PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند بازی Windows pc که نباید از دست داد ! ( آپدیت میشود )

Viper95
2013/12/02, 15:50
سلام دوستان در این پست چند بازی باحال برای Windows PC را به شما معرفی میکنم که حتی اگر گیمر حرفه ای نیستید از دست ندهید .

Conter strike Global opensive

ساخت کمپانی افسانه ای Valve بوده و در سال 2012 منتشر شده . آخرین نسخه منتشر شده از بازی محبوب Conter strike .

سبک بازی شوتر بوده . گرافیک و جلوه های ویژه بازی بسیار قابل قبول میباشد .

battle field 4

ساخت کمپانی EA games میباشد سال 2013 . استدیوی Dice کار ساخت آن را بر عهده داشته . یک بازی بسیار محبوب و جذاب .

سبک بازی شوتر بوده . یکی از گرافیکی ترین بازی هایی که تا کنون منتشر شده است .

Company of heros 2

ساخت کمپانی Sega سال 2013 . بهترین بازی سبک استراتژیک که تا کنون منتشر شده . بسیار جذاب و سرگرم کننده میباشد .

همانطور که گفتم این بازی سبک استراتژیک همزمان RTS دارد و گرافیک بسیار قابل قبولی دارد .

Rome II : Total war

یک بازی استراتژیک بسیار عالی توسط Sega و در سال 2013 منتشر شده . گیم پلی بسیار عالی .
بازی در سبک استراتژیک نوبتی TBS میباشد .

Simcity 2013

یک بازی سرگرم کننده و به دور از افراط خشونت با دنیای واقعی . شما در این بازی یک شهر کامل خواهید ساخت و آن را مدیریت خواهید کرد. ساخت EA games سال 2013 .
سبک بازی شبیه سازی و سوم شخص میباشد .

Call of duty ghosts

یک بازی نامدار اکشن . ساخت Activ***on سال 2013 . تقریبا پر طرفدارترین بازی شوتر .
سبک بازی شوتر میباشد و گرافیک نسبتا خوبی ارئه میدهد .

Saints row IV

یک بازی کاملا دیوانه بازی ! ساخت Deep silver سال 2013 . پر از فان و خنده !
سبک Open world یا همان جهان آزاد و اکشن و ماجراحویی میباشد .

Need for speed : Rivals

پرطرفدار ترین از نوع خود ! در سبک ریسینگ .
ساخت Ea games سال 2013 .
سبک ریسینگ و گرافیک بسیار عالی !

دوستان توجه کنید که این تاپیک آپدیت خواهد شد .

kenzo
2013/12/02, 16:41
فکر کنم جای اشتباهی تاپیک زدید
tomb raider یادتون رفت اگر عکس می زاشتید که خیلی زیباتر هم می شد

Viper95
2013/12/02, 18:40
توی بخش بررسی بازی هست دیگه ;)

عکس رو بعدا یک کالکشن میزارم . چون به نظر من توضیحات مختصر بهتر از یک عکس بازی رو توضیح میده .

سعی میکنم آپدیت کنم ;)

Viper95
2013/12/02, 18:51
Call of duty black ops

یکی از پرفروش ترین بازی های تاریخ گیم میباشد . ساخت Activ***on سال 2010 . داستان این بازی فوق العاده میباشد .
سبک بازی شوتر و گرافیک نسبتا خوبی ارائه میدهد

Crysis 3
شاهکار بی رقیب گرافیکی دنیای گیم که تمام بازی ها باید جلویش تعظیم کنند ! ساخت EA سال 2013 . گیم پلی منحصر به فرد و عالی .
سبک شوتر با کمی تم فرازمینی و داستانی عالی .

Assassins creed IV : blag flag
قاتلین بر میگردند ! جالبی این بازی این است که این بازی در اصل برای PC طراحی شده و Master version آن برای Pc میباشد . ساخت Ubi Soft سال 2013 . بازی تاریخی و بسیار جذاب .
سبک بازی Open world یا جهان آزاد ترکیب با ماجراجویی مخفی کاری و اکشن .

Reza Y
2013/12/04, 16:49
تاپیک خوبیه ولی Crysis 3 ساخت EA نیستا!!

Viper95
2013/12/04, 18:26
تاپیک خوبیه ولی Crysis 3 ساخت EA نیستا!!

crysis 3 ساخت Crytech هست اما چون Lable کمپانی Ea games رو دارد ساخت آن محسوب میشود .

Viper95
2013/12/04, 18:44
این 3 بازی فقط برای Pc هستند و در 2014 منتشر میشوند . از دست ندید .

Sims 4
این عنوان بسیار معروف است . زندگی خود را در بازی تجربه کنید ! در سبک خود بی رقیب است . ساخت Ea است . یک بازی بسیار عالی !

سبک سوم شخص و با یک نمای استراتژیک مانند .

stronghold crusader 2
حماسه ای مجدد ! به یکی از پر طرفدار ترین عناوین دنیا میباشد . ساخت 2k games و سال 2014 منتشر میشود . بسیار سرگرم کننده میباشد .
سبک استراتژیک همزمان میباشد .

command & conquer ultimate colection

جنگی جدید آغاز میشود ! در واقع نسخه دوم بازی معروف Generals zero hour میباشد . این بازی مجانی میباشد . یعنی نیازی به کرک ندارد , Free 4 play . این عنوان چندی پیش کنسل شد اما بعد دارد ریکاوری میشود . ساخت EA games و سال 2014 منتشر میشود .

vahidsoltanian
2013/12/15, 16:49
metro last light
مکس پین 3
tomb raider
هم اضاف کن

Viper95
2013/12/15, 16:58
هر کاربر عزیزی که بازی به نظرش خوب یا عالی میاد میتونه با مشخصات کامل به این تاپیک اضافه کنه .

اگر دقت کرده باشید 90% بازی هایی که معرفی کردم 2013 بودن اما شما قدیمی هم میتونی نام ببری :)

VSH-Katana
2013/12/15, 18:51
روم توتال وار 1! از همین نسخه دو بهتره!
2 اش ایران(پارتها) رو داره اما درست طراحی نشده (بقیه هم همینطور مثلا فیل رو داده دستاسپارتها) فقط روم خوب طراحی شده البته وجود حکومتهای مختلف از نقاط قوت نسخه 2 هست ولی خب این ایراد رو هم داره!
اما 1 گیم پلی بهتری داشت

Yaser_Aramesh
2014/03/18, 00:58
crysis 3 ساخت Crytech هست اما چون Lable کمپانی Ea games رو دارد ساخت آن محسوب میشود .

Crytek درسته دوست عزیز . درضمن EA ناشر Crysis است و برای همین نام ایشن شرکت روی بسته بندی بازی درج شده .

درضمن پیشنهاد میدم حتما" برای هر کدام از بازی ها یه عکس بزارید چون تاپیک خیلی بی رمغ هست .

Lycas
2014/03/18, 01:03
این 3 بازی فقط برای Pc هستند و در 2014 منتشر میشوند . از دست ندید .

Sims 4
این عنوان بسیار معروف است . زندگی خود را در بازی تجربه کنید ! در سبک خود بی رقیب است . ساخت Ea است . یک بازی بسیار عالی !

سبک سوم شخص و با یک نمای استراتژیک مانند .

stronghold crusader 2
حماسه ای مجدد ! به یکی از پر طرفدار ترین عناوین دنیا میباشد . ساخت 2k games و سال 2014 منتشر میشود . بسیار سرگرم کننده میباشد .

command & conquer ultimate colection

جنگی جدید آغاز میشود ! در واقع نسخه دوم بازی معروف Generals zero hour میباشد . این بازی مجانی میباشد . یعنی نیازی به کرک ندارد , Free 4 play . این عنوان چندی پیش کنسل شد اما بعد دارد ریکاوری میشود . ساخت EA games و سال 2014 منتشر میشود .

Stronghold Crusader 2 ساخت استدیو Firefly هست.

me.mr
2014/03/18, 06:31
بازی مورد علاقه من: Lego racers1:D

اینم اضافه بشه!!!:D

moslem9694
2014/03/18, 07:46
دوستان سری resident evilرو یادتون نره:D

Viper95
2014/04/26, 19:26
آقا این چند وقته کلی شاهکار اومدن یا دارن میان !

titan fall

age of mytology extended edition

watch dogs

dark souls 2

day z

Wargame: Red Dragon

این هارو حتما تجربه کنید :):):)