PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمای برای خرید اسپیکر تا 150

HamidTM
2013/11/03, 00:45
سلام به همگی:|

خب من واسه سیستم اینجا یه مشاوره گرفتم که هرچند آنچنان که بایدو شاید دوستان راهنمایی نکردند ولی خب راضی بودم و به نتیجه رسیدم.;)

حالا میخوام واسه یکی از آشناها یه اسپیکر در حد 150 حالا یه کم بالا پایینش مشکلی نیست مثلا 170 اینام بود مشکلی نیست ولی سعی بشه تا همون 150 ردیفش کنین:D
کیفیتش صداش خوب باشه کلا شیکو مشکی پسند!

خودم چند نمونه دیدم ولی خب گفتم بیام حالا یه راهنمایی هم بگیرم ببینم چی میشه.
مرسی

Castiel
2013/11/03, 04:44
مدل زیر پیشنهاد می شود. قیمت داخل بازار کمتر از قیمت سایت چاره است و به بودجه شما می خورد.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Reza Eshraghi
2013/11/03, 06:49
سلام به همگی:|

خب من واسه سیستم اینجا یه مشاوره گرفتم که هرچند آنچنان که بایدو شاید دوستان راهنمایی نکردند ولی خب راضی بودم و به نتیجه رسیدم.;)

حالا میخوام واسه یکی از آشناها یه اسپیکر در حد 150 حالا یه کم بالا پایینش مشکلی نیست مثلا 170 اینام بود مشکلی نیست ولی سعی بشه تا همون 150 ردیفش کنین:D
کیفیتش صداش خوب باشه کلا شیکو مشکی پسند!

خودم چند نمونه دیدم ولی خب گفتم بیام حالا یه راهنمایی هم بگیرم ببینم چی میشه.
مرسی

سلام حمید جان ! آخه کسی موقع سلام کردن اینجوری خودشو ناراحت می گیره ؟!! من بد راهنمایی کردم ؟!! هرسؤالی بود تا جایی که میدونستم جواب ندادم ؟!! بهت کیس استقلالی پیشنهاد ندادم و با هم نخندیدیم ؟!! دیشب از بس سرعت فروم کند بود زجرکش شده بودم و می خواستم با سر برم تو مانیتور !!! ~X(:((
الآن هم که شخصاً مدیریت کل عزیز به شما مناسب ترین گزینه رو پیشنهاد دادند !!

HamidTM
2013/11/03, 11:21
مدل زیر پیشنهاد می شود. قیمت داخل بازار کمتر از قیمت سایت چاره است و به بودجه شما می خورد.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

اسپیکر خیلی خوبیه اقا دمت گرم;)
فقط اگه تو بازار اینجا پیدا بشه خیلی خوبه.:-?
قصدم این بود اینترنتی بگیرم براش ولی حالا که میبینم بهتره یه گشتی بزنم.
مرسی

HamidTM
2013/11/03, 11:24
سلام حمید جان ! آخه کسی موقع سلام کردن اینجوری خودشو ناراحت می گیره ؟!! من بد راهنمایی کردم ؟!! هرسؤالی بود تا جایی که میدونستم جواب ندادم ؟!! بهت کیس استقلالی پیشنهاد ندادم و با هم نخندیدیم ؟!! دیشب از بس سرعت فروم کند بود زجرکش شده بودم و می خواستم با سر برم تو مانیتور !!! ~X(:((
الآن هم که شخصاً مدیریت کل عزیز به شما مناسب ترین گزینه رو پیشنهاد دادند !!

سلام
نه باو ناراحتی چیه فقط ازین اسمایل:| خوشم میاد تو اکثر پستامو چتامو اینا هستش:D
شما که خوب راهنمایی کردی دمتم گرم.لابد کلا قطعاتم خوب بوده که کس دیگه ای نظر نداد:-?:D
دم شومائو مدیر گرم.بریم ببینیم میشه اسپیکرو پیدا کرد یا نه از خود نت سفارش بدم.

Reza Eshraghi
2013/11/03, 11:30
سلام
نه باو ناراحتی چیه فقط ازین اسمایل:| خوشم میاد تو اکثر پستامو چتامو اینا هستش:D
شما که خوب راهنمایی کردی دمتم گرم.لابد کلا قطعاتم خوب بوده که کس دیگه ای نظر نداد:-?:D
دم شومائو مدیر گرم.بریم ببینیم میشه اسپیکرو پیدا کرد یا نه از خود نت سفارش بدم.

آخه این اسمایل کاربرد خاص خودشو داره ! در جای نامناسب استفاده بشه طرف مقابل منظور بد برداشت می کنه !
اگه بتونی این مدل رو با گارانتی آواژنگ پیدا کنی بهتره ! هم مدت گارانتیش بیشتره هم شناخته شده تر هست !
راستی خودمم مدیرما !!! :D;)

AHG737
2013/11/03, 11:50
سلام
میشه نظرتون رو راجب به این اسپیکر بگید؟ آیا وایرلس بودن مشکلی در کارایی و کیفیت صدا ایجاد نمیکنه؟
Creative Inspire S2 Wireless (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)