PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدوم گوشی بهتره؟

hadis
2013/11/29, 20:39
سلام دوستان
میخوام گوشی بخرم
دو مدل انتخاب کردم نظرتونو میخوام بدونم

1.htc one
2.samsung galaxy s4

Hessam
2013/11/29, 21:01
بین این دو از نظر فنی، کفه ی ترازو به سمت گلکسی اس 4 بیشتر سنگینی می کنه. اگرچه هر دو از بهترین های دنیا هستن. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

من جای شما بودم و فقط بین این دو در دو راهی بودم، یقیناً مدل سامسونگ رو انتخاب می کردم! اگرچه شخصاً از هر دو برند متنفر هستم و عشق فقط SONY! :D گوشی جی 2 الجی و Z1 سونی رو به جفتشون ترجیح میدم! مخصوصاً Z1 سونی!
معمولاً خانوم ها سونی رو بیشتر می پسندن!

حالا شما کدوم رو مد نظر داری؟

Dan
2013/11/29, 21:08
هر دو گوشی خیلی خوب هستند. بستگی داره شما چه چیز هایی احتیاج داشته باشید.
توی بخش دوربین S4 در ثبت جزئیات بهتره اما One عکس های بهتری جاهای تاریک میگیره.
توی بدنه حرفی برای گفتن نیست. One یکی از بهترین گوشی های ساخته شده در تاریخه اما سامسونگ کیفیت خیلی خیلی معمولی داره.
باتری One قابل تعویض نیست و مموری کارت هم نمیخوره.
از نظر امکانات نرم افزاری سامسونگ کمی بهتره.
اسپیکر های One فوق العاده هستند و از نظر صدا یکی از بهترین هاست.

اگر هم نظر شخصی رو بخواهید از بین این دو من One رو پیشنهاد میدم. اما اگر با LG مشکلی ندارید پیشنهادم اینه که برید سراغ G2 . یکی از بهترین گوشی های موجود در بازاره.

hadis
2013/11/29, 21:14
Dan (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) تشکر

Dan
2013/11/29, 21:18
Dan (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) تشکر
خواهش میکنم. برای تشکر همون زدن دکمه تشکر کفایت میکنه. :)

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/11/29, 21:47
سلام
پیشنهاد میکنم روی lg nexus 5 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) هم فکر کنید.

برای مقایسه از سایت هایی که استاد خودم آقا حسام استفاده کردند کمک میگیرم:

البته باید بگم که هنوز در کشور ما دست افراد زیادی نیفتاده تا امتحانش رو پس بده!!!
موفق باشید

hadis
2013/11/29, 21:59
بین این دو از نظر فنی، کفه ی ترازو به سمت گلکسی اس 4 بیشتر سنگینی می کنه. اگرچه هر دو از بهترین های دنیا هستن. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

من جای شما بودم و فقط بین این دو در دو راهی بودم، یقیناً مدل سامسونگ رو انتخاب می کردم! اگرچه شخصاً از هر دو برند متنفر هستم و عشق فقط SONY! :D گوشی جی 2 الجی و Z1 سونی رو به جفتشون ترجیح میدم! مخصوصاً Z1 سونی!
معمولاً خانوم ها سونی رو بیشتر می پسندن!

حالا شما کدوم رو مد نظر داری؟

بر اساس مشاوره ی دوستان htc one مد نظرمه

old gamer
2013/11/29, 23:03
اصلا سامسونگ رو با هر گوشی هم قیمت مقایسه کنی به خاطر کیفیت بسیار بد وناجوانمردانه ساخت و باطری افتضاحش و اینکه هر ساله نیاز به تعویض باظری خواهد داشت گوشی سامسونگ همیشه بازندست. باید بدونید سامسونگ های با کیفیت فقط در اروپا و آمریکا عرضه میشن
باید یه گوشی سامسونگ که از اون کشورها میاد رو ببینید تا درک کنید

Hessam
2013/11/30, 09:07
اصلا سامسونگ رو با هر گوشی هم قیمت مقایسه کنی به خاطر کیفیت بسیار بد وناجوانمردانه ساخت و باطری افتضاحش و اینکه هر ساله نیاز به تعویض باظری خواهد داشت گوشی سامسونگ همیشه بازندست. باید بدونید سامسونگ های با کیفیت فقط در اروپا و آمریکا عرضه میشن
باید یه گوشی سامسونگ که از اون کشورها میاد رو ببینید تا درک کنید

اما اخبار و آمار و ارقام بیانگر این هست که برند سامسونگ بیشترین فروش ممکن رو در سراسر جهان و حتی ایران از موبایل ها داره:

سال 2012 هم این برند صاحب بیشترین فروش در بخش موبایل در جهان شد!
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

نقد و بررسی ویدئویی این دو گوشی رو هم سرکار استارتر ببینن، بد نیست:

- Samsung Glaxy S4 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

- HTC One (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

هیچکسی منکر کیفیت ساخت بدنه ی پایینه گلکسی اس 4 نیست نسبت به رقبا. اما اگر از این نقطه ضعف، فاکتور بگیریم S4 عملکرد به مراتب بهتری داره!
همه چیز که بدنه نیست!

تو بنچمارک های سخت افزاری و از نظر پرداشی، تفاوت کاملاً محسوسی نسبت به HTC One داره! از نظر رابط کاربری، سامسونگ به جرات می تونم بگم، بهترینه دنیاست!
از نظر رابط کاربری نرم افزاری کاملاً بی رقیبه!

old gamer
2013/11/30, 09:13
اما اخبار و آمار و ارقام بیانگر این هست که برند سامسونگ بیشترین فروش ممکن رو در سراسر جهان و حتی ایران از موبایل ها داره:
سال 2012 هم این برند صاحب بیشترین فروش در بخش موبایل در جهان شد!

بله دقیقا و این به همون خاطر هست که ocz و نوکیا و بلک بری نتونستن از کیفیت کم کنن و قیمت رو پایین بیارند.و در آخر ورشکستگی یا فروش کلی سهام.
اما سامسونگ هرجور که فکرشو بکنی از کیفیت کم کرده. حتی روی گوشی هایی با اون قدرت مثل اس ۴ یه باطری آبروبر گذاشته که آدم خندش میگیره.
خودشم میدونه باطریهاش افتضاحه واسه همین همه گوشیهاش قابلیت تعویض باطری دارن.
والا سامسونگ روی چینیهارو سفید کرد. هوآوی چین کیفیتش بهتراز سامسونگه

Sent from my K00E using Tapatalk

VSH-Katana
2013/11/30, 12:03
g2 از نظر من بسیار بهتر از s4 هست! و اتفاقا رابط کاربری داره که منتقدان رو هم به تحسین وا داشته!
از نظر صفحه نمایش که شکی در بهترین بودنش نیست!
از لحاظ پردازنده که باز هم سرتر هست!
از لحاظ باطری با توجه به تستهای انجام شده خیلی از one و s4 بهتر بوده(زمان پخش ویدئو و زمان کار واستندبای و...)
رابط کاربریش هم که هم phonearena و هم gsmarena خیلی ازش تعریف کرده بودن و همچنین نرم افزارهایی که داره!
تنها ضعف عمده این گوشی عدم وجود درگاه برای حافظه جانبی هست!

Yaser_Aramesh
2013/11/30, 14:24
بنده HTC One و G2 رو پیشنهاد میکنم . (بیشتر G2 )

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/11/30, 17:59
دوستان سوالی برام پیش اومد
چرا هیچ یک از اساتید روی نکسوس 5 مانور نمیدند؟؟؟
خودم حدس زدم ممکنه به دلیل این باشه که قیمتش بالاست.
برای همین خواستم عرض کنم که من در فروشگاه های معتبر آنلاین تا به حال قیمتش رو ندیدم ولی در یکی از فروم های همسایه فروشنده ای هست که همه جور گوشی به تعداد زیاد داره و قیمت این گوشی رو زده 1600.
خواستم بگم که اگر من نکسوس 5 پیشنهاد کردم رو حساب این حدود قیمت بود.

Dan
2013/11/30, 20:11
دوستان سوالی برام پیش اومد
چرا هیچ یک از اساتید روی نکسوس 5 مانور نمیدند؟؟؟
خودم حدس زدم ممکنه به دلیل این باشه که قیمتش بالاست.
برای همین خواستم عرض کنم که من در فروشگاه های معتبر آنلاین تا به حال قیمتش رو ندیدم ولی در یکی از فروم های همسایه فروشنده ای هست که همه جور گوشی به تعداد زیاد داره و قیمت این گوشی رو زده 1600.
خواستم بگم که اگر من نکسوس 5 پیشنهاد کردم رو حساب این حدود قیمت بود.
اول بخاطر اینکه قیمتش هنوز پایدار نشده.
دوم بخاطر عمر باتری کم.
سوم بخاطر اینکه گارانتی نداره. فعلا یه سری مشکلات داره که شخصا تا مطمئن نشم بدون گارانتی پیشنهاد نمیدم.

Hessam
2013/11/30, 20:21
جی 2 و اکسپریا زد 1 از هر دو موردی که سرکار استارتر فرمودن، بهتر هستن! نمی دونم چرا فقط به این دو اصرار دارن! عجیبه!
کم کم دارن قدیمی هم میشن دو موردی که فرمودن! مخصوصا HTC One!
بهتره مدل های 2013 که سیستم عامل جدیدتری هم دارن، خریداری کنن.

Viper95
2013/11/30, 20:22
اس 4 خیلی گوشی خوبی هست اما بهتره یک چند تا مدل دیگه رو هم در نظر داشته باشی .

مثلا به نظر من Htc buterfly یکی از بهترین گوشی های ساخته شده تابه حال هست . یا همون G2 . البته درکل اس 4 رو بیشتر میپسندم و خودم طرفدار سامسونگ هستم .

nokia رو هم ول نکن . کیفیت ساخت و قدرت سیتم عامل هاش عالیه .

در کل همون S4 رو بگیری سود کردی .

Shahin007
2013/11/30, 20:38
البته اگه بخوایم دقیق بگیم کدوم قدیمی شده s4 هستش که داره از رده خارج میشه!
چون نوت 3 اومد که بهتر از s4 هست...الان هم که زمزمه های معرفی s5 در سه ماهه ی اول 2014 به گوش میرسه...
اونی که نمیذاره گوشیش دو روز روی بورس باشه سامسونگه...کلا احترام به مشتری از هزار جهت پر...فقط بلده دروغ تحویل ملت بده...

بین دو مدلی که خودتون در نظر گرفتید من بدون شک One رو پیشنهاد میدم...
ولی در کل منم G2 رو پیشنهاد میکنم...به جز در کیفیت بدنه از همه نظر از ONE بهتره...چون کیفیت بدنه ی One جلوتر از زمان خودشه...

در نهایت چون داشتیم بعضی از کاربرها که بین دو یا سه گزینه مونده بودن و در نهایت چیزی که توصیه نشده بوده تهیه کرده اینم بگم
که اگه احیانا خواستین s4 بگیرید فقط با پردازنده ی اسنپدراگون بگیرید و گول حرف های فروشنده رو نخورید.

Yaser_Aramesh
2013/12/06, 11:17
باسلام پیشنهاد من اینه که s4 رو اصلا انتخاب نکنی..از بین برندهای تو بازار یا note 3 و یا HTC one رو بردار اما حتما بهترین گوشی دنیا رو که تا کمتر از دو هفته دیگه قابل سفارش میشه رو نگاه گن : Vivo 3S با رم 3 گیگ وو کیفیت صفحه نمایش اولین بار 2K یا 1440*2560 و احتمالا دوربین 20 مگاپیکسل
و Lenovo k910که از برند لنوو هست که طی سه ماه سوم سال 2013، فروشش در هرثانیه سه تا بوده و به جایگاه نفر سومی پرفروشترین گوشیها بعد از سامسونگ و اپل رسید گوشیهای دیگه مدنظر میتونه : Oppo n1 و xiaomi mi3 و.... باشد

عزیز شما بر چه حسابی اسمارت فونهایی رو توصیه میکنید که تو بازار موجود نیستند و قرار هم نیست وارد بشند ؟! تا به حال گوشی Lenovo , Oppo یا Xiaomi تو بازار ایران دیدین شما ؟! حالا اینها معروف ها بودن . این Vivo 3S دیگه چیه ؟ الان رفتم سرچ کردم دیدم تازه 12 دسامبر میخواد معرفی بشه .