوم هم 2 گل دیگه زدم. هیچ وقت اون بازی را فراموش نمی کنم.

با خیلی از بازی ها خاطره دارم، از King Of The Road گرفته تا Mafia II و ...

چقدر تشابه !

دقیقا همین اتفاقاتی که میگید رو من روی تیم دسته دومی rangers توی لیگ آلمان انجام دادم , تو همون بازی Fifa 2005 ! همینطوری که میگفتید خاطراتم با تیم rangers زنده میشد .

:):):)

Viper95
2013/12/17, 19:32
اینو تو چیزبوک گذاشتم ، گفتم اینجا هم بزارم تا دوستان نگاه جوامع گیمر خارج از کشور رو در رابطه با خودمون بودنند
------------
امروز بایکی از دوستان استیم خواستیم بخش Extinction کال گوستس رو بزنیم انلاین ، برای اینکه بتونیم این بخش رو بازی کنیم باید 3 نفر به بالا باشیم ، برای همین سرور یه کانادایی رو هم به ما انداخت
کانادایه تو بازی ازمون پرسید کجایی هستین ؟ ما هم گفتیم ایرانی
بعدش یهو نوشتم :
alluho akbar
و گفت من به الله احترام میزارم ( ما با خودمون گفتیم حتما فیلم زیاد میبینی اینجور چیزارو میگه ، برای همین یه تشکر کردیم )
جمله بعدیش خیلی ما رو متعجب کرد اون این بود :
ایا شما دارین سلاح میسازین ؟؟؟
(حالت من و دوستم )
من : :|
دوستم : :|
( تورو خدا نیگا کن کارمون به کجا ها رسیده )

الان نمیدونم گریه کنم یا بخندم ! افسوس بخورم یا بیخیال شم ! :|:|:|

واقعا بدون شرح !

فقط میتونم بگم ..

خدا کنه این وجهه تغیر کنه . :):)

unihoin
2013/12/17, 22:52
شما چطوری مود extinction رو بازی میکنید ؟من اصلا وقتی میخوام برم توش از بازی میافته بیرون!

Viper95
2013/12/18, 01:11
این Steam machine خیلی فکر منو مشغول کرده !

یک PC خیلی قوی که شکل کنسول است , هرچی ازش بگم کم گفتم .

اگر قطعاتشو جدا بخری بیش از 2500$ در میاد اما میکن قیمتش احتمالا حدود 1000$ هست !

بهترین کارت گرافیک های سریGTX رو با بهترین های هزول داره !

دست کم 20 تا پورت اتصالی داره !

AmirMahmood
2013/12/18, 01:42
شما چطوری مود extinction رو بازی میکنید ؟من اصلا وقتی میخوام برم توش از بازی میافته بیرون!
واسه میوفتین بیرون ؟؟ اررور نیمده

Viper95
2013/12/18, 22:38
بازی Star Wars: Attack Squadrons برای پلتفرم PC تایید شد , در سال 2014 عرضه میشه .

یک بازی Air fight هست

به علت اینکه اخطار نخورم منبع نمیذارم چون سایت ایرانی هست و تبلیغ محسوب میشه .

:):)

Yaser_Aramesh
2013/12/18, 23:37
به علت اینکه اخطار نخورم منبع نمیذارم چون سایت ایرانی هست و تبلیغ محسوب میشه .

:):)

دوست عزیز اخطار بخورم چیه ؟ تبلیغ چیه ؟

ذکر منبع کی گفته تبلیغ حساب میشه ؟!

البته برای این پست شما منبع لازم نیست چون نه چیزی ترجمه کردید و نه چیزی کپی کردید . در یه وبسایتی یه چیزی خوندید و اینجا بیان کردید . اینجور پست ها نیازی به منبع ندارن.

درضمن تاپیکی با موضوع بحث و گفتگو درباره ی بازی ها (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) موجود بود . این تاپیک اضافه ست .

Viper95
2013/12/18, 23:47
دوست عزیز اخطار بخورم چیه ؟ تبلیغ چیه ؟

ذکر منبع کی گفته تبلیغ حساب میشه ؟!

البته برای این پست شما منبع لازم نیست چون نه چیزی ترجمه کردید و نه چیزی کپی کردید . در یه وبسایتی یه چیزی خوندید و اینجا بیان کردید . اینجور پست ها نیازی به منبع ندارن.

درضمن تاپیکی با موضوع بحث و گفتگو درباره ی بازی ها (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) موجود بود . این تاپیک اضافه ست .

آخه در قوانین انجمن این است که هرگونه لینک به یک سایت فارسی زبان تبلیغ محسوب میشود ! البته اون چیزی که مدیر محترم انجمن به من گفتند ! در پیغام بازدید کنندگان من هست . :):):)

و سایت هایی مثل گیمفا و میهن گیم هم فارسی هستند دیگه ! :):)

آگر دقت کرده باشید خواستم یک تاپیک مخصوص Pc باشه و در مورد بازی های موبایل و کنسول در آن حرفی زده نشه :):)

Yaser_Aramesh
2013/12/19, 00:31
آخه در قوانین انجمن این است که هرگونه لینک به یک سایت فارسی زبان تبلیغ محسوب میشود ! البته اون چیزی که مدیر محترم انجمن به من گفتند ! در پیغام بازدید کنندگان من هست . :):):)

و سایت هایی مثل گیمفا و میهن گیم هم فارسی هستند دیگه ! :):)

آگر دقت کرده باشید خواستم یک تاپیک مخصوص Pc باشه و در مورد بازی های موبایل و کنسول در آن حرفی زده نشه :):)

برداشت شما از این قانون غلطه . ذکر منبع (چه سایت ایرانی باشه , چه سایت خارجی) یکی از قوانین 99 درصد فروم ها , از جمله این فروم هست . این قانونی که اشاره کردین میگه که لینک از سایت ایرانی نذار , نمیگه که اسمی هم ازشون نبر .

موفق باشید .