PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دومین سالگرد افتتاح فروم سخت افزار

Castiel
2013/10/22, 17:24
سلام دوستان عزیز

درست در چنین روزی فروم سخت افزار راه اندازی شد و با حمایت های شما عزیزان نیز به جایگاه فعلی خود رسیده است. جا دارد از حمایت دوستان و شرکت های مختلف که یار و یاور ما بودند تشکر کنیم. علاقه چندانی به نوشتن متن و توضیحات بیشتر ندارم و سخن خود را به پایان می رسانم.

با تشکر و آرزوی موفقیت برای همه شما عزیزان

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/10/22, 17:32
به به مبارک باشه
رئیس ببر اون کیک رو ...
نه نه ... صبر کن ...
اول بده من اون چاقو رو تا باهاش یه دوری بزنم

Castiel
2013/10/22, 17:33
از آقا حسام جمشیدی هم تشکر می کنم که سالگرد فروم را یادآوری کردند.

Hessam
2013/10/22, 17:35
از آقا حسام جمشیدی هم تشکر می کنم که سالگرد فروم را یادآوری کردند.

خداوند را شاکریم سبب خیر شدیم و سهم کوچکی را در عرصه ی یادآوری سالگرد فروم، ایفای نقش کردیم. :)
مبارک باشه انشالله.
انشالله که در آغاز سال سوم هستیم، با پیشرفت و تغییرات بزرگ و بهتر گام در عرصه ی های مختلف بگذاریم. :)

سال سوم، سال تغییرات بزرگ است. بزرگترینش سال تاسیس فروشگاهست. :)

ARMIN
2013/10/22, 17:59
کیک
کیک کیک
کیک کیک کیک

پس کیک کو؟

saeid6574598
2013/10/22, 18:19
یادش بخیر! اولین تاپیکی که بعد از راه اندازی فروم گذاشتم این بود: قولی که استیو جابز قبل از مرگش داده بود!

من هم دومین سالگرد افتتاح فروم سخت افزار را تبریک می گویم و دست تمامی کسانی را که در پیشرفت این مجموعه دخیل بودند، می بوسم. جا دارد از زحمات بی شائبه آقای شالیکاریان که شب و روز برای مجموعه سخت افزار زحمت می کشند هم تشکر کنم و آرزو کنم همیشه سالم و تندرست باشند.

Castiel
2013/10/22, 18:39
یادش بخیر! اولین تاپیکی که بعد از راه اندازی فروم گذاشتم این بود: قولی که استیو جابز قبل از مرگش داده بود!

من هم دومین سالگرد افتتاح فروم سخت افزار را تبریک می گویم و دست تمامی کسانی را که در پیشرفت این مجموعه دخیل بودند، می بوسم. جا دارد از زحمات بی شائبه آقای شالیکاریان که شب و روز برای مجموعه سخت افزار زحمت می کشند هم تشکر کنم و آرزو کنم همیشه سالم و تندرست باشند.

ممنونم سعید جان

شما یکی از ارکان اصلی موفقیت مجموعه بودید. فروم سخت افزار کار یک گروه بزرگ از کاربران است همانند دوست در کنار یکدیگر به ارتقای آن کمک کردند.

Reza Eshraghi
2013/10/22, 18:53
آقا مبارک مبارک تولد فروم مبارک !!!! بیا شمع ها رو فوت کن که هزار سال برپا باشی !=D>=D>=D>
بنده حقیر هم به نوبه خودم دومین سالگرد افتتاح فروم رو تبریک میگم و برای کلیه مجموعه سخت افزار آرزوی موفقیت و پیشرفت روز افزون و طی سریع پله های ترقی و افتخار دارم و از زحمات همه دوستانی که در پیشرفت فروم نقش داشتند و به ویژه از زحمات بی وقفه و بی دریغ جناب شالیکاریان و جناب پناهی عزیز و دوست داشتنی بی نهایت تقدیر و تشکر می کنم و دستشون رو می بوسم از همینجا ! @};-@};-@};-:-*:-*
انشاء الله سالهای آینده این روز مبارک رو هیچ وقت فراموش نکنیم !

Beni7192
2013/10/22, 19:13
من خوابگاهی بودم که فروم شروع به کار کرد چه روزگاری بود!
از مدیران فعلی و قدیمی فروم محمد رضا پناهی ،حسام شالیکاریان،سعید افرازی ،سعید مظفری،رفیع بایندر،یاسین گلمرادی فرد،یاسر آرامش ،علیرضا سجادی نیا، نوید یزدی ،فرجام رضایی، وحید شاهرخی،سروش فلاحتی،پیام طراوتی،علی فاتحی ،حسام جمشیدی ،آرمین ابیشی،رضا اشراقی برای رساندن فروم به جایگاه فعلی تشکر میکنم!
البته دست کاربرانی که پا به پای مدیران برای پیشرفت فروم تلاش کرده و می کنند رو هم می بوسم!

iSteve
2013/10/22, 19:16
توی چندماه گذشته فروم با سرعت زیادی پیشرفت کرد انشاالله که روز به روز بهتر بشه چرا که هر چقدر یک فروم خوب باشه انتظارات کاربران ازش بالاتر میره.
درجا زدن عین پسرفت کردنه... امیدوارم همیشه مثل همین الان و مثل گذشته فروم مدام در حال پیشرفت باشه و توقف نکنه.
از زحماتی که مدیران عزیز بخصوص آقا آرمین عزیز و آقا حسام برای فروم کشیدن بی نهایت سپاسگذاریم و قدردانی میکنیم@};-
آقای پناهی رو هم ازشون خبری نداریم(جاشون اینجا خالیه) اما از ایشون هم ممنونیم@};-
آقای فلاحتی رو که حسرت به دل موندیم که آنلاین ببینیمشون!:)هر جا هستن موفق باشند.
به هر حال همه با کمک هم به اینجا رسیدیم.
موفق باشید@};-

smrbh
2013/10/22, 19:17
منم به نوبه خودم دومین سالگرد افتتاح فروم رو به همه دوستان عزیز تبریک میگم .

Reza Eshraghi
2013/10/22, 19:22
من خوابگاهی بودم که فروم شروع به کار کرد چه روزگاری بود!
از مدیران فعلی و قدیمی فروم محمد رضا پناهی ،حسام شالیکاریان،سعید افرازی ،سعید مظفری،رفیع بایندر،یاسین گلمرادی فرد،یاسر آرامش ،علیرضا سجادی نیا، نوید یزدی ،فرجام رضایی، وحید شاهرخی،سروش فلاحتی،پیام طراوتی،علی فاتحی ،حسام جمشیدی ،آرمین ابیشی،رضا اشراقی برای رساندن فروم به جایگاه فعلی تشکر میکنم!
البته دست کاربرانی که پا به پای مدیران برای پیشرفت فروم تلاش کرده و می کنند رو هم می بوسم!

پس خودت چی بهنام جونم ؟!!! :x:x:x:x @};-@};-@};-@};-
شالوده و اساس و پایه این فروم مدیران سابق و بودند و من خاک پای همه شما عزیزان شما هستم ! کار اصلی رو شما کردید به همراه سایر اساتید و اون چیزی رو هم که من انجام دادم فقط و فقط و فقط اسمش میزارم وظیفه و ادای دین به پیشرفتم در اینجا و عشق و علاقه وصف ناپذیرم به این مجموعه و سخت افزار ! :x:x:x

Reza Eshraghi
2013/10/22, 19:26
حالا یه سؤال مرتبط و تخصصی که جناب شالیکاریان می تونند بهش جواب بدن !!! سالگرد تولد سایت سخت افزار چه روزی هست و الآن چند سال از فعالیت سایت می گذره ؟!

Castiel
2013/10/22, 19:30
حالا یه سؤال مرتبط و تخصصی که جناب شالیکاریان می تونند بهش جواب بدن !!! سالگرد تولد سایت سخت افزار چه روزی هست و الآن چند سال از فعالیت سایت می گذره ؟!

در مورد سایت باید از آقای پناهی بپرسید. سایت هم به چهارمین سال نزدیک می شود.

old gamer
2013/10/22, 19:30
بنده هم تبریک عرض میکنم. به امید حق پایدار تر از همیشه وموفق تر باشید

Arthur
2013/10/22, 19:36
مبارکه....

th e nd
2013/10/22, 19:48
چون 12 هزار نفری هستیم دیگه اسم کسی رو نمیارم! از همگی تشکر می کنم! و امیدوارم که به پای همدیگه پیر بشیم!
و از تمامی دوستانی که الان در بین ما نیستن هم تشکر میکنم و میگم که جاشون اینجا خالی هست.

.
.
.
.
ﺟﺸﻦ ﻣﯿﻼﺩﺕ ﺭﺍ ﺑﻪ ﭘﺮﻭﺍﺯ ﻣﯽ ﺭﻭﻡﺩﺭﺍﯾﻦ ﺧﺎﻧﮕﯽ ﺗﺮﯾﻦ فروم ﺑﯽ ﺍﻧﺘﻬﺎ
فرومی ﮐﻪ ﻧﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﻦ
ﻧﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺗﻮ
که برای همه ماست . . .

Shahin007
2013/10/22, 19:50
به به...ببین چه خبره امروز...دیدم خبری از کیک نیست گفتم دست به کار بکشم...با اجازه ی بزرگترها:

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

نوش جان کنید به حسام آقا حسام:D

باز هم به همه ی مدیران و زحمت کشان فروممون تبریک میگم...صد سال به این سال ها.

Reza Eshraghi
2013/10/22, 19:54
به به...ببین چه خبره امروز...دیدم خبری از کیک نیست گفتم دست به کار بکشم...با اجازه ی بزرگترها:

ممنونم شاهین جونم ! خودمم میخواستم کیک بزارم ولی خیلی میخواستم ویژه باشه جور نمی شد !! :D
دستت درد نکنه عزیز ! به شما هم تبریک میگم این روز فرخنده رو و همچنین عید سعید غدیر خم رو هم که در پیش هست رو به شما و همه دوستان تبریک میگم ! @};-@};-@};-

sh_2500K
2013/10/22, 19:55
من هم تبریک میگم.
انشاالله موفق تر از سالهای قبل باشه. من که افتخار میکنم در بین شما اساتید و دوستانه عزیز هستم.:-bd

iSteve
2013/10/22, 19:57

شاهین جان الان باید با کله بریم تو کیک؟؟؟
پس چاقو و پیش دستی کو؟! شمعش کو؟ چرا صورتیه؟چرا پنجره بازه؟ چرا کتری رو گازه؟ چرا گل توی باغه؟....!!!

Shahin007
2013/10/22, 20:00
شاهین جان الان باید با کله بریم تو کیک؟؟؟
پس چاقو و پیش دستی کو؟! شمعش کو؟ چرا صورتیه؟چرا پنجره بازه؟ چرا کتری رو گازه؟ چرا گل توی باغه؟....!!!

چرا خورشید میتابه؟!چرا میچرخه زمین؟!اینا هم میگفتی دیگه!:D
واستا صاحبش اومد خودش کارد و چنگال رو میاره ما مهمونیم ستمه خودمون برش بدیم!:D

vahed
2013/10/22, 20:17
من هم به نوبه خودم تبریک عرض می کنم و آرزومه که فروم هر روز بهتر و بهتر بشه چون نت بدون مجله سخت افزار واقعا یه چیز بزرگی کم داره.

MehrshaD
2013/10/22, 22:31
آقا تبریک میگیم ایشاالله که پیشرفت بیشتری هم خواهید داشتb-)

Yaser_Aramesh
2013/10/22, 22:59
تبریک میگم و از همه ی کسانی که زحمت کشیدن و میکشن تشکر میکنم.

ARMIN
2013/10/22, 23:30
کیک شکلاتی بدین منم تشکر میکنم!:-bd

ATA
2013/10/23, 00:12
سلام و درود خدمت دوستان و سروران و اساتید و مدیران و همکاران دوست داشتنی و زحمت کش سایت سخت سخت اقزار

به به همچنان خبرهای خوب و خوبتر میشنویم و امیدواریم 1000 رومین سالگردش رو دور هم جشن بگیریم و خوشحال باشیم که در کنار همدیگر
هستیم و ارزو کنیم سالیان سال یه همچین روزی رو در کنار هم شاد باشیم و خوشحالی کنیم

زنده باد سخت افزار ** زنده باد سخت افزار ** زنده باد سخت افزار و پاینده و استوار باشن تمام عاملان و مدیران و همکاران این سایت و همکاران پشت پرده این وب سایت عظیم

اینم کیک اهدایی من به تمام سروران عزیز /فقط ببخشید دیگه قطعات گرونن و نتونستم بزرگشو بگیرم که شرمنده ام خدایی !!

اینم تقدیم میکنم به ایسوس پرستان عزیز

ATA
2013/10/23, 00:14
فقط اونایی که خدای نکرده قند دارن از ایسوس نوش جان کنن که بدون قند هست و بدون چربی !! نوش جان

23664