PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک جامع درخواست درایور قطعات سخت افزاری

Reza Eshraghi
2013/11/06, 08:06
الهی به امید تو
با سلام خدمت همه دوستان و کاربران عزیز و گرامی
فرارسیدن ماه محرم رو خدمت همه شما عزیزان تسلیت عرض می کنم !
این تاپیک ایجاد شده است تا شما دوستان عزیز بتوانید درایور مورد نیاز قطعات سخت افزاری خود را درخواست نمائید و لینک دانلود آخرین نسخه آن را دریافت نمائید .
برای استفاده از این تاپیک تنها کافی است موارد مورد نیاز زیر را ذکر نموده تا لینک درایور مورد نیاز شما در اسرع وقت ارائه شود :
1. نام و مدل دقیق محصول
2. نوع سیستم عامل
3. نسخه سیستم عامل ( 32 بیتی یا 64 بیتی )

چند نکته مهم :

1. به درخواست های ناقص که دربرگیرنده موارد فوق نباشد به هیچ عنوان ترتیب اثر داده نخواهد شد و هیچ کاربری تحت هیچ شرایطی حق ندارد با ارسال پست هایی مثل «کسی نبود ؟! » ، « من درایور لازم دارم ! » ، « کسی نیست کمک کنه ؟! » ، « جوابم چی شد ؟! » و نظایر اینها ، درخواست پاسخ به درخواست ناقص خود نماید و نظم تاپیک را مختل کند !
2. با توجه به اینکه لینک دانلودها اکثراً از سایت شرکت سازنده محصول قرار داده می شود و به طور مستقیم می باشد ، لذا ارائه لینک دانلود درایورهای درخواستی منوط به وجود آن در سایت شرکت سازنده بوده و هیچ مسئولیتی از نظر عدم وجود درایور یا عدم نصب و کارکرد متوجه اساتید همکار و مشاورین این تاپیک نمی باشد !
3. کلیه لینک هایی که در این تاپیک قرار داده می شوند تست شده می باشند و 100% به طور صحیح دانلود می شوند !
4. آخرین به روز رسانی درایور قطعات مهم سخت افزاری از برندهای معروف مانند درایور کارت گرافیک های Nvidia و AMD ویژه Desktop و Notebook ، درایور کارت صدا و شبکه شرکت Realtek که بر روی اکثر مادربردها وجود دارد و ... سازگار با کلیه سیستم عامل های شرکت مایکروسافت و نسخه های 32 بیتی و 64 بیتی آنها ، در کمترین زمان ممکن از زمان انتشار آنها در پست دوم همین تاپیک قرار داده شده و کلیه درخواست های مربوط به این درایورها به این پست ارجاع می شوند !

پیشاپیش از همکاری کلیه دوستان و اساتید همکار عزیز در حفظ نظم این تاپیک و ارائه مشاوره به کاربران گرامی بی نهایت سپاسگزارم و امیدوارم که کاربران عزیز نیز بتوانند ضمن حفظ نظم این تاپیک ، نهایت استفاده را از آن ببرند ! @};-@};-@};-

Reza Eshraghi
2013/11/06, 08:30
در این پست لینک دانلود آخرین نسخه برخی از درایورهای مهم برندهای معروف قرار می گیرد و کلیه درخواست های مربوط به درایور این قطعات به این پست ارجاع داده می شود .

لینک دانلود درایور کارت گرافیک های AMD:

دریافت درایور جدید AMD ورژن 15.4.1 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

لینک دانلود درایور کارت گرافیک های NVIDIA:

لینک دانلود آخرین نسخه (340.52WHQL )درایور کارت گرافیک های NVIDIA ویژه ویندوزXP نسخه 32 بیتی (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

لینک دانلود آخرین نسخه (340.52WHQL )درایور کارت گرافیک های NVIDIA ویژه ویندوزXP نسخه 64 بیتی (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)لینک دانلود آخرین نسخه (340.52WHQL )درایور کارت گرافیک های NVIDIA ویژه ویندوزهای ویستا ، 7 و 8 و 8.1 نسخه 32 بیتی (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)لینک دانلود آخرین نسخه (340.52WHQL ) درایور کارت گرافیک های NVIDIA ویژه ویندوزهای ویستا ، 7 و 8 و 8.1 نسخه 64 بیتی (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

لینک دانلود درایور کارت گرافیک های کمپانی AMD مخصوص نوت بوک :

(AMD Catalyst Mobility 13.11 Beta9.5 Win 8.1 | Win 8 | Win 7 (32-bit (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
(AMD Catalyst Mobility 13.11 Beta9.5 Win 8.1 | Win 8 | Win 7 (64-bit (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

لینک دانلود درایور پردازنده های گرافیکی اینتل

لینک دانلود پردازنده های گرافیکی اینتل ویژه ویندوزهای 32 بیتی (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

لینک دانلود پردازنده های گرافیکی اینتل ویژه ویندوزهای 64 بیتی (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

لینک دانلود درایور پردازنده های گرافیکی اینتل (نوت بوک )

لینک دانلود درایور پردازنده های گرافیکی اینتل (نوت بوک ) ویژه ویندوزهای 32 بیتی (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

لینک دانلود درایور پردازنده های گرافیکی اینتل (نوت بوک ) ویژه ویندوزهای 64 بیتی (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

لینک دانلود درایور چیپست اینتل

لینک دانلود درایور چیپست اینتل مخصوص ویندوزهای 8 و 8.1 نسخه 64 بیتی (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

لینک دانلود آخرین نسخه درایورصدا شرکت Realtek

لینک دانلود آخرین نسخه (2.71) درایورصدا شرکت Realtek ویژه ویندوزهای ویستا ، 7 و 8 نسخه 32 بیتی از سرور سایت معتبرTechPowerUp (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

لینک دانلود آخرین نسخه (2.71) درایورصدا شرکت Realtek ویژه ویندوزهای ویستا ، 7 و 8 نسخه 64 بیتی از سرور سایت سخت افزار (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

prn
2013/11/07, 11:39
من کارت گرافیکم radeon 4670 هستش.اگه میشه اخرین اپدیتش که اقا ارمین گفتند 13.9 هست رو بزارید.(برای بتلفیلد4 میخوام)
ویندوز 8 enterprice(اگه درست نوشته باشم)ورژن 64بیت.(فقط خواهشا سریع.)

Reza Eshraghi
2013/11/07, 22:32
من کارت گرافیکم radeon 4670 هستش.اگه میشه اخرین اپدیتش که اقا ارمین گفتند 13.9 هست رو بزارید.(برای بتلفیلد4 میخوام)
ویندوز 8 enterprice(اگه درست نوشته باشم)ورژن 64بیت.(فقط خواهشا سریع.)

دوست خوبم با توجه به کارتتون و اینکه ورژن 13.9 فقط برای ویندوز 7 فعلاً موجوده باید به ویندوز 7 مهاجرت کنید !
پس از مهاجرت و تعویض ویندوز به 7 می تونید در پست دوم همین تاپیک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) ، لینک دوم رو برای ویندوز 7 نسخه 64 بیتی (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) دانلود کنید !

_behrooz_
2013/11/16, 10:26
سلام
چند روز پیش یه سیستم قدیمی به دستم رسید که مشکل پیدا کرده بود مجبور به تعویض هارد دیسک شدم . الان یه ویندوز ایکس پی روش نصب هست . اما هر کاری کردم نتونستم درایور مربوط به کارت گرافیک و کارت صداش را پیدا کنم . اینم مشخصات این دو تا کارت .
کارت گرافیک :
Nvidia gforece2 Mx 400
کارت صدا :
کارت صدا انبورد هست مدل مادربرد :
Shuttle AB49
نوع سیستم عامل : ویندوز ایکس پی 32 بیت

ARMIN
2013/11/17, 12:00
سلام
چند روز پیش یه سیستم قدیمی به دستم رسید که مشکل پیدا کرده بود مجبور به تعویض هارد دیسک شدم . الان یه ویندوز ایکس پی روش نصب هست . اما هر کاری کردم نتونستم درایور مربوط به کارت گرافیک و کارت صداش را پیدا کنم . اینم مشخصات این دو تا کارت .
کارت گرافیک :
Nvidia gforece2 Mx 400

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

کارت صدا :
کارت صدا انبورد هست مدل مادربرد :
Shuttle AB49
نوع سیستم عامل : ویندوز ایکس پی 32 بیت

mmiladd
2013/11/17, 15:06
سلام

دوستان خسته نباشید

من یه سیستم دارم که با نرم افزار king درایور درایور عا رو نصب کردم

ولی الان فقط مونده درایور اینترنت و مودم چه طوری می تونم این درایور رو دانلود کنم ؟

اینترنت به صورت dial up هست

باید از چه طریق این درایو مودم رو پیدا کنم ؟

مرسی

Reza Eshraghi
2013/11/18, 09:35
دوستان کسی اطلاع نداره ؟

به پست اول تاپیک رجوع کنید و موارد خواسته شده را اعلام کنید تا بهتون لینک بدیم !
تذکرات پست اول رو هم مطالعه کنید !
ضمناً مگه شما CD درایور مودمتون رو ندارید ؟!

_behrooz_
2013/11/19, 13:12
سلام
درایور گرافیک را دانلود کردم . این ورژن را

93.71_forceware_winxp2k_international_whql
کارت گرافیک هم مطمعن هستم مدل nvidia gforce 2 mx 400 با حافظه 64 مگابایت و نوع AGP می باشد . اما وقتی شروع به نصب داریور کردم با این ارور مواجه شدم
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
ورژن داریور هم برای همین کارت هست همه چی درست هست اما چرا درایور نصب نمیشه نمیدونم . مقدار رم سیستم 256 هست و امکان نصب سیستم عامل بغیر از ایکس پی امکان پذیر نمی باشد . ممنون میشم یه راه نمایی کنید .

old gamer
2013/11/29, 15:57
سلام. من هرچی در توان داشتم رو کردم ولی این مشکل نمیدونم چیه. کسی فهمید درایور این رو از کجا باید بیارم به منم بگه لطفا
سیستم خودمه. مینبورد گیگابایت z87x-oc
ویرایش : حل شد

ruiner3x
2013/12/08, 14:18
ATI 8570 داریور این کارت گرافیک برای ویندوز 7 میخوام .مدل لپ تاپ لنوو G500

Castiel
2013/12/08, 14:50
ATI 8570 داریور این کارت گرافیک برای ویندوز 7 میخوام .مدل لپ تاپ لنوو G500

HamidTM
2013/12/09, 23:33
سلام
درایور پرینتر canon lbp1120 واسه ویندوز 7 64 میخواستم.هرچی گشتم چیز درست حسابی پیدا نکردم.
اگه ممکنه ردیف کنید و اگه واقعا نیستش به فکر خرید یک چندکاره خوب باشم.
مرسی

Reza Eshraghi
2013/12/09, 23:36
سلام
درایور پرینتر canon lbp1120 واسه ویندوز 7 64 میخواستم.هرچی گشتم چیز درست حسابی پیدا نکردم.
اگه ممکنه ردیف کنید و اگه واقعا نیستش به فکر خرید یک چندکاره خوب باشم.
مرسی

حمید جان ! توی اون یکی تاپیک هم که پرسیدی عرض کردم که متأسفانه برای این پیرمرد درایور ویندوز سون 64 بیت وجود نداره ! من هم به همین دلیل به نسخه 32 بیت محدود شدم ! :((

mmiladd
2013/12/10, 10:23
خسه نباشید

برای گرفتن کارت صدا نیاز به چه اطلاعاتی هست ؟
الان سیستم من صدا نداره من چه اطلاعاتی از سیستم خودم بهتون بدم که شما لینک دانلود بدین ؟

مرسی

mmiladd
2013/12/17, 11:56
سلام دوستان خسه نباشید

من این رو می خواستم

avid liquid pctv

برای وین اکس پی

ممنون میشم حالا درایور یا هر چی که هستو بزارین مرسی

Reza Eshraghi
2013/12/18, 18:36
سلام دوستان خسه نباشید

من این رو می خواستم

avid liquid pctv

برای وین اکس پی

ممنون میشم حالا درایور یا هر چی که هستو بزارین مرسی

گیرنده دیجیتال مخصوص کامپیوتر هست ؟! مگه CD درایور همراهش نبوده ؟!
برای ویندوز XP نسخه 32 بیت میخوای یا 64 بیت ؟!

mmiladd
2013/12/18, 19:45
سلام رضا جان یکی از دوستان از ما خواستن

حالا من نمیدونم هست یا نه

یه سرچ فارسی کردم چیزی پیدا نکردم

برای ویندوز 32 بیتی عزیز

Reza Eshraghi
2013/12/18, 20:13

برای ویندوز 32 بیتی عزیز

میلاد جان با این اسمی که دادی منم پیدا نکردم چیزی ! به دوستت بگو مدل دقیقش رو از روی جعبه محصول بخونه و بهت بگه و شما هم اینجا بگو ! حتماً برندش رو هم اعلام کن ! ( مارک محصول )
در ضمن بگو چک کنه ببینه از طریق آپدیت ویندوز چیزی براش پیدا میشه یا نه ؟!!
مگه CD درایور همراهش توی جعبه نبوده ؟!!

ARMIN
2013/12/18, 20:14

برای ویندوز 32 بیتی عزیز

درایور اینها یا در سایت سازنده است و یا در CD/DVD همراه. به این صورت عمومی نیست که بشه درایور اونها رو پیدا کرد مگر اینکه برند خیلی معروفی باشه.

Dan
2013/12/18, 22:26
کمپانی AVID که فوق العاده معروفه اما در زمینه موسیقی. محصولاتش توی ایران هم خیلی زیاده.
بخش تولید تیونرهای تلویزیون از سال 2009 فروخته شده. یه سری از محصولات رو شرکت PCTV Systems که این بخش رو خریده ساپورت میشه و یه سری تیونرها مثل همین سری Liquid ساپورتش متوقف شده.
دیگه توی سایت خودش دنبال درایور نگردید. اگر بتونید جای دیگه پیداش کنید خودتون باید تست کنید.

scott
2013/12/22, 19:22
با سلام و خسته نباشید. یکی از دوستان یه مشکلی با گرافیکش داره و اون اینه که نمیتونه درایورو آپدیت کنه! فقط درایور سی دی رو میتونه نصب کنه. به خاطر همینم نمیتونه ویندوز 7 نصب کنه. مدل گرافیکشم gt9600 از برند jetway هستش! ممنون میشم کمک کنید.ببخشید اگه جای اشتباهیه!

Reza Eshraghi
2013/12/22, 19:33
با سلام و خسته نباشید. یکی از دوستان یه مشکلی با گرافیکش داره و اون اینه که نمیتونه درایورو آپدیت کنه! فقط درایور سی دی رو میتونه نصب کنه. به خاطر همینم نمیتونه ویندوز 7 نصب کنه. مدل گرافیکشم gt9600 از برند jetway هستش! ممنون میشم کمک کنید.ببخشید اگه جای اشتباهیه!

رجوع شود به پست دوم این تاپیک جهت دریافت لینک های دانلود ! (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Madridista
2013/12/28, 00:33
سلام
آخرین درایور
Sapphire Hd 7870 edition 2gb gddr5
میخواستم

Reza Eshraghi
2013/12/28, 09:18
سلام
آخرین درایور
میخواستم

قوانین پست اول تاپیک رو بخونید و اطلاعات مورد نیاز رو دقیق ارائه بدید ! (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

لینک دانلودها در پست دوم قرار دارند ! (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Madridista
2013/12/28, 11:03
آقا اسم کارت گرافیک من
ویندوز 7 دارم که 64 بیت است !

لینک دانلود درایور کارت گرافیک های AMD مخصوص کارت های HD 7XXX - 6XXX - 5XXX ویژه نسخه 64 بیتی ویندوز های 8.1 ، 8 و 7 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
فکر می کنم اینه که کار نمی کنه !

Reza Eshraghi
2014/01/22, 17:16
خب دوستان عزیز با عرض پوزش بابت تأخیر در آپدیت نسخه های جدید لینک های دانلود درایورها ، از این لحظه می توانید درایورهای مورد نظر خود را در پست دوم همین تاپیک از سرور سایت سخت افزار دریافت نمائید .
لینک های دانلود کارت صدای شرکت Realtek و درایور مربوط به پردازنده های گرافیکی مجتمع شرکت اینتلو همچنین درایور پردازنده های گرافیکی اینتل مخصوص نوت بوک و نیز درایور چیپ ست های اینتل به لیست لینک های دانلود افزوده شد .
فقط لینک دانلود درایور کارت گرافیک های AMD مخصوص نوت بوک از سرور سایت شرکت AMD می باشد .
لینک دانلود درایور گرافیک های شرکت انویدیا مخصوص نوت بوک به دلیل فی*لتر بودن سایت انویدیا و موجود نبودن بر روی سایت سخت افزار به طور سفارشی توسط کاربرانی که درخواست می دهند روی سرورهای رایگان ریموت لیچ شده و در اختیار کاربر قرار می گیرد !
کلیه درخواست مربوط به درایورهای مذکور همان گونه که اشاره شد به پست دوم تاپیک ارجاع می گردد .
از همکاری همه دوستان و همکاران گرامی در حفظ نظم و راهنمایی به کاربران عزیز سپاسگزارم ! @};-

king-baxx
2014/07/30, 11:27
سلام به دوستان گرامی -

عزیزان

درایور جدید Nvidia منتشر شده ؟
اگه هست لطف کنید لینک دانلود بزارید -@};-

Reza Eshraghi
2014/07/30, 12:17
قابل توجه کلیه دوستان عزیز

آخرین نسخه درایورهای انویدیا 340.52 ویژه نسخه های مختلف ویندوز در پست 2 تاپیک آپدیت شد . (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

MoJtAbA
2014/07/30, 21:07
خیلی ممنون بابت درایور آقا رضا.

دوستان توجه کنید که این درایور برای دو بازی Metro Redux و Final Fantasy XIV بهنیه شده! همچنین اگر مشکل SLI در بازی های زیر بود ، با دانلود این درایور مشکل حل خواهد شد.

Battlefield: Hardline
Dark Souls II
Divinity: Original Sin
Elder Scrolls Online
GRID Autosport
WildStar

changal
2014/10/02, 08:44
دوستان لطفا لینک دانلود درایور صدای مادربرد ECS P35 T-A برای ویندوز سون 64 بیت رو بهم بدین . ممنون

تو پست اول برای realtek درایور گذاشتین ، آیا برای این مادربرد هم کارایی داره ؟؟

Reza Eshraghi
2014/10/02, 08:53
دوستان لطفا لینک دانلود درایور صدای مادربرد ECS P35 T-A برای ویندوز سون 64 بیت رو بهم بدین . ممنون

تو پست اول برای realtek درایور گذاشتین ، آیا برای این مادربرد هم کارایی داره ؟؟

این رو بگیرید

از داخل جدول یکی از ستون های دوم - چهارم و پنجم رو روی یکی از سرورهای دانلود رو روش کلیک کنید تا دانلود شروع بشه
ستون 2 فقط حاوی درایور 64 بیتی هست و حجم کمتری داره
دو ستون دیگه هم درایور 32 بیتی دارند هم 64 بیتی
درایوری که محمد رضا جان گذاشتند جواب نداد ؟!

sahar66
2014/12/07, 15:59
لطفا لینک دانلود درایور مخصوص پرینتر hp 1005 لیزر رو برای اجرا روی لینوکس redhat برام ارسال کنین البته طوری باشه که پرینتر من روی ویندوز غیر فعال نشه. با تشکر

Mohammad Ali X
2014/12/07, 17:05
لطفا لینک دانلود درایور مخصوص پرینتر hp 1005 لیزر رو برای اجرا روی لینوکس redhat برام ارسال کنین البته طوری باشه که پرینتر من روی ویندوز غیر فعال نشه. با تشکر
سلام دوست عزیز.
بفرما اینم خدمت شما:34386
موفق باشید.@};-

sahar66
2014/12/07, 17:44
سلام دوست عزیز.
بفرما اینم خدمت شما:34386
موفق باشید.@};-

کمال تشکر رو از شما دارم در اسرع وقت با بالا رفتن سرعت نتم دانلود میکنم. بازم تشکر فراوان

Mohammad Ali X
2014/12/07, 17:51
کمال تشکر رو از شما دارم در اسرع وقت با بالا رفتن سرعت نتم دانلود میکنم. بازم تشکر فراوان
حجمش کمه، 117KB هستش.

sahar66
2014/12/07, 17:55
حجمش کمه، 117KB هستش.

اخه از سرعت نت کرمانشاه خبر ندارین که .... عکس های حجم کم و تایپ فعلا برام مقدوره

Reza Eshraghi
2014/12/07, 20:32
کرمانشاه؟به به همشهریم که هستیم شیر زن!!>:)

عه شمام کرمانشاهی هستین؟ خب دیگه پس باید خبر داشته باشین از سرعت نت

خخخ شیر زن خخخخ عجبا

این موارد کشف همشهری و هم استانی رو میشه در پروفایل های یک دیگر نیز انجام داد :-bd

radolf
2014/12/13, 21:28
سلام
من نوت بوکم dell n4050 هستش با ویندوز 8.1 64بیت مشکلم هم این هست که تو این ویندوز 8.1 اصلا بلوتوث رو نمیشاسه در صورتی که تو 7 عالی کار میکنه درایور وایرلس دل که برای ویندوز 7 بود رو ریختم کلا هم وایرلس و هم بلوتوث از کار افتادند با برنامه driverpack solution هم بلوتوث رو نصب کردم ولی باز کار نمیکنه
تو برنامه aida 64 اینجور زده:

Reza Eshraghi
2014/12/14, 09:13
سلام محمد جان
منم بلوتوث بند انگشتی چیپ Atheros دارم که اتفاقاً دیسک درایور همراهش بود و ویندوزم هم 10 هست و جالب اینه اول کار با دیسک خودش هم نصب نشد !! ( داخل دیسک فقط درایور 7 وجود داشت )
بعد درایور رو پاک کردم و خود بلوتوث رو زدم و خیلی اتفاقی خودکار شناخت !!
درایوری که لینک میدم هم اول کار رو نصب نشد ولی همین الآن تست کردم و خیلی شیک نصب شد !! :-o
این درایور رو تست کنید :

sahar66
2015/01/02, 21:44
بازم من با مشکلات پرینترم اومدم

میشه درایور پرینتر Hp 1005 برای ویندوز 8 البته 32 بیتی بهم بدین؟ خودم موفق نشدم از بین سایت ها پیدا کنم برا همین باز مزاحم شماها شدم

Reza Eshraghi
2015/01/02, 22:02
بازم من با مشکلات پرینترم اومدم

میشه درایور پرینتر Hp 1005 برای ویندوز 8 البته 32 بیتی بهم بدین؟ خودم موفق نشدم از بین سایت ها پیدا کنم برا همین باز مزاحم شماها شدم

خدمت شما :

sahar66
2015/01/02, 22:16
خدمت شما :

وای هر چی از خدا میخوای بهت بده از غروب دارم دنبالش میگردم
شماها چجوری سریع پیدا میکنین مرسیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یییییی:123:درست شد پرینت هم گرفت

Reza Eshraghi
2015/01/02, 22:35
وای هر چی از خدا میخوای بهت بده از غروب دارم دنبالش میگردم
شماها چجوری سریع پیدا میکنین مرسیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یییییی:123:درست شد پرینت هم گرفت

خواهش می کنم
عقابیم دیگه ! :D
باید آدرس درستشو بدونید و وقتی بدونید پیدا کردنش آسونه
درایور لینوکسی که قبلاً دادیم هم کار کرد؟!

javaneh
2015/02/17, 13:03
سلام. ببخشید کسی از دوستان نمی دنه درایور هارد SSHD سیگیت رو برای سرعت بالاتر از کجا میشه گیر آورد؟

magiteq
2015/02/17, 15:18
سلام. ببخشید کسی از دوستان نمی دنه درایور هارد SSHD سیگیت رو برای سرعت بالاتر از کجا میشه گیر آورد؟

شما بار پنجم هست که سوال رو مطرح میکنی و من هم جواب سوال شما رو در تاپیک مربوطه دادم
برای این هارد و سایرین , هیچ درایوری وجود نداره
من نمیدونم شما با چه قصدی این هارد رو خریداری کردی , احتمالا انتظار سرعت یک SSD رو داشتی

doostanehsoft
2015/02/22, 14:00
سلام. لطفا دروایور کارت صدای Creative es1373 رو بدید. ممنون.

Reza Eshraghi
2015/02/22, 14:11
سلام. لطفا دروایور کارت صدای Creative es1373 رو بدید. ممنون.

توی تاپیک قبلی با زبان فارسی گفتم نوع و نسخه ویندوز رو اعلام کنید !!!
الآن کجاست ؟

doostanehsoft
2015/02/22, 14:14
توی تاپیک قبلی با زبان فارسی گفتم نوع و نسخه ویندوز رو اعلام کنید !!!
الآن کجاست ؟

ببخشید فراموش کردم. ویندوز 7 32 bit

doostanehsoft
2015/02/22, 16:43
پیدا نشد؟

Reza Eshraghi
2015/02/22, 23:13
پیدا نشد؟

ببخشید بابت تأخیر
همون طور که گفتم قطعات قدیمی پیدا کردن درایورهاشون مشکله تا حدی و می خواستم درایوری پیدا کنم که بالاترین ضریب اطمینان داشته باشه که جواب میده
این درایور رو پس از دانلود اکسترکت کنید
این درایور رو ترجیحاً از طریق Have Disk نصب کنید یعنی توی Device Manager ویندوزتون کارت صدا رو که به صورت ناشناخته هست و درایورش نصب نیست رو انتخاب کنید راست کلیک کنید و گزینه Update Driver Software رو بزنید در صفحه باز شده گزینه دوم یعنی Browse My Computer for driver software رو انتخاب کنید و در صفحه بعد Browse رو بزنید و مسیر فولدر اکسترکت شده رو آدرس بدید و یک Next در صفحه بعد می زنید و تمام .
امیدوارم جواب بده چون واقعاً رفرنس معتبری برای دانلود درایور این کارت نبود
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. Pc-Vyjd66pfjA3nXxlyMclJW_DCgU_Bnwg7T

Omid_Nvidia
2015/03/19, 07:39
سلام
جیفورس 210 ان ویدیا Geforce 210
ویندوز8
32بیت
آخرین آپدیت موجود چیه؟

Reza Eshraghi
2015/03/19, 08:37
سلام
جیفورس 210 ان ویدیا Geforce 210
ویندوز8
32بیت
آخرین آپدیت موجود چیه؟

سلام امید جان . به فروم سخت افزار خوش آمدید @};-
پیشاپیش سال نو رو تبریک میگم @};-
خودم هم کارتم سری 200 هست و البته GTS250
اومدم و آخرین نسخه رو دانلود و نصب کردم و جواب نداد !! :((
آخرین نسخه ای که این سری ساپورت می کنه تا الآن 341.44 هست

با قندشکن باز کنید و دانلود کنید

tranceyou
2015/06/15, 09:42
سلام رضا جان اینم خدمت شما ویندوز من هم xp 32bit هستش

اینم عکس از CPU-Z

40497

Reza Eshraghi
2015/06/16, 09:40
سلام رضا جان اینم خدمت شما ویندوز من هم xp 32bit هستش

اینم عکس از CPU-Z

40497
سلام فرهاد جان . ببخشید بابت تأخیر
ازقضا مورد شما شامل اون 0.000001% می شد که چیپست صدا چیزی غیر ازRealtek بود !! :D
لینک دانلود ازسایت سازنده خدمت شما :
URL داخل کادر رو داخل IDM کپی کنید تا دانلود شروع بشه

:-bd@};-

tranceyou
2015/06/16, 18:51
سلام فرهاد جان . ببخشید بابت تأخیر
ازقضا مورد شما شامل اون 0.000001% می شد که چیپست صدا چیزی غیر ازRealtek بود !! :D
لینک دانلود ازسایت سازنده خدمت شما :
URL داخل کادر رو داخل IDM کپی کنید تا دانلود شروع بشه

:-bd@};-

مرسی و ممنون ازت رضای چشم عقابی عزیز ، دانلود میکنم و تستش میکنم به امید خدا که درست بشه

medial144
2015/06/16, 19:24
سلام
مادربردم asus p8z77v هست درایور کارت lan را میخواستم
فکرکنم مدل کارتش 82579v باشه
در ضمن هر نسخه ای نسب کرم نهایتا تا دو بار خاموش روشن بوده بعد پریده و باز باید نصب میکردم

Reza Eshraghi
2015/06/16, 20:34
سلام
مادربردم asus p8z77v هست درایور کارت lan را میخواستم
فکرکنم مدل کارتش 82579v باشه
در ضمن هر نسخه ای نسب کرم نهایتا تا دو بار خاموش روشن بوده بعد پریده و باز باید نصب میکردم
سلام
قوانین رو بخونید لطفاً :
یعنی چی پریده ؟! اگر اینطوری هست باید مشکلتون دقیق تر باید بررسی بشه . شاید دوباره من لینک بدم و مشکل داشته باشید . چونمن که لینک از خودم اختراع نمی کنم .از سایت ایسوس میدم .اگر اون درایورها رو درست و نسخه سازگار با ویندوزتون رونصب کردید ومشکل بوده باید مشکل دقیق تر بررسی بشه . به نظرم یک تاپیک در بخش مشکلات سخت افزاری بزنید و دقیق تر توضیح بدید .

NAVID OC
2015/07/17, 22:58
یک فروند لپتاپ HP G62 موجود است با گرافیک

Intel Ironlake Mobile Graphic

هر کاری می کنم درایور اینتل قبول نمی کند. خواهشا کمک کنید. 8.1

Reza Eshraghi
2015/07/18, 18:27
یک فروند لپتاپ HP G62 موجود است با گرافیک

Intel Ironlake Mobile Graphic

هر کاری می کنم درایور اینتل قبول نمی کند. خواهشا کمک کنید. 8.1

سلام
نوید جان برای لپ تاپ ها چون ممکنه با یک مدل کلی چندین کانفیگ وجود داشته باشه مدل دقیق دستگاه خودتون یا لینکی که مشخصاتش عینا با مدل شما یکسان باشه رو بدید.
مورد سوم قانون موارد مورد نیاز برای درخواست درایور هم لازمه ذکر بشه

[B]
برای استفاده از این تاپیک تنها کافی است موارد مورد نیاز زیر را ذکر نموده تا لینک درایور مورد نیاز شما در اسرع وقت ارائه شود :
1. نام و مدل دقیق محصول
2. نوع سیستم عامل
3. نسخه سیستم عامل ( 32 بیتی یا 64 بیتی )

از این تاپیک آموزشی استاد عرفان عزیز هم می تونید استفاده کنید

Sent from my Lovely G2

iSteve
2015/08/10, 11:23
رضا جان و بچه ها، درایور این دستگاه رو میخوام.

دستگاه سه کاره
Samsung SCX-4623F

تو سایت خودش یه لینکی رو داده واسه دانلود ولی وقتی روش کلیک میکنم هیچ عکس العملی نشون نمیده.
@};-

drjackool
2015/08/10, 19:52
سلام
برای دانلود انواع درایور و بروزترین اونها و برای هر سیستمی فقط کافیه برنامه ی Driver Identifier (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) رو نصب کنید. خیلی کوچک و ساده.

aryaiee
2015/08/10, 21:09
رضا جان و بچه های توی خونه:D درایور یکی از آشغال ترین محصولات یکی از آشغال ترین شرکت های دنیا رو میخوام.

دستگاه سه کاره
Samsung SCX-4623F

تو سایت خودش یه لینکی رو داده واسه دانلود ولی وقتی روش کلیک میکنم هیچ عکس العملی نشون نمیده.
سایتشم آشغاله!
سامسونگ باید همون بسته بندی سبزیجاتش رو ادامه میداد.....
@};-

ناصر جان اتفاقا من خیلی از درایورهای سامسونگ رو دارم دانلود میکنم و در این لینک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) هم به راحتی با کلیک میتونید اینکار رو انجام بدید.در ضمن اون قسمت سامسونگ هم در سال 1938 با بدو ورود به کار تولید و تجارت مواد غذایی به چین بود و هیچ وقت سامسونگ چیزی رو بسته بندی نمیکرد.اگر هم آشغال بود الان در رتبه هفتم در بورس جهانی (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) بین میلیون ها شرکت قرار نداشت.ساده ترین کار ممکن برای این شرکت،آپلود درایوهای محصولات است.تصاویر زیر هم بابت عکس العمل میتونید مشاهده کنید.متاسفانه ایرانی جماعت به جز توهین و...کار بهتری از دستش بر نمیاد.در کمتر از 2 دقیقه انجام شد!

4274642747

Reza Eshraghi
2015/08/10, 21:21
ناصر جان اتفاقا من خیلی از درایورهای سامسونگ رو دارم دانلود میکنم و در این لینک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) هم به راحتی با کلیک میتونید اینکار رو انجام بدید.در ضمن اون قسمت سامسونگ هم در سال 1938 با بدو ورود به کار تولید و تجارت مواد غذایی به چین بود و هیچ وقت سامسونگ چیزی رو بسته بندی نمیکرد.اگر هم آشغال بود الان در رتبه هفتم در بورس جهانی (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) بین میلیون ها شرکت قرار نداشت.ساده ترین کار ممکن برای این شرکت،آپلود درایوهای محصولات است.تصاویر زیر هم بابت عکس العمل میتونید مشاهده کنید.متاسفانه ایرانی جماعت به جز توهین و...کار بهتری از دستش بر نمیاد.در کمتر از 2 دقیقه انجام شد!

ناصر جان من هم دانلود کردم ازلینکی که امیر حسین جان دادند که ازسایت رسمی سامسونگ هست و مشکل نبود در دانلودش
این درایور درایور مشترک هست که کلیه نسخه های ویندوز رو به همراه نسخه 32 و 64 بیتی در همون تک فایلی که دانلود می کنید جواب میده
البته درایور اسکنر دستگاه مجزاست که باید توضیح می دادید چه درایورهایی رو از این دستگاه لازم دارید ضمن اینکه طبق قانون تاپیک برای درخواست درایور باید علاوه بر مدل دستگاه ، نسخه ویندوز و 32 یا 64 بیتی بودنش مشخص بشه
اگرچه در معدود مواردی بعضی برندهابرای محصولاتشون درایور مشترک ارائه میدن ولی دلیل بر رعایت نکردن اصل قانون تاپیک نخواهد بود !
درضمن بهتر بود اول از صحت درایوری که پیدا کردید مطمئن میشدید بعد کل برند سامسونگ رو به همراه کلیه محصولات وابسته آشعال تلقی می کردید و سامسونگ رو به بسته بندی سبزیجات توصیه می کردید !!
گرچه در حوزه ماشین های اداری سامسونگ رو مثل HP و Canon در بعد فنی آنچنان نمی پسندم منتها حداقل از ساپورت نرم افزاریش میشه رضایت کامل داشت و ضعیف بودن یک برند در یک حوزه خاص نسبت به حوزه های دیگری که در اون بسیار قدرتمند ظاهرشده شایسته نیست که کل برند به خاطر اون ضعف زیرسؤال بره !
از شما به عنوان کاربر حرفه ای این فروم چنین صحبتی در مورد برندها انتظار نمیره حداقل اون هم در تاپیک های فنی ! @};-

iSteve
2015/08/12, 13:25
امیرحسین جان و رضای عزیزم.
ممنونم بابت لینک ها و راهنمایی@};-

در مورد سامسونگ حرفی نمیزنم تا تاپیک از مسیرش خارج نشه. اما فقط نمیدونم چرا اینقدر به شما برخورد و با وجود اینکه من به شما هیچ توهینی نکردم اینجوری دارین صحبت میکنید انگار که به شما حرفی زدم که دارید با من بد صحبت میکنید.
خودتون میدونید من روی چه برندهایی تعصب دارم، همیشه وقتی که بچه ها اون برندها رو مزخرف و به درد نخور نام بردن هیچ وقت من هیچ عکس العملی نشون ندادم چون هر کسی نظر و عقیده ی خودشو داره. من هر تعصب و علاقه ای که داشته باشم واسه خودمه، نمیام به خاطر فلان برند به دوستام توهین کنم و جوری حرف بزنم که از دستم ناراحت بشن، درست کاری که شما کردین.

نمیدونید من اون روزی که اون پست رو دادم چقدر تو فشار بودم (چون مسئول محل کارم یه کاری رو به من سپرده بود و همون لحظه دستگاه هم خراب شد، ضمن اینکه قبلا هم همه اش خراب میشد هربار به یه دلیل) هر کاری کردم این دستگاه راه نیوفتاد و از اون جایی که عصبانی بودم و از این برند سابقا به شدت بدم میومد گفتم سامسونگ آشغاله. منظور بدی نداشتم.
به هر حال اگه حرفی زدم که باعث ناراحتی شما دو دوستم شد من عذرمیخوام.

پست قبلی ویرایش شد....
@};-

Saeid59
2015/09/09, 13:49
سلام:
این درایورها رو برای xp-sp3 x86 نیاز دارم:
۱- Realtek PCIe GBE Family Controller به عنوان Network Adapter که ویندوز ایکس پی اینطوری نوشته( و البته برای شرکت
Realtek هم هست)

۲- درایور Intel HD که البته در صفحه اول تاپیک دیدم و لینک دانلودش رو به دانلود منیجر دادم -( ولی نمی دونم ۳۲ بیتی ایکس پی رو هم ساپورت خواهد کرد یا نه ؟ برای همین می پرسم!!!)

و یه سوالی که ذهنمو مشغول کرده اینکه از مطالب دوستان خوندم که زیاد توصیه نمیکنن Driver Pack Solution رو چرا ؟ دلیلش چیه؟[-X

emsh
2015/11/27, 16:09
سلام ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
ویندوز 10 نصب کردم ولی کارت گرافیکم رو داخل دیوایس منیجر نمیاره و نمیتونم درایور رو نصب کنم مشخصات سیستم :
Mb:asrock fitality
Cpu:4460
Vga : zotac 950amp
مچکر

Mohammad Ali X
2015/11/27, 16:52
ویندوز 10 نصب کردم ولی کارت گرافیکم رو داخل دیوایس منیجر نمیاره و نمیتونم درایور رو نصب کنم مشخصات سیستم :
مچکر

کارت گرافیک را در اسلات های دیگر pci اکسپرس مادربورد امتحان کردید؟ در داخل بایوس هم کارت مشخص نیست؟

Reza Eshraghi
2015/11/27, 17:17
کارت گرافیک را در اسلات های دیگر pci اکسپرس مادربورد امتحان کردید؟ در داخل بایوس هم کارت مشخص نیست؟

محمد علی جان تاپیک مشکلات نیست اینجا . فقط درایور هرکاربری درخواست کرد ارائه بدید و از هرنوع مشاوره دیگه جداً خودداری کنید .

Reza Eshraghi
2015/11/27, 17:20
مچکر

سلام .
به انجمن سخت افزار خوش آمدید
اینجا و در این تاپیک صرفاً درایور ارائه میشه .
برای حل مشکلتون در بخش سؤالات و مشکلات سخت افزاری تاپیک ایجاد کنید

invoker
2016/03/10, 13:57
سلام

میخواستم بپرسم درایو جدید کارت شبکه (Killer Network) کجا میشه دانلود کرد ؟

مادربرد H97 Gaming 3

تو سایت خوده گیگابایت گشتم چیزی پیدا نکردم ...

Reza Eshraghi
2016/03/10, 16:25
سلام

میخواستم بپرسم درایو جدید کارت شبکه (Killer Network) کجا میشه دانلود کرد ؟

مادربرد H97 Gaming 3

تو سایت خوده گیگابایت گشتم چیزی پیدا نکردم ...

سلام
توی لیست درایورهای سایت گیگابایت همونی که نوشته BigFoot LAN Driver رو دانلود کن برای هر ویندوزی که داری .

ErfanDL
2016/03/10, 16:43
شما نرم افزار Auslogics Drivers رو دانلود کن بهترین نرم افزار برای دانلود و آپدیت درایور هست

AminOC
2016/04/07, 11:36
سلام
درایور این قطعه رو میخواستم
Model : Snazio SZ6770
Windows edition : Windows 7 Ultimate
System type : 64-bit Operation System
اینم یه عکس از دستگاه :
46031
پیشاپیش ممنون .

in-fo
2016/11/26, 19:37
سلام
مادربوردم یه سی دی همراهش داد که نرم افزار های مخصوصش توش بودن ولی الان سی دیش همراهم نیست و فک کنم گم شده . تمام نرم افزار هاش رو یادم نیست چیا بودن ولی یکیش واسه کنترل فن و دما و ... بود .
و اینکه اخرین ورژن درایور hd 530 رو میخواستم

Dan
2016/12/02, 11:31
سلام
مادربوردم یه سی دی همراهش داد که نرم افزار های مخصوصش توش بودن ولی الان سی دیش همراهم نیست و فک کنم گم شده . تمام نرم افزار هاش رو یادم نیست چیا بودن ولی یکیش واسه کنترل فن و دما و ... بود .
و اینکه اخرین ورژن درایور hd 530 رو میخواستم
از سایت سازنده درایور های اختصاصی مادربورد خودتون رو دانلود کنید.

in-fo
2016/12/03, 13:07
از سایت سازنده درایور های اختصاصی مادربورد خودتون رو دانلود کنید.

میشه بگید کدوم قسمت سایت اخه هرچی نگا کردم چیزی واسه دانلود نداشت . شاید هم من بد دیدم

Dan
2016/12/03, 17:40
میشه بگید کدوم قسمت سایت اخه هرچی نگا کردم چیزی واسه دانلود نداشت . شاید هم من بد دیدم
مدل دقیق مادربوردتون رو بفرمایید.

zakkum95
2017/01/11, 21:17
سلام خدمت بزرگواران تالار سخت افزار :emoji_smiley-175:
عضو جدید انجمن هستم :emoji_smiley-04:
آقایان ، بنده چند روز پیش کارت گرافیکم ریوال شد گفتم دیگه به کارم نمیاد ، انداختمش کنار و رفتم یه دست دومش رو گرفتم با این مشخصات :
47257
فروشنده گفت که من درایورش رو ندارم باید خودت پیدا کنی ، و من هم الآن 2 روزه از هر طریقی درایور دانلود میکنم ولی نصب نمیشه و حدود دو گیگ حجم نتم به باد رفت .
ویندوز 10 و نسخه 64 بیتی رو سیستم نصبه .
اینم عکس خود کارت :
47258
این تاپیک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. B%8C-%D8%A7%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%AF%DB%8C%D8%A7-%D8%AC%DB%8C%D9%81%D9%88%D8%B1%D8%B3) رو هم خوندم ولی باز هم درایور نصب نمیشه و همون پیغام همیشگی رو میده .
از شما بزرگواران تقاضا دارم که در اگه میشه مشکل ما رو حل کنید ممنونم :emoji_smiley-175:

zakkum95
2017/01/13, 04:33
سلام خدمت بزرگواران سایت .
عضو جدید انجمن هستم .
بنده کارت گرافیکم چند روز پیش ریوال شد و به درد تعمیر نمی خورد ، بنا بر این یه دونه دست دومشو گرفتم که سی دی درایورش رو فروشنده بهم نداد ، یعنی نداشت که بده :|
الآن چند روزه ما رو اسیر کرده . کارت گرافیک این هستش :
Geforce GT220
47261
ولی وقتی سیستم رو روشن میکنم ، تو اون یه لحظه مینویسه GEFORCE 7300 ! :
47262
و از یه طرف هم خود سیستم با اسم Nvidia Geforce Quadro FX 560M میشناستش !
الآن تو این یکی دو روزه حدودا 2 گیگ درایور واسش گرفتم ولی هیچکدوم نصب نمیشه ، حتی ویندوز رو هم عوض کردم به سون ، اون تاپیک حل مشکلات کارت گرافیک رو هم خوندم ولی باز افاقه نکرد . دوستان کسی هست کمکش شامل حال ما بشه ؟
Windows Seven - 64 bit

Reza Eshraghi
2017/01/13, 08:46
سلام خدمت بزرگواران سایت .
عضو جدید انجمن هستم .
بنده کارت گرافیکم چند روز پیش ریوال شد و به درد تعمیر نمی خورد ، بنا بر این یه دونه دست دومشو گرفتم که سی دی درایورش رو فروشنده بهم نداد ، یعنی نداشت که بده :|
الآن چند روزه ما رو اسیر کرده . کارت گرافیک این هستش :
Geforce GT220
47261
ولی وقتی سیستم رو روشن میکنم ، تو اون یه لحظه مینویسه GEFORCE 7300 ! :
47262
و از یه طرف هم خود سیستم با اسم Nvidia Geforce Quadro FX 560M میشناستش !
الآن تو این یکی دو روزه حدودا 2 گیگ درایور واسش گرفتم ولی هیچکدوم نصب نمیشه ، حتی ویندوز رو هم عوض کردم به سون ، اون تاپیک حل مشکلات کارت گرافیک رو هم خوندم ولی باز افاقه نکرد . دوستان کسی هست کمکش شامل حال ما بشه ؟
Windows Seven - 64 bit

سلام
نرم افزار GPU-Z چه مدلی میشناسه کارت رو ؟

zakkum95
2017/01/13, 16:07
سلام
نرم افزار GPU-Z چه مدلی میشناسه کارت رو ؟

سلامی دوباره ، ممنونم بابت خوش آمد گویی :emoji_smiley-173:
اینم شات از GPU - Z :
47263

Reza Eshraghi
2017/01/13, 19:06
سلامی دوباره ، ممنونم بابت خوش آمد گویی :emoji_smiley-173:
اینم شات از GPU - Z :

برادر به احتمال زیاد کارت در واقع GT220 نیست و اون برچسب پشت کارت از کارت دیگه کنده شده و چسبوندن به این کارت !
شما کارت رو از مغازه دار خریدید به صورت دست دوم ؟
به خودش موضوع رو اعلام کنید بعد با توافق خودش و ترجیحاً جلوی چشم خودش هیت سینک یا کولر روی کارت رو باز کنید تا چیپ اصلی کارت معلوم بشه . اگر با برچسب یکسان نبود بهش پس بدید .
یه عکس کامل از جلوی کارت هم بندازید و اینجا بگذارید بد نیست .
راه بدون باز کردن کولر این هست با توجه به اینکه GPU-Z داره کارت کوادرو میشناسه درایور کارت کوادرو از همین مدل روش نصب کنید ببینید میشناسه یا نه .
یک نکته عجیب در این شات که احتمال تقلبی بودن کارت وحتی مونتاژی بودن کارت رو بیش از پیش به یقین تبدیل می کنه پسوند M هست که جلوی 560 و همچنین جلوی کد رمز سیلیکون کارت G73 وجود داره و مفهومش اینه چیپ مال لپ تاپ هست !! و همچنین تشخیص داده نشدن برند کارت در GPU-Z همه دلایل محکمی برای این موضوع هستن .

zakkum95
2017/01/13, 23:00
برادر به احتمال زیاد کارت در واقع GT220 نیست و اون برچسب پشت کارت از کارت دیگه کنده شده و چسبوندن به این کارت !
شما کارت رو از مغازه دار خریدید به صورت دست دوم ؟ بله
به خودش موضوع رو اعلام کنید بعد با توافق خودش و ترجیحاً جلوی چشم خودش هیت سینک یا کولر روی کارت رو باز کنید تا چیپ اصلی کارت معلوم بشه . اگر با برچسب یکسان نبود بهش پس بدید .
یه عکس کامل از جلوی کارت هم بندازید و اینجا بگذارید بد نیست .
راه بدون باز کردن کولر این هست با توجه به اینکه GPU-Z داره کارت کوادرو میشناسه درایور کارت کوادرو از همین مدل روش نصب کنید ببینید میشناسه یا نه . خیلی سعی کردم ولی نشد !
یک نکته عجیب در این شات که احتمال تقلبی بودن کارت وحتی مونتاژی بودن کارت رو بیش از پیش به یقین تبدیل می کنه پسوند M هست که جلوی 560 و همچنین جلوی کد رمز سیلیکون کارت G73 وجود داره و مفهومش اینه چیپ مال لپ تاپ هست !! و همچنین تشخیص داده نشدن برند کارت در GPU-Z همه دلایل محکمی برای این موضوع هستن .

بزرگوار ممنونم از پاسختون ، بنده کارت رو بصورت دست دوم گرفتم ، یه بار بردم پیشش و گفتم داستان اینطوریه و قبول نکرد !
این هم عکس از جلوی کارت :

47264

اگه پس نگرفت چکار میتونم بکنم ؟

iSteve
2017/01/14, 12:12
بزرگوار ممنونم از پاسختون ، بنده کارت رو بصورت دست دوم گرفتم ، یه بار بردم پیشش و گفتم داستان اینطوریه و قبول نکرد !
این هم عکس از جلوی کارت :

اگه پس نگرفت چکار میتونم بکنم ؟
سلام، عکسی که گذاشتین باز نمیشه متاسفانه.
تنها راه اینکه مطمئن بشید این کارت واقعا همین مدل 220 هست باید کولرو باز کنید و کد روی چیپ رو بخونید. اگه تخصصی در این مورد ندارید میتونید یه عکس با کیفیت از روی چیپ گرافیکی برامون بذارید.
قبلش با فروشنده هماهنگ کنید که میخواین کولرو باز کنید. اگه دیدین فروشنده به هیچ عنوان با شما همکاری نکرد خودتون بدون اجازه اش کولرو باز کنید و اگه دیدین مدلش با اون چیزی که فروشنده به شما معرفی کرده فرق داره میتونید برای رسیدن به حق خودتون (در صورتی که قیمتش ارزش پیگیری رو داره) این موضوع رو با اتحادیه ی رایانه و ماشین های اداری شهر خودتون در قالب شکایت مطرح کنید. مراحل رسیدگی به شکایت هم خیلی ساده و سریع انجام میشه.

اگه بعد مشاهده ی روی چیپ متوجه شدین که واقعا مدلش همین 220 هست همینجا اعلام کنید تا یه راه حل پیدا کنیم.

zakkum95
2017/01/14, 14:27
تنها راه اینکه مطمئن بشید این کارت واقعا همین مدل 220 هست باید کولرو باز کنید و کد روی چیپ رو بخونید. اگه تخصصی در این مورد ندارید میتونید یه عکس با کیفیت از روی چیپ گرافیکی برامون بذارید.
قبلش با فروشنده هماهنگ کنید که میخواین کولرو باز کنید. اگه دیدین فروشنده به هیچ عنوان با شما همکاری نکرد خودتون بدون اجازه اش کولرو باز کنید و اگه دیدین مدلش با اون چیزی که فروشنده به شما معرفی کرده فرق داره میتونید برای رسیدن به حق خودتون (در صورتی که قیمتش ارزش پیگیری رو داره) این موضوع رو با اتحادیه ی رایانه و ماشین های اداری شهر خودتون در قالب شکایت مطرح کنید. مراحل رسیدگی به شکایت هم خیلی ساده و سریع انجام میشه.

اگه بعد مشاهده ی روی چیپ متوجه شدین که واقعا مدلش همین 220 هست همینجا اعلام کنید تا یه راه حل پیدا کنیم.

ببخشید این هم عکس :
47268
اگر دوباره باز نشد از این لینک :
----------------
امروز میبرم پیشش و باحش صحبت میکنم ببینم چی میشه . اپه قبول نکرد کولر رو باز میکنم

zakkum95
2017/01/14, 17:56

سلامی دوباره و پوزش بابت عکس :
47273
بنده کولر رو بازکردم ولی کدی رو چیپ نبود و متاسفانه خراشیده شده ، یا حداقل من چیزی نفهمیدم :
47274
بنابراین ، اگر من ببرم پیشش و جلوی چشمش کولرو باز کنم هیچی گردن نمیگیره !
چه میشه کرد ؟

third person
2017/01/14, 21:53
47273
بنده کولر رو بازکردم ولی کدی رو چیپ نبود و متاسفانه خراشیده شده ، یا حداقل من چیزی نفهمیدم :
47274
چه میشه کرد ؟

دوست عزیز از اطلاعات مخدوش و عجیب GPUZ !! و این برد که شما عکسش رو گذاشتید ، مشخصه که کارت اونی نیست که ادعا میکنه !!
همونطور که دوستان هم اشاره کردن ، کارت رو دو دستی تقدیم فروشنده کنید و پولتون رو پس بگیرید یا شکایت کنید.

Reza Eshraghi
2017/01/14, 22:02
47273
47274
چه میشه کرد ؟

عزیز اون وسط که سفید رنگ هست، خمیر حرارتی هست که در اثر فشار کف کولر پخش میشه روی سیلیکون و در اثر گذشت زمان خشک میشه . با پنبه مقدار بسیار بسیار کمی آغشته به الکل کنید و بکشید روش تا پاک بشه . اگر خیلی اون خمیر خشک نباشه حتی با پنبه خشک یا دستمال کاغذی و حرکت محکم هم میشه پاکش کرد . فقط چیز نوک تیز اصلاً نکشید روش .
خلاصه اینکه یا به ربان خوش قانعش کنید که پولتون رو پس بده یا شکایت کنید به اتحادیه صنف کامپیوتر شهرتون همون طور که آقا مهدی مدیر انجمن و آقا ناصر عزیز گفتند

zakkum95
2017/01/14, 23:16
بابت همه ی پاسخ ها ممنونم + تشکر
اوکی پس ، بنده فردا میرم ببینم چه میتونم بکنم .
در آخر باز هم ممنونم بابت پاسخ ها و راهنماییاتون .:emoji_smiley-178:

Zoom
2017/04/14, 01:55
سلام کارت گرافیک من asuse gtx 1060 dual 6gb هست درایورشو برای ویندوز 10 64 میخوام

MR.POORSUNI
2017/04/14, 10:02
سلام کارت گرافیک من asuse gtx 1060 dual 6gb هست درایورشو برای ویندوز 10 64 میخوام

سلام به سایت سخت افزار برید به پایین صفحه بیاید و هر مدلی که مدنظرتون هست رو انتخاب کنید .
47723

tranceyou
2017/07/01, 08:04
سلام و خسته نباشید به دوستان
آقا من یه مادربرد قدیمی دارم که ویندوز XP روش نصب کردم حالا جز درایور گرافیک باقی رو اوکی نصب کردم
یعنی دانلود کردم و نصب کردم طبق اطلاعات CPUZ ولی گرافیک رو وقتی نصب میکنم پیغام زرد و خطا میده!

MR.POORSUNI
2017/07/01, 16:07
سلام و خسته نباشید به دوستان
آقا من یه مادربرد قدیمی دارم که ویندوز XP روش نصب کردم حالا جز درایور گرافیک باقی رو اوکی نصب کردم
یعنی دانلود کردم و نصب کردم طبق اطلاعات CPUZ ولی گرافیک رو وقتی نصب میکنم پیغام زرد و خطا میده!

سلام دوست عزیز .
سوال اول : اجباری به نصب xp هست ؟ (7 هم قابل ساپورته )
بقیه مشخصات سیستم رو هم ذکر کنید ( cpu .گرافیک. رم )
ویندوز چند بیتی هست؟

Aydin.m
2017/12/29, 19:06
ویندوز 8.1 سی و دو بیتی
نمیدونم مدلشو پیدا کنم

SAMAN
2017/12/29, 20:51
ویندوز 8.1 سی و دو بیتی
نمیدونم مدلشو پیدا کنم

درایور برای چی میخواهید ؟

Darkwolf
2018/08/13, 11:14
با سلام و خسته نباشید.

درایور mtp مخصوص ویندوز crux رو می خواستم.

ebrahim9999
2018/12/06, 17:15
سلام . آقا خواهشن اگه میتونید کمک کنید من چند ماهه دنبال درایور cpu لپ تابم هستم ولی چون لپ تابم قدیمیه هیچ جا درایورش پیدا نمیشه حتی driver pack رو با 11 گیگ حجم دانلود کردم ولی باز درایور cpu توش نبود . مدل cpu هستش intel core 2 due t8300 که درایور فعلیش مال سال 2006 هست . اگه درایور جدیدش یا آخرین درایورش رو پیدا کنید یعنی واقعا ممنونتون میشم .

AH64-E
2018/12/06, 18:51
درود

کاربر گرامی، پردازنده که Driver نداره که بخواهید نصب کنید درایورها برای Chipset ها ، کارت صدا و گرافیک و تجهیزات ورودی و خروجی هستش.

ErfanDL
2018/12/10, 06:53
خیلی ممنون از پاسختون . و این که آیا آپدیت کردن بایوس لپ تاپ تاثیری در افزایش کارایی لپ تاپ داره یا همون آپدیت کردن درایور ها کافیه ؟

قطعا آپدیت بایوس تاثیر داره.

meysamnzl
2019/02/04, 02:47
سلام خدمت اساتید
من روی لپ تاپم ویندوز 7 نصب کردم اما درایور nvidia geforce 820 m رو نصب میکنم میگه این ویندوز ساپورت نمیکنه یه همچین چیزی به نظرتون چاره چیه
64 بیت کارت گرافیک 2 رم 4

AH64-E
2019/02/04, 05:39
درود

کاربر گرامی، NVIDIA دیگر برای سیستم عامل 32 بیتی درایور منتشر نمی کنه.

سیستم عامل شما باید 64 بیت باشد و اینکه سعی کنید ویندوز 10 نصب کنید.

@AMIR
2019/06/05, 22:32
من همه چیم درسته فقط روی sm bus controller علامت تعجب نشسته
راستش اصلا نمیدونم sm bus چیه ولی هر کاری کردم نتونستم این علامت رو ببرم و مشکل رو فیکس کنم
واسه update درایور هم که میزنم یه خورده میچرخه بعد میگه:
windows could not find driver software for your device

MOHAMMAD MOBASHERI
2020/03/11, 15:16
سلام

میخوام درایور کارت گرافیک لپتاپ رو آپدیت کنم؛ لطفا راهنماییم کنید.

geforce GTX 1060

تابحال این کار رو نکردم و کلا نمیدونم باید چکار کنم!!!
لطفا مرحله به مرحله راهنمایی کنید.

بسیار سپاسگزارم

ARMIN
2020/03/12, 20:21
سلام

میخوام درایور کارت گرافیک لپتاپ رو آپدیت کنم؛ لطفا راهنماییم کنید.

geforce GTX 1060

تابحال این کار رو نکردم و کلا نمیدونم باید چکار کنم!!!
لطفا مرحله به مرحله راهنمایی کنید.

بسیار سپاسگزارم

محمد جان، وبسایت رسمی محصول رو نگاه کن، بخش درایور هاش، آخرین نسخه رو دانلود و نصب کن.

MOHAMMAD MOBASHERI
2020/03/12, 23:57
سلام آرمین جان

به آدرس فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. رفتم؛ اونجا یک نرم افزار معرفی کرده که درایور رو همیشه آپدیت نگه میداره؛ توصیه میکنید نصبش کنم؟؟ یا به روش دستی آپدیت کنم؟؟

در بخش دستی یا همون مانوئل هم مشخصات کارت گرافیکم رو از کشو ها انتخاب کردم؛ اما آخرین کشو نوع فایل هست که چهار گزینه داره که یکیش همه فایل ها هست؛ کدوم گزینه رو انتخاب کنم؟؟

ممنون که پاسخ میدید:116:

ARMIN
2020/03/13, 02:19
سلام آرمین جان

به آدرس فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. رفتم؛ اونجا یک نرم افزار معرفی کرده که درایور رو همیشه آپدیت نگه میداره؛ توصیه میکنید نصبش کنم؟؟ یا به روش دستی آپدیت کنم؟؟

در بخش دستی یا همون مانوئل هم مشخصات کارت گرافیکم رو از کشو ها انتخاب کردم؛ اما آخرین کشو نوع فایل هست که چهار گزینه داره که یکیش همه فایل ها هست؛ کدوم گزینه رو انتخاب کنم؟؟

ممنون که پاسخ میدید:116:

محمد جان، لپتاپ ها معمولا شبیه دسکتاپ آپدیت نمیشن، اینها یه کانکشن نرم افزاری دارند با درایور گرافیک مجتمع، اگر مستقیم درایور رو از سایت Geforce دانلود و نصب کنی، 50-50 ممکنه سیستم همچنان عملکرد نرمال داشته باشه ممکنه اون کانکشن نرم افزاری از بین بره.

اگر حوصله داری که در صورت از بین رفتن کانکشن نرم افزاری درایور گرافیک مجتمع، مجدد ویندوز بریزی، مستقیم می تونی از سایت Geforce درایور رو دانلود و نصب کنی.

اگر نه، میخوای مطمئن کار کنی، صرفا به سایت سازنده لپتاپ مراجعه کن، حتی اگر درایورش آخرین ورژن نباشه.

MOHAMMAD MOBASHERI
2020/03/13, 12:52
محمد جان، لپتاپ ها معمولا شبیه دسکتاپ آپدیت نمیشن، اینها یه کانکشن نرم افزاری دارند با درایور گرافیک مجتمع، اگر مستقیم درایور رو از سایت Geforce دانلود و نصب کنی، 50-50 ممکنه سیستم همچنان عملکرد نرمال داشته باشه ممکنه اون کانکشن نرم افزاری از بین بره.

اگر حوصله داری که در صورت از بین رفتن کانکشن نرم افزاری درایور گرافیک مجتمع، مجدد ویندوز بریزی، مستقیم می تونی از سایت Geforce درایور رو دانلود و نصب کنی.

اگر نه، میخوای مطمئن کار کنی، صرفا به سایت سازنده لپتاپ مراجعه کن، حتی اگر درایورش آخرین ورژن نباشه.

آقا خوب شد گفتی!!

ویندوزم اورجینال هست و به هیچ وجه نمیخوام عوضش کنم!!

گفتید وبسایت محصول؛ من فکر کردم سایت کارت گرافیک رو میگید!!

من اول گفتم اصلا بلد نیستم؛ خواهش میکنم اگر جزئیات دیگری هم هست بگید تا به مشکل نخورم. هرچیزی که از نظر خودتون بدیهی هست رو هم لطفا بگید!!!!

رفتم به آدرس فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. و مدل لپتاپ که GL702VM هست وارد کردم و دو مدل آورد که نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم!!

ROG GL702VM
ROG GL702VM (7th Gen Intel Core)

مدل پردازنده i7-6700HQ هست؛ کدوم رو انتخاب کنم؟؟

دیگه از این روش درایور رو بروزرسانی کنم مشکلی پیش نخواهد آمد؟؟

باز هم خواهش میکنم جزئیات رو هم توضیح بدید ...

بسیار سپاسگزارم

scavengeboy
2020/03/14, 17:55
سلام روزگار بخیر
عزیزان من یه دستگاه all in one asus a4320a6420 دارم نمیدونم چرا تو سیستم اینفو هر دو مدل رو کنار هم نوشته که با سرچ گوگل دیدم یکین به هر حال سوال و درایور مورد نیاز من اینه که کنار کلید روشن و خاموش دستگاه کلید های کم و زیاد صدا و کم و زیاد نور صفحه هستش بعد نصب ویندوز 10 کلید کم و زیاد صدا کار نمیکنه اما کلید نور صفحه کار میکنه من درایور این کلید رو نیاز دارم تو سایت asus درایورش رو پیدا نکردم

ARMIN
2020/03/14, 18:52
سلام روزگار بخیر
عزیزان من یه دستگاه all in one asus a4320a6420 دارم نمیدونم چرا تو سیستم اینفو هر دو مدل رو کنار هم نوشته که با سرچ گوگل دیدم یکین به هر حال سوال و درایور مورد نیاز من اینه که کنار کلید روشن و خاموش دستگاه کلید های کم و زیاد صدا و کم و زیاد نور صفحه هستش بعد نصب ویندوز 10 کلید کم و زیاد صدا کار نمیکنه اما کلید نور صفحه کار میکنه من درایور این کلید رو نیاز دارم تو سایت asus درایورش رو پیدا نکردم

نرم افزاتر ASUS Key Suite رو از بخش Utility های سایت سازنده (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) دانلود و نصب کن.

MOHAMMAD MOBASHERI
2020/03/14, 23:26
آقا خوب شد گفتی!!

ویندوزم اورجینال هست و به هیچ وجه نمیخوام عوضش کنم!!

گفتید وبسایت محصول؛ من فکر کردم سایت کارت گرافیک رو میگید!!

من اول گفتم اصلا بلد نیستم؛ خواهش میکنم اگر جزئیات دیگری هم هست بگید تا به مشکل نخورم. هرچیزی که از نظر خودتون بدیهی هست رو هم لطفا بگید!!!!

رفتم به آدرس فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. و مدل لپتاپ که GL702VM هست وارد کردم و دو مدل آورد که نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم!!

ROG GL702VM
ROG GL702VM (7th Gen Intel Core)

مدل پردازنده i7-6700HQ هست؛ کدوم رو انتخاب کنم؟؟

دیگه از این روش درایور رو بروزرسانی کنم مشکلی پیش نخواهد آمد؟؟

باز هم خواهش میکنم جزئیات رو هم توضیح بدید ...

بسیار سپاسگزارم

آقا آرمین میدونم سرتون شلوغه ولی منتظر تایید شما هستم. :emoji_smiley-121::emoji_smiley-121::emoji_smiley-121:

لینکی که گذاشتم همون وبسایتی هست که فرمودید باید ازش درایور رو دانلود کنم و مشکلی پیش نمیاد؟؟

با توجه به مدل پرادزندم که نوشتم کدوم نسخه رو باید دانلود کنم؟؟

متشکرم

ARMIN
2020/03/15, 09:42
آقا آرمین میدونم سرتون شلوغه ولی منتظر تایید شما هستم. :emoji_smiley-121::emoji_smiley-121::emoji_smiley-121:

لینکی که گذاشتم همون وبسایتی هست که فرمودید باید ازش درایور رو دانلود کنم و مشکلی پیش نمیاد؟؟

با توجه به مدل پرادزندم که نوشتم کدوم نسخه رو باید دانلود کنم؟؟

متشکرم

والا مدل لپتاپت رو خودت باید دریابی برادر، از روی جعبه، کارت گارانتی یا از پشت لپتاپ، خلاصه یه جوری پیداش کن. اگر مدل VM باشه: لینک دانلود (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 13988423.157997944.1584204664-831739015.1573059177)

اگر مدل VMK باشه: لینک دانلود (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 3076.157997944.1584204664-831739015.1573059177)

mohammad_2000
2020/03/16, 19:31
سلام
یک کارت گرافیک قدیمی روی یک سیستم قدیمی هست که میخوام درایورشو نصب کنم ولی اررور میده نمیدنم چشه
کارت گرافیک ati radeon 9200 , ,ویندوز : 7
این ارور رو میده
49784

اینم عکس از منیجر :
49785

مشکلمم اینه که میخوام فیلم با این سیستم ببینم روی km palayer اجرا نمیشه روی vlc palayer هم با کیفیت پایین و تصویر مکث میشه
ممنون میشم راهنمایی کنید مرسی

NAVID OC
2020/05/13, 00:25
سلام
یک عدد دستگاه hp g62 که از آمریکا هم اومده خیر شرس در اختیار اینجانب گذاشتن! درایور گرافیکش رو با هزار بد بختی از توی نت پیدا کردم. ولی مشکل اینجاست که هر چه روی فایل exe دبل کلیلک می کنم هیچ عکسلعملی از خودش نشون نمیده! اسم چیپ گرافیک ظاهرا intel ironlake عه. قبل از پاک کردن ویندوز مدارکی از ورژن درایور + نرم افزار اینتل را برداشتم که دوستان نگن با ۱۰ مشکل داره
مدارک به شرح زیر :
49951

49952
49953

قبلا روش ویندوز ۱۰ ورژن ۱۵۰۳ بوده الان ۱۹۰۹ زدم
کلافه شدم واقعا دیگه چرا فایل نصبیش اجرا نمیشه؟
دوستان کسی هست کمک کننده؟

REZA
2020/05/13, 02:39
با آپدیت خودکار خود ویندوز امتحان نکردی که بتونه درایورش رو پیداش کنه و نصب کنه؟

NAVID OC
2020/05/13, 07:15
با آپدیت خودکار خود ویندوز امتحان نکردی که بتونه درایورش رو پیداش کنه و نصب کنه؟

از طریق دیوایس منیجر؟ چرا
تنها چیزی که کشف کردم اگر تو دیوایس منیجر درایور فابریک خود ویندوز رو uninstall کنی و روی درایور دبل کلیک کنی یه صفحه کوچولو با یه ضربدر نمایش میده !
خواهشا کمک کنید

ErfanDL
2020/05/13, 10:03
از طریق دیوایس منیجر؟ چرا
تنها چیزی که کشف کردم اگر تو دیوایس منیجر درایور فابریک خود ویندوز رو uninstall کنی و روی درایور دبل کلیک کنی یه صفحه کوچولو با یه ضربدر نمایش میده !
خواهشا کمک کنید

از IObit Driver Booster استفاده کن

M.Sadegh.M
2020/05/13, 17:35
منم این مشکل را با درایورهای شرکت hp داشتم.
یعنی روی فایل setup کلیک میکردی اجرا نمیشد.

بعدا فهمیدم که پیش نیاز اجرای فایلهای نصب، dot net freamwork هست.(یادم نمیاد کدوم نسخه بود 3.5 یا 4 و بالاتر)
دانلود و نصب کردم و فایل setup دریافتی از سایت خود hp بدون مشکل اجرا شد.

شما این مورد را یک بررسی بکن

NAVID OC
2020/05/14, 17:40

تشخیص نمیده عرفان جان!

NAVID OC
2020/05/14, 21:47

عرفان جان فکری به سرم زد
ویندوز ۷ بریزم روش بعد در نهایت به ۱۰ ارتقا بدم به صورت نرم افزاری؟

NAVID OC
2020/05/14, 23:30
عرفان جان فکری به سرم زد
ویندوز ۷ بریزم روش بعد در نهایت به ۱۰ ارتقا بدم به صورت نرم افزاری؟

اینکار جواب داد

Ho3einirnp
2020/05/22, 09:12
سلام ویندوز من ۱۰ ۶۴ بیتی است کارت گرافیکم هم geforce 940mx ولی وقتی کارت گرافیک مطابق این سیستم رو از سایت nvidia دانلود میکنم موقع نصب ارور میده نمیدونم چه کار کنم؟

REZA
2020/05/22, 09:23
از نرم افزار هایی که تشخیص درایور میدن و خودشون دانلود و نصب می کنن استفاده کنین مثل iobit driver booster.

از طریق آپدیت خودکار ویندوز و دوایس منجر هم میشه.

_abbas_glv
2020/08/05, 21:48
سلام دوستان!
من یه کارت PCI SATA (که یه پورت IDE هم داره) خریدم و روی اسلات PCI_1 مادربرد asus p5kpl-am نصب کردم و بایوس هم هارد IDE رو دیتکت کرد و توی لیست بوت هم نمایش میداد.
اما در محیط ویندوز هیچ اثری از هارد IDE نبود؛ اومدم درایور ها رو نصب کنم که توی CD درایور این فایل ها بود و نمیدونم نحوه نصب درایورش چجوریه؟!
5009050091

ویندوز سیستم هم seven و 64 بیتی هست.
تو دیوایس منیجر هم VEN=0x105A از Promise Technology و DEV=3375 بود.
5009250093

amirali.ghorbani
2020/08/10, 20:44
سلام دوست عزیز ممن.ن از این تاپیک خوب و کاربردی
من چند وقته مشکل درایور دارم هیچ درایوی به جز درایو 334 کارت گرافیکمو شناسای نمیکنه
به شرکت سازنده هم میرم سرویس نمیده
میخاستم درایو جدید و کامل برام پیدا کنید من هرچی گشتم و پیدا کردم جواب نداد
کارت گرافیک افاکس مدل جی تی 610 - حافظه 2 گیگابایت_128bitویندوز 8.1_64

AminOC
2020/08/11, 10:08
سلام دوست عزیز ممن.ن از این تاپیک خوب و کاربردی
من چند وقته مشکل درایور دارم هیچ درایوی به جز درایو 334 کارت گرافیکمو شناسای نمیکنه
به شرکت سازنده هم میرم سرویس نمیده
میخاستم درایو جدید و کامل برام پیدا کنید من هرچی گشتم و پیدا کردم جواب نداد
کارت گرافیک افاکس مدل جی تی 610 - حافظه 2 گیگابایت_128bit

ویندوز 8.1_64
سلام
اول درایور قبلی رو با DDU کامل پاک کن بعدش هم حتما سیستم رو restart کن .
Display Driver Uninstaller 18.0.2.8 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) از اینجا جدیدترین درایور کارت گرافیک رو دانلود و نصب کن :
لینک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

amirali.ghorbani
2020/08/13, 14:00
سلام
اول درایور قبلی رو با DDU کامل پاک کن بعدش هم حتما سیستم رو restart کن .
Display Driver Uninstaller 18.0.2.8 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

از اینجا جدیدترین درایور کارت گرافیک رو دانلود و نصب کن :
لینک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
دوست عزیز نمیتونم از سایت سازنده دانلود کنم با فیلتر شکن میزنم دانلود نمیکنه
راستی ویندوزم هم تغیر دادم کردم 7
ولی باز هم نصب نمیشه

Saeid59
2020/09/02, 21:17
سلام و خسته نباشید.

برای Intel HD 4400 (درایور گرافیکی داخل پردازنده)-
و Geforce GTX 1050 در محیط
Windows xp sp3 32bit دنبال درایور ،چه از سایت سازنده ، چه متفرقه ، خیلی گشتم، شما میتونید درایور بهم بدین یا سایتی جایی سراغ دارین معرفی کنید لطفاً.
ضمنا برای اجرای برخی بازهای نوستالژیک قدیمی که فقط رو xp اجرا میشن، حداقل به درایور خود پردازنده نیاز دارم و جیفورس هم ایضا.

ممنون میشم عنایت بفرمایید.

ARMIN
2020/09/03, 00:52
سلام و خسته نباشید.

برای Intel HD 4400 (درایور گرافیکی داخل پردازنده)-
و Geforce GTX 1050 در محیط
Windows xp sp3 32bit دنبال درایور ،چه از سایت سازنده ، چه متفرقه ، خیلی گشتم، شما میتونید درایور بهم بدین یا سایتی جایی سراغ دارین معرفی کنید لطفاً.
ضمنا برای اجرای برخی بازهای نوستالژیک قدیمی که فقط رو xp اجرا میشن، حداقل به درایور خود پردازنده نیاز دارم و جیفورس هم ایضا.

ممنون میشم عنایت بفرمایید.

عرض شود، GTX1050 از ویندوز XP پشتیبانی نمی کنه پس درایوری وجود نداره.

برای اینتل هم اگر داشته باشه خود ویندوز از طریق Windows Update نصب می کنه.

این لینک هم چک کن ضرری نداره.

Saeid59
2020/09/04, 21:16
عرض شود، GTX1050 از ویندوز XP پشتیبانی نمی کنه پس درایوری وجود نداره.

برای اینتل هم اگر داشته باشه خود ویندوز از طریق Windows Update نصب می کنه.

این لینک هم چک کن ضرری نداره.

این لینک اینتل برای درایور گرافیک داخلی پردازنده برای xp کار نکرد برام ، و پیغام
Your Computer does not meet the minimum system requirements for installing this driver رو داد که میدونیم یعنی حداقل احتیاجات سیستمی برای نصب رو نداره ، و در عجبم!!!

می ماند ، استفاده از Driver Pack Solution یا مثلا Driver booster ها که چیزی مشابه و کار راه انداز ( و البته غیراستاندارد و غیر اصلی ) ارایه بده که یه طرفی بشه خلاصه.
یا از منبع دیگه چطور مثلاً؟ جستجو و رفرانس و منبعی ، سراغ دارین ؟ چه کنم نهایتاً؟

ARMIN
2020/09/05, 02:29
این لینک اینتل برای درایور گرافیک داخلی پردازنده برای xp کار نکرد برام ، و پیغام
Your Computer does not meet the minimum system requirements for installing this driver رو داد که میدونیم یعنی حداقل احتیاجات سیستمی برای نصب رو نداره ، و در عجبم!!!

می ماند ، استفاده از Driver Pack Solution یا مثلا Driver booster ها که چیزی مشابه و کار راه انداز ( و البته غیراستاندارد و غیر اصلی ) ارایه بده که یه طرفی بشه خلاصه.
یا از منبع دیگه چطور مثلاً؟ جستجو و رفرانس و منبعی ، سراغ دارین ؟ چه کنم نهایتاً؟

همون درایور Driver Pack Solution رو تست کنیم.

www.cncunited.com
2021/05/06, 15:48
سلام وقت بخیر
مشخصات کارت گرافیکی

سازنده پردازنده گرافیکی NVIDIA

مدل پردازنده گرافیکی GTX1650

حافظه اختصاصی پردازنده گرافیکی
4GB

ویندوز 10 64 بیتی

اساتید گرامی بعد از اینکه کارت گرافیک را میخوام نصب کنم حتی آخرین ورژن را که دریافت میکنم در موقع نصب هنگ میکنه و مجبورم کلید پاور لپ تاپ را نگه دارم تا خاموش بشه . لپ تاب ایسر مدل نیترو 5 پردازنده core i7 9th Gen . لطفاً راهنماییم بفرمایید .

AminOC
2021/05/06, 16:41
سلام وقت بخیر
مشخصات کارت گرافیکی

سازنده پردازنده گرافیکی NVIDIA
مدل پردازنده گرافیکیGTX1650
حافظه اختصاصی پردازنده گرافیکی
4GB

ویندوز 10 64 بیتی

اساتید گرامی بعد از اینکه کارت گرافیک را میخوام نصب کنم حتی آخرین ورژن را که دریافت میکنم در موقع نصب هنگ میکنه و مجبورم کلید پاور لپ تاپ را نگه دارم تا خاموش بشه . لپ تاب ایسر مدل نیترو 5 پردازنده core i7 9th Gen . لطفاً راهنماییم بفرمایید .
سلام
اگر قبلا درایور دیگه ایی نصب کردید با نرم افزار DDU پاکش کنید بعد ابتدا درایور گرافیک آنبرد رو نصب کنید بعد کارت گرافیک
درایور هارو حتما از سایت شرکت سازنده دانلود کنید .

www.cncunited.com
2021/05/06, 20:11
سلام
اگر قبلا درایور دیگه ایی نصب کردید با نرم افزار DDU پاکش کنید بعد ابتدا درایور گرافیک آنبرد رو نصب کنید بعد کارت گرافیک
درایور هارو حتما از سایت شرکت سازنده دانلود کنید .

خیلی ممنونم بابت پاسخگویی خیر تازه ویندوز نصب کردم چند بار ویندوز را عوض کردم درست نشد که نشد ویندوز 7 هم نصب کردم که اصلاً بالا نیامد و هنگ کرد فقط ویندوز ده نصب میشه و کارت گرافیکم در دیوایس منیجر دوتا نشان داده میشه یکی اینتل که مشکل نداره و دیگری که nvidia است وسط نصب هنگ میکنه - پست بعدی عکس دیوایس منیجر و مشخصات کامپیوتر و کارت گرافیک را فرستادم

www.cncunited.com
2021/05/06, 20:13
50482

AminOC
2021/05/07, 10:48
خیلی ممنونم بابت پاسخگویی خیر تازه ویندوز نصب کردم چند بار ویندوز را عوض کردم درست نشد که نشد ویندوز 7 هم نصب کردم که اصلاً بالا نیامد و هنگ کرد فقط ویندوز ده نصب میشه و کارت گرافیکم در دیوایس منیجر دوتا نشان داده میشه یکی اینتل که مشکل نداره و دیگری که nvidia است وسط نصب هنگ میکنه - پست بعدی عکس دیوایس منیجر و مشخصات کامپیوتر و کارت گرافیک را فرستادم
لپ تاپ شما از ویندوز 7 پشتیبانی نمیکنه .
ویندوز دستگاهتون رو بزارید update بشه احتمالا خودش درایورش رو نصب میکنه .

www.cncunited.com
2021/05/07, 16:52
لپ تاپ شما از ویندوز 7 پشتیبانی نمیکنه .
ویندوز دستگاهتون رو بزارید update بشه احتمالا خودش درایورش رو نصب میکنه .
بله درست میفرمایید فراموش کرده بودم که ویندوز 7 قابل نصب نیست ولی با آپدیت ویندوز هم متاسفانه نصب نشد همه درایورهای دیگه کامل نصب شد حتی درایور کارت گرافیک اینتل هم نصب شد ولی این نه . با توجه به عکسی که در بالا قرار داده بودم ممکنه کارت گرافیکم ایراد سخت افزاری داشته باشه - البته گرافیک اینتل را دیزیبل کردم وبا همین گرافیک اولیه تصویر دارم

ARMIN
2021/05/08, 02:28
بله درست میفرمایید فراموش کرده بودم که ویندوز 7 قابل نصب نیست ولی با آپدیت ویندوز هم متاسفانه نصب نشد همه درایورهای دیگه کامل نصب شد حتی درایور کارت گرافیک اینتل هم نصب شد ولی این نه . با توجه به عکسی که در بالا قرار داده بودم ممکنه کارت گرافیکم ایراد سخت افزاری داشته باشه - البته گرافیک اینتل را دیزیبل کردم وبا همین گرافیک اولیه تصویر دارم

دوست عزیز اسم کاربریتون آدرس سایته، یه اسم یوزر جایگزین معرفی بفرمایید تغییرش بدم.

yourtech
2021/05/08, 08:26
واقعا ایسر هم شد لپ تاپ
ولی مدل نیترو خیلی خوبه ایسر
بقیه لپ تاپ های ایسر بنظر من آشغالن اونم در ایران کلا چینی

SAMAN
2021/05/08, 12:52
واقعا ایسر هم شد لپ تاپ
ولی مدل نیترو خیلی خوبه ایسر
بقیه لپ تاپ های ایسر بنظر من آشغالن اونم در ایران کلا چینی

دوست عزیز ما اینجا هیچ تعصبی رو هیچ برندی نداریم ....... ولی به نظر من با تجربه ی حدودا 15 - 20 ساله ، این ایسری که تو ایران وارد میشه از خیلی از برند ها بهتره ........ چه گیمینگ ش چه ساده ش .......

abolfazl220
2021/07/15, 18:23
سلام آپدیت گرافیک GE FORCE GT 730
ویندوز 10 64 بیتی

anybody
2023/10/09, 09:31
سلام...کسی اینجا آپدیت upgrade هارد سیگیت firmware
ST2000DM001 Barracuda

داره...

هاردم رفته تو حالت unallocated میخوام پارتیشن هارو بازیابی کنم