PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل هنگ در سیستم نو

vahabrdj
2013/09/25, 18:49
با درود به همه دوستان عزیز
من این سیستم رو چند روزی خریدم برای یکی از اقوام

ASUS - P8H77-V LE (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)-I motherboardIntel Core i3 - 3.3GHz - 3220 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
GeForce GT 630 - 2GB (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
Ram KINGSTON - 4GB - 1600 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
Western Digital - SATA - 1 TeraByte / 64mb buffer (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
Power GREEN - GP430A-EU (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

مشکل که داره هنگ میکنه وقتی ویندوز نصب کردم مشکلی نداشت وقتی کلیک میکنی بعد چند ساعت کار کردن سیستم هنگ میکنه باید ریستارت بشه باید ده بار ریستارت بشه که بیاد بالا حالمو بد گرفته دوستان کسی میتونه بگه مشکل اصلی از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ البته میخوام با ویندوز دیگه تست کنم امیدوارم مشکل از ویندوز باشه خواهشن دوستان راهنمایی کنن

Reza Eshraghi
2013/09/25, 19:03
با درود به همه دوستان عزیز
من این سیستم رو چند روزی خریدم برای یکی از اقوام

ASUS - P8H77-V LE (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)-I motherboard

Intel Core i3 - 3.3GHz - 3220 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
GeForce GT 630 - 2GB (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
Ram KINGSTON - 4GB - 1600 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
Western Digital - SATA - 1 TeraByte / 64mb buffer (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
Power GREEN - GP430A-EU (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

مشکل که داره هنگ میکنه وقتی ویندوز نصب کردم مشکلی نداشت وقتی کلیک میکنی بعد چند ساعت کار کردن سیستم هنگ میکنه باید ریستارت بشه باید ده بار ریستارت بشه که بیاد بالا حالمو بد گرفته دوستان کسی میتونه بگه مشکل اصلی از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ البته میخوام با ویندوز دیگه تست کنم امیدوارم مشکل از ویندوز باشه خواهشن دوستان راهنمایی کنن

سلام دوست عزیز ! ذر صورت اینکه از قندشکن استفاده می کنید غیرفعالش کنید تا پستهاتون به نمایش دربیاد و به انتظار تأیید نره !
ویندوزتون چیه ؟!
اگه هارد از سری وسترن گرین باشه که به احتمال بسیار زیاد هست تا حدودی کند بودنش طبیعیه ! ویندوز7 مجدد بریزید و به صورت خام (فقط ویندوز نصب کنید و هیچ نرم افزاری نصب نکنید ) باهاش کار کنید ببینید باز کند هست یا نه ؟!
نرم افزار HW Monitor رو دانلود و نصب کنید و یه شات ازش قرار بدید تا دمای CPU رو ببینیم ! ( ترجیحاً زمانی عکس بگیرید که سیستم مدتی در حال کار هست )
نرم افزار HD Tune Pro رو نصب کنید و از تب های benchmark ، Health و Error Scan(اسکن در حالتی که گزینه Quick Scan تیک دار نیست ) عکس قرار بدید تا ببینیم !

Hessam
2013/09/25, 19:14
ممکنه از رم سیستم شما باشه. رم تون رو تست کنید، بد نیست:

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

ARMIN
2013/09/25, 20:05
سلام دوست من

این کارها رو به ترتیب باید انجام بدی.

1. بایوس مادربرد رو آپدیت کنی
2. گرافیک رو از سیستم جدا کنی و فقط با گرافیک آنبردش کار کنی
3. رم رو تست کنی، حالا یا رم رو عوض کن با یک رم دیگه تست کن یا اینکه تست 9 یا تست 5 تاپیک Stability Test در امضای من رو روی اون تست کنی و اگر پاس کرد از سلامتش مطمئن بشی

vahabrdj
2013/09/25, 20:29
سلام دوست عزیز ! ذر صورت اینکه از قندشکن استفاده می کنید غیرفعالش کنید تا پستهاتون به نمایش دربیاد و به انتظار تأیید نره !
ویندوزتون چیه ؟!
اگه هارد از سری وسترن گرین باشه که به احتمال بسیار زیاد هست تا حدودی کند بودنش طبیعیه ! ویندوز7 مجدد بریزید و به صورت خام (فقط ویندوز نصب کنید و هیچ نرم افزاری نصب نکنید ) باهاش کار کنید ببینید باز کند هست یا نه ؟!
نرم افزار HW Monitor رو دانلود و نصب کنید و یه شات ازش قرار بدید تا دمای CPU رو ببینیم ! ( ترجیحاً زمانی عکس بگیرید که سیستم مدتی در حال کار هست )
نرم افزار HD Tune Pro رو نصب کنید و از تب های benchmark ، Health و Error Scan(اسکن در حالتی که گزینه Quick Scan تیک دار نیست ) عکس قرار بدید تا ببینیم !

هارده گرین هست و ویندوزه سون اولین بار که سون نصب کردم بعد از 1 ساعت بهم ریخت هنگ کرد ویندوز نیومد بالا دوباره ویندوز نصب کردم البته فکر میکردم مشکل از ویندوز باشه الان چند مدت اقوامون زنگ میزنه همش میگه هنگ میکنه حالا این کارهایی شما گفتین انجام بدم ببینم حل میشه

vahabrdj
2013/09/26, 15:09
سلام دوست من

این کارها رو به ترتیب باید انجام بدی.

1. بایوس مادربرد رو آپدیت کنی
2. گرافیک رو از سیستم جدا کنی و فقط با گرافیک آنبردش کار کنی
3. رم رو تست کنی، حالا یا رم رو عوض کن با یک رم دیگه تست کن یا اینکه تست 9 یا تست 5 تاپیک Stability Test در امضای من رو روی اون تست کنی و اگر پاس کرد از سلامتش مطمئن بشی

داداش اگه میشه ساده تربن راه رو برای آپدیت بایوس ایسوز p8h77برای ما بگو ممنون میشم

ARMIN
2013/09/26, 15:22
داداش اگه میشه ساده تربن راه رو برای آپدیت بایوس ایسوز p8h77برای ما بگو ممنون میشم

در تاپیک: بهینه سازی بایوس UFEI مادربرد ASUS P8Z77-V و اوورکلاک 3770K (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

برو به بخش 7 - قسمت الف.

th e nd
2013/09/26, 15:25
منبع تغذیه رو با یک مدل قویتر تست کنید. مدلی که از صحت کارکرد اون مطمعن باشید.

vahabrdj
2013/09/26, 17:53
شرمنده دوستان که وقت شمارو میگیرم الان چیزی این دوست برای اپدیت بایوس بهم گفت من چیزهایی تو تاپیک خوندم مشکلی پیدا کردم که تو سیستم خودم هم وجود داره
[RIGHT](گزینه ای در اینجاست که به مادربرد اجازه میده وقتی مشکلی در اوورکلاک بوجود آمده باشه و سیستم Crash کنه، دیگه مجددا" وارد ویندوز نشه که دوباره مشکل براش پیش بیاد، و سیستم بوت نمیشه و منتظر زدن دکمه ی F1 از طرف کاربر میمونه. که در اینجا این گزینه Enable شده است)

یعنی سیستم من کرش میکنه و وارد ویندوز نمیشه و سیستم بوت نمیشه و باید F1 زد یعنی من 10 بار سیستم رو ریستارت میکردم وخاموش میکردم من اوروکلاک نکردم سیستمو [COLOR=#222222] حتی تنظیمات بایوس رو پیش فرض میکردم ولی درست نمیشد با اینکه هیچوقت دست به سیستم بایوس نزده بودم این مشکل هم وجود داشت
دیگه گفتم ذکر کنم این مشکل شاید حل شد[-O

ARMIN
2013/09/26, 18:11
شرمنده دوستان که وقت شمارو میگیرم الان چیزی این دوست برای اپدیت بایوس بهم گفت من چیزهایی تو تاپیک خوندم مشکلی پیدا کردم که تو سیستم خودم هم وجود داره
[RIGHT](گزینه ای در اینجاست که به مادربرد اجازه میده وقتی مشکلی در اوورکلاک بوجود آمده باشه و سیستم Crash کنه، دیگه مجددا" وارد ویندوز نشه که دوباره مشکل براش پیش بیاد، و سیستم بوت نمیشه و منتظر زدن دکمه ی F1 از طرف کاربر میمونه. که در اینجا این گزینه Enable شده است)

یعنی سیستم من کرش میکنه و وارد ویندوز نمیشه و سیستم بوت نمیشه و باید F1 زد یعنی من 10 بار سیستم رو ریستارت میکردم وخاموش میکردم من اوروکلاک نکردم سیستمو [COLOR=#222222] حتی تنظیمات بایوس رو پیش فرض میکردم ولی درست نمیشد با اینکه هیچوقت دست به سیستم بایوس نزده بودم این مشکل هم وجود داشت
دیگه گفتم ذکر کنم این مشکل شاید حل شد[-O

وقتی F1 میاد، لزوما" فقط از اوورکلاک نیست، هر تنظیم اشتباهی روی سیستم باشه و یا اینکه بایوس تنظیم نشده باشه اون F1 ظاهر میشه.

باید دنبال دلیلش باشید.

حالا آپدیتش کردین؟

vahabrdj
2013/09/26, 18:15
وقتی F1 میاد، لزوما" فقط از اوورکلاک نیست، هر تنظیم اشتباهی روی سیستم باشه و یا اینکه بایوس تنظیم نشده باشه اون F1 ظاهر میشه.

باید دنبال دلیلش باشید.

حالا آپدیتش کردین؟

نه قرار فردا برم اپدیتش کنم چون سیستم مال خودم نیست من الان از سایت ایسوز اپدیتشو گرفتم پسوند فایله CAP هست درست دانلود کردم ؟

ARMIN
2013/09/26, 18:20
بله معمولا" بایوس ها فشرده و ZIP شده هستند که داخلش بایوس با پسوند CAP داره.

ARMIN
2013/09/26, 18:45
آرمین جون مگه فایل اصلی بایوس که مادربرد میخوندش پسوندش bin. نیست ؟!

مال ASUS پسوندش CAP هستش.

Reza Eshraghi
2013/09/26, 19:02
مال ASUS پسوندش CAP هستش.

ممنون ! خودم هم یه دونه بایوس دانلود کردم تا متوجه بشم ! ;)

vahabrdj
2013/10/02, 17:24
سلام بچه ها من هارد رو اسکن کردم کسی میدونه مشل هارد چیه ؟
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.