PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در انتخاب نرم افزار

hadis
2013/11/08, 14:34
سلام دوستان

یک نرم افزار معرفی کنید

- کاربردی باشه
- مزیت های زیادی داشته باشه
- همه بلد نباشن
کلا یه چیز جالب که بشه 12 صفحه در مورد خصوصیاتش نوشت

واسه پروژم میخوام (کارشناسی نرم افزار)

Hessam
2013/11/08, 14:39
من 2 سال پیش در مورد نرم افزار Tune Up Utilities 2011 پاورپوینت 27 صفحه ای، ارائه و کنفرانس دادم و تونستم با اخذ نمره ی 18 بالاترین نمره رو بین 30 نفر دانشجو کسب کنم... خدایا شکرت. :D

به نظرم رو این نرم افزار تمرکز و تحقیق کنید.

hadis
2013/11/08, 14:42
من 2 سال پیش در مورد نرم افزار Tune Up Utilities 2011 پاورپوینت 27 صفحه ای، ارائه و کنفرانس دادم و تونستم با اخذ نمره ی 18 بالاترین نمره رو بین 30 نفر دانشجو کسب کنم... خدایا شکرت. :D

به نظرم رو این نرم افزار تمرکز و تحقیق کنید.
دوسته من , پروژتو داری؟؟:P

Hessam
2013/11/08, 14:48
دوسته من , پروژتو داری؟؟:P

بــــــله... 1 ماه واسش زحمت کشیدم... بدم؟ :(

hadis
2013/11/08, 14:51
بــــــله... 1 ماه واسش زحمت کشیدم... بدم؟ :(

:Pمن چقدر پرو ام;;)
اگه بدی که عالی میشه

hadis
2013/11/08, 14:56
دیگه کسی نرم افزار جالب نمیشناسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Hessam
2013/11/08, 15:08
:Pمن چقدر پرو ام;;)
اگه بدی که عالی میشه

پی اِم شد. #:-s

hadis
2013/11/08, 15:11
پی اِم شد. #:-s

وای متشکرم@};-
خیلی لطف کردید
اینطور که فهمیدم ورژن های جدید این نرم افزار هم اومده
میخوام اونا هم بررسی کنم و به این پروژه اضافه کنم

Hessam
2013/11/08, 15:16
وای متشکرم@};-
خیلی لطف کردید
اینطور که فهمیدم ورژن های جدید این نرم افزار هم اومده
میخوام اونا هم بررسی کنم و به این پروژه اضافه کنم

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

hadis
2013/11/08, 15:24
چه پروژه ی تمیزی بود:-?=D>
واقعا خیلی عالی بود
ولی مراحل نصبشو باید حذف کنم چون استادمون گفت در مورد خصوصیاتش توضیح بدید

Hessam
2013/11/08, 15:26
خواهش می کنم... آره. میون اون همه از همه تر و تمیز تر و شیک تر بود.

3 مشکل که از من گرفته شد:
1- زمان کم آوردم و تو یک ربع نتونستم جمعش کنم!
2- فهرست نتونستم بذارم. چون مطالب خیلی پراکنده بود.
3- زیاده نویسی در فایل پاورپوینت دیده می شد. انتظار استاد این بود که فقط تیتر بنویسم و عکس! و بدون متن!!

hadis
2013/11/08, 15:31
خواهش می کنم... آره. میون اون همه از همه تر و تمیز تر و شیک تر بود.

3 مشکل که از من گرفته شد:
1- زمان کم آوردم و تو یک ربع نتونستم جمعش کنم!
2- فهرست نتونستم بذارم. چون مطالب خیلی پراکنده بود.
3- زیاده نویسی در فایل پاورپوینت دیده می شد. انتظار استاد این بود که فقط تیتر بنویسم و عکس! و بدون متن!!

من میتونم تو یه ربع جمعش کنم چون بعضی بخشهارو میخوام حذف کنم
فهرست واسه استادم مهم نیست

احتمالا من 20 میشم

Yaser_Aramesh
2013/11/08, 16:11
آفرین به تو حسام جان .

حدیث خانوم توصیه میکنم زیاد از متن تو پاورپوینت استفاده نکنید چون هم موجب شلوغ شدن میشه و هم اینکه استاد فکر میکنه که مطلب رو خوب بلد نیستید و برای اینکه نتونستید حفظ کنید توی فایل ارائه نوشتید . من تو همه ی کنفرانس هایی که دادم (3 بار) در بیشتر صفحات فایل ارئه به تیتر موضوع و عکس بسنده کردم و توضیحات رو شفاها'' ارائه دادم . این باعث توجه بیشتر به گفته ها میشه .

توصیه میکنم این تاپیک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.!) رو هم ببینید .

موفق باشید .

AmirMahmood
2013/11/08, 16:21
اگر واقع برنامه نویس باشی و از کدینگ سر در بیار Microsoft Visul Stediu واقعا از اون چیزاس که میشه یه 100 بشه ازش مقاله نوشته
بهتر از اون هم Xcod اپله ولی چون خیلی ها شعورشون به این برنامه فوق العاد ه نمیرسه شاید بهت نمره نداد چون هیچ پس زمینه از سیستم های اپلی ندارن
و در اخر اگر می خوای مقالت 20 سال جلوتر از بقیه باشه برو سراغ سیستم عامل های نوین مثل Steam OS که چند وقت دیگه منتشر میشه و خیلی ها از جمله بازیسازان معروف به شدت دارن حمایتش می کنن که واقعا جای مقاله نوشتن در رابط با خودش رو داره چون یه چیز کاملا جدید

hadis
2013/11/08, 17:15
اگر واقع برنامه نویس باشی و از کدینگ سر در بیار Microsoft Visul Stediu واقعا از اون چیزاس که میشه یه 100 بشه ازش مقاله نوشته
بهتر از اون هم Xcod اپله ولی چون خیلی ها شعورشون به این برنامه فوق العاد ه نمیرسه شاید بهت نمره نداد چون هیچ پس زمینه از سیستم های اپلی ندارن
و در اخر اگر می خوای مقالت 20 سال جلوتر از بقیه باشه برو سراغ سیستم عامل های نوین مثل Steam OS که چند وقت دیگه منتشر میشه و خیلی ها از جمله بازیسازان معروف به شدت دارن حمایتش می کنن که واقعا جای مقاله نوشتن در رابط با خودش رو داره چون یه چیز کاملا جدید

Steam OS چی هست؟؟
سه شنبه باید ارائه بدم
باید یه مطلب اماده پیدا کنم چون وقت کمه و فقط رویه ارائه تمرکز کنم

Yaser_Aramesh
2013/11/08, 17:42
Steam OS چی هست؟؟
سه شنبه باید ارائه بدم
باید یه مطلب اماده پیدا کنم چون وقت کمه و فقط رویه ارائه تمرکز کنم

Steam OS سیستم عاملی هست بر پایه ی لینوکس که به درد گیمیرها میخوره . مثلا میشه باهاش بازی ها رو از روی دستگاه های مختلف روی دستگاه ای دیگه استریم کرد (انتقال داد تا نمایش داده بشن ) .

موضوعی نیست که به درد شما بخوره چون استادتون گفته درباره ی یک نرم افزار کنفراس بدین (درسته که سیستم عامل هم نرم افزار سیستمی هست اما منظور استاد شما قطعا نرم افزار کاربردی بوده,نه سیستمی ) .

موفق باشید .

hadis
2013/11/08, 20:49
دیگه کسی نظری نداره؟