PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فرمت نشدن هارد دیسک

Amir Hossein SZDE
2013/11/13, 10:35
با سلام و خسته نباشید خدمت مدیران و مهندسین مجرب این انجمنمن من یک هارد IDE 60GB MODEl Maxtor 6Y060L0 دست دوم خریدم حدود 4GB توش اطلاعات داره اما هر کاری میکنم پاک نمیشه حتی وقتی فرمت میکنم بازم این 4GB هستش با نرم افزار های مختلفی همچون HDD Low Level Format Tool و HDD REGENERATOR و Partition MagiC و 5.5 HD Tune Proاستفاده کردم ولی بازم درست نمیشه فقط یک عکس از قسمت Health برنامه HD Tune Pro 5.5 براتون گذاشتم شاید بدر بخوره باید چی کار کنم اگه میشه یه لطفی به این بنده حقیر بکنید و کمکم کنید ممنون میشم. بازم مرسیفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Reza Eshraghi
2013/11/13, 10:46
امیر حسین جان ورودتون رو به انجمن خوش آمد میگم ! @};-
از طریق فرمت دیسک نصب ویندوز هم تست کردید ؟!

Amir Hossein SZDE
2013/11/13, 10:58
بله CD Bootale Windows xp رو می زارم بعد در قسمت پارتیشن بندی پارتیشن رو کاملا Delete میکنم و دوباره پارتیشن بندی می کنم ولی پارتیشن ها فرمت نمیشه؟؟

th e nd
2013/11/13, 12:24
1- کلیک راست روی my computer بعد انتخاب Manage
2- در قسمت چپ پنجره Disk Management رو انتخاب کنید
3- در اون پنجره بر روی هر درایو کلیک راست کنید و Delete رو انتخاب کنید و بعد فورمت کنید.
4- دوباره پارتیشن بندی کنید.
5- عکس پایین:

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

mehrdadmm
2013/11/13, 12:33
سلام اگه با پارتیشن بندی مجدد درست نشد و اتصالات هارد و پاور هم مشکلی نداشت فریم ویر هارد رو آپدیت کنید قبل از اینکار از اطلاعات هارد بکاپ بگیرید

th e nd
2013/11/13, 12:40
سلام اگه با پارتیشن بندی مجدد درست نشد و اتصالات هارد و پاور هم مشکلی نداشت فریم ویر هارد رو آپدیت کنید قبل از اینکار از اطلاعات هارد بکاپ بگیرید

آپدیت هارد به دلیل مشکلاتی ناشی بعد از اون توصیه نمیشه.

ARMIN
2013/11/13, 12:59
باید پارتیشن بندی مجدد انجام بدی.

hamidsoft
2013/11/13, 14:06
به صورت lowlevel فرمت کن باید صفحه داس را بیاوری و دستور زیر را وارد کنی
format d: (فرمت+فاصله+اسم درایو با حروف کوچک+:
و بعد اینتر را بزن یکم طول میکشه تا فرمت بشه

Amir Hossein SZDE
2013/11/14, 03:29
سلام ;) آقا کل هاردو همون طوری که گفتید delete کردم بعدش شروع کردم به پارتیشن بندی با همین برنامه ولی وقتی پارتیشنی رو که ساختم میخوام فرمت کنم error میده و دوباره هارد به حالت اولش برمیگرده یعنی یک پارتیشن 60 گیگی که حدود 4 گیگ اون پره با هر برنامه ای هم فرمتش میکنم بازم این 4 گیگ بر میگرده حتی low level
من حتی وایپشم کردم ولی بازم این 4 گیگ پاک نمیشه فکر کنم باید فریم ورش رو آپدیت کنم اگه بهم یاد بدید منت گذاشتید مرسییییییییی@};-