PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آنتن وایرلس پاوراستیشین 5 در حد آک - فقط نایلون باز شده

alireza.shakouri
2013/10/10, 23:26
سلام . من یه آنتن پاور استیشن خریدم یه ماه پیش واسه اینکه میخواستیم بریم جایی که نت نداشت اما اسباب کشی کنسل شد و این آنتن موند رو دستم . فقط نایلون روی جعبه رو باز کردم که محتویات داخل رو چک کنم . حتی 10 مین هم بیرون جعبه نبوده چه برسه به استفاده
قیمت هم قیمت نوش هرچی باشه 50 تومن کم میکنم . فروش داخل تهران حضوری . منزل بنده سمت آریاشهر هست . کسی خواست در خدمتم
0912-296-4522
شکوری

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Reza Eshraghi
2013/10/10, 23:36
سلام . من یه آنتن پاور استیشن خریدم یه ماه پیش واسه اینکه میخواستیم بریم جایی که نت نداشت اما اسباب کشی کنسل شد و این آنتن موند رو دستم . فقط نایلون روی جعبه رو باز کردم که محتویات داخل رو چک کنم . حتی 10 مین هم بیرون جعبه نبوده چه برسه به استفاده
قیمت هم قیمت نوش هرچی باشه 50 تومن کم میکنم . فروش داخل تهران حضوری . منزل بنده سمت آریاشهر هست . کسی خواست در خدمتم
0912-296-4522
شکوری

دوست عزیز طبق قوانین خرید و فروش تاپیکتون باید از محصول مورد معامله عکس قرار دهید ! لطفاً تاپیکتون رو اصلاح کنید براساس قوانین !