PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایا pci-express2 با pci-express 1 سازگاری دارد ؟

fofool
2011/11/30, 13:06
سلام بچه ها
من میخوام یه کارت گرافیک gt520 بخرم ولی مادر بردم سوکت کارت گرافیکش pci-express ولی کارت گرافیک که میخوام بخرم pci-express 2
میخواستم بدونم می تونم از این کارت گرافیک روی مادر بردم استفاده کنم یا نه؟:-ss

sezar
2011/11/30, 14:09
***** عنوان های تاپیک ها باید نشان دهنده ی موضوع اصلی تاپیک باشند از درج تاپیک با عناوین غیر مرتبط جلوگیری کنید *****

sajjadsa
2011/11/30, 21:18
حتی اگر بشه مادربردتون نمیتونه از تمام پتانسیل کارت گرافیکتون استفاده کنه و تواناییش حروم میشه. الان دیگه PCI-E 3 داره میاد و سرعتش خیلی بیشتر شده. به شدت توصیه میکنم مادربردتون رو عوض کنید الان دیگه همه مادربرد ها نسخه دو رو دارند. اما اگر مادربرد نسخه 3 دار بخواین مدل Extreme 4 Gen 3 از ازراک انتخاب خوبیه ...

Editor In chief
2011/11/30, 21:30
سلام بچه ها
من میخوام یه کارت گرافیک gt520 بخرم ولی مادر بردم سوکت کارت گرافیکش pci-express ولی کارت گرافیک که میخوام بخرم pci-express 2
میخواستم بدونم می تونم از این کارت گرافیک روی مادر بردم استفاده کنم یا نه؟:-ss

دوست خوبم به راحتی می توانید کارت گرافیک را روی رابط pci-e مادربورد نصب کنید چون در حالت کلی پهنای باند فراهم شده توسط رابط pci-e نسخه یک نیاز انتقال اطلاعاتی کارت گرافیک را بر اورده می کند. اما در صورتی که از کارت های قوی تر استفاده می کردید پیشنهاد می دادم به سراغ مادربورد بهتر بروید

موفق باشید

topoli
2011/12/04, 21:25
دوست خوبم به راحتی می توانید کارت گرافیک را روی رابط pci-e مادربورد نصب کنید چون در حالت کلی پهنای باند فراهم شده توسط رابط pci-e نسخه یک نیاز انتقال اطلاعاتی کارت گرافیک را بر اورده می کند. اما در صورتی که از کارت های قوی تر استفاده می کردید پیشنهاد می دادم به سراغ مادربورد بهتر بروید

موفق باشید
سلام :)
اقایون گمراه نکنید این دوستمون رو. عزیز دل اصلا مشکلی نیست هیچ تداخلی هم نداره اینکه درگاه نسخه 1و2و3 باشه هیچ تاثیری نداره الا زمانی که نوع گیم یا نرم افزار طوری باشه که از حجم رم ددیکیت کارت بیشتر بشه اونموقع این درگاه میشه پل ارتباطی vga شما با رم مجازی سیستم که این سرعت در نسل 1 برابر 2.5Gb/s در هرside پورت میباشد که در نسل 2 این رقم دو برابر شده است در نتیجه هروقت کارت شما رم کم بیاره میره سراغ سرعت ارتباطی اسلایدpci ex مینتون که این حالت تا 80%مواقع اونم با این حجم رم واین نسل از گیمها اصلا بوجود نمیاد