PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صدای فن لپ تاپ

sinalavigne
2013/10/29, 19:53
سلام دوستان.اگه میشه کمکم کنید.من روی لپتاپم بازی نصب کردم.هنگام بازی خیلی به لپ تاپ فشار میومد.برا همین فنه لپ تاپ سریع تر می چرخید.و این باعث شد که که الان خیلی صدا میده.طوری که من واقعا سر درد می گیرم.گارانتی داره ولی یکی از دوستام میگه که تا می تونی گارانتی نبر چون ممکنه به لپ تاپ ضربه وارد شه.منم می ترسم ببرم که یه مشکلش حل شه، از یه طرف مشکل دیگه ای پیدا کنه.توی اینترنت سرچ کردم ، یه ویدیویی دیدم که با اسپری فن و تمیز می کردن.می خواستم بدونم اگه این راه حله مناسبیه منم بخرم.اگه نه که راهنمایی بکنید که چیکار کنم؟ببرم گارانتی یا نه؟
لپ تاپم ایسر سری وی-3.
ممنون.

Dan
2013/10/29, 20:06
" گارانتی نبر ممکنه به لپ تاپ ضربه وارد بشه؟!!! "
حرف دوستتون غیر منطیقه! برای باز کردن لپ تاپ باید به شرکت گارانتی کننده مراجعه کنید.

sinalavigne
2013/10/29, 20:10
" گارانتی نبر ممکنه به لپ تاپ ضربه وارد بشه؟!!! "
حرف دوستتون غیر منطیقه! برای باز کردن لپ تاپ باید به شرکت گارانتی کننده مراجعه کنید.

آخه می گفت لپ تاپارو می چینن رو هم 5،6 تا یی بلند می کنن که می گفت ممکنه لپ تاپا بیفته.یا می گفت که ممکنه روی لپ تاپت خش بیفته.منم اینا رو شندیم ترسیدم.حالا الانم خیلی اوضاع خرابه.باید ببرم گارانتی.ممون از راهنماییت.

Dan
2013/10/29, 20:13
آخه می گفت لپ تاپارو می چینن رو هم 5،6 تا یی بلند می کنن که می گفت ممکنه لپ تاپا بیفته.یا می گفت که ممکنه روی لپ تاپت خش بیفته.منم اینا رو شندیم ترسیدم.حالا الانم خیلی اوضاع خرابه.باید ببرم گارانتی.ممون از راهنماییت.
توی شرکت های معتبر موقع تحویل دستگاه جلوی خودتون تست میشه. اگر بر فرض حرف شما بیفته و آسیب ببینه متوجه میشید.

sinalavigne
2013/10/29, 20:20
[QUOTE=Dan;110060]توی شرکت های معتبر موقع تحویل دستگاه جلوی خودتون تست میشه. اگر بر فرض حرف شما بیفته و آسیب ببینه متوجه میشید.[/QUOTE

گارانتی سازگار ارقام داره.
ممنون که راهنمایی کردی.فردا اول وقت می برمش گارانتی.مرسی.