PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای انتخاب سرویس دهنده اینترنت

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/12/09, 00:11
سلام دوستان
به احتمال زیاد این هفته میریم خونه جدید و چون خونه جدید برج حدودا 240 واحدیه گفتن مدتی (حدود یک ماه) طول میکشه تا بتونن زیر بنا و کابل کشی های تلفن رو براش فراهم کنند (با اینکه در مرکز شهر قرار داره).
از اونجایی که زندگی بدون اینتر نت معنایی نداره(!!!!) مجبور هستم از شاتل که ازش راضی هم هستم جدا بشم. حالا دو تا راه جلوی من هست که با توجه به اینکه از راه دوم اطلاعاتی ندارم راه اول محتمل تره.
یکی اینکه به وایمکس رو بیارم که خوب هزینه های مودم و ... رو باید متحمل بشم. نظر شما چیه؟؟ کلا وایمکس تو کشور وضعیت خوبی داره؟؟؟ مبین نت بهتره یا ایرانسل؟؟؟(تو فامیل هر دو رو دارن و راضی هم هستن) شرکت دیگه ای هم هست؟؟ از تعرفه ها خبر دارید؟؟
راه دیگه بر میگرده به یک دستگاهی که قبلا تو بعضی سایت ها تبلیغش رو دیده بودم ولی دقیق نمیدونم چیه. به این صورت که یک دستگاهی شبیه فلش مموری بود که داخلش سیمکارت قرار میگرفت و به پورت یو اس بی کامپیوتر وصل میشد و میشد از طریق سیمکارت مثل موبایل به اینترنت وصل شد. تو این فکرم که تو این مدت از این دستگاه استفاده کنم که هزینه کمتری داره و بعد باز به شاتل برگردم. نظرتون چیه؟؟ میدونید این دستگاه چیه؟؟ به درد میخوره؟؟؟ اینترنتی که در اختیار میگذاره جالب هست؟؟؟
ممنون میشم کمکم کنید.

Shahin007
2013/12/09, 08:04
سلام محمد جان...

اول اینکه خونه ی جدیدتون مبارک باشه...به سلامتی و دل خوش...

بعد عزیز شما که از شاتل راضی هستی چرا دوباره از شاتل سرویس نمیگیری برای خط جدید؟

من اصلا وایمکس رو پیشنهاد نمیکنم...چون تو آشنا و فامیل هامون چند نفری که مبین نت دارن اصلا ازش راضی نیستن و خودمم هم تست کردم
خیلی خیلی ناامیدم کرد...من یه روز با اون نت وصل بشم به اینترنت دق میکنم!...هزینش هم بالاس و ارزش نداره...

سیم کارت هم که از مبین نت بدتره...هزینه خیلی بالا میشه...سرعت هم که با سیم کارتت از طریق گوشی وصل شو بعد ببین عمق فاجعه رو.

در آخر من شرکت های ارائه دهنده ی ADSL رو پیشنهاد میکنم...خودم از پارس آنلاین استفاده میکنم خیلی راضیم...به تازگی
پهنای باند 8MBPS رو برای تمامی سرویس هاش(سرویس های محدود) فعال کرده! یعنی حتی اگه سرویس شما 128 باشه در ساعات ترافیکی کم
و در بهترین شرایط نویز و نزدیک بودن به مرکز سرویس دهنده سرعت شما به 8MBPS هم میرسه...برای خودم با 256 به 7MBPS رسید.

به تازگی برای یکی از دوستام از صبانت سرویس گرفتیم اونم میگه خیلی راضیه..مخصوصا از سرعت دانلود شبانه چون بیشتر کارش دانلود شبانس.
قیمتاش هم خوب بود.

تعرفه های پارس آنلاین به همراه قیمتاشون رو از اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)ببین.
تعرفه های صبانت هم به همراه قیمتاشون رو از اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)ببین

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/12/09, 08:19
سلام محمد جان...

اول اینکه خونه ی جدیدتون مبارک باشه...به سلامتی و دل خوش...

بعد عزیز شما که از شاتل راضی هستی چرا دوباره از شاتل سرویس نمیگیری برای خط جدید؟

من اصلا وایمکس رو پیشنهاد نمیکنم...چون تو آشنا و فامیل هامون چند نفری که مبین نت دارن اصلا ازش راضی نیستن و خودمم هم تست کردم
خیلی خیلی ناامیدم کرد...من یه روز با اون نت وصل بشم به اینترنت دق میکنم!...هزینش هم بالاس و ارزش نداره...

سیم کارت هم که از مبین نت بدتره...هزینه خیلی بالا میشه...سرعت هم که با سیم کارتت از طریق گوشی وصل شو بعد ببین عمق فاجعه رو.

در آخر من شرکت های ارائه دهنده ی ADSL رو پیشنهاد میکنم...خودم از پارس آنلاین استفاده میکنم خیلی راضیم...به تازگی
پهنای باند 8MBPS رو برای تمامی سرویس هاش(سرویس های محدود) فعال کرده! یعنی حتی اگه سرویس شما 128 باشه در ساعات ترافیکی کم
و در بهترین شرایط نویز و نزدیک بودن به مرکز سرویس دهنده سرعت شما به 8MBPS هم میرسه...برای خودم با 256 به 7MBPS رسید.

به تازگی برای یکی از دوستام از صبانت سرویس گرفتیم اونم میگه خیلی راضیه..مخصوصا از سرعت دانلود شبانه چون بیشتر کارش دانلود شبانس.
قیمتاش هم خوب بود.

تعرفه های پارس آنلاین به همراه قیمتاشون رو از اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)ببین.
تعرفه های صبانت هم به همراه قیمتاشون رو از اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)ببین

شاهین جون داداش گلم دقت نکردی دیگه@};-؛ من که تو پست اول عرض کردم گفتن تا حدود یک ماه بهمون تلفن نمیدن:((.
خب وقتی تلفن نداریم من چجوری ADSL بگیرم؟؟؟؟!!!
شما میدونی چجوری میشه برای PC از سیمکارت اینترنت گرفت؟؟؟ من چون خودم تا به حال smart phone نداشتم (البته با smart phone کار کردم ها) از وضعیت اینترنت های سیمکارت ها بیخبرم
ولی میگن 3G رایتل خیلی خوبه که!!! نظرتون چیه دوستان؟؟ تعرفه هاش چطوره؟؟؟
ممنون

Shahin007
2013/12/09, 08:30
آخ آخ ببخشید اصلا حواسم نبود...
به خاطر یه ماه نرو طرف مبین نت...
بهترین راهش همون رایتله...اعتباریش...سرعتش بهتر از مبین نته...
برای وصل شدن از اون طریق هم گوشیت حداقل باید بلوتوث داشته باشه و یک بلوتوث یو اس بی هم باید تهیه کنی و از طریق سیستمت این دوتارو با هم مچ کنی تا بتونی با سیستمت از طریق نت سیم کارت به اینترنت متصل بشی.

Mr.Ebess
2013/12/09, 09:28
به نظر تون از این استفاده کنه به جای بلوتوث بهتر نیست
لینک

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Shahin007
2013/12/09, 10:15
به نظر تون از این استفاده کنه به جای بلوتوث بهتر نیست
لینک

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

اطلاع نداشتم رایتل خودش از این مودم ها داره...اگه قیمتش مناسب باشه صد در صد از بلوتوث بهتره.:)

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/12/09, 19:59
دوستان رایتل رو توصیه میکنید یا وایمکس؟؟؟
کدوم سرعت بهتری داره؟؟؟
با رایتل هزینه بالا نمیره؟؟ (شارژ)
شنیده بودم اینترنت موبایل (سیمکارت) با اینترنت معمولی فرق داره!!! درسته یا نه؟؟؟
دوستان ممنون میشم بازم کمکم کنید

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/12/30, 17:55
سلام
دیگه میتونم مثل یک مرد بگم که ترک کردم
الان پاک پاکم؛ دیگه این اعتیاد لعنتی رو گزاشتم کنار؛ اینترنت لعنتی
ولی دوری از شما خیلی سخت بود؛ دلم تنگ شده بود
ترجیح دادم برای این مدت محدود هزینه گزافی برای مودم وایمکس یا 3جی متحمل نشم
صبر کردم و صبر کردم تا خط تلفن بیاد و دوباره با شاتل قرارداد ببندم
ولی الان فهمیدم که هرگز نمیتونم از شاتل اینترنت بگیرم
آخه دارن اینجا کابل فیبر نوری کار میزارن؛ یعنی adsl فقط با مخابرات!!!! (فیبر نوری در انحصار مخابراته)
ولی من خیلی از مخابرات خوب نشنیدم!!!
حالا خواهش میکنم همتون یعنی هرکس که تا حالا نسبت به من لطف داشته و من رو قابل دوستی یا آشنایی میدونه کمکم کنید
چه کار کنم؟؟؟ بین مخابرات، ایرانسل، مبین نت، رایتل کدوم بهتره؟؟
سرعت کدوم بهتره؟؟
از لحاظ سایر موارد مثل پشتیبانی یا آنتن دهی در مکان ها بیشتر (در مورد ایرانسل و مبین نت و رایتل) کدوم بهتره؟؟
تجربیاتتون رو بگین لطفا
من منتظرم
ممنون

iranmanoto
2013/12/30, 18:59
خب بزار منم یه چیزی گفته باشم نگین لاله (:دی
من الان قیمت تعرفه های دیتا رایتل رو داشتم نگاه میکردم! 1024 ماهی میفته 45 هزار تومان اونم با حجم 9 گیگ و دانلود شبانه(که مثلا هدیه هست) فقط 9 گیگ!
من مبین نت دارم و باید بگم تا به حال اینترنتی به این قانونی ندیدم!! من پهنای باند 1024 دارم و با هر برنامه و سایتی که تست میگیرم پهنای باندم رو همون 1024 میزنه(حالا یکم بالا تر هم بعضی موقع ها میشه ولی خیلی عددش کمه مثلا1120 ) این در حالی که با 128 شاتل تست میگیری میره رو 968!!!!
در مورد قیمت هم که وقتی با رایتل نگاه کردم خدایم رو شکر گفتم ! الان 1024 مبین نت دانلود نامحدود 1 ماهه 56 هزار تومان! بدون افت سرعت! مثل بقیه نیست که تا یکم دانلود کنی سرعتت بیاد پایین! پشتیبانیشم الان خوب شده! من خودم یک بار ساعت 3 صبح زنگ زدم که چرا نتم قطع شده قشنگ جواب دادن و گفتن به خاطر ایراد سیستم و به این علت هست و تا 10 مین دیگه راه میفته! یا یک بار میخواستن یک دکل بی تی اس بزنن و باید اینترنت ما رو قطع میکردن! شاید با ورتون نشه از 3 روز قبل هم پیامک زدن و هم از طریق ایمیل اطلاع رسانی کردن!!!!
به نظرم مبینت خوبه! ولی هزینه مودم رو هم باید حساب کنی! البته میتونی مودم دست دوم بگیری و بعد از استفاده بفروشی! مودم به نامتون میخوره راحت!
من نمیتونم 45 تومن برای یک ماه و 18 گیگ دانلود بدم! من 56 تومن برای دانلود نامحدود میدم!
بازم تصمیم گیری با شماست
اگه سوالی بود در خدمتم