PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره و راهنمایی جهت انتخاب دوربین دیجیتال

AloneWolf
2013/11/05, 11:14
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

با سلام به همه ی دوستان ،

بهتره بجای درج پرسشها و پاسخ های تکراری در مباحث پراکنده و پیغام های خصوصی ،

هر دوست عزیزی که شک و تردید در خرید و انتخاب دوربین دیجیتال داره و یا اطلاعات لازم جهت انتخاب

دوربینی مناسب برای نیازش رو نداره ، بیاد اینجا مطرحش کنه و دوستان باتجربه هم لطف کنن

برای راهنمایی آن عزیزان پاسخ های خودشون رو اینجا در اختیار کاربران قرار بدن @};-

لطفا از سوالات متفرقه و در مورد قطعات دیگر خودداری فرمایید.

در صورت طرح اینگونه پرسش ها ، حتما گزارش تخلف داده میشود (به هر دو کاربر: هم پرسشگر و هم پاسخ دهنده)

-----------------------------------------------------------------------------------------
دوستان عزیز ، جهت خلوت شدن و مفیدتر بودن مبحث ،

برای تشکر از گزینه ی "تشکر" (سمت راست، پایین هر پست) استفاده کنید

تا از نوشتن مطالب اضافه خودداری شود

m343
2014/03/20, 01:26
درود
دوستان بنده قصدخرید دوربین خوب جهت عکاسی شخصی و یادگیری و کار با دوربین های حرفه تا نهایتا 2.100 را دارم

بین 3 گزینه کمی شک دارم
Nikon D5200
Canon 650D
Canon 700D

نظر خودم رو 650D هست چون هم قیمتش مناسبه و هم فرق زیادی با 700D نداره ..از جهتی نیکون مگاپیکسل بالاتری داره و تا جایی که میدونم عکسهای شارپتری به نسبت 650 گرفته
نظرشما دوستان چیه

AloneWolf
2014/03/20, 12:11
درود
دوستان بنده قصدخرید دوربین خوب جهت عکاسی شخصی و یادگیری و کار با دوربین های حرفه تا نهایتا 2.100 را دارم

بین 3 گزینه کمی شک دارم
Nikon D5200
Canon 650D
Canon 700D

نظر خودم رو 650D هست چون هم قیمتش مناسبه و هم فرق زیادی با 700D نداره ..از جهتی نیکون مگاپیکسل بالاتری داره و تا جایی که میدونم عکسهای شارپتری به نسبت 650 گرفته
نظرشما دوستان چیه

سلام دوست عزیز

غیر از مشخصات پیکسلی و امکانات دوربین ، شاسی و بدنه ی دوربین هم خیلی مهمه...

که 700D با بدنه فولاد ضدزنگ و محافط ال سی دی پلی کربنات ، 100% از بقیه بهتره

m343
2014/03/20, 12:30
سلام دوست عزیز

غیر از مشخصات پیکسلی و امکانات دوربین ، شاسی و بدنه ی دوربین هم خیلی مهمه...

که 700D با بدنه فولاد ضدزنگ و محافط ال سی دی پلی کربنات ، 100% از بقیه بهتره
در این شکی نیست که 700D استایل بهتری داره اما فعلا بدنه ضدزنگ برای من ملاک نیست ولی امروز تو یوتیوب دیدم فوکوس 700D و عکسهای HDR خیلی قوی تری به نسبت 650D انداخت
و همین باعث شد کمی نظرم عوض شه و امیدوارم از دوستان کسی باشه که با هر دو کارکرده باشه

AloneWolf
2014/03/20, 23:11
در این شکی نیست که 700D استایل بهتری داره اما فعلا بدنه ضدزنگ برای من ملاک نیست ولی امروز تو یوتیوب دیدم فوکوس 700D و عکسهای HDR خیلی قوی تری به نسبت 650D انداخت
و همین باعث شد کمی نظرم عوض شه و امیدوارم از دوستان کسی باشه که با هر دو کارکرده باشه

من با دوربین های سنگین و بزرگ سالها کارکردم

باور کنید پس از مدتی کار با این نوع از دوربین ها ، به اهمیت کیفیت بدنه بیشتر توجه خواهید کرد...

مگر اینکه دوربین رو بخواید روی سه پایه و داخل منزل استفاده کنید!!

اما برای عکاسی در محیط های باز و طبیعت ، حادثه های زیاد و ضربه های کم و بیش شدیدی به دوربین وارد خواهد شد

و به نظر من ، یکی از مهم ترین فاکتورهای خرید یک دوربین عکاسی ، کیفیت بدنه و مقاومت آن در برابر ضربات میباشد.

m343
2014/03/20, 23:26
من با دوربین های سنگین و بزرگ سالها کارکردم

باور کنید پس از مدتی کار با این نوع از دوربین ها ، به اهمیت کیفیت بدنه بیشتر توجه خواهید کرد...

مگر اینکه دوربین رو بخواید روی سه پایه و داخل منزل استفاده کنید!!

اما برای عکاسی در محیط های باز و طبیعت ، حادثه های زیاد و ضربه های کم و بیش شدیدی به دوربین وارد خواهد شد

و به نظر من ، یکی از مهم ترین فاکتورهای خرید یک دوربین عکاسی ، کیفیت بدنه و مقاومت آن در برابر ضربات میباشد.

بسیار عالی پس بین 650 و 700 دوربین 700 ملاک قرار میدیم فقط مونده Nikon D5200 یا Canon 700D :|
چون نیکون رو هم بسیار تحقیق کردم خیلی عکسهای با کیفیت تری به نسبت 700 داشت اما صفحه اش تاچ نیست و وایرلیس هم نداره
دوستان اینها ملاک حساب میشه ؟

iSteve
2014/03/21, 00:07
بسیار عالی پس بین 650 و 700 دوربین 700 ملاک قرار میدیم فقط مونده Nikon D5200 یا Canon 700D :|
چون نیکون رو هم بسیار تحقیق کردم خیلی عکسهای با کیفیت تری به نسبت 700 داشت اما صفحه اش تاچ نیست و وایرلیس هم نداره
اگه الویت شما کیفیت عکسه Nikon D5200 رو با خیال راحت خریداری کنید.
بنده باهاشون زیاد کار کردم.
@};-

m343
2014/03/21, 05:42
اگه الویت شما کیفیت عکسه Nikon D5200 رو با خیال راحت خریداری کنید.
بنده باهاشون زیاد کار کردم.
@};-
درسته بیشتر کیفیت عکس هست
اما میتونید بفرمایید کانن چه برتری به نسبت نیکو.ن داره؟
تشکر@};-

Oneshot Milad
2014/07/20, 14:20
سلام در این بخش سعی میکنم شمارو برای انتخاب دوربین مناسب

راهنمایی کنم

پس منتظر مقالات من باشید ... :)

اگه سوالی هم داشتین جواب میدم :)

متشکرم !

Oneshot Milad
2014/07/29, 11:00
درسته بیشتر کیفیت عکس هست
اما میتونید بفرمایید کانن چه برتری به نسبت نیکو.ن داره؟
تشکر@};-

سلام
کنون در سطح مبتدی شکست سنگینی در برابر نیکون خورده است و اگه با همین روند پیش بره .. تا سال 2 سال اینده دیگه امیدی نخواهد داشت ..
کنون بیشتر از نظر فیلم برداری مورد استفاده قرار میگیره ..
اگه فیلمبرداری مهمه براتون .. 700دی
اگه عکاسی nikon D5200 یا D5300

Oneshot Milad
2014/07/29, 11:01

وایرلس داره نیکون دی 5200 اما باید جدا خریداری بشه کیتش .. صفحه تاچ در این دوربین اصلا به کارتون نمیاد ..

old gamer
2014/08/13, 20:00
سلام بر مدیران تازه نفس عکاسی.
بنده مدتی هست که فصد خرید دوربین دارم.
بودجه نهایتا 2 میلیون
خودم این 2 مورد رو در نظر دارم . میدونم یکم عجیبه ولی میخوام چیزی بخرم که نسبت به قیمتش ارزش بالایی داشته باشه .
علاقه مند به عکاسی هستم . (از اون آدمایی که یه دوربین دستشون بیاد ته عکاسیو در میارن)
و خیلی جاها دوربین لازم دارم. یه پرینتر Epson L800 هم دارم. (شاید دونستنش کمک کنه)

Canon EOS 700D یا Canon PowerShot G1X

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

old gamer
2014/08/14, 14:12
خب ممنون از راهنمایی شما. دوستان در پشت صحنه گفتن تابلو نکن 700D رو بخر خیلی بهتره. مچکر از راهنمایی دوستان در پشت صحنه @};-

Oneshot Milad
2014/08/26, 13:46
خب ممنون از راهنمایی شما. دوستان در پشت صحنه گفتن تابلو نکن 700D رو بخر خیلی بهتره. مچکر از راهنمایی دوستان در پشت صحنه @};-

سلام متاسفانه این بخش از بخش عکاسی جدا شده و من بعضی وقتها یادم میره که این بخش هست ..

درمورد دوربین عالی تا رنج 2 میلیون

اگه تونستین دوربین در حد نو زیر 1000شات Nikon D5300 خریداری کنین ..

اگه نه که میتونین نصف کمتر پول رو به دوربین 650d بدین و بقیه رو برای خرید لنز بهتر هزینه کنین

در غیر این صورت 700 D

actros 1843
2014/09/27, 23:36
سلام به عزیزان
قصد خرید دوربین تا 600 رو دارم!اول از همه به نظرتون نو بخرم یا دست دوم؟
نو میشه یه sx510خرید!دست دوم هم 1000d کانن و 400d هم میشه خرید
نظرتون چیه؟
ممنون

Oneshot Milad
2014/09/28, 23:09
سلام به عزیزان
قصد خرید دوربین تا 600 رو دارم!اول از همه به نظرتون نو بخرم یا دست دوم؟
نو میشه یه sx510خرید!دست دوم هم 1000d کانن و 400d هم میشه خرید
نظرتون چیه؟
ممنون

سلام دوست خوبم حالتون خوبه ؟

بنظرم تا 1 تومن افزایش بودجه بدین و 1100d کنون خریداری کنین .. و بعدا با 400تومن هم با خرید یه لنز خوب بهترین کیفیت عکس رو داشته باشین ..

اگه که تا 600 میخواین خریداری کنین ...

کامپکت به نظرم اولویت اول شما باید باشه .. مارک سونی یا کنون ! ( سلیقه ای هست تو این رنج قیمت مدلها )
و بعد برین سمت دست دوم ها
1000d یا 400d

باز اگه مدل خاصی مد نظرتون هست رو اینجا بگین تا بیشتر راهنمایی بشین :)

موفق باشید

soorush
2014/11/27, 19:24
سلام خدمت همه دوستان و عزیزان بین این سه تا دوربین کدومش بهتره ؟

canon 70d

canon 7d

7100 nikon

ممنون

silvermn
2014/11/27, 23:04
سلام خدمت همه دوستان و عزیزان بین این سه تا دوربین کدومش بهتره ؟

canon 70d

canon 7d

7100 nikon

ممنون

درود عزیز
برای چه کاری میخواید؟
اما اصولا 7D با توجه به قیمتش اصلا ارزش خرید نداره، چون نه فول فریم هست، و نه کیفیت قابل قبولی میده
در کل، اگر برای پرتره میخواید D7100 رو پیشنهاد میکنم
اگر برای فیلم برداری میخواید 70D
هر کدوم یه مزیت ها و معایبی دارن

amdj
2015/08/05, 10:12
با سلام خدمت دوستان
میخواستم برای خرید یه دوربین کامپکت پیشرفته بنده رو راهنمایی کنید.
اولویتها:
کاملا کامپکت و جمع و جور و سبک مناسب سفر
داشتن تنظیمات دستی مخصوصا داشتن سرعت شاتر بالا برای عکس انداختن از سوژه های در حال حرکت
ترجیحا فیلمبرداری فول اچ دی
قیمت زیر یک میلیون تومان
لطفا
گزینه های دوربین کامپکت رو در اینجا از ارزان به گران مطرح کنید.
با سپاس فراوان

Oneshot Milad
2015/08/06, 01:06
سلام
ببخشید ک دیر جواب میدم یکمی مشکلات زیاد شده و کم میرسم

قطعا یکی از بهترین دوربینهایی که میتونین خریداری کنین :

Casio Exilim EX-ZR20

مزایا : کیفیت ساخت بالا - سرعت بالای ایزو - لنز واید و زوم 8 برابر - فیلم برداری 240 فریم فول اچ دی

دوم : Casio Exilim EX-ZS150تفاوت نسبت به مدل قبلی لنزش واید نیست ولی تمام امکانات قبلی رو داره که تفاوت دیگه سرعت فیلم برداری فریم بیشتر نسبت به قبلی هست
سوم :
Sony DSC-W830

سرعت شاتر نسبت به قبلی ها کمتر ولی 20 مگاپیکسل بودن سایز تصاویر برای چاپ و لنز مخصوص خود سونی مزیت این دوربین هست
و اینکه برند سونی ( بنظرم خودش هم میتونه یک مزیت باشه )

بازم سوالی بود درمورد دوربین ها در خدمتم
گشادگی دیافراگم هر سه دوربین در یک سطح هستند

نوع سنسور به کار گرفته شده در سونی کمی قدیمی تر هست

Dan
2015/08/06, 13:40
با سلام خدمت دوستان
میخواستم برای خرید یه دوربین کامپکت پیشرفته بنده رو راهنمایی کنید.
اولویتها:
کاملا کامپکت و جمع و جور و سبک مناسب سفر
داشتن تنظیمات دستی مخصوصا داشتن سرعت شاتر بالا برای عکس انداختن از سوژه های در حال حرکت
ترجیحا فیلمبرداری فول اچ دی
قیمت زیر یک میلیون تومان
لطفا
گزینه های دوربین کامپکت رو در اینجا از ارزان به گران مطرح کنید.
با سپاس فراوان
اگر دوست دارید جدی تر به عکاسی ادامه بدید من کنون G16 رو هم به عنوان یه گزینه از بین کامپکت های حرفه ای به گزینه های پیشنهادی اضافه میکنم. قیمتش هم حدود یک میلیون و پنجاه هزار تومان هستش که زیاد با بودجه شما فاصله نداره.

amdj
2015/08/07, 10:39
سلام
ببخشید ک دیر جواب میدم یکمی مشکلات زیاد شده و کم میرسم

قطعا یکی از بهترین دوربینهایی که میتونین خریداری کنین :

Casio Exilim EX-ZR20

مزایا : کیفیت ساخت بالا - سرعت بالای ایزو - لنز واید و زوم 8 برابر - فیلم برداری 240 فریم فول اچ دی

دوم : Casio Exilim EX-ZS150تفاوت نسبت به مدل قبلی لنزش واید نیست ولی تمام امکانات قبلی رو داره که تفاوت دیگه سرعت فیلم برداری فریم بیشتر نسبت به قبلی هست

سوم :
Sony DSC-W830

سرعت شاتر نسبت به قبلی ها کمتر ولی 20 مگاپیکسل بودن سایز تصاویر برای چاپ و لنز مخصوص خود سونی مزیت این دوربین هست
و اینکه برند سونی ( بنظرم خودش هم میتونه یک مزیت باشه )

بازم سوالی بود درمورد دوربین ها در خدمتم
گشادگی دیافراگم هر سه دوربین در یک سطح هستند

نوع سنسور به کار گرفته شده در سونی کمی قدیمی تر هست
سلام. اختیار دارید. بنده از شما عذر میخوام که وقتتون رو میگیرم. از پاسخ های کامل و دقیق شما خیلی استفاده کردم.
فقط در ارتباط با گزینه هایی که مطرح فرمودید یه سوالی برام پیش اومده.
آیا دوربین سونی با این قیمتی که الان تو بازار داره (تقریبا یک سوم دو دوربین دیگه) واقعا توانایی رقابت با دو دوربین اول و دومی که شما فرمودید رو داره؟
البته اگه روی کاغذ نگاه کنیم ظاهرا قابل مقایسه با دو دوربین دیگه نیست ولی مطمئنا وقتی شما پیشنهاد دادید حتما دلیل دیگه ای داشته.
نمیدونم شاید همین لنز زایس باعث برتری این دوربین باشه یا برند سونی بدلیل کیفیت بالای محصولاتش؟
چون اگه این دوربین واقعا کیفیت بالایی داشته باشه و نیازهای بنده رو مرتفع کنه با این قیمت واقعا یه گزینه اکازیون محسوب میشه.

اگر دوست دارید جدی تر به عکاسی ادامه بدید من کنون G16 رو هم به عنوان یه گزینه از بین کامپکت های حرفه ای به گزینه های پیشنهادی اضافه میکنم. قیمتش هم حدود یک میلیون و پنجاه هزار تومان هستش که زیاد با بودجه شما فاصله نداره.
ممنون از راهنماییهای خوب شما. حقیقتش فعلا که بنده در حد آماتور هستم و بیشتر به دنبال یه دوربین جمع و جور و سبک با کاربری ساده که بتونم در سفر عکسهای خوبی باهاش بگیرم. البته گزینه ای که شما فرمودید دوربین فوق العاده ای هست ولی یه کم ابعاد و وزن بالایی داره.

Oneshot Milad
2015/08/07, 12:03
سلام. اختیار دارید. بنده از شما عذر میخوام که وقتتون رو میگیرم. از پاسخ های کامل و دقیق شما خیلی استفاده کردم.
فقط در ارتباط با گزینه هایی که مطرح فرمودید یه سوالی برام پیش اومده.
آیا دوربین سونی با این قیمتی که الان تو بازار داره (تقریبا یک سوم دو دوربین دیگه) واقعا توانایی رقابت با دو دوربین اول و دومی که شما فرمودید رو داره؟
البته اگه روی کاغذ نگاه کنیم ظاهرا قابل مقایسه با دو دوربین دیگه نیست ولی مطمئنا وقتی شما پیشنهاد دادید حتما دلیل دیگه ای داشته.
نمیدونم شاید همین لنز زایس باعث برتری این دوربین باشه یا برند سونی بدلیل کیفیت بالای محصولاتش؟
چون اگه این دوربین واقعا کیفیت بالایی داشته باشه و نیازهای بنده رو مرتفع کنه با این قیمت واقعا یه گزینه اکازیون محسوب میشه.

دوربین سونی رو بخاطر برند و کیفیت ساختار و لنز زایسش بهتون پیشنهاد دادم و قیمت مناسب ترش اگه نخواین زیاد هزینه کنین
وگرنه
Casio Zr کاملا برتری خودش رو نسبت به این دوربین داره ..

فقط اینکه درمورد تنظیمات دستی داشتن یا نداشتن .. باید دوربین هارو از نزدیک ببینین و تست کنین . چون اطلاع زیادی در مورد تنظیمات دوربین ها ندارم

captain1374
2015/08/08, 10:28
با سلام

دوربین عکاسی برای عکاسی در بیرون با لنز خوب در رنج قیمت 2.5 تا 3 چی پیشنهاد میشه ؟

Oneshot Milad
2015/10/07, 12:12
با سلام

دوربین عکاسی برای عکاسی در بیرون با لنز خوب در رنج قیمت 2.5 تا 3 چی پیشنهاد میشه ؟

سلام
برای رسیدن به جواب بهتر به این بخش مراجعه کنین

حیطه کاریتون رو مشخص کنین ک تو چه رنجی میخواین کار کنین
حرفه ای
متوسط
تفریحی
خانوادگی ..
؟

Roz6710
2015/12/18, 19:54
با سلام و عرض خسته نباشید به اساتید محترم خودم
بنده قصد تهیه دوربین صرفا فیلمبرداری برای مصارف خانگی دارم و دو مورد جدای از کیفیت فیلمبرداری برام حائز اهمیت هست 1.میزان حافظه داخلی و جانبی 2.میزان عمر باطری
سقف بودجه هم نهایتا 2.5
ضمنا ساکن اصفهان هستم پس با توجه به موجودی شهرمون پیشنهادتون رو بفرمایید....با سپاس:emoji_smiley-120::emoji_smiley-120::emoji_smiley-120:

amirpers
2015/12/24, 23:38
دوستان من یه دوربین Sony P200 دارم.
از عکس هاش خیلی راضیم و تنها مشکلی که باهاش دارم اینه که مموری استیک روش که از اون مموریهای دراز بود 32 مگ حجمشه و نمی تونم زیاد باهاش عکس بندازم.
حالا دو تا سوال دارم.
یکی اینکه اصلا این مموری ها الان پیدا می شن تو بازار که برم ظرفیت بالاش رو بخرم.
و دوم انکه به نظرتون ارزش داره که در فکر خرید یه دوربین دیگه باشم؟

captain1374
2016/02/06, 23:34
سلام
دوستان بین مدل Nikon D3300 و Nikon D5200 موندم کدوم رو بخرم ؟؟

لینک مقایسه

lophalab
2016/10/30, 20:54
با سلام
بنده قصد خرید گوشی s7 داشتم (اولویت برای عکاسی و بعد گوشی که برای بازی و غیره ...)
یکی از دوستام میگه به جای اینکه s7 بگیری خب یه دوربین بخر با یه گوشی در حد 700 و 800 تومنی
به نظر شما چطوره خوبه؟
دوربین گلگسی 7 در چه حد و اندازه دوربین های دیجیتالی؟ با چه دوربینی برابری میکنه؟
ErfanDL
2016/10/30, 21:45
با سلام
بنده قصد خرید گوشی s7 داشتم (اولویت برای عکاسی و بعد گوشی که برای بازی و غیره ...)
یکی از دوستام میگه به جای اینکه s7 بگیری خب یه دوربین بخر با یه گوشی در حد 700 و 800 تومنی
به نظر شما چطوره خوبه؟
دوربین گلگسی 7 در چه حد و اندازه دوربین های دیجیتالی؟ با چه دوربینی برابری میکنه؟
اگه گوشی میخواهید برای عکاسی فقط XPERIA XZ

Dan
2016/11/02, 19:45
با سلام
به نظر شما چطوره خوبه؟
بستگی داره که شما چقدر بودجه برای دوربین در نظر بگیرید.
دوربین گوشی های هوشمند فقط برای رقابت با دوربین های کامپکت عادی Point and Shoot هستند. کامپکت های حرفه ای ، بدون آینه ها ، DSLR ها و ... همگی عملکرد بهتری دارند.
دوربین های حرفه ای معمولا امکانات و کیفیت عکس بهتری دارند و بسته به مدل قابلیت تعویض لنز و تنظیمات حرفه ای تری دارند که البته داشتن مهارت لازم برای استفاده از اونها ضروریه.

lophalab
2016/11/02, 22:21
بستگی داره که شما چقدر بودجه برای دوربین در نظر بگیرید.
دوربین گوشی های هوشمند فقط برای رقابت با دوربین های کامپکت عادی Point and Shoot هستند. کامپکت های حرفه ای ، بدون آینه ها ، DSLR ها و ... همگی عملکرد بهتری دارند.
دوربین های حرفه ای معمولا امکانات و کیفیت عکس بهتری دارند و بسته به مدل قابلیت تعویض لنز و تنظیمات حرفه ای تری دارند که البته داشتن مهارت لازم برای استفاده از اونها ضروریه.

عکاس حرفه ای نیستم ولی علاقه شدیدی دارم
خواستم یه گوشی بگیرم که هم بتونم عکس بگیرم هم موبایل داشته باشم
تا 1000 برای دوربین و 800 برای گوشی
یا اینکه قید گوشی رو بزنم و تا 1700 برای دوربین
به نظر شما هواووی میت 9 دوربین خوبی خواهد داشت یا نه؟

Dan
2016/11/08, 18:24
عکاس حرفه ای نیستم ولی علاقه شدیدی دارم
خواستم یه گوشی بگیرم که هم بتونم عکس بگیرم هم موبایل داشته باشم
تا 1000 برای دوربین و 800 برای گوشی
یا اینکه قید گوشی رو بزنم و تا 1700 برای دوربین
به نظر شما هواووی میت 9 دوربین خوبی خواهد داشت یا نه؟
این بستگی به میزان علاقه شما به عکاسی داره و نمیشه من به جای شما تصمیم بگیرم. یادگیری عکاسی نیاز به علاقه فراوان و صرف انرژی و زمان داره. اگر واقعا در یادگیری عکاسی مصمم هستید میتونید توی همین رنج قیمت (1 تا 1300) دوربین DSLR آماتور تهیه کنید و با اون تمرین کنید. اگر خیلی برای عکاسی جدی نیستید میتونید سراغ گوشی های پرچمدار برید. با یک گوشی خوب هم میشه عکس های قابل قبولی گرفت.
بله میت 9 دوربین خیلی خوبی داره. عکس های تست دوربین این گوشی منتشر شده. این ویدیو هم روی وبسایت سخت افزار میتونه به شما کمک کنه: