PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیدا کردن کانکتوری برای یک هارد صنعتی.

AmirGooran
2013/11/23, 04:37
سلام. خسته نباشید. این هارد یک کامپیوتر صنعتی هستش که کامپیوترش کلا خراب شده. می خوایم داده های این هارد رو بخونیم، اما ظاهرا هیچ جایی کانکتور، یا Reader برای این پیدا نمی شه. کسی راه حلی برای خوندن این داره؟! :97: ظاهرا یک پورت 44 پینه داره.

Yaser_Aramesh
2013/11/23, 15:09
شما به کابل IDE و همچنین مادربردی با این درگاه (و یا مبدل IDE به SATA ) احتیاج دارید .

AmirGooran
2013/11/23, 17:53
سلام. من PC خونه ام هارد IDE داره. ولی تعداد پین های اون با این فرق داره. (اون چهل تا پین داره، ولی این 44 پین داره) حتی فاصله بین پین ها هم با هم فرق می کنه.

Reza Eshraghi
2013/11/23, 18:02
سلام. من PC خونه ام هارد IDE داره. ولی تعداد پین های اون با این فرق داره. (اون چهل تا پین داره، ولی این 44 پین داره) حتی فاصله بین پین ها هم با هم فرق می کنه.

این سیستم مال چند سال پیش بوده امیر آقا ؟!!
این هارد با این ظاهر عجیبش و حجم حافظه جالبی که داره به سن ما قد نمیده برادر !!
قیافش کمی به msata SSD ها شبیه هست !

AmirGooran
2013/11/23, 18:33
این سیستم مال چند سال پیش بوده امیر آقا ؟!!
این هارد با این ظاهر عجیبش و حجم حافظه جالبی که داره به سن ما قد نمیده برادر !!
قیافش کمی به msata SSD ها شبیه هست !
سلام. این هاردش مال یک کامپیوتر صنعتی هست، و معمولا تو این کامپیوترا نیازی نیست که هارد ظرفیت بالا استفاده بشه. توش هم یک نسخه از xlinux ریخته شده هست، که ما برنامه های توی اون رو می خوایم. البته ظاهر کانکتورش که بیشتر به CF diskها می خوره، ولی ما که نتونستیم هیچ راه حلی واسه خوندنش پیدا کنیم. اگر می شه یک راه حلی ارائه بدین.

Yaser_Aramesh
2013/11/23, 20:26
دوست عزیز IDE دو مدل داره . 40 پینی و 44 پینی . شما باید کابل 44 پینی و مادربرد با درگاه 44 پینی IDE پیدا کنی .

موفق باشید .

AmirGooran
2013/11/24, 16:51
دوست عزیز IDE دو مدل داره . 40 پینی و 44 پینی . شما باید کابل 44 پینی و مادربرد با درگاه 44 پینی IDE پیدا کنی .

موفق باشید .

IDE چهل و چهار پینه تو ایران پیدا می شه؟ من که جایی ندیدم.

Reza Eshraghi
2013/11/24, 18:33
امیر جان همکار گرامی ( مدیر محترم بخش امنیت نرم افزار فروم پی سی ورلد ) سلام !
عزیز اطلاعات داخل این هارد چقدر براتون اهمیت داره ؟!!
به نظرم شاید اگه بدید مراکز بازیابی اطلاعات با سخت افزاری که دارند بتونند کمکی بهتون کنند و اطلاعاتش رو براتون استخراج کنند !

AmirGooran
2013/11/25, 10:37
امیر جان همکار گرامی ( مدیر محترم بخش امنیت نرم افزار فروم پی سی ورلد ) سلام !
عزیز اطلاعات داخل این هارد چقدر براتون اهمیت داره ؟!!
به نظرم شاید اگه بدید مراکز بازیابی اطلاعات با سخت افزاری که دارند بتونند کمکی بهتون کنند و اطلاعاتش رو براتون استخراج کنند !

سلام. فکر نمی کنم نیازی به این کار باشه. ظاهرا با توجه به شکل پین ها، میشه به طور دستی یک تبدیلگر 44 پین به 40 پین ساخت. (چهل پینش که دقیقا مشابه همه. اون چهار پین اضافه 2 پینش باید VCC باشه، دو پین دیگش Ground.)