PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال: مشکل هارد اکسترنال

amin73nn
2013/11/22, 19:48
با سلام...
من یک هارد 500 مدل my pasport wd رو به تلویزیون های مدل امروزی برای ضبط برنامه ها متصل کردم ولی از اون موقع تا حالا قادر به دیدن اطلاعات هارد بر روی کامپوتر نیستم.به طور واضح تر سیستم تمام اطلاعات هارد رو شناسایی میکنه ولی من نام هار رو در my computer مشاهده نمیکنم. برای حل این مشکل باید چکار کنم؟؟؟

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/11/22, 20:53
سلام دوست عزیز
اینجا بخش بحث آزاد است و جای مناسبی برای طرح سوالات سخت افزاری نیست.
باید سوالتون رو در تایپک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
پرسش و پاسخ عمومی / سخت افزا
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)ر مطرح میکردید.
موفق باشید

مدیریت محترم لطفا نسبت به انتقال اقدام شود.
ممنون

ARMIN
2013/11/22, 21:17
با سلام...
من یک هارد 500 مدل my pasport wd رو به تلویزیون های مدل امروزی برای ضبط برنامه ها متصل کردم ولی از اون موقع تا حالا قادر به دیدن اطلاعات هارد بر روی کامپوتر نیستم.به طور واضح تر سیستم تمام اطلاعات هارد رو شناسایی میکنه ولی من نام هار رو در my computer مشاهده نمیکنم. برای حل این مشکل باید چکار کنم؟؟؟

امین به کامپیوتر دیگه ای هم وصلش کردی؟

Reza Eshraghi
2013/11/22, 22:08
با سلام...

دلیل شما از ایجاد تاپیک مربوط به سؤال سخت افزاری در بخش بحث آزاد چیست ؟!!!
در صورت اینکه دلیل قانع کننده ای نداشته باشید اخطار دریافت می کنید !
و اما در مورد سؤال شما :
دوستان عزیزی که مثل شما هارد اکسترنال برای ضبط برنامه به تلویزیون های هوشمند متصل می کنند بدانند که بعد از این کار دیگر هارد اکسترنال قابل استفاده بر روی کامپیوتر نیست و تلویزیون اون رو به فرمت خاصی در میاره که فقط توسط خودش قابل شناسایی هست ! ( اطلاعات داخلش توسط سیستم قابل استفاده نخواهد بود ! )
شما بروید داخل Disk Managment ویندوز و بررسی کنید که پارتیشن هارد اونجا شناسایی شده یا نه !

amin73nn
2013/11/23, 16:21
ببخشید با قواننین انجمن آَشنایی نداشتم:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Reza Eshraghi
2013/11/24, 16:58
ببخشید با قواننین انجمن آَشنایی نداشتم:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

طبق عکس این درایوی که براش فضای خالی زده 465.67 گیگ ، درایو هارد اکسترنالتون نیست ؟!!

amin73nn
2013/11/24, 17:41
با سلام مجدد و تشکر از دوستان. مشکل حل شد.
به وسیله ی EaseUS Partition یا partition majic دیسک رو باز کرده و اگر اکثر یا تمام فضای اون unallocated هست یه پارتیشن دلخواه بسازید.(creat partiton).

Reza Eshraghi
2013/11/24, 17:44
با سلام مجدد و تشکر از دوستان. مشکل حل شد.
به وسیله ی EaseUS Partition یا partition majic دیسک رو باز کرده و اگر اکثر یا تمام فضای اون unallocated هست یه پارتیشن دلخواه بسازید.(creat partiton).

به سلامتی امین جان ! خدا رو شکر که مشکل حل شد عزیز ! :-bd
من نگران بودم که نکنه توی اون هارد اطلاعات مهمی هم از قبل بوده باشه که خدای ناکرده از بین بره که خدا روشکر مشکلی از این بابت نبود !
اگه دیگه سؤالی نیست با اجازه شما تاپیک بسته بشه !