PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : DirectCU H20 بر اندام GTX 780 Ti

saeid6574598
2013/11/29, 18:50
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Asus در واکنس به عرضه کارت گرافیک GTX 780 Ti Kingpin Edition که مدتی پیش توسط کمپانی EVGA رونمایی گردید، نسخه ای بازسازی شده از کارت گرافیک استاندارد انویدیا مجهز به خنک کننده اختصاصی و قدرتمند DirectCU H20 را در دست تولید قرار داده است. ایسوس که از این خنک کننده با نام Poseidon (خدای دریا) یاد می کند، همراه یک محصول کاملا جالب و جذاب، مجددا به میدان رقابت در دنیای کارت گرافیک بازگشته است. خنک کننده جدید DirectCU H20 به یک هیت سینک بزرگ یکپارچه آبومینیومی برای هسته گرافیکی، سه لوله انتقال حرارت با آلیاژ مس خالص و روکش نیکل به همراه دو عدد فن ضد گرد و غبار (20 درصد شدت جریان بیشتر هوا) مجهز گردیده است که طبق ادعای همیشگی ایسوس، به میزان 25 درصد خنک تر عمل می کند و دو اسلات از مادربورد و کیس شما را اشغال می کند.

همانند کارت های گذشته سری ROG، نوشته بالای کارت گرافیک دارای LED می باشد که بر اساس میزان بارگزاری پردازنده، تغییر رنگ می دهد تا نمایی حرفه ای و البته متفاوت به سیستم شما تقدیم شود. مدار تغذیه DIGI+ VRM نویزی معادل 30 درصد کمتر، راندمان 15 درصد بیشتر و پایداری 5 برابری در شدید ترین شرایط پردازشی نسبت به نسخه مرجع انویدیا دارد. استفاده از تجهیزات پیشرفته و با کیفیت در مدار تغذیه این کارت مانند خازن های مرغوب فلزی ساخت ژاپن، سبب افزایش طول عمر GTX 780 Ti DirectCU H20 به میزان 2.5 برابر نسبت به کارت GTX 780 Ti استاندارد انویدیا گردیده است.

داستان به همین جا ختم نشده و خنک کننده DirectCU H20 امکان بهره گیری از واتر کولرها را به اورکلاکرهای حرفه ای اهدا کرده است تا محیطی کاملا سرد و بدون سر و صدا برای کارت فراهم شود. DirectCU H20 در سه حالت متفاوت هوازی، مایع و ترکیبی از دو حالت سرمایشی آمادگی لازم در جهت دفع حرارت پردازنده گرافیکی، ماژول های حافظه و اجزای تشکیل دهنده مدار تنظیم ولتاژ را دارد. بلاک مایع در زیر هت سینک تعبیه شده و شلنگ های ورودی و خروجی به وسیله دو شریان موجود در بالای بورد بر روی کارت نصب خواهند شد. پیش بینی می شود هیولای گرافیکی ASUS از اوایل سال 2014 وارد بازار های جهانی شود. با همه اینها، تا کنون ایسوس در خصوص فرکانس هسته و حافظه این کارت گرافیک، اطلاعاتی منتشر نکرده و از تاریخ دقیق رونمایی و قیمت نهایی آن نیز حرفی به میان نیاورده است.

منبع: Techpowerup

ganboo
2013/11/29, 18:58
بسیار لذت بردم از این طراحی خنک کننده و در واقع طرحی که انتظارشو میکشیدم هم همین بود،به جای خنک کننده هایی که سه اسلات اشغال میکنند و بسیار هم سنگین هستند.
Sent from my LT22i using Tapatalk

EHSAN BAHAVAR
2013/11/29, 19:19
درود

ممنون از خبر خوبتون

این کی وارد میشه؟

Dan
2013/11/29, 19:24
درود

ممنون از خبر خوبتون

این کی وارد میشه؟
" تا کنون ایسوس در خصوص فرکانس هسته و حافظه این کارت گرافیک، اطلاعاتی منتشر نکرده و از تاریخ دقیق رونمایی و قیمت نهایی آن نیز حرفی به میان نیاورده است. "

old gamer
2013/11/29, 20:42
عالیه. این سلطان گرافیک های این نسل خواهد بود. توفکر خریدش رفتم

hamidsoft
2013/11/29, 20:46
از این که قابلیت نصب خنک کننده مایع به این صورت روش تعبیه شده خیلی خوشم آمد آخه بلاک gpu تو ایران گیر نمیاد

Lycas
2013/11/29, 23:15
عجب !!! اما فکر نکنم به مدل EVGA برسه ! مثل اینکه گیگا عقب کشیده و دیگه حرفی برا گفتن نداره !
دوستان یک سوال برام پیش اومد ! من الان دارم از کولر مایع ENERMAX ELC 240 استفاده میکنم میتونم از این کولر برای این گراقیک هم استفاده کنم ؟ یا باید یکی دیگه جدا خریداری کنم ؟

Dan
2013/11/29, 23:46
عجب !!! اما فکر نکنم به مدل EVGA برسه ! مثل اینکه گیگا عقب کشیده و دیگه حرفی برا گفتن نداره !
دوستان یک سوال برام پیش اومد ! من الان دارم از کولر مایع ENERMAX ELC 240 استفاده میکنم میتونم از این کولر برای این گراقیک هم استفاده کنم ؟ یا باید یکی دیگه جدا خریداری کنم ؟
خیر نمیتونید. باید از واتر کولر های Open Loop استفاده کنید.

ganboo
2013/11/30, 04:43
یه سوال داشتم:به نظرتون چرا ایسوس نمياد این نوع طراحی رو پتنت کنه برای خودش تا شاهد کپی کاری شرکت های دیگه نباشیم؟

Sent from my LT22i using Tapatalk

hamidsoft
2013/11/30, 06:38
چون قبلا این طراحی رو شرکت های دیگه انجام دادند من یک مدل کارت گرافیک که این طراحی را داره با یک رادیاتور 12 سانتی متری توی بازار دیدم از مارک ino 3d
24073