PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم نمایش lcd

ariyaei2000
2013/11/30, 00:46
باسلام
گوشی من آیفون ۳g هست، بعضی وقتها دکمه home رو که میزنم صفحه نمیاد مانند زمانی که گوشی خاموشه، ولی وقتی با گوشی دیگه ای تماس میگیرم بوق اتصال میخوره اما روی گوشیم زنگ نمیخوره! در چنین مواقعی دو مرتبه با فاصله با گرفتن همزمان دکمه home+power گوشی مجدد روشن و به حالت اول بر میگرده، این مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری؟ اگه سخت افزاری مربوت به کدوم قسمت؟ ممنون

Reza Eshraghi
2013/11/30, 01:06
باسلام
گوشی من آیفون ۳g هست، بعضی وقتها دکمه home رو که میزنم صفحه نمیاد مانند زمانی که گوشی خاموشه، ولی وقتی با گوشی دیگه ای تماس میگیرم بوق اتصال میخوره اما روی گوشیم زنگ نمیخوره! در چنین مواقعی دو مرتبه با فاصله با گرفتن همزمان دکمه home+power گوشی مجدد روشن و به حالت اول بر میگرده، این مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری؟ اگه سخت افزاری مربوت به کدوم قسمت؟ ممنون

دوست عزیز ! به فروم سخت افزار خوش آمدید ! @};-
سؤال شما در مورد گوشی های موبایل هست و باید در بخش مشاوره و راهنمایی گوشی های موبایل تاپیک می زدید !
تاپیک به بخش مناسب منتقل شد !
لطفاً در انتخاب محل مناسب برای ایجاد تاپیک بیشتر دقت کنید !

ganboo
2013/11/30, 04:45
دکمه ی هوم سالمه؟
چون اصولا آیفون ها بعد از یه مدت کوتاه دکمه ی هومشون بگیر نگیر پیدا میکنه...

Sent from my LT22i using Tapatalk

Dan
2013/11/30, 06:50
باسلام
اخیرا گوشی رو آپدیت یا Restore کردید؟

ariyaei2000
2013/11/30, 18:39
آره، سالمه! چون در این حالت با تلفن دیگه که به گوشیم زنگ میزنم تو تلفن بوق میخوره ولی رو گوشیم زنگ نمیخوره! اگه مشکل از دکمه home بود لا اقل زنگ میخورد
نه آپ کردم نه ریستور!

Dan
2013/11/30, 20:08
آره، سالمه! چون در این حالت با تلفن دیگه که به گوشیم زنگ میزنم تو تلفن بوق میخوره ولی رو گوشیم زنگ نمیخوره! اگه مشکل از دکمه home بود لا اقل زنگ میخورد
نه آپ کردم نه ریستور!
میتونید یه بار ریستور رو امتحان کنید. اگه مشکل نرم افزاری باشه احتمالا حل میشه. اگه نشد دیگه خودتون نمیتونید کاری کنید.

ariyaei2000
2013/12/01, 19:48
ممنون از راهنمائیتون، اگه ممکنه سایت یا یه لینک بهم معرفی کنی که آموزش کامل ریستور و تغییر ios گوشیم از 4.2.1 به 3.1.3 داده باشه، چون ظاهرن میگن بهترین ورژن ios برای 3g هست/ ممنون

Dan
2013/12/01, 22:28
ممنون از راهنمائیتون، اگه ممکنه سایت یا یه لینک بهم معرفی کنی که آموزش کامل ریستور و تغییر ios گوشیم از 4.2.1 به 3.1.3 داده باشه، چون ظاهرن میگن بهترین ورژن ios برای 3g هست/ ممنون
بله در بعضی دیوایس های شرکت اپل باید سقف آپدیت رعایت بشه وگرنه سخت افزار دستگاه کم میاره یا ناسازگاری پیش میاد.
آموزش ریستور دستگاه:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

آموزش Downgrade :
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

البته بخاطر اینکه آموزش Downgrade از نسخه 4 به 3 خیلی قدیمی شده و عکس های مطالب پاک شدن لینک مربوط به نسخه های بالاتر هستش. یعنی میتونید از آموزش استفاده کنید اما فایل های مربوطه رو باید خودتون پیدا کنید.