PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل بعد از update بایوس

afshinn
2013/11/04, 14:06
در داخل ویندوز قصد update بایوس را داشتم که فایل اجرای را از سایت مربوطه گرفتم و اجرا کردم در حالت update یه خطا داد تا نیم ساعت هم صبر کردم ولی درست نشد بعد از ری استارت دیگه مانیتور هم کار نکرد. تمام اموزش های برداشتن باتری سی موس و غیره را انجام دادم درست نشد. تعمیرگاه بردم گفته نمی تونه.
از سایت مربوط به لپ تاپ که پرسیدم گفت باید چیپ را عوض کنی کسی از دوستان راه حلی بلد هست یا نه. تمیر گاهی می شناسین که بتونه این کار بکنه؟:((

AmirMahmood
2013/11/04, 14:15
لپ تاپ درسته ؟
چیپ منظور همون ROM بایوس که در میارن روش با دستگاه بایوس رو میزنن بعد دوباره میزارنش سر جاش خیلی هم هزینه نداره

afshinn
2013/11/04, 14:31
لپ تاپ درسته ؟
چیپ منظور همون ROM بایوس که در میارن روش با دستگاه بایوس رو میزنن بعد دوباره میزارنش سر جاش خیلی هم هزینه نداره
اره منظورم همینه من اهل شیراز هستم ولی قیمت گفتن 85000 تومن و حالا هم می گن نتونستند جایی می شناسی به من معرفی کنی

Reza Eshraghi
2013/11/04, 14:53
اره منظورم همینه من اهل شیراز هستم ولی قیمت گفتن 85000 تومن و حالا هم می گن نتونستند جایی می شناسی به من معرفی کنی

عزیز مدل لپ تابت چیه ؟! گارانتی داره ؟!

AmirMahmood
2013/11/04, 15:33
نه اونجا کسی رو نمیشناسم ولی اینجا این گارانتی ها می کنن از این کارا