PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال فوری (درسی)

harican
2013/09/28, 20:50
سلام
به عنوان پروژه درس سخت افزار باید یه تحقیق بین 150 تا 200 صفحه ای ارائه بدم
سوالم اینه که در مورد کدوم بخش یا مبحث سخت افزار یا رباتیک یا الکترونیک یا انواع مدارات یا میکرو کنترلرها و یا مباحث مخابرات تحقیق کنم که در حد 200 صفحه گستردگی داشته باشه و منابعش هم در اینترنت یا کتاب های مختلف موجود باشه
لطفا کمک کنید
چند تا موضوع برای تحقیق ارئه بدید
اگه براتون مقدور هست کتابها و منابع و سایتهایی که میتونم مطالب مربوط به اون موضوع رو ازش پیدا کنم هم معرفی کنید
خیلی ممنون

Arthur
2013/09/28, 20:59
به نظر من تحقیق در مورد ترانزیستور میتونه خوب باشه.
هر چند من دانشگاه نرفتم...پس در این مورد علیرضا خیلی خوب میتونه کمکتون کنه.(Arsn)

Reza Eshraghi
2013/09/28, 21:01
دوست عزیز باید در بخش کامپیوتر آکادمیک تاپیک ایجاد می کردید !
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. C%29
مدیریت محترم لطفاً تاپیک منتقل شود !

AmirMahmood
2013/09/28, 22:21
داداش سر کارت گذاشتن ، بی تارف میگم یه مقاله 10 صفحه ای از تکونولوژی های جدید مثل PhysX یا معماری میکروچیپ ها و ... بده بهشون دستتم می بوسن

harican
2013/09/29, 21:01
داداش سر کارت گذاشتن ، بی تارف میگم یه مقاله 10 صفحه ای از تکونولوژی های جدید مثل PhysX یا معماری میکروچیپ ها و ... بده بهشون دستتم می بوسن
والا استادی که من میشناسم شوخی نداره با کسی گفته نباید کمتر از 150 صفحه باشه و تایپ شده و صحافی شده باشه مثل یه کتاب
اجباری هم هست

harican
2013/09/29, 21:03
سلام
سوالم اینه که در مورد کدوم بخش یا مبحث سخت افزار یا رباتیک یا الکترونیک یا انواع مدارات یا میکرو کنترلرها و یا مباحث مخابرات تحقیق کنم که در حد 200 صفحه گستردگی داشته باشه و منابعش هم در اینترنت یا کتاب های مختلف موجود باشه
لطفا کمک کنید
اگه براتون مقدور هست کتابها و منابع و سایتهایی که میتونم مطالب مربوط به اون موضوع رو ازش پیدا کنم هم معرفی کنید
خیلی ممنون

harican
2013/09/29, 21:04
دوستان تاپیک منتقل شد به اون لینکی که بالا هست

VSH-Katana
2013/09/29, 21:28
دوست عزیز در دو محل مختلف دو تاپیک یکسان زدید که در یکی از اونها به سوال شما پاسخ داده شده!

ضمن اینکه انتقال تاپیک کار مدیرت فروم هست!

harican
2013/09/29, 21:40
دوست عزیز در دو محل مختلف دو تاپیک یکسان زدید که در یکی از اونها به سوال شما پاسخ داده شده!

ضمن اینکه انتقال تاپیک کار مدیرت فروم هست!
عذر میخوام
اونجا گفتن ممکنه پاسخ مناسب و جامع نگیرم
یه مقدار هم عجله دارم
شرمنده

Arsn
2013/09/29, 23:14
سلام
لطفا کمک کنید
خیلی ممنون

به جای اینکه تذکر بدید و شکایت کنید جواب این بنده خدا را بدید !

شما درباره routing protocol ها تحقیق کن مثلا Rip

شما درباره Gpgpu processing تحقیق کن

درباه Server Farm تحقیق کن

1000 تا موضوع میشه گفت ! اسم درستون چیه ؟ بقیه بچه ها چه میکنند ؟ تو چه زمینه ای خودتون بهتر واردید ؟ چی بیشتر دوست دارید !

Castiel
2013/09/30, 00:27

1- در مورد مسائل مدیریتی دخالت نکنید.

2- شما هم کمکی نکردید!

3- این دوست عزیز یک تحقیق آماده نیاز دارند که زحمتی برای تحقیق نکشند.

4- در مورد هیچ مبحثی نمی توانید 150 تا 200 صفحه تحقیق بنویسید. مگر اینکه یک متن انگلیسی را ترجمه کنید.

harican
2013/09/30, 17:09

شما درباره routing protocol ها تحقیق کن مثلا Rip

شما درباره Gpgpu processing تحقیق کن

درباه Server Farm تحقیق کن

1000 تا موضوع میشه گفت ! اسم درستون چیه ؟ بقیه بچه ها چه میکنند ؟ تو چه زمینه ای خودتون بهتر واردید ؟ چی بیشتر دوست دارید !
سلام
ممنون
درس سخت افزار دوره کاردانی
من که خودم اطلاعاتی ندارم علاقه ای هم به این درس ندارم ولی مجبوری باید بخونم
ترم های قبل تا اونجایی که من میدونم ئر مورد میکرو کنترلر ها و میکرو پروسسور ها و هر مبحثی که مربوط به سخت افزار میشه پروژه رو ارائه دادن
میشه لطفا برای این موضوعات که گفتین چند تا منبع معرفی کنید
چند تا سوال دیگه دارم بعدا میخوام همینجا بپرسم

Castiel
2013/09/30, 19:58
سلام
ممنون
درس سخت افزار دوره کاردانی
من که خودم اطلاعاتی ندارم علاقه ای هم به این درس ندارم ولی مجبوری باید بخونم
ترم های قبل تا اونجایی که من میدونم ئر مورد میکرو کنترلر ها و میکرو پروسسور ها و هر مبحثی که مربوط به سخت افزار میشه پروژه رو ارائه دادن
میشه لطفا برای این موضوعات که گفتین چند تا منبع معرفی کنید
چند تا سوال دیگه دارم بعدا میخوام همینجا بپرسم

برای منبع در وب سایت Science direct یک جستجو انجام دهید. البته همه مقالات انگلیسی و البته بسیار معتبر هستند. در کل با این حجمی که شما مد نظر دارید، نمی توانید یک پروژه آماده پیدا کنید.