PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بررسی و خبر بنویسید، جایزه بگیرید (مرحله دوم- دی و بهمن 92)

Castiel
2013/10/29, 16:24
سلام دوستان عزیز

به جرات می توان گفت که فروم سخت افزار اولین فروم فارسی زبان بود که به ذکر منبع در مطالب کپی شده از سایت های دیگر اهمیت داده است. در مرحله بعدی برای اینکه حجم مطالب کپی شده کاهش یابد، اقدام به حذف قابلیت شمارش پست ها و تاپیک های بخش مطالب کپی شده از سایت های داخلی کردیم که نتیجه بسیار خوبی را در برداشت. اکنون زمان آن فرا رسیده تا در یک مسیر بزرگ گام برداریم و حجم اخبار و بررسی های اختصاصی فروم سخت افزار را افزایش دهیم. شما می توانید با استفاده از یک یا چند منبع خارجی، اقدام به تهیه بررسی یا خبر در زمینه سخت افزار و فناوری دیجیتال کنید تا مرحله دوم تخصصی سازی فروم انجام شود. در پایان نیز با بررسی سطح نگارش، تسلط کاربر بر موضوع خبر یا بررسی، میزان بازدید خبر یا بررسی و بازخورد کاربران، به بهترین بررسی و خبر ماه، یک هدیه مناسب اهدا خواهد گردید.

با تشکر

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/10/29, 16:53
میشه چند سایت معرفی کنید که خبر های داغ و (البته برای شروع کار بنده) کوتاه داشته باشه
ببینم از پس ترجمش بر میام یا نه!!:-?

Reza Eshraghi
2013/10/29, 17:06
میشه چند سایت معرفی کنید که خبر های داغ و (البته برای شروع کار بنده) کوتاه داشته باشه

فوج فوج خبر و بررسی ریخته توی سایت techpowerup (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) محمد جون !

AmirMahmood
2013/10/29, 17:17
ما هم میتونیم شرکت کنیم ؟
8->

Reza Eshraghi
2013/10/29, 18:27
ما هم میتونیم شرکت کنیم ؟
8->

شکسته نفسی می کنی استاد ؟!!! :| همین الآنش شما یکی از کاندیداهای دریافت جایزه هستی با بررسی های فوق تخصصی ای که انجام میدی !!
اصلاً اگه به من باشه شما رو جز تیم داوری بررسی ریویوها و خبرها قرار میدم بی تعارف !!
یا خدا که الآن آقا مدیر کله منو می کنه !! ببخشید آقا مدیر گل اگه حرف برزگتر از دهنم زدم و دخالت کردم !! :((:((:(( ^:)^[-O<

AmirMahmood
2013/10/29, 19:00
شکسته نفسی می کنی استاد ؟!!! :| همین الآنش شما یکی از کاندیداهای دریافت جایزه هستی با بررسی های فوق تخصصی ای که انجام میدی !!
اصلاً اگه به من باشه شما رو جز تیم داوری بررسی ریویوها و خبرها قرار میدم بی تعارف !!
یا خدا که الآن آقا مدیر کله منو می کنه !! ببخشید آقا مدیر گل اگه حرف برزگتر از دهنم زدم و دخالت کردم !! :((:((:(( ^:)^[-O<

از لطفت ممنونم ولی تازه دارم الف ب رو از دوستان یاد میگیرم دقیقا مثل یه مبتدی

Yaser_Aramesh
2013/11/02, 13:23
حرکت بسیار خوبی هست و جا داره از آقا حسام تشکر ویژه بکنم @};-

امیدوارم رقابت گرم بشه و دوستان مطالب پرباری در فروم قرار بدن :-bd

موفق باشید.

Castiel
2013/11/02, 15:16
فقط دوستان یک زحمتی بکشند تا پایان آبان ماه لینک کلیخ اخبار و بررسی ها را به صورت فایل word برای بنده ارسال کنند.

Nima.Salarian
2013/11/02, 16:32
من با هزار ذوق بررسی نوشتم که مدیرا قرار بود توی مجله چاپش کنن که نفهمیدم چی شد :( دیگه حسش پرید

Dan
2013/11/02, 17:53
فقط دوستان یک زحمتی بکشند تا پایان آبان ماه لینک کلیخ اخبار و بررسی ها را به صورت فایل word برای بنده ارسال کنند.
آقا حسام پاک شدند! دیگه لینکی وجود نداره!

Castiel
2013/11/02, 21:09
آقا حسام پاک شدند! دیگه لینکی وجود نداره!

بنده مقصر نیستم که پاک شده

Dan
2013/11/02, 21:14
بنده مقصر نیستم که پاک شده
بنده جسارت نکردم. فقط منظورم این بود که تقریبا از زمان شروع این پست به بعد همه خبر ها پاک شده. یعنی دوباره برگشته به صفر.

Castiel
2013/11/22, 00:16
دوستان عزیزی که در این مدت اخبار یا بررسی اختصاصی برای فروم سخت افزار تهیه کرده اند، لطفا لینک آنها را برای بنده ارسال کنند تا برترین اخبار و بررسی انتخاب و به نویسنده آنها، هدیه ای به رسم یادبود تقدیم شود.

AmirMahmood
2013/11/22, 01:50
نمیشه قدیمتر از این زمان رو داد؟

Castiel
2013/11/22, 02:51
امیر محمود عزیز سعی کنید بهترین ها را ارسال کنید. از نظر زمانی هم خیلی قدیمی نباشد.

Reza Eshraghi
2013/11/22, 08:29
امیر محمود عزیز سعی کنید بهترین ها را ارسال کنید. از نظر زمانی هم خیلی قدیمی نباشد.

آقا مدیر گل سلام ! جسارتاً تاپیک بررسی 5 مادربرد Z87 من مورد قبول هست از این لحاظ ؟!
ایشالله سریعتر تاپیک Maximus VI IMPACT رو هم آماده کنم ! البته بعید میدونم به این ماه برسه !!!

Castiel
2013/11/22, 08:58
آقا رضا لینک هر تاپیکی که از نظر شما بهترین است را ارسال کنید تا بررسی و نتیجه نهایی اعلام شود.

th e nd
2013/11/22, 09:09
فقط اگه زحمتی نیست 24 عیار باشه! تنکس! :D

Reza Eshraghi
2013/11/22, 09:12
آقا رضا لینک هر تاپیکی که از نظر شما بهترین است را ارسال کنید تا بررسی و نتیجه نهایی اعلام شود.

چشم آقا مدیر گل ! پی ام میشه خدمتتون ! @};-

Castiel
2013/11/23, 00:34
دوستان عزیزی که تا الان لینک خبر و بررسی خودشان را ارسال نکردند، عجله کنند.

Castiel
2013/11/24, 17:11
دوستان عزیز بررسی برتر یک ماه اخیر، بررسی 5 مادربورد Z87 با قیمت کمتر از 220 دلار است که توسط آقای رضا اشراقی نوشته شده است.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Reza Eshraghi
2013/11/24, 17:21
دوستان عزیز بررسی برتر یک ماه اخیر، بررسی 5 مادربورد Z87 با قیمت کمتر از 220 دلار است که توسط آقای رضا اشراقی نوشته شده است.

آقا مدیر گل ! بی نهایت ممنونم ! @};-@};- اصلاً نمیدونم چی بگم ؟!!! واقعاً شرمنده شدم ! X_X:((

AmirMahmood
2013/11/24, 17:37
تبریم به اقا رضای گلللل @};-@};-

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/11/24, 18:48

عجب!!! چطور شده من تایپک به این عظمت رو ندیده بودم!!!!

رئیس جان به سلامتی حالا جایزه آقا رضای گل و گلاب چی هست؟؟؟

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/11/24, 18:58
آقا مدیر گل ! بی نهایت ممنونم ! @};-@};- اصلاً نمیدونم چی بگم ؟!!! واقعاً شرمنده شدم ! X_X:((

رضا جون تبریک میگم؛ کارت یک یک بود.

دیدی انقدر گفتم که بالاخره مژدگانی رو گرفتی!!! :D:D:D

Reza Eshraghi
2013/11/24, 19:11
دوستان عزیز خواهشمندم ابراز لطفتون رو از طریق پیام پروفایل انجام بدید تا این تاپیک شلوغ نشه !
از همکاری همه شما خوبان متشکرم ! @};-
مدیریت محترم لطفاً در صورت صلاحدید به جز پست 21 بقیه پست های این صفحه حذف گردند !

Castiel
2014/01/08, 23:24
سلام دوستان عزیز

مرحله دوم برای نوشتن خبر و بررسی و دریافت هدیه، از امروز، 19 دی ماه آغاز گردید و تا پایان بهمن ماه ادامه خواهد داشت. سعی خواهیم کرد تا برای مرحله دوم تعداد جوایز و همچنین ارزش ریالی آنها را افزایش دهیم تا به شکل بهتری، قدردان زحمات شما عزیزان باشیم.

اولویت برای برنده شدن، نوشتن اخبار و بررسی در بخش های نوت بوک، موبایل و بازی است.

Castiel
2014/01/10, 10:24
دوستان عزیزی که خبر یا بررسی تهیه می کنند، لینک آنها را در فروم گردآوری و در موعد مقرر (تاریخ 30 بهمن 1392) برای بنده به صورت فایل Word ارسال کنند.

Yaser_Aramesh
2014/01/10, 11:12
حسام جان یه سوال دارم . نویسنده ی برترین خبر یا بررسی برنده میشه یا نویسنده ی بیشترین خبر و برررسی خوب ؟ یا هر دو ؟ یا هیچ کدام ؟! :))

Castiel
2014/01/10, 12:44
یاسر جان ملاک برای انتخاب یک خبر یا بررسی، شامل موارد زیر می شود:

1- تعداد بازدید تاپیک
2- تعداد تشکر ثبت شده برای تاپیک
3- حالت نوشتاری متن که غلط املایی و استفاده از اصطلاحات اشتباه نداشته باشد.
4- میزان اطلاعاتی که در اختیار کاربر قرار می گیرد.
5- تسلط نویسنده خبر یا بررسی در پاسخ به سوالات کاربران در خصوص موضوع خبر و بررسی

AmirMahmood
2014/01/13, 01:40
من هم فقط با همین یه تاپیک شرکت می کنم :(

Yaser_Aramesh
2014/01/13, 10:57
من هم فقط با همین یه تاپیک شرکت می کنم :(
چرا عزیز ؟ یعنی تا آخر بهمن هیچی بررسی نمینویسی ؟!

AmirMahmood
2014/01/16, 01:25
چرا عزیز ؟ یعنی تا آخر بهمن هیچی بررسی نمینویسی ؟!

احتمالا نه :)

spetsnaz
2014/02/07, 09:57

tomshardware.com
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. برای اخبار روز و بررسی سخت افزار و لوازم دیجیتال پیشنهاد میشه
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. برای بررسی و اخبار انواع نوتبوک
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. برای بررسی واخبار موبایل و تبلت
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. برای اخبار مخصوصا اینتل خوبه

AmirMahmood
2014/02/14, 13:20
uppppp

Castiel
2014/02/14, 14:33
دوستان عزیز لینک تاپیک هایی که زحمت نوشتن مطالب موجود را کشیدید، در یک فایل ورد دسته بندی کنید و برای بنده ارسال کنید. در صورتی که به صورت لینک در پیام خصوصی یا پیغام بازدید کننده ارسال کنید، از شرکت در مسابقه محروم می شوید.

Castiel
2014/02/19, 08:23
دوستان عزیز لطف کنید تا ساعت 24 امشب، لینک مطالب و اخبار خود را ارسال فرمائید.

AmirMahmood
2014/02/19, 23:21
ما که قبلا فرستادیم :)

Castiel
2014/02/22, 10:30
خب دوستان عزیز برنده مسابقه مشخص شده، به نظر شما کدام کاربر برنده شده؟

Reza Eshraghi
2014/02/22, 10:51

100% استاد عزیز آقا امیرمحمود گل ! :x @};-

Castiel
2014/02/22, 10:58
همراه با اعلام برنده مسابقه، یکسری موارد هم خدمت شما عرض خواهم کرد که برای اخبار و بررسی های بعدی در نظر بگیرید تا بازدید و پست های شما بیشتر شود و شانس بیشتری هم برای بنده شدن داشته باشید.

Shahin007
2014/02/22, 11:22
آقا حسام معذرت میخوام منم میتونم در مرحله ی بعد با سری تاپیک های "برترین های 2013 از نگاه Techspot" شرکت کنم؟

تو این مرحله نتونستم چون قسمت آخر رو تکمیل نکردم.
اگه اجازه بدید مرحله ی بعد شرکت میکنم.@};-

Castiel
2014/02/22, 12:04
آقا حسام معذرت میخوام منم میتونم در مرحله ی بعد با سری تاپیک های "برترین های 2013 از نگاه Techspot" شرکت کنم؟

تو این مرحله نتونستم چون قسمت آخر رو تکمیل نکردم.
اگه اجازه بدید مرحله ی بعد شرکت میکنم.@};-

شاهین جان در همین مرحله هم میتونید شرکت کنید عزیز، لینک را برای من بفرستید.

Yaser_Aramesh
2014/02/22, 12:40

آقا حسام چرا برنده ؟ مگه قرار نبود برترین خبر و برترین بررسی جداگانه انتخاب بشن و دو نفر برنده بشن ؟ (البته اگر برترین خبر و بررسی مال یک نفر بود که هیچ اما قطعا در این مورد این طور نیست ! )

برترین بررسی بی شک بررسی خوب Galaxy GTX 780 HOF از امیر محمود خان عزیز.

برترین خبر هم یا خبر بنده (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) یا یکی از اخبار آقا سعید یا آقا احسان (الان من برای چی حدس زدم وقتی از چهار گزینه سه تا رو گفتم ؟! )

برنده یا برنده ها هر کسی هستن انشاالله موفق و موید باشن و شاهد فعالیت بیشتراونها در زمینه های مفید باشیم .

Castiel
2014/02/22, 14:34
بله یاسر جان، یک جایزه برای برترین بررسی و یک جایزه هم برای برترین خبر هست. میزان اخبار و بررسی هایی که در مرحله دوم این طرح برای بنده ارسال شد، نسبت به دوره قبلی، افزایش قابل توجهی داشت.

Yaser_Aramesh
2014/02/22, 14:47
بله یاسر جان، یک جایزه برای برترین بررسی و یک جایزه هم برای برترین خبر هست. میزان اخبار و بررسی هایی که در مرحله دوم این طرح برای بنده ارسال شد، نسبت به دوره قبلی، افزایش قابل توجهی داشت.

ممنون آقا حسام .

حالا من لینک یه عالمه خبری که نوشتم رو ندادم چون اولا" زیاد امیدی به اول شدنشون نبود و دوما" نخواستم زحمت شما رو زیاد کنم . خب , پس جایزه ی برترین خبر رو بدین من برم (اشاره به پول منو بدین من برم ! ) =))

Castiel
2014/02/22, 15:46
ممنون آقا حسام .

حالا من لینک یه عالمه خبری که نوشتم رو ندادم چون اولا" زیاد امیدی به اول شدنشون نبود و دوما" نخواستم زحمت شما رو زیاد کنم . خب , پس جایزه ی برترین خبر رو بدین من برم (اشاره به پول منو بدین من برم ! ) =))

امیرمحمود بنده خدا دو ماه هست توی صف مونده، حالا شما جایزه میخوای؟ :D

Yaser_Aramesh
2014/02/22, 16:00
امیرمحمود بنده خدا دو ماه هست توی صف مونده، حالا شما جایزه میخوای؟ :D

امیرمحمود که جایزه بررسی رو میگیره و همه اینو میدونیم چون اصلا بررسی خاص دیگه ای تو این دو ماه نوشته نشد ! اگر هم می شد به مال امیرمحمود نمیرسید .

AmirMahmood
2014/02/22, 16:13
امیرمحمود که جایزه بررسی رو میگیره و همه اینو میدونیم چون اصلا بررسی خاص دیگه ای تو این دو ماه نوشته نشد ! اگر هم می شد به مال امیرمحمود نمیرسید .
نگووو این همه بررسی قشنگ اومده نمونمش بررسی مادربورد امپکت اقا رضای گل که من هر کاری کنم عمرا بتونم به پای همچین مقالات نابی برسم ، از الان بهش تبریک میگم که مسابقه رو برده\:D/
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. F-Mini-ITX-Z87-gaming-%29

Reza Eshraghi
2014/02/22, 16:18
نگووو این همه بررسی قشنگ اومده نمونمش بررسی مادربورد امپکت اقا رضای گل که من هر کاری کنم عمرا بتونم به پای همچین مقالات نابی برسم ، از الان بهش تبریک میگم که مسابقه رو برده\:D/
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. F-Mini-ITX-Z87-gaming-%29

داداش شوخی نکن با ما ! اینقدر هم این رضا بمیره شکسته نفسی نکن ! من بررسی همین مادربرد رو داشتم می نوشتم که پرپر شد !! :((:(( اما ناخن کوچک بررسی شما هم نمی شد !
بررسی نوشته شده کار تیم تحریریه سایت سخت افزار هست و من بررسی هام باید بره جلو بوق بزنه در برابر چنین بررسی ای و همچنین بررسی های شما استاد عزیزم !! :x:x@};-@};-
من فقط کار Copy/Paste انجام دادم ! X_X

AmirMahmood
2014/02/22, 16:31
داداش شوخی نکن با ما ! اینقدر هم این رضا بمیره شکسته نفسی نکن ! من بررسی همین مادربرد رو داشتم می نوشتم که پرپر شد !! :((:(( اما ناخن کوچک بررسی شما هم نمی شد !
بررسی نوشته شده کار تیم تحریریه سایت سخت افزار هست و من بررسی هام باید بره جلو بوق بزنه در برابر چنین بررسی ای و همچنین بررسی های شما استاد عزیزم !! :x:x@};-@};-
من فقط کار Copy/Paste انجام دادم ! X_X

برو ، برو ، انگار شما جزو سخت افزار نیستی پس حتما تو نوشتن این سهیم بودی
شکست نفسی چیه ؟؟ چند وقتی فهمیدن تو هر مسئله ای که تو کامپیوتر چه نرم افزار چه سخت افزار وارد شدم فهمیدم NOOB ای بیش نیستم :(

Castiel
2014/02/23, 14:29
خب دوستان عزیز برنده ها مشخص شدند که به شرح زیر است:

1- برترین بررسی یکماه اخیر فروم سخت افزار: بررسی اختصاصی کارت گرافیک Galaxy GTX 780 HOF کاری از آقای امیر محمود میر زرگر با 899 امتیاز

2- برترین خبر یکماه اخیر فروم سخت افزار: خبر برترین کیس های سال 2013 از دید TechSpot کاری از آقا شاهین با 704 امتیاز

به هر دو عزیز، یک عدد فلش مموری 8 گیگابایتی اهدا خواهد گردید.

به زودی مسابقه مرحله سوم برگزار می شود که سعی خواهیم کرد به تعداد بیشتری از دوستان، جایزه اهدا کنیم.

Reza Eshraghi
2014/02/23, 14:41
مبارک هردو عزیز باشه انشاء الله ! هردو مورد از بهترین خبر و بررسی های نوشته شده در این بازه زمانی بودند و به هردو استاد عزیزم تبریک میگم ! ایشالله که شاهد خبرها و بررسی های ناب تری از همه دوستان و به ویژه این دو عزیز باشیم !
خیلی خیلی مبارکه ! :x:x=D>=D>@};-@};-

AmirMahmood
2014/02/23, 16:30
به هر دو عزیز تبریک میگم :))
ایشالله فرکانساش براش بچرخه
فقط یه توضیح در رابطه با امتیازات میگین که چطوری محاسبه شده ؟

Castiel
2014/02/23, 17:06
به هر دو عزیز تبریک میگم :))
ایشالله فرکانساش براش بچرخه
فقط یه توضیح در رابطه با امتیازات میگین که چطوری محاسبه شده ؟

تعداد لایک
تعداد بازدید
تعداد پست
نحوه پاسخ دهی ایجاد کننده تاپیک به سوالات کاربران
نحوه نگارش

TREASURES
2014/02/23, 19:13
منم به هر دو عزیز تبریک میگم .....:x مبارکتون باشه
اگه اون تاپیکی که من تو فروم دیگه زدم تو این مسابقه شرکت داده میشد خیلی خوب بود (شوخی) :(;) حدود 44 هزار نفر بازدید کننده داشته با 788 پست :D