PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آمار: ویندوز 8 سومین سیستم عامل جهان

th e nd
2013/10/17, 07:41
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

به نظر می رسد که مایکروسافت خیلی از ویندوز 8 خود راضی نباشد! این سیستم عامل که یکی از مدرن ترین ها در نسل خود
و در حال حاضر به شمار می رود، تا کنون توانسته است تنها 7.65 درصد از بازار تمامی سیستم عامل های کامپیوترهای شخصی
را از آن خود نماید.
طبق آماری که به تازگی توسط StateCounter بدست آمده است، بالاترین میزان بهره گیری کاربران از یک سیستم عامل مختص
سیستم عامل دوست داشتنی، یعنی ویندوز 7 با درصد تقریبی 51.61 درصد از کل بازار می باشد.
بعد از آن سیستم عامل کهن سال XP است. این سیستم عامل که با آن به مانند ویندوز 98 خاطرات خوب و بد و دوست داشتنی
زیادی با آن داریم تا بدینجای کار 20.36 درصد از سهم سیستم عامل های جهان را دارا است. البته لازم به ذکر است که سهم این
سیستم عامل به جهت پشتیبانی نکردن مایروسافت از آن و همچنین عرضه سیستم عامل های جدید روز به روز در حال کاهش است.
از طرف دیگر با عرضه نسخه بروز شده و ارتقاء یافته ویندوز فعلی مایکروسافت یعنی ویندوز 8 به نسخه 8.1 پیش بینی می شود
که روند رو به رشد کنونی این سیستم عامل بیش از این شود.
از طرفی در این ارتقاء می دانیم که دکمه Start جدید و بروز شده، صفحه شروع جدید و ویندوز اکسپلورر نسخه 11 را نیز می توانیم
شاهد باشیم.
سیستم عامل شما چیست؟

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. aunch.jpg

نویسنده: احسان علیزاده

Mehran coyote
2013/10/17, 10:10
بهترین ویندوز مایکروسافت همین 8 یا 8.1 هست.
از همه نظر عالیه

Mr.Kourosh
2013/10/17, 10:24
من از 8.1استفاده میکنم و کاملا ازش راضیم !

ARMIN
2013/10/17, 10:40
من هم از 7 استفاده میکنم و هم از 8.

از 8 اصلا" راضی نیستم.

s@j@d
2013/10/17, 11:20
من از 8 استفاده میکنم و به نظر خیلی بهتر از 7 هست.
ولی دوستان یه سوال وقتی میخوام 8.1 رو نصب کنم در حین نصب شماره سریال میخواد ازم. واسه شما هم همینطوره؟

th e nd
2013/10/17, 12:39
بد یا خوب ، اول آخر باید بریم سمتش! بالاخره ویندوز 9 و ... هم از روند وین 8 طبعیت می کنه!

me.mr
2013/10/17, 12:42
ویندوز8