PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاورهای جدید Coolermaster

th e nd
2013/10/04, 13:19
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

کولرمستر یا همون خدای خنک کنندگی! به تازگی سری جدید منبع های تغذیه خود را معرفی کرده است.
این سری که در واقع نسل دوم از سری GX بهحساب می آید تناسب قیمت به عملکرد را به خوبی در خود
لحاظ کرده و همین عاملی است که می تواند بسیاری از کاربران را به سوی خود جلب کند.
این سری در ابتدا در نمایشگاه Computex رونمایی و معرفی شده بود و حال ما به زمانی رسیده ایم که باید
این سری را در خانه های خود ببینیم.
این سری در 3 مدل و با سه توان مختلف اعم از 450W ، 550W و 650W و با استاندارد 80 Plus Bronze
و یک کابل +12V عرضه خواهد شد.
مدل اول که GX II 450W باشد، دارای یک کابل 24-Pin ATX بوده و یک کابل 4+4-pin EPS در کنار یک کابل
6 پین PCIe و 4 عدد کابل SATA ، تعداد 2 کابل Molex و یک Berg (حالا این Berg چیه من نمیدونم!) آن را همراهی می کند.
مدل دوم، مدل 550W است. این مدل دارای دو کابل 6+2 pin PCIe بوده و 6 کابل SATA و 3 عدد کابل Molex
در کنار همان Berg آنرا همراهی می کند.
و مدل آخر که تنها تفاوت آن بالاتر بودن توان آن است. The GX II 650W .
اندازه این سه مدل برابر است با 150 mm x 140 mm x 86 mm (WxDxH) و دارای یک فن خنک کننده 120 میلی متری
کم صدا نیز می باشد.
قیمت گذاری آنها نیز چیزی از 79 تا 109 دلار است.

نویسنده: احسان علیزاده

ARMIN
2013/10/04, 13:25
ممنون احسان جان

این سری مجهز هستند به یک کانکتور USB برای شارژ دائمی موبایل و لوازمی که با USB شارژ میشوند. البته این قابلیت در بسیاری از مادربرد ها موجوده و به نظرم نیازی بهش نیست.

همچنین فن این سری ارتقا پیدا کرده و کم صدا شده. البته سری قبلش هم که من دارم صدایی از پاور نمیشنوم. حالا دیگه نمیدونم چیو کم صدا کردند.

و البته سری 750 واتش هم موجود خواهد بود.

به نظرم به جای این کارهای بیهوده فقط این پاور رو ماژولار میکردند خیلی بهتر بود.