PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسپیکر z906 لاجیتک

abbas abadeh
2013/10/10, 13:12
سلام دوستان حدود یک ماه پیش لاجیتک z906 خریدم با اینکه توی مشخصاتش نوشته 500 وات rms
ولی توی صدا کم میاره میخواستم ببینم واتش دروغیه یا تنظیمات خاصی داره؟

kenzo
2013/10/10, 14:35
واتش واقعیه رفیقم تو قهوه خانه داشت خیلی اسپیکر خوبیه
دوست عزیز از کارت صدا مادربرد استفاده می کنی یا کارت صدا pci داری ؟ اگه مادربرد مدلش و بفرمائید

abbas abadeh
2013/10/11, 19:43
کارت صدای مادربرد. asuse p8 z77 vpro

kenzo
2013/10/11, 19:52
ببین عزیز اسپیکر شما 5 کاناله کارت صدای مادربردت هم بدک نیست Realtek® ALC892 8-Channel High Definition Audio CODEC

من فکر کنم اسپیکر شما داره 2.1 کانال کار می کنه از نوع با توجه به دفترچه راهنماش تنظیمش کن

ARMIN
2013/10/11, 19:59
آقا آخه اینطوری سخته قضاوت کردن، من یه ضبط 370 واتی دارم تاحالا بیش از یک سوم قدرتش هم استفاده نکردم چون اتاقم کوچیکه انتظارم رو برآورده میکنه. اما یک دوستی دارم اتاقش نصف منه، یک سیستم دارم بالای 2000 وات بازهم میگه کمه و باید سقف خونه منفجر بشه.

شما هم کارت صدات خوبه و هم اسپیکر های فوق العاده ای دارید. یا واقعا" مشکل داره سیستمت و یا اینکه انتظارت زیاده.

kenzo
2013/10/12, 06:18
بله می تونه این که آرمین عزیز هم می گه باشه ممکنه صداش برای شما راضی کننده نباشه

Castiel
2013/10/12, 09:16
عزیز شما بهتر است از داخل نرم افزار Realtek HD Audio Manager تنظیماتی روی اسپیکر انجام دهید. اول این برنامه را باز کنید. بنده خودم این تنظیمات را روی اسپیکر لاجیتک Z506 انجام داده ام و صدای بسیار خوبی را تجربه می کنم. توضیحات روی تصاویر موجود است. اگر هم مشکل حل نشد، ممکن است اتصالات خروجی و ورودی مادربورد و اسپیکر در حالت صحیح نصب نشده باشند.

2356523566

abbas abadeh
2013/10/12, 12:27
ممنونم از همه ی دوستان بابت نظراتتون. kenzo عزیز پخش صداش روی حالت 3d هست ومشکل از اون نظر نیست
چون خودم توی ماشینم یه جفت باند 1073 dls دارم که حداکثر قدرتشون 150 وات ار ام اسه در مقایسه با اون با توجه به اینکه
500 وات قدرتشه میگم کمه. ممنونم از اقای شالیکاران بابت نظرتون تنظیماتی که گفتید رو انجام دادم ولی از سنتر. ساب و دوتای عقبی صدا در نمیاد در صورتی که موقع پخش اهنگ همه صدا دارن. فقط یه سوال برام مونده اینکه کابلهای نوری دالبی دیجیتال میتونه بهم کمک کنه یانه تاثیر محسوسی نداره؟
ممنون ارمین جان ولی واتی که روی دستگاهها مینویسن واقعی نیست وات واقعی رو با rms مشخص میکنند وهنوز اسپیکری با 2000 وات rmsتولید نشده

ARMIN
2013/10/12, 12:51
ممنونم از همه ی دوستان بابت نظراتتون. kenzo عزیز پخش صداش روی حالت 3d هست ومشکل از اون نظر نیست
چون خودم توی ماشینم یه جفت باند 1073 dls دارم که حداکثر قدرتشون 150 وات ار ام اسه در مقایسه با اون با توجه به اینکه
500 وات قدرتشه میگم کمه. ممنونم از اقای شالیکاران بابت نظرتون تنظیماتی که گفتید قبلا انجام شده. فقط یه سوال برام مونده اینکه کابلهای نوری دالبی دیجیتال میتونه بهم کمک کنه یانه تاثیر محسوسی نداره؟
ممنون ارمین جان ولی واتی که روی دستگاهها مینویسن واقعی نیست وات واقعی رو با rms مشخص میکنند وهنوز اسپیکری با 2000 وات rmsتولید نشده

2000 وات رو همينطوري گفتم. اسپيكر نيست، آمپليفايره. :)

Castiel
2013/10/12, 13:01
500 وات قدرتشه میگم کمه. ممنونم از اقای شالیکاران بابت نظرتون تنظیماتی که گفتید رو انجام دادم ولی از سنتر. ساب و دوتای عقبی صدا در نمیاد در صورتی که موقع پخش اهنگ همه صدا دارن. فقط یه سوال برام مونده اینکه کابلهای نوری دالبی دیجیتال میتونه بهم کمک کنه یانه تاثیر محسوسی نداره؟

عزیز با این وضعیت باید ببینید اتصالات پشت آمپلی فایر درست است یا خیر. کلا ست کردن این اسپیکر ها یک مقدار مشکل است و باید روی آنها زیاد کار کنید و وقت بگذارید. شما به همین شکل استاندارد صدا بگیرید و با خروجی اپتیکال کار نکنید. یک زحمتی بکشید در همین حالت اتصال کانکتور ها، صدا را روی 2.1 و 7.1 کانال تنظیم کنید و تست کنید که از همه اسپیکر ها صدا خارج می شود یا خیر.