PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتظارها به پایان رسید: Win 8.1

th e nd
2013/10/17, 18:28
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

بسیاری از ما با ویندوز بزرگ شده ایم! و تقریباً همگی ما خاطرات خوب و بد زیادی را با این سیستم عامل دوست داشتنی
به همراه داریم و از ویندوزهای خیلی قدیمی، تا ویندوزهای امروزی را تجربه کرده ایم! منظورم به دهه شصتی ها بود! (!) :D
همانطور که می دانید آخرین ویندوز مایکروسافت یعنی ویندوز 8 تقریباً یکسال پیش و در روز 26 اکتبر 2012 وارد بازار شد.
در همان ابتدا بسیاری از کاربرانی که به این سیستم عامل مهاجرت کرده بودند، شروع کردند به بد و بیراه گفتن به این سیستم
عامل نوین. آن هم به خاطر مواردی که با آن خو گرفته بودند و در این نسخه نبود! به مانند دکمه فوق محبوب Start !
در این بین مایکروسافت به فریادهای کاربران توجه کرده و آن دکمه را دوباره برای ما مهیا ساخته است. اگرچه تقریباً شباهتی به
گذشته ندارد اما شما می توانید از طریق راست کلیک کردن بر روی آن به جزئیاتی از قبیل Shutdown ، Control Panel و ... دست یابید.
IE 11 و همچنین رابط DirectX 11 و ... از دیگر مواردی است که شما را در این بروزرسانی همراهی می کنند.
اینطور که پیداست آپدیت کردن این نسخه کمی معقول نیست (حداقل برای ما!) چراکه حجمی برابر با 3.6 گیگابایت را دارد و این نکته
را نیز بهتر است بدانید که بعد از آپدیت هیچ گونه تغییراتی روی فایل و داده های شما بر روی سیستم اعمال نخواهد شد و مشکلی
برای کاربر از این جهت دامن گیر او نخواهد بود.
حال، آیا شما به این نسخه مهاجرت خواهید کرد یا خیر؟ آیا با تغییرات اعمال شده در نسخه جدید ویندوز می توانید خود را وفق دهید؟
آیا با این موضوع که این ویندوز نمی تواند (تقریباً) از ویندوز XP پشتیبانی کند مشکلی ندارید؟
اما اگر می خواهید با ویندوز سرور 2012 کار کنید، به شما توصیه می کنم که به این ویندوز مهاجرت کنید!
حداقل نویسنده که مهاجرت خواهد کرد، البته وین 7 و XP را نیز با خود به همراه خواهد داشت! :D

AmirMahmood
2013/10/17, 18:41
بله رفیتم . واقعا از 8 بهرته و استیبله اکتیو از اسکایپ هم خیلی باحاله رو این سیستم بدون خالت در فایل های سیستمی می تونی ویندوز رو اکیتو کنی راحت لذت یک سیستم عامل اورجینال رو بچشی

ARMIN
2013/10/18, 02:04
بله رفیتم . واقعا از 8 بهرته و استیبله اکتیو از اسکایپ هم خیلی باحاله رو این سیستم بدون خالت در فایل های سیستمی می تونی ویندوز رو اکیتو کنی راحت لذت یک سیستم عامل اورجینال رو بچشی

امیر محمود جان

بدرد اوورکلاک میخوره؟

AmirMahmood
2013/10/18, 03:28
امیر محمود جان

بدرد اوورکلاک میخوره؟
روی VGA مشکلی نداشتم الانم سی پی یو رو اور کردم فقط یه بار بلو داد که با گذاشتن load line روی 8 ( اکستریم ) تا الان نداده چه تو گیم چه کار های عادی
حیییییییلی بهینتر از قبل شده

milad.sanandaj
2013/10/18, 09:30
لینک دانلود از این خوشکله پیدا میشه ؟
می خوام دانلودش کنم.

iranmanoto
2013/10/18, 09:47
با تشکر از احسان عزیز
دوستان یه لینک دانلود میزارید؟!
من قبلا از میهن دانلود گرفته بودم ولی مشکلاتی باهاش داشتم! یکیش این بود که اکتیو نمیشود! برنامه idm کرک رو قبول نمیکرد و...!
آیا این نسخه جدید با قبلیه تفاوت زیادی داره؟! اگه آره لینک رو بده که بریم برای دانلود
ممنون

Mr.Kourosh
2013/10/18, 10:16
لینک دانلود از این خوشکله پیدا میشه ؟
می خوام دانلودش کنم.

Microsoft Windows 8.1 Pro RTM 6.3 Build 9600 Final (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

H@/\/\ID
2013/10/18, 10:40
Microsoft Windows 8.1 Pro RTM 6.3 Build 9600 Final (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

دوست عزیز من این نسخه رو یکماه هست رو سیستمم دارم ولی اصلی دیروز معرفی شد
درسته میگن فرقی نداره ولی غیر ممکن هست بی تفاوت باشه

iranmanoto
2013/10/18, 11:14
من این نسخه رو دارم! این نسخه نسخه ای هست که توسط یک هکــر روسی منتشر شده!
من دنبال نسخه اصلیش هستم که جدیدا منتشر شده! دوستان کسی لینکش رو نداره!؟ من الان 8 دارم و میخوام آپدیت بشه به 8.1 !

th e nd
2013/10/18, 11:31
مهندسین، نوابغ، هکرها و آینده سازان عزیز میتونید یکی دو هفته صبر کنید بعد نسخه کرک شده رو با خیال راحت نصب کنید! چه کاره ای خوب!

iranmanoto
2013/10/18, 13:19
مهندسین، نوابغ، هکرها و آینده سازان عزیز میتونید یکی دو هفته صبر کنید بعد نسخه کرک شده رو با خیال راحت نصب کنید! چه کاره ای خوب!
خوب اینی که شما دیروز زدید انتظارها به پایان رسید ذهنیت من رو برد به سمت این که نسخه نهایی و شرکتی ویندوز 8.1 امده و دیگه نسخه دزدی از روی سایت و... نیست!
ولی لینک دانلودی که دوستان قرار دادن برای نسخه دزدی و همون نسخه ** شده قدیمی هست! من دنبال نسخه جدید هستم! که انتظارم به پایان برسه!!!

th e nd
2013/10/18, 13:39
خوب اینی که شما دیروز زدید انتظارها به پایان رسید ذهنیت من رو برد به سمت این که نسخه نهایی و شرکتی ویندوز 8.1 امده و دیگه نسخه دزدی از روی سایت و... نیست!
ولی لینک دانلودی که دوستان قرار دادن برای نسخه دزدی و همون نسخه ** شده قدیمی هست! من دنبال نسخه جدید هستم! که انتظارم به پایان برسه!!!

همون نسخه شرکتی و فاینال هستش. اما تا بیاد ** بشه و به دست من و شما برسه حداقل یه ماهی رو راه داره.
قبلی ها پیش نمایش بودن.

AmirMahmood
2013/10/18, 16:56
نسخه RTM رسمی ماکروسافت همون 20 نوامبر فکر کنم امد ولی متاسفانه باز ذهنیت غلطی که سایت ها از این نسخع داشتن ( نسخه نهایی و رسمی ) دیگه نسخه ماکروسفات و نذاشتن
2- فکر کنم فقط نسخه pro بود که اینطوری منتشر شد که در اخر فایل WZT مشخص کننده این نسخه دزدی شده . اما نسخه های اصلی اسمشون اینطوریه مثلا اسم زیر نسخه رسمی RTM enterprice ماکروسافته
en_windows_8_1_enterprise_x64_dvd_2791088

Dan
2013/10/18, 17:08
وین 8 دارم
وقتی میخوام آپدیت کنم
چک میکنه بعدش
ارور میده:
80240438
اگر آنتی ویروس روی سیستم دارید ، یک بار Disable کنید و دوباره تست کنید.

AmirMahmood
2013/10/18, 17:12
از طریق اسکایپ میشه ویندوز رو فعال کرد
ببینید مال خودمه
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

scott
2013/10/18, 18:14
آپدیت؟
ببخشید دوستان شاید این سوالم مسخره باشه ولی مگه شما با مایکروسافت آپدیت نمیکنید؟
پس چرا براتون مشکل ایجاد نمیکنه؟
مگه شما همه نسخه اورحینالشو دارید که دارید آپدیت میکنید؟
مگه ما نسخه کپی و غیرقانونی شو نداریم؟
مگه ما تو کشور های دیگه به عنوان دزد معرفی نمیشیم؟
مگه Automatic Update روشن باشه ویندوز به فنا نمیره توسط مایکروسافت؟؟؟؟
مگه با لپتاب با این ویندوز از کشور خارج شیم و با وصل شدن به اینترنت در عرض 30دقیقه پلیس دستگیرمون نمیکنه؟

اگه هم ربطی نداره لطفا توضیح بدید و منو از اینن سر در گمی درآرید.
ممنون.

ARMIN
2013/10/18, 18:43
مگه ما تو کشور های دیگه به عنوان دزد معرفی نمیشیم؟

غلط کردن، دزد باباشونه، وقتی تحریم شدیم دیگه همه چیز حلاله. میخواستن تحریم نکنن.

th e nd
2013/10/18, 18:48
آپدیت؟
ببخشید دوستان شاید این سوالم مسخره باشه ولی مگه شما با مایکروسافت آپدیت نمیکنید؟ نه!
پس چرا براتون مشکل ایجاد نمیکنه؟ میکنه!
مگه شما همه نسخه اورحینالشو دارید که دارید آپدیت میکنید؟ نه نداریم! اپیدت هم نمی کنیم!
مگه ما نسخه کپی و غیرقانونی شو نداریم؟ چرا داریم ، خوبشم داریم!
مگه ما تو کشور های دیگه به عنوان دزد معرفی نمیشیم؟ آرمین پاسخ دادن!
مگه Automatic Update روشن باشه ویندوز به فنا نمیره توسط مایکروسافت؟؟؟؟ نه همیشه! ولی شما خاموشش کن!
مگه با لپتاب با این ویندوز از کشور خارج شیم و با وصل شدن به اینترنت در عرض 30دقیقه پلیس دستگیرمون نمیکنه؟ ماکه نشنیدیم! یعنی نریم آمریکا؟ یارو میاد اینجا که لورد و کینگ بخره می بره اونور!

اگه هم ربطی نداره لطفا توضیح بدید و منو از اینن سر در گمی درآرید.
ممنون.

تصمیم گیری باقیش با خودتون!

scott
2013/10/18, 20:43
بله درست میفرمایید چون تحریمیم هیچ کاری نمیتونن بکنند فقط وقتی ما Automatic Updates رو روشن میکنیم کرمشونو از اونجا میریزن تو سیستم ما!(کرم اینجا ایهام داشتا!!)
من نمیگم نرید آمریکا فقط اگه میگم اگه به سلامتی رفتیدو لپتابتونو هم بردید و 30 دقیقه بعد(10دقیقه شناسایی,10دقیقه ردیابی,10دقیقه دستگیری) اومدن مچتونو گرفتن بردن یاد ماهم بیوفتید!(خدا نکنه!)
جرم سنگینی هم داره لامصب!
در مورد نرم افزار ها هم میپرسم میگم!
ولی فکرشو بکنید یهو تحریمو بردارن.اونوقت کل رژیم آمریکا باید بریزه ایران 60میلیون ایرانی دستگیر کنه!!=))=))=))=))=))=))

unihoin
2013/10/18, 21:54
زمانی میتونن آدمو دستگیر کنن که مشخصات صاحب لپ تاپی که روش برنامه کرک شده نصب هست رو داشته باشن.چون اونجا موقع خرید مشخصات کامل از طرف میگیرن برای همین میتونن پیداش کنن.لپتاپی که تو ایران خریداری شده و به اسم هیچ کس ثبت نشده رو چه طوری میخوان ردیابی کنن؟

lastshepherd
2013/10/18, 22:16
بله درست میفرمایید چون تحریمیم هیچ کاری نمیتونن بکنند فقط وقتی ما Automatic Updates رو روشن میکنیم کرمشونو از اونجا میریزن تو سیستم ما!(کرم اینجا ایهام داشتا!!)
من نمیگم نرید آمریکا فقط اگه میگم اگه به سلامتی رفتیدو لپتابتونو هم بردید و 30 دقیقه بعد(10دقیقه شناسایی,10دقیقه ردیابی,10دقیقه دستگیری) اومدن مچتونو گرفتن بردن یاد ماهم بیوفتید!(خدا نکنه!)
ولی فکرشو بکنید یهو تحریمو بردارن.اونوقت کل رژیم آمریکا باید بریزه ایران 60میلیون ایرانی دستگیر کنه!!=))=))=))=))=))=))
دوست عزیز درصورتی که شما در اماکن عمومی بعضی کشور های اروپایی -آمریکا رو نمی دونم- مانند فرودگاه ها از ویندوز اکتیو شده استفاده کنید، بعد از مدت زمانی -مقدارش رو نمی دونم- مامورین -مثلا فرودگاه- از شما درخواست می کنن که لپ تاپتون رو تحویلشون بدید و بعد از فرمت سیستم، لپ تاپ رو بهتون برمی گردونن.

AmirMahmood
2013/10/18, 22:26
تحریم هم وردارن کسی با ما کاری نداره چون زیر قانون کپی رایت نیستیم مثل هند

ARMIN
2013/10/18, 22:29

فقط ایرانی ها نیستن، بخش اعظم آسیا و آفریقا و آمریکای لاتین شاملش میشه.

scott
2013/10/19, 16:15
زمانی میتونن آدمو دستگیر کنن که مشخصات صاحب لپ تاپی که روش برنامه کرک شده نصب هست رو داشته باشن.چون اونجا موقع خرید مشخصات کامل از طرف میگیرن برای همین میتونن پیداش کنن.لپتاپی که تو ایران خریداری شده و به اسم هیچ کس ثبت نشده رو چه طوری میخوان ردیابی کنن؟

مثل اینکه درست متوجه نشدید.
(10دقیقه شناسایی,10دقیقه ردیابی,10دقیقه دستگیری)
یعنی وقتی به اینترنت وصل میشید اونا لپتابو ردیابی میکنن نه تورو و میان سراغت میگیرنت.

unihoin
2013/10/19, 19:06
مثل اینکه درست متوجه نشدید.
(10دقیقه شناسایی,10دقیقه ردیابی,10دقیقه دستگیری)
یعنی وقتی به اینترنت وصل میشید اونا لپتابو ردیابی میکنن نه تورو و میان سراغت میگیرنت.
یعنی منظورت اینه که موقعیت جغرافیایی دقیق لپ تاپ در اون لحظه رو پیدا میکنن؟

scott
2013/10/19, 20:39
یعنی منظورت اینه که موقعیت جغرافیایی دقیق لپ تاپ در اون لحظه رو پیدا میکنن؟

بله دقیقا.
الکی نیست که فقط 3تا ابرکامپیوتر برای شرکت گوگلشون دارند!!!!
فکر کردی سرعت اینترنت تو خیلی زیاده که یه اینتر میزنی 180میلیارد تا سایت رو در عرض 0.5ثانیه میگرده!!!
همه این کارارو 3تا ابر رایانه ائنجا انجام میده.
پس در این حال 30دقیقه خیلی هم زیاده!!!