PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه نصب کردن فایل منجیر در اندروید

HaM3D
2013/10/06, 22:09
درود

من تازه NEXUS 4 خریدم و فایل منیجر نداره!!!

خواستم ببینم چه جوری می شه نصب کرد؟؟؟

مرسی

Dan
2013/10/06, 22:24
درود

من تازه NEXUS 4 خریدم و فایل منیجر نداره!!!

خواستم ببینم چه جوری می شه نصب کرد؟؟؟

مرسی
دو راه دارید:
1-میتونید فایل apk رو از اینترنت بگیرید و با کامپیوتر روی گوشی بریزید و نصب کنید.

2-از داخل یکی از برنامه های دانلود نرم افزار مثل "بازار" فایل منیجر دانلود کنید.

بنظرم راه دوم ساده تر هستش.

sepehr0
2013/10/06, 22:50
یک راه دیگه هم هست که میشه فایل apk برنامه فایل منیجر رو از یک موبایل دیگه به موبایلتون بلوتوث کنید و وقتی اونرو دریافت کردید میتونید همون موقع نصبش کنید.

HaM3D
2013/10/07, 16:10
یک راه دیگه هم هست که میشه فایل apk برنامه فایل منیجر رو از یک موبایل دیگه به موبایلتون بلوتوث کنید و وقتی اونرو دریافت کردید میتونید همون موقع نصبش کنید.

متاسفانه از سیستم می خوام بلوتوث کنم ارسال نمی شه !!!!

sepehr0
2013/10/07, 23:05
والا من با بلوتوث کامپیوتر امتحان نکردم ولی میشه فایل apk رو روی هر موبایلی که بلوتوث داره ریخت و اونرو به nexus4 بلوتوث کرد و ...

shadow fiend
2014/01/17, 18:11
اول برید توی قسمت security و تیک unknown source رو بزنید.
بعد اینترنت رو از طریق وای فای بگیرید.
توی وب بروزر سایت androidfreeware.com رو سرچ کنید.
توی قسمت apps بگردید دنبال نام es filemanager دانلود کنید و نصب کنید.
سپس از طریق کامپیوتر واسه خودتون برنامه دانلود کنید و به گوشی منتقل کنید.از فایل منیجر برید برنامه هارو نصب کنید.
موفق باشید.

vahid75
2014/02/06, 11:43
اره داداش نمیشه
این جور خانواده ها یعنی تبلت ها و گوشی های جدید فایل apkرو با بلوتوث نمیگیرن و همونموقع رد میکنه که یا باید فایلرو ابتدا زیپ کنید و بفرستید یا هم از یه نرم افزار برای انتقال بلوتوث استفاده کنید

leonard
2014/02/06, 12:23
ابتدا روی setting بروید سپس About phone را انتخاب و از منوی باز شده روی گزینه Build number هفت بار متوالی کلیک کنید تا پیغام You are developer ظاهر بشه
سپس یه محله به عقب برید میبینید که Developer option به منوها اضافه شده انتخابش کنید و تیک گزینه USB debugging را بزنید و از طریق کابل USB به کامپیوتر وصل بشید
حالا حافظه گوشی باز شده و در اختیارتون هست هر فایلی که بخواید میتونید بریزید
پیشنهاد من اینه که اول این نرم افزار: astro file manager رو بریزید و نصب کنید تا به حافظه گوشی دسترسی داشته باشید
موفق باشید.

Dan
2014/02/06, 14:08
دوستان این تاپیک مربوط به 4 ماه پیش هستش و مشکل هم ارسال فایل از کامپیوتر بوده که اصلا ربطی به موبایل نداره.