PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل فعالیت در سایت و فروم برطرف شد

Castiel
2013/11/09, 09:29
سلام دوستان عزیز

به طور حتم در این مدت شاهد بروز مشکلاتی در زمان فعالیت در وب سایت یا فروم سخت افزار بودید. به طوریکه پس از باز کردن دو یا سه صفحه از سایت یا فروم در مرورگر خود، دسترسی شما به سرور قطع می گردید. هم اکنون مشکل برطرف شده و بدون هرگون محدودیتی می توانید در فروم و وب سایت فعالیت کنید. در صورتی که مشکل شما همچنان پابرجاست، در همین بخش اعلام فرمائید تا پیگیری لازم صورت گیرد.
همچنین در یک ماه آینده منتظر خبرهای بسیار خوبی باشید که در راه هستند.

Reza Eshraghi
2013/11/09, 09:38
ممنون آقا مدیر گل ! باز هم مثل همیشه ممنون زحمات شبانه روزی و پیگیری های شما و جناب پناهی و مدیریت فنی عزیز سایت و فروم هستیم ! @};-@};-
یک خسته نباشید جانانه خدمتتون عرض می کنم و در ادامه هم آرزوی موفقیت دارم برای کل مجموعه ! ~o)@};-@};-
انشاء الله که با خبرهای خوشی که در راه هست یک شارژ مضاعف انگیزه ای به همه تزریق خواهد شد ! @};-@};-

Castiel
2013/11/09, 15:15
سلام دوستان عزیز

مدتی است که دانلود و خرید نسخه الکترونیکی نشریه سخت افزار با مشکل روبروست و دلیل این مسئله هم به روز رسانی در وب سایت است که با ارائه نسخه جدید وب سایت، مشکل دانلود برطرف می شود. پس از شما عزیزان خواهشمندیم تا کمی صبر پیشه کنید تا مشکلات به مرور زمان برطرف شود و بتوانید از مشکلات سایت به طور کامل رهایی یافته و با سرعت و قدرت بیشتری از امکانات وب سایت استفاده کنید. البته در این مدت مشکل فعالیت در وب سایت و فروم برطرف شده است. از صبر و متانت همه شما سروران گرامی سپاسگزاریم.

با تشکر

وب سایت سخت افزار

kenzo
2013/11/09, 15:17
قسمت خرید سایت هنوز مشکل داره جناب شالیکاریان من یک هفته است تو کفه نشریه شماره 56 امروز خوشحال شدم مشکل سایت برطرف شده اما بازم نشد خرید کنم !
به درگاه بانک ارجاع داده نمی شه !

Castiel
2013/11/09, 15:31
بله عزیز خب اعلام کردم در پست قبلی که مشکل خرید و دانلود نشریه تا چند روز دیگر برطرف می شود.

یکبار لطفا پست اول و سوم را مطالعه کنید.

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/11/09, 16:06
خدا رو شکر من مشکلی نداشتم
زنده باد شاتل!!!

kenzo
2013/11/10, 05:55
بله عزیز خب اعلام کردم در پست قبلی که مشکل خرید و دانلود نشریه تا چند روز دیگر برطرف می شود.

یکبار لطفا پست اول و سوم را مطالعه کنید.
شرمنده فکر کنم همزمان پست زدم با شما اولی خوندم سومی نبود