PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمایشگاه الکامپ 2013 . عکسها و اخبار

old gamer
2013/12/06, 22:10
سلام و درود
دوستان در این تاپیک میتوانید عکس ها و مشاهدات و اخبار خود رو در رابطه با نمایشگاه الکامپ 2013 تهران قرار بدید تا بقیه دوستان بهره ببرند.
من و میعاد (DAN) و مسخره بازی آواژنگ !!!!

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

و همچنین آقا نوید
(Navid.y
) (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
ایشون هم با این اثر هنری ثبت خاطره کردند. ببینید پول های اضافی که به خاطر گارانتیشون میگیرن صرف کجاها که نمیشه.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

old gamer
2013/12/07, 02:35
خب آقا بهزاد (که یکم سرشون خلوته ) از بزرگترین اورکلاکرهای جهان در کنار آقای شهریار بارانی (بالی خان) مدیرکل سایت و مجموعه شهر سخت افزار. این دو عزیز هم بسیار باارزش هستند برای جامعه سخت افزار ایران

AmirMahmood
2013/12/07, 02:47
خب آقا بهزاد (که یکم سرشون خلوته ) از بزرگترین اورکلاکرهای جهان در کنار آقای شهریار بارانی (بالی خان) مدیرکل سایت و مجموعه شهر سخت افزار. این دو عزیز هم بسیار باارزش هستند برای جامعه سخت افزار ایران

این دو عزیز کجا بودن ؟؟ غرفه دار بودن یا همین طوری اتفاقی دیدینشون ؟؟

old gamer
2013/12/07, 02:50
این دو عزیز مهمان افتخاری آواژنگ بودند البته آقای بارانی باهاشون همکاری داشت تو غرفه

سیستمی که های کوکی داشت با اون رکورد ثبت میکرد

old gamer
2013/12/07, 03:21
پاتوق دوستان در قسمت اورکلاکینگ غرفه آواژنگ

old gamer
2013/12/07, 03:23
دیوار یه قسمت از غرفه آواژنگ

old gamer
2013/12/07, 03:28
و همچنان دیوار های رویایی

چی میشد دیوار خونه هامونو اینجوری میساختن ؟؟؟!!!؟؟؟!!!

old gamer
2013/12/07, 03:31
بازم دیوار ......

old gamer
2013/12/07, 03:33
و این هم کارت های سری R9 با خنک کننده اختصاصی گیگابایت : R9-280X و R9-270X مخصوص طرفداران AMD

old gamer
2013/12/07, 03:37
و این هم فرجام کوچولوی ریزه میزه. آقا به قدش نیگاه نکنید نصف این اندازه تو زمینه

اینم نمایشگاه امسال. ویستا و ASUS نبودن. ماتریکس هم با MSI نبود . ازراک و بقیه هم که نمایندگی ندارن. بقیه نمایشگاه هم یا رایتل بود یا شرکتهای فروش ADSL که سعی داشتن با اعداد عجیب و غریب مردم رو به سمت خودشون بکشن .
بقیه عکسها باشه فردا. خیلی خسته شدم امروز ♥ ♥ ♥

Hessam
2013/12/07, 09:50
امین هر چی عکس تو پُست ها قرار میدی، من چیزی نمی بینم...!!
حتی اون دفعه عکس سیستمت رو گذاشتی تو تاپیک عکس ها، هیچی نمی دیدم و آخر هم ندیدم!!!

دوستان همه عکس ها رو می بینن؟!

Reza Eshraghi
2013/12/07, 09:53
حتی اون دفعه عکس سیستمت رو گذاشتی تو تاپیک عکس ها، هیچی نمی دیدم و آخر هم ندیدم!!!

حسام جون با قند شکن تست کن ببین میتونی عکسا رو ببینی ؟!
ما که فیض بردیم !

h.davoudi
2013/12/07, 10:08

اگه ریا نشه ما می بینیم دوستان رو
مانیتورت روشنه حسام؟:d

Hessam
2013/12/07, 10:28
حسام جون با قند شکن تست کن ببین میتونی عکسا رو ببینی ؟!
ما که فیض بردیم !

تفاوتی نداره! کلاً عکس هایی که امین میذاره، نمی بینم! سایر عکس ها مشکلی نیست!
فقط عکس های امین رو هیچوقت تو عمرم ندیدم! :D

منتها نقل و قول کردم و لینک عکس ها رو برداشتم و جدا دیدم! اما تو این تاپیک هیچی نمی بینم!

Reza Eshraghi
2013/12/07, 10:51
امین جون کارت حرف نداشت ! شاهکار کردی داداش ! =D>:x@};-
اینقدر عکسها خوب و عالی و توصیفهات عالی تر بود که وقتی می خوندمش خودمو اونجا می دیدم !!

Shahin007
2013/12/07, 11:01
حیف باشه همش عکسای گیگابایت بود و اونایی که خود امین جان هم گفتن حضور نداشتن...
بعد ایسوس و MSI اینجا حصور نداشتن گذاشتن کجا حضور داشته باشن؟!
مثلا نمایشگاه بین المللی بود باید همه ی شرکت های بزرگ سنگ تموم میذاشتن...
به هر حال چند نفر که دوس داشتم روی ماهشونو ببینم توی این عکسا دیدم و لذت بردم...

ممنون امین جان خیلی زحمت کشیدی.@};-

ARMIN
2013/12/07, 11:23
امين جان، دمت گرم، خيلى زحمت كشيدى. واقعا" حيف Asus و MSI‌ و ازراك رو نداشتيم. هرچند خود آواژنگ به اندازه ى كافى تنوع محصولاتش داره كه رفتن به نمايشگاه رو توجيح كنه. :)

AmirMahmood
2013/12/07, 11:46
اقا اعتراف کن از اواژنگ چقر پول گرفتی ؟؟ اینکه فقط عمسای اواژنگ بود پس بقیه کو ؟؟

Dan
2013/12/07, 12:12
اقا اعتراف کن از اواژنگ چقر پول گرفتی ؟؟ اینکه فقط عمسای اواژنگ بود پس بقیه کو ؟؟
بقیه که چیزی نداشتن! غرفه گرین یه سیستم گیم گذاشته بود ، مسئولین غرفه خودشون به نوبت بازی میکردن! :|

Mehran coyote
2013/12/07, 12:15
امین جان دستت درد نکنه که به فکر همه هستی

کلا نمایشگاه های ایران جالب نیستن
شبکه 4 یه مدت نمایشگاه های تکنولوژی، الکامپ ,... کشور های خارجی رو میزاشت اصلا آدم روحش پرواز میکرد.
پارسال اومدم الکامپ تهران پیشمون شدم ماله خوده اصفهانم که بدتر ;)

هر سالم داره بدتر میشه

JerJis
2013/12/07, 12:18
من 5 شنبه ساعت 9:30 اونجا بودم و تقریبا خلوت بود و بشخصه زیاد خوشم نیومد . فک میکردم الان خیلی شلوغه و ... و شبیه e3 باشه.:))

Dan
2013/12/07, 12:35
دوستانی که نرفتن غصه نمایشگاه رو نخورن. تنها خوبی نمایشگاه همین جمع شدن بچه ها و دور هم بودنشون بود که به گپ و صحبت گذشت وگرنه خود نمایشگاه چیزی نداره.

Amoo
2013/12/07, 12:46
عکس های نمایشگاه مثل "لباس جدید پادشاه" میمونه من نمیبینم!

h.davoudi
2013/12/07, 12:52
دوستانی که نرفتن غصه نمایشگاه رو نخورن. تنها خوبی نمایشگاه همین جمع شدن بچه ها و دور هم بودنشون بود که به گپ و صحبت گذشت وگرنه خود نمایشگاه چیزی نداره.
چرا
اسمش کلاس داره
بری اینور اونور بشینی بگی من رفتم نمایشگاه الکامپ!طرف یه خورده از تکنولوژی دور باشه کلی کیف میکنه.

old gamer
2013/12/07, 14:12
دوستان عزیز سپاسگذارم از شما،
امروز بازم عکس میذارم. حسام جمشیدی عکسهای نمایشگاه هم باتو قهرن. خودت به صورت داوطلبانه صنف سخت افزار رو ترک کن .....
امیرمحمود جان من و آقا میعاد با هم بودیم. بجز آواژنگ و گرین هیچ شرکت سخت افزاری دیگه ای نمایشگاه رو جدی نگرفته بود و این ممکنه دلایل بسیار زیادی داشته باشه که در انتهای تاپیک اگر مدیران اجازه بدن درموردش بحث میکنم.
دوستان اگر واقعا شرکت و یا کمپانی دیگه ای چیز جدید و جالبی داشت حتما عکس میگرفتم اما هنوزم عکس هست شکیبا باشید . بنده یکم مشغولیات دارم تا غروب بازم عکس میگذارم.

Sent from my K00E using Tapatalk

Castiel
2013/12/07, 14:51
امروز بازم عکس میذارم. حسام جمشیدی عکسهای نمایشگاه هم باتو قهرن. خودت به صورت داوطلبانه صنف سخت افزار رو ترک کن .....
امیرمحمود جان من و آقا میعاد با هم بودیم. بجز آواژنگ و گرین هیچ شرکت سخت افزاری دیگه ای نمایشگاه رو جدی نگرفته بود و این ممکنه دلایل بسیار زیادی داشته باشه که در انتهای تاپیک اگر مدیران اجازه بدن درموردش بحث میکنم.
دوستان اگر واقعا شرکت و یا کمپانی دیگه ای چیز جدید و جالبی داشت حتما عکس میگرفتم اما هنوزم عکس هست شکیبا باشید . بنده یکم مشغولیات دارم تا غروب بازم عکس میگذارم.

باز هم خیلی عالیه که بعد از 3-4 سال، حداقل دو شرکت معتبر و فعال، این نمایشگاه را جدی گرفتند ولی باز هم با وجود حضور HiCookie، هیچ میلی برای بازدید از نمایشگاه ندارم!

ARMIN
2013/12/07, 15:03

از اون كيس سفيد گرين عكسى ندارى؟

old gamer
2013/12/07, 15:14
آرمین جان خیلی دوست داشتم برات یه عکس از اون داشته باشم ولی نیست به خدا. اشتباه کردم یادم رفت از غرفه گرین عکس بگیرم

و اینم عکسهای فرجام معین و های کوکی در حال اورکلاک تست و همزمان جواب دادن به سیل جمعیت کنج کاو :161:

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

old gamer
2013/12/07, 15:22
آواژنگ در یک قسمت محصولات لاجیتک رو برای نمایش گذاشته بود و با پذیرایی از بازدید کننده گان در یک سینما 3بعدی با یک دستگاه اسپیکر 5.1 کاناله لاجیتک (اسم مدلشو میعاد میدونه) لحضات جالبی رو بوجود اورد.

old gamer
2013/12/07, 15:24
و تنها عکس از غرفه گرین و رو نمایی از جنسیس تب 2 و 3 .

اگه مسئولین گرین ترورم نکنن باید بگم تبلتهای آی گرین هیچکدوم حس خوبی به آدم نمیده و وقتی اونارو تو دستت میگیری حس یه محصول کاملا بی کیفیت چینی رو داره و صفحات نمایشش هم افتضاحه

old gamer
2013/12/07, 15:30
کمپانی ایسوس هم انگار فهمیده بود من خیلی طرفدارشم و دیشب آپدیت 4.3 اندروید رو برای تبلتم فرستاد تا منو بیشتر از همیشه خوشحال کنه :victorious::angel:

scott
2013/12/07, 17:53
سلام دوستان.
خب ما هم با اجازتون نمایشگاه تشریف داشتیم.من که تا وارد نمایشگاه شدم یه راست رفتم سالن 38(سالن سخت افزار), و از اونجا هم اول گرین و بعد آواژنگ!
گرین چند تا کیس جدید گذاشته بود و یه سیستم گیمینگ برای بازی هم واسه خود کارکنانشون گذاشته بود و به قول آقا میعاد نوبتی بازی میکردن!

یه سیستم هم واسه اور گذاشته بودن که تونستن تا 6Ghz اور کنند و بیشتر به جای اورکلاک داشتن نیتروژن میریختن رو هم دیگه! که در طی این کار تمام شلوار بنده رو نیتروژنی کردند و تا خونه داشت از شلوارم گاز N2 بلند میشد@-)

و

و

و

Castiel
2013/12/07, 20:23
اگه مسئولین گرین ترورم نکنن باید بگم تبلتهای آی گرین هیچکدوم حس خوبی به آدم نمیده و وقتی اونارو تو دستت میگیری حس یه محصول کاملا بی کیفیت چینی رو داره و صفحات نمایشش هم افتضاحه

امین جان قبل از کالبد شکافی نسبت به این تبلت ها خوش بین بودم ولی خب بعد از جراحی تبلت گرین، به طور کلی نا امید شدم، کیفیت ساخت به شدت پایین است.

old gamer
2013/12/07, 20:46
امین جان قبل از کالبد شکافی نسبت به این تبلت ها خوش بین بودم ولی خب بعد از جراحی تبلت گرین، به طور کلی نا امید شدم، کیفیت ساخت به شدت پایین است.

حسام جون من وقتی تو دستم گرفتمش و با ایسوس خودم که قیمت دقیقا نصف جنسیس تب ۲ رو داره مقایسه کردم فهمیدم که این تبلت بیشتر از ۴۰۰ تومن نمیارزه. درصورتی که سه برابر این قیمت گذاری شده

Dan
2013/12/07, 23:05
آواژنگ در یک قسمت محصولات لاجیتک رو برای نمایش گذاشته بود و با پذیرایی از بازدید کننده گان در یک سینما 3بعدی با یک دستگاه اسپیکر 5.1 کاناله لاجیتک (اسم مدلشو میعاد میدونه) لحضات جالبی رو بوجود اورد.

اسپیکرهای استفاده شده توی غرفه آواژنگ مدل Z906 بود. حجم صداش به اندازه ای نبود که انتظار داشتم و تفکیک کانال ها هم خیلی خوب نبود. البته باید شلوغی محیط و کیفیت فیلم هم درنظر گرفت.

توی تبلت های گرین هم فقط Tab 3 کمی راضی کنندست اما قیمتش جای کاهش داره.

vahed
2013/12/08, 00:27
خیلی ممنون دوستان عزیز واقعا دستتون درد نکنه، ظاهرا آواژنگ به خودش اومده و لوازم جانبی گیگابایت رو بالاخره آورده، من تو یکی از تصاویر ماوس KRYPTON:x رو دیدم حقیقت داره؟؟؟؟!!!!

Dan
2013/12/08, 00:53
خیلی ممنون دوستان عزیز واقعا دسستون درد نکنه، ظاهرا آواژنگ به خودش اومده و لوازم جانبی گیگابایت رو بالاخره آورده، من تو یکی از تصاویر ماوس KRYPTON:x رو دیدم حقیقت داره؟؟؟؟!!!!
بله من از مسئول غرفه سوال کردم ؛ گفتند که Krypton توی بازار هست و قیمتش هم بین 80 تا 120 تومنه. من که تا الان توی بازار ندیدمش و این قیمت هم امکان نداره باشه ولی قراره پیگیری کنم.
موس های گیمینگ گیگابایت توی نمایشگاه دو مدل M7 و یک مدل Krypton بود. از کیبورد های گیم هم K8100 و Osmius در نمایشگاه بودند. درباره وضعیت موجودی Osmium از مسئولین سوال پرسیدم که ابراز بی اطلاعی کردند.

vahed
2013/12/08, 00:59
دوستان عزیز یه نکته که منو خیلی اذیت میکنه این دریا کامپیوتره~X(، کلا خوابیده، کاش اصلا نمایندگی کولرمستر تو انحصارش نبود. حیف اون کیس ها و لوازم جانبی که کولرمستر با برند CM STORM میزنه.

vahed
2013/12/08, 01:02
بله من از مسئول غرفه سوال کردم ؛ گفتند که Krypton توی بازار هست و قیمتش هم بین 80 تا 120 تومنه. من که تا الان توی بازار ندیدمش و این قیمت هم امکان نداره باشه ولی قراره پیگیری کنم.
موس های گیمینگ گیگابایت توی نمایشگاه دو مدل M7 و یک مدل Krypton بود. از کیبورد های گیم هم K8100 و Osmius در نمایشگاه بودند. درباره وضعیت موجودی Osmium از مسئولین سوال پرسیدم که ابراز بی اطلاعی کردند.
ممنون میعادجون:-*، البته من از خدامه که قیمتش اینطوری باشه ولی بعید میدونم، چون قیمت اصلیش 69 دلاره.

Dan
2013/12/08, 12:18
ممنون میعادجون:-*، البته من از خدامه که قیمتش اینطوری باشه ولی بعید میدونم، چون قیمت اصلیش 69 دلاره.
طبق توصیه مسئولین با نماینده آواژنگ توی پاساژ رضا تماس گرفتم. فعلا هیچکدوم از موس های گیم گیگابایت رو موجود ندارن. قراره هفته دیگه براشون بفرستن اما فعلا نه لیست قیمت دارن و نه لیست مدل!

Castiel
2013/12/08, 13:05
میعاد جان خود آواژنگ هم این ماوس و کیبورد ها را موجود ندارد و فکر می کنم فقط به تعداد محدودی برای نمایشگاه از گیگابایت تهیه کردند. بنده و دوستان به هر شکلی دنبال ماوس و کیبورد گیگابایت در بازار رضا و ایران بودیم ولی هیچ موردی یافت نشد!

Dan
2013/12/08, 13:21
میعاد جان خود آواژنگ هم این ماوس و کیبورد ها را موجود ندارد و فکر می کنم فقط به تعداد محدودی برای نمایشگاه از گیگابایت تهیه کردند. بنده و دوستان به هر شکلی دنبال ماوس و کیبورد گیگابایت در بازار رضا و ایران بودیم ولی هیچ موردی یافت نشد!
بله در حال حاضر که همینطوره. موقعی هم که من موس خودم رو خریدم فقط یک فروشگاه و فقط یک عدد موجود داشت! بین موس های گیم گیگابایت فقط موس M6800 به خاطرقیمت پایین به تعداد زیاد وارد شد که اون هم خیلی وقته نایابه.
حالا بنابر صحبت همکارشون یک هفته منتظر میمونیم. اگر نشد مجبورم موس Logitech با سه برابر قیمت در برابر کارایی یکسان بخرم!

Castiel
2013/12/08, 13:39
بله در حال حاضر که همینطوره. موقعی هم که من موس خودم رو خریدم فقط یک فروشگاه و فقط یک عدد موجود داشت! بین موس های گیم گیگابایت فقط موس M6800 به خاطرقیمت پایین به تعداد زیاد وارد شد که اون هم خیلی وقته نایابه.
حالا بنابر صحبت همکارشون یک هفته منتظر میمونیم. اگر نشد مجبورم موس Logitech با سه برابر قیمت در برابر کارایی یکسان بخرم!

میعاد جان ماوس زالمن GM1 گزینه خیلی خوبی هست. به نظرم پولت را برای لاجیتک هدر ندهید چون قیمت های این برند در ایران به شدت با قیمت جهانی فاصله دارد، البته مقصر شرکت آواژنگ نیست، مقصر فروشندگان بی وجدان است که یک ماوس LS1 لاجیتک (که حدود 45 هزار تومان است) را به قیمت 180/000 تومان می فروشند!!

vahed
2013/12/08, 14:03
حسام جان درسته ماوس GM1 بسیار خوبه ولی تو یو.تیو.ب چند تا فیلم دیدم راجع به مشکل اسکرولش که شدیدا صدا میداد، واقعا این مشکل رو دارن همشون؟ البته اینو واسه دوستم میخواستم من خودم حتما حتما KRYPTON میخرم. اصلا من هیچ دلیلی نمی بینم یکی بخواد با این قیمت های افتضاح بره لاجیتک بخره، این همه دوستدار گیگابایت تو ایران حالا لازمه که آواژنگ لاجیتک وارد کنه؟؟؟!!!

Castiel
2013/12/08, 14:35
حسام جان درسته ماوس GM1 بسیار خوبه ولی تو یو.تیو.ب چند تا فیلم دیدم راجع به مشکل اسکرولش که شدیدا صدا میداد، واقعا این مشکل رو دارن همشون؟ البته اینو واسه دوستم میخواستم من خودم حتما حتما KRYPTON میخرم. اصلا من هیچ دلیلی نمی بینم یکی بخواد با این قیمت های افتضاح بره لاجیتک بخره، این همه دوستدار گیگابایت تو ایران حالا لازمه که آواژنگ لاجیتک وارد کنه؟؟؟!!!

من تا الان به این مورد بر نخوردم، آقا فرجام جزو اولین افرادی بود که این ماوس را خریده بودند، (فکر کنم دو سال قبل بود) و تا الان مشکلی نداشتند. به نظرم الان با این قیمت، رقیب دیگری با مشخصات GM1 زالمن وجود ندارد.

Dan
2013/12/08, 15:00
من اونجا درباره قیمت های لاجیتک و گیگابایت با چند نفر صحبت کردم ولی متاسفانه افراد رده بالای شرکت هیچکدوم حضور نداشتن. افراد رده پایین هم وظیفه ای در قبال انتقال صحبت ها نداشتن. بخاطر همینه که توی نمایندگی ها هیچ پیشرفتی اتفاق نمیفته ، اصلا با مصرف کننده ها در ارتباط نیستند. تا هر چی میشه میگن " سیاست شرکت ... " !

ARMIN
2013/12/08, 21:09
دوستان تا فردا شب اگر کسی عکس یا خبری داره قرار بده چون با پایان یافتن نمایشگاه تاپیک رو میخوایم ببندیم. تشکر! :)

a.h.a
2013/12/08, 21:10
اقا من تو عکسا r9 270x رو دیدم قیمتش با گارانتی اواژنگ چقدر بود

vo.morteza
2013/12/09, 00:40
من تا الان به این مورد بر نخوردم، آقا فرجام جزو اولین افرادی بود که این ماوس را خریده بودند، (فکر کنم دو سال قبل بود) و تا الان مشکلی نداشتند. به نظرم الان با این قیمت، رقیب دیگری با مشخصات GM1 زالمن وجود ندارد.

سلام حسام جان
باید بگم موس من این موشکلو داره صداش رو اعصابه!

jason123
2013/12/09, 14:04
این هم عکس های من از نمایشگاه . شرمنده اگه کیفیتش بده

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Castiel
2013/12/09, 14:36
سلام حسام جان
باید بگم موس من این موشکلو داره صداش رو اعصابه!

سلام مرتضی جان
خب عزیزم زودتر میگفتید با شرکت عقیق مطرح می کردم که حداقل در زمان گارانتی تعویض می کردند. باز هم من چک می کنم ببینم چه راه حلی وجود داره.