PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : blue screen فوق عجیب!!!!!

AlirezA.
2013/10/15, 17:18
سلام دوستان
یه کامپیوت دستی(!) مدل msi cr420 مال یکی از دوستان هستش که داشتیم با ورد کار میکردیم که یهو یه بلو اسکرین اومد بدین شکل!!!:
check for viruses on your computer. remove any newly installed hard drives or hard drive controller. check your hard drive to make sure it is peoperly configured and terminated. run chkdsk /f to check for hard drive corruption. and then restart yor computer.
technical information:*** STOP: 0*0000007B (0*F78DE524.0*C0000034.0*00000000.0*00000000(
از برق کشیدیمش دوباره راه انداختیم اصن ویندوز بوت نمیشد!
هارد رو در اوردیم اسکن کردیم ویروس نداشت!دوباره زدیم بازم همون شد.رم هارو در اوردم برعکس زدم تک ماژول زدم بازم درست نشد.رفتم کل هارد رو فرمت کردم دوباره زدم ویندوز عوض کنم (xp-7) هر دو تا رو امتحان کردم تا این که میخواد starting setup شه باز این ارور میاد!
خلاصه کچل شدم رفت.
خواهشن سریعتر جواب بدید.

ARMIN
2013/10/15, 19:26
دوست خوبم

بایوس مادربرد رو آپدیت کن.

بعد فقط 7 بریز. ببین مورد برطرف میشه یا نه.

scott
2013/10/15, 20:55
سلام دوستان
یه کامپیوت دستی(!) مدل msi cr420 مال یکی از دوستان هستش که داشتیم با ورد کار میکردیم که یهو یه بلو اسکرین اومد بدین شکل!!!:
check for viruses on your computer. remove any newly installed hard drives or hard drive controller. check your hard drive to make sure it is peoperly configured and terminated. run chkdsk /f to check for hard drive corruption. and then restart yor computer.
technical information:*** STOP: 0*0000007B (0*F78DE524.0*C0000034.0*00000000.0*00000000(
از برق کشیدیمش دوباره راه انداختیم اصن ویندوز بوت نمیشد!
هارد رو در اوردیم اسکن کردیم ویروس نداشت!دوباره زدیم بازم همون شد.رم هارو در اوردم برعکس زدم تک ماژول زدم بازم درست نشد.رفتم کل هارد رو فرمت کردم دوباره زدم ویندوز عوض کنم (xp-7) هر دو تا رو امتحان کردم تا این که میخواد starting setup شه باز این ارور میاد!
خلاصه کچل شدم رفت.
خواهشن سریعتر جواب بدید.
سلام دوست عزیز.
درکنت میکنم.چون منم این مشکلو حدوده 1 ماه پیش داشتم و هارد دیگه سوخته بنداز دور متاسفانه...
.
.
.
شوخی کردم بابا=P~...
خب راستش وقتی این بلو اسکرین میاد به احتمال خیلی زیاد مشکل از کابل ساتا هستش.
کابلو عوض کردید؟
من کابلو عوض کردم درست شد.
یه کابل ساتا دیگه بخر عوض کن و یا پورت اتصال ساتا به هاردو یه تکون بده شاید لغی چیزی باشه چون تو بعضی کیسا فضای پشت هارد بسیار کمه و همین موجب این میشه.

AlirezA.
2013/10/18, 11:07
رام رو عوض کردم بعدش 7 رو گذاشتم تو درایو نیومد بالا! با رایتر اکسترنال زدم حل شد!
ممنون از راهنماییتون.