PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام کارت گرافیکی برای ارائه سمینار مناسب است؟

rs2013
2013/10/09, 10:44
با سلام به دوستان عزیز من دانشجوی کارشناسی کامپیوتر یک مطلبی می خواستم در مورد کارت گرافیکبا شرایط زیر:
1- کارت گرافیک جدید باشه
2- مطالب در مورد جزئیاتش وجود داشته باشه
3- دو برند باشه (یعنی از دو برند معروف باشه که کاربر پسند باشه)
4- برای یک سمینار مناسب باشه (بطوری که عموم اطلاعاتی در مورد کارکرد مسائلی هم چون- پردازش- رم گرافیک -سرعت پردازش و از این قبیل توضیحات داشته باشه)
یک چنین مطلبی برای دانشجویان رشته کامپیوتر می خواستم بیان کنم اگر مورد خواستی در سایت و یا منبعی معتبر هستد از ما دریغ نفرمایید
با تشکر از کلیه دوستاران سخت افزار

Reza Eshraghi
2013/10/09, 11:06
با سلام به دوستان عزیز من دانشجوی کارشناسی کامپیوتر یک مطلبی می خواستم در مورد کارت گرافیکبا شرایط زیر:
1- کارت گرافیک جدید باشه
2- مطالب در مورد جزئیاتش وجود داشته باشه
3- دو برند باشه (یعنی از دو برند معروف باشه که کاربر پسند باشه)
4- برای یک سمینار مناسب باشه (بطوری که عموم اطلاعاتی در مورد کارکرد مسائلی هم چون- پردازش- رم گرافیک -سرعت پردازش و از این قبیل توضیحات داشته باشه)
یک چنین مطلبی برای دانشجویان رشته کامپیوتر می خواستم بیان کنم اگر مورد خواستی در سایت و یا منبعی معتبر هستد از ما دریغ نفرمایید
با تشکر از کلیه دوستاران سخت افزار

دوست عزیز دلیل شما از ایجاد تاپیک مربوط به مباحث دانشگاهی در بخش اخبار و مباحث سخت افزاری چیست ؟!
تاپیک منتقل و تخلف ثبت شد !

Reza Eshraghi
2013/10/09, 11:09
بودجه ؟

آقا کوروش ! ایشون مطلب و تحقیق درسی در مورد کارت گرافیک میخوان نه خود کارت گرافیک !! به پست اول دقت کنید !