PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در انتخاب گوشی دو سیمکارته خوب...لطفا

vahid-7
2013/11/22, 18:51
راستش میخوام یه گوشی دوسیکارته خوب بخرم...الانم گوشی ایس دو سیم دارم.که بد نیست ولی بخاطر اینکه سی پی یو ضعیف و رم پایینی داره,با ریختن چندتا بازی و نرم افزار خیلی کند و روی اعصابه.حالا میخوام یه دوسیم با صفحه نمایش بزرگتر و سخت افزار قویتر همراه با باتری خوب بخرم.(البته کیفیت دوربین برام خیلی مهمه).خودم بین سامسونگ s4 mini , galaxy grand , xperia c موندم......
1) از گالکسی گرند خیلی تعریف شنیدم و تقریبا تموم وبسایتهای معروف هم تاییدش کردن.(مخصوصا کیفیت عکس و فیلمبرداریش)
2) گالکسی اس 4 مینی هم تقریبا تاییدش کردن ولی کاربرا میگن باتریش ضعیفه و زود خالی میکنه.
3) اکسپریا c هم تازه وارد بازار شده با قیمت 835 تا 900(باگارانتی) که سخت افزار نسبتا خوبی داره(ولی هنوز جایی مورد بررسی قرارش ندادن که ببینم کیفیت سخت افزار و دوربینش چجوریه؟ و اینکه با توجه به نوع پردازنده ش براش آپدیت جدید 4.3 میاد؟)
خلاصه ممنون میشم دوستان عزیزم کمک کنند. واگه پیشنهاد بهتری دارید بفرمایید.

Yaser_Aramesh
2013/11/22, 19:46
برای راهنمایی خوب نهایت بودجه رو برای خرید اعلام کنید .

درباره ی آپدیت Android 4.3 برای Xperia C هم باید بگم که حتما'' میاد .

Dan
2013/11/22, 19:50
اگر گوشی صفحه بزرگ مورد نظرتونه توی اون محدوده Galaxy Mega 5.8 بهتره.
Xperia C هم همونطور که گفتید روی کاغذ خوبه ولی فعلا بررسی نشده.

vahid-7
2013/11/22, 20:37
گالکسی مگا خیلی بزرگه...صفحه ش نهایتا 5 اینچ باشه. تا 1.200 هم میخوام هزینه کنم.
انتظاراتم به ترتیب:
دوربین عکاسی و فیلمبرداری خیلی خوب-
سخت افزار قوی-
باتری خوب و قوی-
صفحه نمایش باکیفیت و تاچ خیلی خوب-
دریافت آپدیت های جدید

vahid-7
2013/11/22, 20:37
گالکسی مگا خیلی بزرگه...صفحه ش نهایتا 5 اینچ باشه. تا 1.200 هم میخوام هزینه کنم.
انتظاراتم به ترتیب:
سخت افزار قوی-
باتری خوب و قوی-
دریافت آپدیت های جدید

Dan
2013/11/22, 20:40
انتظاراتم به ترتیب:
سخت افزار قوی-
باتری خوب و قوی-
دریافت آپدیت های جدید
سوال مهم آقا یاسر رو جواب ندادید. سقف بودجتون چقدره؟

vahid-7
2013/11/22, 20:58
عرض کردم تا 1.200000 تومن میخوام هزینه کنم....

Dan
2013/11/22, 21:09
عرض کردم تا 1.200000 تومن میخوام هزینه کنم....
معذرت میخوام دقت نکرده بودم.
صفحه نمایش Grand اصلا تعریفی نداره اما بیشترین عمر باتری رو در بین دو سیمکارته های موجود در این رنج قیمت داره.
بجز این ها میمونه Desire 500 ، Desire 600 ، S4 mini و Xperia C هم که بررسی نشده.
بین این گزینه ها (به جز Xperia C) سامسونگ S4 Mini عمر باتری بیشتری از دو گوشی HTC داره اما Desire 500 و Desire 600 سخت افزار بهتری دارن.
در مجموع با میانگین موارد من Desire 600 رو توصیه میکنم.

vahid-7
2013/11/22, 21:22
یعنی دیزایر 600 با کارت گرافیکی Adreno 203 و سخت افزار Quad-core 1.2 GHz Cortex-A5 در مقابل سخت افزار اس 4 مینی قویتره؟!!! ولی بنچمارکها و وبسایت ها همه از برتری سامسونگ مینی حرف میزنن.... نظرتون چیه؟

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/11/22, 21:30
حیف؛ با این بودجه خیلی خوبتون اگر تاکید روی دو سیمکارت نبود گزینه های خیلی بهتر موجود بود.

Dan
2013/11/22, 23:45
یعنی دیزایر 600 با کارت گرافیکی Adreno 203 و سخت افزار Quad-core 1.2 GHz Cortex-A5 در مقابل سخت افزار اس 4 مینی قویتره؟!!! ولی بنچمارکها و وبسایت ها همه از برتری سامسونگ مینی حرف میزنن.... نظرتون چیه؟
مقایسه یک CPU دو هسته ای با فرکانس بالاتر با یک CPU چهار هسته ای با فرکانس پایین تر نتایج مختلفی داره. بسته به نوع نرم افزار ها هر کدوم میتونن بهتر عمل کنن. در Multi Tasking سی پی یو Desire 600 بهتر عمل میکنه.
من نظرم روی همین دو گوشی (Desire 600 و S4 Mini) هستش اما انتخاب بین این دو گوشی بستگی به شما داره. صفحه بزرگتر در Desire 600 و دوربین بهتر در S4 Mini. اختلاف عمر باتری هم بسیار کمه و میشه ازش چشم پوشی کرد.

Yaser_Aramesh
2013/11/23, 00:00
بنده هم Desire 600 رو توصیه میکنم

vahid-7
2013/11/23, 23:07
با تشکر از راهنمایی های خوبتون...فکر کنم همون s4 mini رو بگیرم.راستش کیفیت عکسهای دوربین HTCزیاد خوب نیست....ولی صحبتای دوستمون آقای محمد مباشری در پیشنهاد دادن یه گوشی تک سیمکارته هم فکرمو مشغول کرد... توی این رنج قیمت حتی کمی بیشتر بنظرتون چه گوشی خوبه؟ خودم نظرم s4 البته مدل I9505 هست.(تا حدود 1.600)
در ضمن میخواستم بدونم گوشی S4 MINI دوسیمکارته مشکل خاصی از نظر مثلا طول عمر باتری یا سخت افزاری نداره؟ چون نمیخوام از خریدش پشیمون بشم....ممنون از کمکتون

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/11/24, 00:02
سلام آقا وحید
تو همون رنجی که قبلا فرمودید به نظر بنده بهترین گوشی nexus 4 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) است. این گوشی عضو چهارم خانواده nexus میباشد که به سفارش گوگل تولید میشوند و گوگل به شکل خاصی از اینها پشتیبانی میکند. nexus 5 هم اخیرا عرضه شده که قیمت بالا تری دارد. پشتیبانی خاص گوگل به معنای اینست که این خانواده آپدیت های اندروید را بسیار زودتر از سایر گوشی ها دریافت میکنند (راستش برای به کار بردن کلمه "بسیار" شک دارم ولی فکر میکنم به احتمال قوی حق با من باشه) همینطور فکر میکنم تعداد آپدیت های بیشتری برای این خانواده عرضه میشود. این گوشی به نظر من سخت افزار بسیار قوی دارد که حالا حالا ها میتواند کافی باشد. نکته دیگر اینکه قیمت این گوشی پارسال که عرضه شد نزدیک 2 میلیون تومان بود و فکر میکنم اکنون تا حد زیادی افت قیمت خود را پشت سر گزاشته است. مزیت دیگر خانواده nexus اینست که معمولا در سال یک گوشی از این خانواده تولید میشود پس شاید بتوان گفت دیرتر از بورس میافتند.
خلاصه در این رنج قیمت به نظر من بهترین انتخاب nexus 4 است. البته گزینه های خیلی خوب دیگری هم وجود دارند که از نظر من بعد از این گوشی قرار میگیرند.
من در حد سواد خودم سعی کردم کمکی بکنم. امیدوارم اشتباه نکرده باشم. اساتید اگر اشتباه کردم لطفا تصحیح کنید.
اگر هم قصد افزایش بودجه دارید لطفا نهایت بودجه را بفرمایید تا ببینیم چه میشود.
موفق باشید

vahid-7
2013/11/24, 14:46
سلام آقای مباشری...
نکسوس گوشی خوب و خوش ساختیه ولی کیفیت عکس دوربینش اصلا خوب نیست.تو این رنج قیمت نظرتون راجع به گالکسی اس 3 چیه؟ البته نهایتا بتونم تا 1.500 هزینه کنم.

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/11/24, 15:54
سلام آقای مباشری...
نکسوس گوشی خوب و خوش ساختیه ولی کیفیت عکس دوربینش اصلا خوب نیست.تو این رنج قیمت نظرتون راجع به گالکسی اس 3 چیه؟ البته نهایتا بتونم تا 1.500 هزینه کنم.

به نظر من گلکسی اس 3 از نظر سخت افزاری در میان همرده هاش در رتبه های اول قرار نمیگیره. نه اینکه ضعیف باشه بلکه خیلی هم خوبه ولی نسبت به سایر هم قیمت هاش نظر من اینطوره.
راستش من زیاد از کیفیت دوربین گوشی ها اطلاعی ندارم چون زیاد برام مهم نبوده پس لطفا از آقا میعاد (dan) و آقا یاسر (n8yaser) که واقعا داناتر و با تجربه تر از من هستند بخواین کمکتون کنند.
موفق باشید

Dan
2013/11/25, 00:14
با تشکر از راهنمایی های خوبتون...فکر کنم همون s4 mini رو بگیرم.راستش کیفیت عکسهای دوربین HTCزیاد خوب نیست....ولی صحبتای دوستمون آقای محمد مباشری در پیشنهاد دادن یه گوشی تک سیمکارته هم فکرمو مشغول کرد... توی این رنج قیمت حتی کمی بیشتر بنظرتون چه گوشی خوبه؟ خودم نظرم s4 البته مدل I9505 هست.(تا حدود 1.600)
در ضمن میخواستم بدونم گوشی S4 MINI دوسیمکارته مشکل خاصی از نظر مثلا طول عمر باتری یا سخت افزاری نداره؟ چون نمیخوام از خریدش پشیمون بشم....ممنون از کمکتون
ببخشید که دیر جواب میدم. وضعیت اینترنت کمی بهم ریختست و الان هم به سختی تونستم جواب بدم.
من تا حدود 1700 پیشنهاد میدم تا کمی دید بازتری داشته باشید. تا حدود 1700 بهترین دوربین رو گوشی های LG G2 ، Samsung Galaxy S4 ، Sony Xperia Z1 و Nokia Lumia 925 دارن. مقایسه دوربین ها در سایت های مختلف وجود داره پیشنهاد میکنم خودتون عکس ها رو چک کنید چون توی شرایط مختلف کیفیت عکس ها متفاوته و انتخاب بستگی به نیاز شما داره. اما صرفنظر از دوربین و بصورت کلی پیشنهادم LG G2 و Lumia 925 هستش. برای G2 همین که در بسیاری از سایت ها و نشریات بعنوان بهترین گوشی سال انتخاب شده کفایت میکنه. گوشی فوق العاده قدرتمندیه. تنها مشکلش پشتیبانی نکردن از کارت حافظه هست که برای عکس مشکلی ایجاد نمیکنه اما برای فیلم گرفتن کمی کار سخت میشه.

Mr.Ebess
2013/12/06, 10:47
اس 4 مینی دوستان گرفتن راضی هستند ... زیادددددددددددد