PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کانسپت های ویندوز 9

th e nd
2013/11/24, 17:30
24036

مایکروسافت، شرکتی که نویسنده این مطلب علاقه زیادی به آن دارد، اما چه می شود کرد که این شرکت هم از سیاست های
WallStreet طبعیت می کند!
به تازگی تصاویری از سوی طراحان و کاربران در فضای اینترنت منتشر شده است که کانسپت هایی هستند از سیستم عامل
نسل بعدی مایکروسفات یعنی ویندوز 9 !
شاید سیاست های امروز مایکروسافت عجیب باشد که چرا تا این حد و تنها به فاصلی یکی دو سال قصد عرضه یکی دیگر از
سیستم عامل های دوست داشتنی خود را کرده است!
اما همانطور که در تاریخ ثبت شده است، یکی خوب است و بعدی بد! این روالی است که ویندوز تا کنون طی کرده است.
یکی از مثال های آنرا می توان ویندوز 95/98 بیان کرد. یا xp/vista !
در هر صورت مایکروسافت طبق روال گذشته خود ویندوزی را با نام Win 8به بازار معرفی کرد که حرف ها و حدیث های زیادی را
به دلیل تغییر رابط ظاهری آن و مخصوصاً حذف دکمه استارت به خود دید.
Win 8 حرکت بزرگی برای مایکروسافت به سمت وسایل همراه و مخصوصاً تبلت ها و صفحه نمایش های چند لمسی بود اما
به نظر می رسید که مایکروسافت دیگر کاربرها را در این زمینه تا حدودی فراموش کرده بود.
خود من جزو آن دسته از کاربرانی هستم که تا کنون از انگشتانم برای بهره گیری از این سیستم عامل استفاده نکرده ام و به نظرم
این شرکت باید فکری هم به حال کاربرانی به مانند من می کرد!
در هر صورت به نظر می رسد که ویندوز 9 تغییراتی را به خود خواهد دید، اگرچه ما می دانیم که این تغییرات به زیبایی تصاویری
که در پایین خواهید دید نیست چراکه مایکروسافت هم زن و بچه دارد!! ;)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. hich_microsoft_will_ignore_full.jpg

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. hich_microsoft_will_ignore_full.jpg

نویسنده: احسان علیزاده