PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی در مورد خرید هدست

flashget
2013/10/12, 00:24
عرض سلام و ادب خدمت دوستان و مدیران محترم @};-

بنده برای کامپیوتر درب مغازه نیاز به یک هدست دارم تا بتونم از طریق اسکایپ با دوستانم در ارتباط باشم . از آنجایی که هدست های میکروفن دار که میکروفن آنها جلوی دهان قرار میگیره خیلی تابلو است و وجهه خوبی نداره قصد دارم هدستی تهیه کنم که بدون داشتن میکروفن بشه ازش با کیفیت خوب انتقال صدا داشت و از لحاظ ظاهری هم حجیم نباشد . ترجیحا مدلی که از پشت سر قرار میگیرد مد نظر بنده است .

خیلی خیلی ممنون میشم راهنمایی بفرمائید که چه مدلی تهیه کنم و اگر امکان دار یک عکس هم از مدل قرار بدید تا توجیه کامل بشم .

سوال : آیا هندزفریهای موبایل بر روی کامپیوتر جواب میدهند یا نه ؟ ( استفاده از اسکایپ )

از قبل از شما عزیزا سپاسگذارم

Dan
2013/10/12, 09:00
فکر میکنم منظورتون هدست Neckband هستش. هدست Philips SHM 6110U با معیار های شما سازگار هستش اما کمی سخت پیدا میشه.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

اگر پیدا نکردید این مدل رو پیشنهاد میکنم:

Philips SHM7110U

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.$jpglarge$

قیمت این هدست حدود 70 هزار تومان هستش.

در کل پیشنهاد من مدل دوم هست اما اگر اصرار دارید که حتما Neckband باشه میتونید مدل اول بگیرید.

flashget
2013/10/12, 23:10
خیلی خیلی ممنونم دوست عزیز @};-@};-

دقیقا مدلی مشابه Philips SHM 6110U مد نظر من سهتش اما متاسفانه هر چه بیشتر گشتم کمتر پیدا کردم

دوستان اگر فروشگاهی سراغ دارید و یا مدلی مشابه Philips SHM 6110U رو معرفی بفرمائید ممنون میشم

flashget
2013/10/13, 15:58
سلام مجدد

متاسفانه نتونستم مدل هدست Philips SHM 6110U که معرفی کردید رو در نت پیدا کنم .

لطفا راهنمایی بفرمائید که مدل های زیر چطور هستند و آیا هدست هستند یا هدفون .

سپاسگذارم

PHILIPS / SHS5200/28

A4Tech / ايفورتك T-120