PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست مقاله

hadis
2013/12/03, 23:34
سلام

دوستان کسی مقاله ای در مورد زبان ماشین ؛ پایگاه داده یا.... داره که خودش نوشته باشه؟
واسه درس زبان ماشین (کارشناسی نرم افزار) میخوام
خودم تا الان کلی مقاله برای استادم ارسال کردم که همه شو ریجکت کردند
چیزی که استادم میخواد:
موضوع ازاد
در حد 8 صفحه
خودمون کتاب و مقاله بخونیم نتیجه گیری کنیم و همچنین در اخرین پیشنهاد و نواوری بذاریم
مقاله ای که از اینترنت دانلود کرده باشیمو قبول نمیکنه
*کلا این استاد رو اعصابه*

Reza Eshraghi
2013/12/03, 23:52
سلام

دوستان کسی مقاله ای در مورد زبان ماشین ؛ پایگاه داده یا.... داره که خودش نوشته باشه؟
واسه درس زبان ماشین (کارشناسی نرم افزار) میخوام
خودم تا الان کلی مقاله برای استادم ارسال کردم که همه شو ریجکت کردند
چیزی که استادم میخواد:
موضوع ازاد
در حد 8 صفحه
خودمون کتاب و مقاله بخونیم نتیجه گیری کنیم و همچنین در اخرین پیشنهاد و نواوری بذاریم
مقاله ای که از اینترنت دانلود کرده باشیمو قبول نمیکنه
*کلا این استاد رو اعصابه*

به طور کلی با تجربیات دانشگاهی خودم تا زمانی که اساتید و فارغ التحصیلان این رشته یا دوستانی که این درس رو پاس کردن میان اینجا ، این راهنمایی رو بهتون می کنم که چند تا مقاله مرتبط با یک موضوع خاص رو از Science direct بگیرید و برای خودتون ترجمه کنید و چکیدشو در بیارید و فقط اون چکیده رو برای استادتون ببرید ! البته احتمالاً باید کنفرانس هم بدید پس باید آمادگی برای توضیح رو داشته باشید و مطلب رو درک کرده باشین !
خودتون بتونید کار کنید بهتر میتونید مسلط بشید روی موضوعات تخصصی و اگه در آینده انشاء الله قصد ارشد رفتن داشتید خیلی به دردتون میخوره در آینده و میتونید مستقل باشید و نگرانی ترجمه کردن نداشته باشید !

hadis
2013/12/04, 00:00
به طور کلی با تجربیات دانشگاهی خودم تا زمانی که اساتید و فارغ التحصیلان این رشته یا دوستانی که این درس رو پاس کردن میان اینجا ، این راهنمایی رو بهتون می کنم که چند تا مقاله مرتبط با یک موضوع خاص رو از Science direct بگیرید و برای خودتون ترجمه کنید و چکیدشو در بیارید و فقط اون چکیده رو برای استادتون ببرید ! البته احتمالاً باید کنفرانس هم بدید پس باید آمادگی برای توضیح رو داشته باشید و مطلب رو درک کرده باشین !
خودتون بتونید کار کنید بهتر میتونید مسلط بشید روی موضوعات تخصصی و اگه در آینده انشاء الله قصد ارشد رفتن داشتید خیلی به دردتون میخوره در آینده و میتونید مستقل باشید و نگرانی ترجمه کردن نداشته باشید !
خوب به نظرتون موضوع چی باشه؟
و چرا نگرانی ترجمه کردن رو نداشته باشم؟
(کنفرانس نمیخواد)