PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Lumia 920 یا Galaxy s 3 ؟؟؟ همه نظرشون رو بدن لطفا

Nima.Salarian
2013/09/29, 14:43
دوستان عزیز سلام
آقا من میخوام یک گوشی بگیرم ، یا این یا اون
با اندروید کار کردم درسته که برنامه و بازی های زیادی داره و تنوعش خوبه ولی من سرعت میخوام با دوربین عالی و هنگ نکردن
اندروید زیاد تو کارش هنگه یا حداقل اونایی که کمتر هنگ میکنه به بودجه (من) نمیخوره.
با گوشی ویندوز فون کار نکردم ولی با لانچر wp8 کار کردم خیلی متفاوته
از Lumia 920 واقعا خوشم آمده بدجور چشمو گرفته و از عقبه ای که از خودم سراغ دارم چیزی چشمو بگیره باید بگیرمش
اهل نرم افزار و بازی هستم ولی سرعت ، امنیت ، کارا بودن و ماندگاری و جنس خوب رو به بازی و برنامه عوض نمیکنم.
به عنوان کسی که با اندروید کار کردم میگم اندروید تنوع زیادی داره و به عنوان کسی که برای ویندوزفون تحقیق کرده میگم که به نظرم اگه کمبود برنامه رو ملاک قرار ندیم ویندوزفون
حالا به نظرتون از بین این دوتا کدوم رو انتخاب کنم؟ Lumia 920 یا Galaxy s 3 ؟؟؟
از هردوتا گوشی و از هردوتا سیستم عامل خوشم میاد .
به نظرتون ارزش داره که ویندوز فون رو به اندروید ترجیح بدم؟
برنامه ها رو ملاک راهنمایی قرار ندید اون برنامه هایی که مد نظر من هست رو ویندوزفون داره
نظر شما چیه؟

old gamer
2013/09/29, 14:52
نیما جون تاپیک زدن لازم نبود هرچی دلت میگه بگیر. 920 واقعا گوشی هست که کسی از خریدش پشیمون نمیشه.

Arthur
2013/09/29, 15:03
به نظر من:
اس 3 اگه:
آندروید میخوای-قدرت پردازشی خوب میخوای-امکانات جالب و باحال میخوای!:دی(مثل S Voice) و صفحه نمایش عالی
لومیا 920 :
اگه گوشی محکم تر میخوای-دوربین خیلی خوب میخوای
در کل بستگی به استفاده ی خودت داره.
انتخاب شخصی من اس3 هست.

Yaser_Aramesh
2013/09/29, 15:06
با توجه به مواردی که اشاره کردید به نظر من خرید Lumia 920 منطقی تر هست .

Arthur
2013/09/29, 15:20
با توجه به مواردی که اشاره کردید به نظر من خرید Lumia 920 منطقی تر هست .

راستی میگه دیگه آقا نیما!
شما فقط اسم نبردی!به طور واضح خودت داری میگی لومیا 920!
مثل اینکه x=65497211 باشه و شما بیای بپرسی اسم 65497211 چیه...در حالی که میدونی اسمش x ه!:دی

shadow313
2013/09/29, 20:48
به نظر من:
اس 3 اگه:
آندروید میخوای-قدرت پردازشی خوب میخوای-امکانات جالب و باحال میخوای!:دی(مثل S Voice) و صفحه نمایش عالی
لومیا 920 :
اگه گوشی محکم تر میخوای-دوربین خیلی خوب میخوای
در کل بستگی به استفاده ی خودت داره.
انتخاب شخصی من اس3 هست.
.... نظر من هم اس 3

old gamer
2013/09/29, 21:06
لومیا 920 فقطططططط

lastshepherd
2013/09/29, 21:17
لومیا 920 فقطططططط
چرا؟؟

Shahin007
2013/09/29, 21:55
چرا؟؟

1-طراحی زیبا
2-جنس بدنه ی بسیار مقاوم(پلی کربنات)
3-صفحه نمایش بسیار با کیفیت
4-دوربین فوق العاده
5-سخت افزار بسیار مناسب (برای سیستم عامل ویندوزفون 8)
6- سیستم عامل خوب و با امنیت و با پشتیبانی مایکروسافت
7-حساسیت تاچ بالا
8-امکانات نرم افزاری مناسب برای بهبود کارکرد دوربین
9-پشتیبانی کامل از زبان پارسی
10-در دسترس بودن استور مایکروسافت برای ایرانی ها
و...

Nima.Salarian
2013/09/29, 22:03
من دوربین خوب میخوام + سرعت + محکم بودن
متاسفانه موارد مورد نظر من رو s3 نداره

iSteve
2013/09/29, 22:24
از کی تا حالا بین انتخاب گوشی پلی کربناتی و گوشی پلاستیکی نیاز به فکر کردن داره؟! (قبول دارم این حرفم به خاطر تنفرم از سامسونگ بود!:)))

lastshepherd
2013/09/29, 22:25
از کی تا حالا بین انتخاب گوشی پلی کربناتی و گوشی پلاستیکی نیاز به فکر کردن داره؟! (قبول دارم این حرفم به خاطر تنفرم از سامسونگ بود!:)))
اگر سامسونگ یک فکر اساسی برای کیفیت بدنش بکنه ارزش خریدنش بیشتر از نوکیا نیست؟

old gamer
2013/09/29, 22:37
من از سامسونگ متنفر بودم اما الان فهمیدم اگر از دستت نیوفته و ضربه و صدمه فیزیکی نخوره گوشیهاش عموما خوبن. منتها وقتی اسم نوکیا لومیا 920 میاد دیگه حرفی برای دفاع از سامسونگ نمیمونه. 920 رو باید با آیفون 5 مقایسه کنید

lastshepherd
2013/09/29, 22:40
من از سامسونگ متنفر بودم اما الان فهمیدم اگر از دستت نیوفته و ضربه و صدمه فیزیکی نخوره گوشیهاش عموما خوبن. منتها وقتی اسم نوکیا لومیا 920 میاد دیگه حرفی برای دفاع از سامسونگ نمیمونه. 920 رو باید با آیفون 5 مقایسه کنید
ولی توی نرم افزار و دولوپینگ اندروید حرف اول رو میزنه، تعداد نرم افزار های فارسی برای نوکیا خیلی کمه، تازه مقدار زیادیش پولیه و مقداریش هم به تحریم بستس، هی باز و بسته می شه...
-فکر نکنم کسی در مورد کیفیت بنده و زیبایی لومینا بحثی داشته باشه-

Dan
2013/09/30, 06:46
من دوربین خوب میخوام + سرعت + محکم بودن
اگه موارد بالا رو در نظر دارید همون Lumia 920 مناسبه. البته فکر نکنید که S3 سرعت مناسب نداره چون اونم توی سرعت خیلی خوب عمل میکنه.
بحث نرم افزار هم که گفتید مشکلی نیست فقط میمونه بحث تجربه کاربری که پیشنهاد میکنم قبل از اقدام به خرید با وینفون 8 کار کنید و مطمئن بشید که انتخاب درستی داشتید.

Nima.Salarian
2013/09/30, 12:25
اگه موارد بالا رو در نظر دارید همون Lumia 920 مناسبه. البته فکر نکنید که S3 سرعت مناسب نداره چون اونم توی سرعت خیلی خوب عمل میکنه.
بحث نرم افزار هم که گفتید مشکلی نیست فقط میمونه بحث تجربه کاربری که پیشنهاد میکنم قبل از اقدام به خرید با وینفون 8 کار کنید و مطمئن بشید که انتخاب درستی داشتید.
متاسفانه با خود ویندوزفون کار نکردم و در دسترس هم ندارم ویندوز فونی
S3 رو خودم قبول دارم ولی از اونجایی که جناب گوشی زیاد از دستم سرازیر میشه کف فرش،سنگ،آسفالت و... از S3 میترسم دلایلشم که مشهوده8->
من تا حالا جاوا ، سیمبیان ، بادا ، اندروید رو تجربه کردم مونده فقط ویندوز فون و ios
بودجمون به ios نمیرسه ولی ویندوزفون رو میخوام:))

Dan
2013/09/30, 12:38
متاسفانه با خود ویندوزفون کار نکردم و در دسترس هم ندارم ویندوز فونی
S3 رو خودم قبول دارم ولی از اونجایی که جناب گوشی زیاد از دستم سرازیر میشه کف فرش،سنگ،آسفالت و... از S3 میترسم دلایلشم که مشهوده8->
من تا حالا جاوا ، سیمبیان ، بادا ، اندروید رو تجربه کردم مونده فقط ویندوز فون و ios
بودجمون به ios نمیرسه ولی ویندوزفون رو میخوام:))
برای تجربه محیط وینفون 8 میتونید از SDK ارائه شده استفاده کنید. اما دو تا مشکل داره یکی روش نصب و اجرای نسبتا سخت و دوم اینکه با تجربه واقعی تفاوت احساسیه زیادی داره و دقیق نمیشه تصمیم گرفت.
بله S3 متاسفانه مشکل کیفیت ساخت بدنه داره مخصوصا در قسمت پایین گوشی که خیلی زود ترک میخوره. اگه گوشی زیاد از دستتون میفته بدردتون نمیخوره.

Arthur
2013/09/30, 18:07
موندم پس چرا تاپیک برای مقایسه این رو زدی!؟
دو تا گوشی رو باید مقایسه میکردی که همه ی مواردی رو که میخوای داشته باشن.

old gamer
2013/09/30, 18:34
منم گفتم از نظر کیفیت ساخت لومیا 920 رو فقط باید با آیفون 5 مقایسه کنید که اونم شانسی در مقابلش نداره. 920 از نظر کیفیت ساخت میتونه حتی تا چند سال رتبه اول رو برای خودش حفظ کنه با اینکه هر روزه مدلهای جدید گوشی وارد بازار میشن. مقاومتش واقعا شگفت انگیزه. من فقط به خاطر دوربین بهتر منتظر لومیا 1020 موندم

Nima.Salarian
2013/09/30, 19:50
موندم پس چرا تاپیک برای مقایسه این رو زدی!؟
دو تا گوشی رو باید مقایسه میکردی که همه ی مواردی رو که میخوای داشته باشن.
گفتم شاید لومیا 920 یک سری عیب ها داشته باشه که مجبور بشم برم سراغ s3

Nima.Salarian
2013/10/01, 15:09
بچه ها میگن صدای اسپیکر 920 کمه کسایی که باهاش کار کردن آیا راسته؟