PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل اساسی در دیتابیس برنامه هام توسط یه ویروس

rasaam
2013/11/09, 06:01
سلام من روی سیستمم نود 32 نصب دارم آپدیت هست. دو روز پیش یه فلش وصل کردم سیستمم که چندتایی ویروس داشت.ویروساشو پاک کرد آنتی ویروسم و منم کل فلش رو توی هاردم کپی کردم.بعدش که رفتم توی پوشه کپی شده رو نگاه کردم دیدم چندتا فایل اجرائی هست که فکر میکنم مربوط به همون ویروسه بود.منم زود پاکش کردم.ولی بعد از اون قضیه کل سیستمم ریخته بهم.هر نرم افزاری رو که باز میکنم ارور میده که دیتابیس با مشکل مواجه شده.از جمله مدیاپلیر - اینتر دانلود نیجر - کروم و ... حالا اگر راه حلی هست لطف بفرمائید بگید چون توی دانلود منیجرم یه عالمه لیست دانلود داشتم که الان کامل از بین رفته البته توی پوشه دانلود اون قسمتهای دانلود شده وجود داره که مثلا یه درصدی ازشون دانلود شده ولی کلا خود دانلود منیجر انگار ریست شده و هیچی توش نمیاد و کار هم نمیکنه و هر دفه که واردش میشم میگه دیتابیس مشکل داره
ممنون میشم راهنمائیم کنید

Castiel
2013/11/09, 07:10
وارد فولدر مورد نظر بشوید و در بخش جست و جو عبارت *.* را وارد کنید و ببینید که فایل های شما را نشان می دهد یا خیر. چون به طور معمول نود 32 فایل ها را به حالت گارانتی می برد.
این کار را انجام دهید تا به مراحل بعدی برویم. باید ببینیم حذف فایل ها در چه سطحی انجام شده است.

rasaam
2013/11/09, 11:40
خب من توی محل نصب idm این که فرمودید رو تایپ کردم و فایلهای نصب برنامه و بقیه فایلهارو آورد از کجا بفهمم چی پاک شده یا رفته به گارانتی؟

Castiel
2013/11/09, 12:12
فایل هایی که به حالت گارانتی می روند، تقریبا شکل فایل هایی را می گیرند که مخفی یا Hidden شدند.

rasaam
2013/11/09, 12:34
همچنین فایلی توی محل نصب وجود نداره:s

Castiel
2013/11/09, 13:03
همچنین فایلی توی محل نصب وجود نداره:s

چه جور فایلی وجود نداره دوست عزیز؟

rasaam
2013/11/09, 13:23
فایلهائی که به صورت هیدن باشن همونجوری که شما گفتید

Castiel
2013/11/09, 14:36
فایل های دانلودی تا وقتی که تمام نشوند، در پوشه مورد نظر نمایش داده نمی شوند. اگر هم فایل های موقت و ناتمام حذف شده باشند، کاری نمی توانید بکنید. اگر فایل های دیگری حذف شده با همان *.* می توانید فایل های حذف شده را پیدا کنید.