PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل بعد نصب درایور Intel(R) Graphics Driver

milimod
2013/10/11, 10:24
سلام.من گرافیکم انبورد Intel(R) Graphics Driver هستش.ورژن داریور گرافیک مربرط ب سال 2011 هست الان ورژن جدیدشو دان کردم ولی بعد نصب تو بازی ها تیک دارم درصورتی ک با دایور قبلیش بازی ها بدون تیک اجرا میشد.مشکل از چیه؟درضمن مطمعنم درایور صحیح پاک کردم و این جدیدو نصبش کردم.فکرکنم Intel(R) Graphics Driver 2500 باشه یا 2000

ARMIN
2013/10/11, 10:31
سلام.من گرافیکم انبورد Intel(R) Graphics Driver هستش.ورژن داریور گرافیک مربرط ب سال 2011 هست الان ورژن جدیدشو دان کردم ولی بعد نصب تو بازی ها تیک دارم درصورتی ک با دایور قبلیش بازی ها بدون تیک اجرا میشد.مشکل از چیه؟درضمن مطمعنم درایور صحیح پاک کردم و این جدیدو نصبش کردم.فکرکنم Intel(R) Graphics Driver 2500 باشه یا 2000

دوست عزیز،

ویندوز به روزه؟ آیا بقیه درایور ها به روز هستند؟

milimod
2013/10/11, 11:59
ن خیلی ولی مال 3 ماه پیشه.اره بقیه قطعات بروزن.الان تو مشخصات گرافیک با اپ کردن زده 11 DirectX این یعنی این گرافیکه اینو داره؟!!!

ARMIN
2013/10/11, 12:14
ن خیلی ولی مال 3 ماه پیشه.اره بقیه قطعات بروزن.الان تو مشخصات گرافیک با اپ کردن زده 11 DirectX این یعنی این گرافیکه اینو داره؟!!!

دوست خوبم

شما که نمیتونی فقط با آپدیت یک قطعه انتظار داشته باشی همه چیز روبه راه بشه. درایور یک قطعه با بقیه ی درایور ها در ارتباط مستقیم قرار داره، ممکنه شما با آپدیت اون درایورر فایلی به سیستم اضافه کنی که با درایور های دیگر قطعات و یا با خود ویندوز همخوانی روونی نداشته باشه.

حالا اگر میخوای هم از آخرین آپدیت ها استفاده کنی و هم احتمالا" مشکلت برطرف بشه این کار رو انجام بده.

یک بار ویندوز 7 بریز (و در حالیکه هیچ درایور دیگری رو نصب نکردی(غیر از درایور کارت شبکه)) اون رو از طریق ویندوز آپدیت به آخرین ورژن آپدیت کن، عموما" در سرور مایکروسافت آخرین آپدیت های درایور ها از جمله درایور گرافیک هم موجوده و اتوماتیک وار سخت افزار های شما هم به روز میشه.

احتمالا" به این شکل دیگر تیک نخواهید داشت. اگر احیانا" نشد همه ی درایور ها از این طریق نصب بشن، دستی دونه به دونه آخرین ورژن درایور اون قطعاتی که نصب شده اند رو از داخل سایت تولید کننده ی مادربردتون دانلود و نصب کنید.