PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی جهت خرید گوشی موبایل

HaM3D
2013/10/05, 17:03
درود

من قصد خرید گوشی دارم و نیاز به راهنمایی دوستان دارم و تا 2تومن می خوام هزینه کنم.

گوشی مد نظر من LG G2 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) هست؟؟

لطفا نظر بدین !!!

Shahin007
2013/10/05, 18:14
درود دوست عزیز...
انتظاراتتون از گوشی چیه؟کدوم قسمت گوشی بیشتر براتون مهمه؟

sepehr0
2013/10/07, 00:05
درود

واقعا g2 گوشی خوبی هستش. دوربین خوب با لرزشگیر و صفحه نمایش خوب و مخصوصا عمر باتری بسیار خوبی داره. اما کارت حافظه نمیخوره و شاید رابط کاربریش خیلی زیبا نباشه اما از s4 سریعتر هستش. از لحاظ آپدیت هم ال جی سابقه خوبی نداره ولی اگه میتونی با جای دکمه هاش کنار بیای واقعا گزینه خیلی خوبیه.

در کنار g2، نوت3 و z1 و حتی s4 هم گزینه های بسیار خوبی هستن. نوت3 صفحه بهتری نسبت به g2 داره و از usb3 استفاده میکنه(البته با پردازنده s800) و قلم هم که امکان خوبیه و اگه بتونید یه مقدار با اندازه موبایل کنار بیای واقعا کار کردن با این اندازه از صفحه لذت بخشه.

xperia z1 که واقعا گوشی زیباییه و دوربینش از نوت3 و g2 بهتره و ضد آب و خاک بودنش هم خیلی میتونه به کار بیاد ولی از لحاظ کیفیت صفحه نمایش به اون دو گزینه نمیرسه و عمر باتری کمتری هم داره و رابط کاربریش هم امکانات زیادی نداره ولی خود گوشی واقعا زیباست.

در کل اگر با اندازه بزرگ موبایل مشکلی نداشته باشی نوت3 یه گزینه استثناییه وگرنه g2 خیلی گزینه خوبیه.