PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ریستارت شدن مکرر کامپیوتر

ruiner3x
2013/10/18, 22:24
سلام دوستان
من ی سیستم دارم که وقتی روشنش میکنم تا ویندوز بخواد بالا بیاد دوباره ریستارت میشه از اول شروع میکنه ودوباره به همون صفحه لود ویندوز میرسه و خاموش میشه و انکار ادا مه داره ..میخوام بدونم مشکلش کجاست و چیکار کنم تا درست بشه؟؟؟؟؟

ARMIN
2013/10/18, 22:27
دوست خوبم

ویندوز مجدد ریختین؟

ruiner3x
2013/10/18, 22:31
اره دوست عزیز ویندوز مجدد ریختم ولی متاسفانه همون آش و همون کاسه...

ARMIN
2013/10/18, 22:38
چطوری پروسه ی نصب ویندوز رو طی کردی بدون ریستارت؟

میتونی وارد بایوس بشی و دمای پردازنده رو برامون بخونی؟

ruiner3x
2013/10/18, 22:41
اها راستی از خود دستگاه نتونستم ویندوز نصب کنم هاردشو گذاشتم رو کیس دیگه نصب کردم بعد دوباره جا زدم تو دستگاه.اره راحت میشه وارد بایوس شد.؟؟
اول فک کردم مشکل از هارده بعد که ویندوز روش نصب کردم هیچ مشکلی نداشت .

ARMIN
2013/10/18, 23:02
اها راستی از خود دستگاه نتونستم ویندوز نصب کنم هاردشو گذاشتم رو کیس دیگه نصب کردم بعد دوباره جا زدم تو دستگاه.اره راحت میشه وارد بایوس شد.؟؟
اول فک کردم مشکل از هارده بعد که ویندوز روش نصب کردم هیچ مشکلی نداشت .

اینطوری که نمیشه، باید ویندوز روی همین سیستم ریخته بشه تا بتونه بخونه.

تو بایوس قسمت مونیتورینگ، دمای پردازنده و ولتاژ های ورودی مادربرد رو برامون میخونی؟

ضمنا" اطلاعات کامل سخت افزاری سیستم رو هم بفرمایید.

ruiner3x
2013/10/18, 23:16
دمای پردازنده الان 30 درجه است ..
الان هاردشو جدا کردم ریستارت نشد .میتونم تو بایوس هر جقد بخوام کار کنم ولی آگه هاردشو وصل کنم تا لود شدن ویندوز ریستارت میشه

ARMIN
2013/10/19, 01:11
معلومه ریستارت میشه. چون ویندوز رو از روی این سیستم که نصب نکردید. باید ویندوز از داخل همین سیستم روی هارد نصب بشه تا سیستم ریستارت نشه.