PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در صدا - کمک کنییییید..........

reza595
2013/10/11, 21:01
سلام دوستان یه مشکل دارم کمک کنید
صدای کامبیوتر انگار تو حمومه وقتی یه طرف رو 0 میکنم (منظورم balance left و right هستش ) صدا درست میشه تورو خدا کمک کنید خیلی داره اذیتم میکنه

Dan
2013/10/11, 21:11
صدای کامبیوتر انگار تو حمومه وقتی یه طرف رو 0 میکنم (منظورم balance left و right هستش ) صدا درست میشه تورو خدا کمک کنید خیلی داره اذیتم میکنه
توی کنترل پنل نرم افزار مدیریت صدای کارت صدا گزینه ای برای بازگرداندن تنظیمات به حالت اولیه وجود داره. یکبار تنظیمات رو ریست کنید.

ARMIN
2013/10/11, 21:23
فیش اتصال به درگاه خروجی صدا رو چک کنید که تا ته فیش رفته باشه.

و البته با هدفون/اسپیکر دیگری تست کنید.

اگر مشکل برطرف نشد نهایت ویندوز رو عوض کنید

اگر مورد باقی بود و با اسپیکر یا هدفون دیگری مشکل حل نشد، احتمالا" پورت صدای مادربرد خراب شده.

به گارانتی باید بسپاریدش.

Reza Eshraghi
2013/10/12, 06:16

دوست عزیز ! باید Effect صدای خروجی رو از داخل نرم افزار کنترل منیجر کارت صدای مادربردتون رو از تب Sound Effect قسمت Environment از حالت Bathroom به Generic تغییر بدید تا مشکل حل بشه ! ( این راهنمایی اختصاصی مادربردهای گیگابایت بود اگر مادربردی غیر از گیگابایت دارید باید دنبال مواردی مشابه بگردید ! )