PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Google Map پولی می شود

*hit m@n*
2011/11/30, 22:12
بی شک همه افرادی که به اینترنت دسترسی دارند حداقل یکبار از روی کنجکاوی هم شده سری به سرویس نقشه گوگل (Google Map) زده اند. حال گوگل اعلام کرده است به گزارش پی سی پرس - که از ژانویه 2012 این سرویس دیگر رایگان نبوده و تنها با پرداخت هزینه در دسترس کاربران خواهد بود.
این سرویس برای افراد و مشاغل مختلف به صورت میان وقت و یا تمام وقت کاربرد های مختلفی دارد . به انضمام اینکه بسیاری از برنامه ها نیز با استفاده از بستر این سرویس گوگل کار می کنند. برخی منابع غیر رسمی مبلغ 4 دلار به ازای هر 1000 بازدید از این سرویس را اعلام کرده اند که البته از سوی گوگل تایید نشده است.

منبع : پی سی پرس

NinIX
2011/11/30, 22:23
با پولی شدن آن برای ما ایرانی ها یک سرویس غیر قابل دسترس می شود ... گوگل اعلام کرده که تعداد بازدید آخر سال از به حد معمول این شرکت بیشتر باشد این سرویس پولی می کند.

*hit m@n*
2011/11/30, 22:30
با پولی شدن آن برای ما ایرانی ها یک سرویس غیر قابل دسترس می شود ... گوگل اعلام کرده که تعداد بازدید آخر سال از به حد معمول این شرکت بیشتر باشد این سرویس پولی می کند.
شرکت های خارجی هر تصمیمی بگیرن آخرش به ضرر ایرانه
امان از دست تحریم

+Aren
2011/11/30, 22:37
اونطور که من یادم میاد فکر کنم محدودیت سالانه دارد!
مثلا در طی یک سال 1000 بازدید.
و همینطور اعلام کرده بودند که این هزینه شامل فقط 3% از کاربران می شود که عموما شرکت های جهانگردی هستند!
سپاس

*hit m@n*
2011/11/30, 22:46
اونطور که من یادم میاد فکر کنم محدودیت سالانه دارد!
مثلا در طی یک سال 1000 بازدید.
و همینطور اعلام کرده بودند که این هزینه شامل فقط 3% از کاربران می شود که عموما شرکت های جهانگردی هستند!
سپاس

این خبر غیر رسمیه چون گوگل تایید نکرده

برخی منابع غیر رسمی مبلغ 4 دلار به ازای هر 1000 بازدید از این سرویس را اعلام کرده اند که البته از سوی گوگل تایید نشده است.

منبع : پی سی پرس