PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کولر جدید Corsair برای حافظه های Vengeance Pro

saeid6574598
2013/11/28, 13:44
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Corsair جدیدترین نسخه از خنک کننده اختصاصی Vengeance Airflow را برای دفع حرارت تولیدی حافظه های رم حرفه ای سری Vengeance Pro روانه بازارهای جهانی کرده است. این خنک کننده در سه رنگ قرمز، آبی و خاکستری برای هماهنگی بیشتر با مدل های متفاوت مادربورد تولید می گردد و طراحی چشم نواز آن مطابق با ساختار نسل جدید حافظه های Vengeance Pro صورت پذیرفته است. نمای ظاهری کولر به طور کامل متحول شده و در نتیجه ظاهر جذاب و کاملا حرفه ای به فضای کیس و سیستم شما اهدا خواهد شد. طبق ادعای کرس ایر، خنک کننده جدید در مقایسه با هت سینک قدرتمند Dominator کارایی و عملکرد قابل توجهی را هنگام اورکلاک و افزایش ولتاژ حافظه ارائه داده و تشنگان بازی های رایانه ای می توانند مدت زمان بیشتری را به انجام بازی های رایانه ای خود اختصاص دهند. یک فن 60 میلیمتری با قابلیت کنترل سرعت چرخش، دارای حداکثر سرعت 3500 دور در دقیقه بوده و می تواند حداقل شدت جریان هوایی معادل 14.5 فوت مکعب در دقیقه را پدید آورد. ابعاد خنک کننده 27×67×145 میلیمتر و وزن آن نیز حدود 115 گرم است. هنوز اطلاعاتی در خصوص قیمت و زمان عرضه رسمی از سوی Corsair اعلام نگردیده است.

منبع: Techpowerup

ARMIN
2013/11/28, 14:17
قطعا" یکی میخرم. :)

Lycas
2013/11/28, 16:39
رم های Corsair خودشون با هزار بد بختی پیدا میشن وای به حال کولرشون !

EHSAN BAHAVAR
2013/11/28, 17:10
قطعا" یکی میخرم. :)

سلام اقا ارمین جان

اگر خواستین از اونور بیارین به منم یه اطلاع بدین عالیه کولرش واقعا =D>

Castiel
2013/11/28, 18:49
آرمین جان کولرهای جی اسکیل واقعا زیباتر هستند البته از نظر من، در عین سادگی، واقعا زیبا هستند.

Shahin007
2013/11/28, 19:41
حتما عملکرد خوبی داره ولی خیلی ظاهر زمختی داره!اصلا طراحی جالبی نداره.
به نظر من اگه کسی میخواد خیلی دیگه رم هاش خنک باشه بره سراغ خنک کننده های مایع مثل محصولات XSPC.که دیگه آخر کارایی و زیبایی هستن.

ممنون آقا سعید.@};-

ARMIN
2013/11/28, 20:03
آرمین جان کولرهای جی اسکیل واقعا زیباتر هستند البته از نظر من، در عین سادگی، واقعا زیبا هستند.

بله حسام جان، حق با شماست اما متاسفانه کولر های جی اسکیل قابل کنترل با مادربرد نیستند و مستقیم به پاور وصل میشن.